Prasopsova chlívkobouda | Od sportu všehochuť


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Prasopsova chlívkobouda | Od sportu všehochuť  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Prasopsova chlívkobouda | Od sportu všehochuť
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Merrao


PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavně já tě budu sledovat,...máš těch sportů dost, nejdřív zlehka...
Lepší být vyřazený dva měsíce, než rok, dva, tři....tak s tím svým tělem buď kamarád a nebičuj ho pořád:P
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jídelák atd. a trošku formu logu přidám až to bude mít cenu a rozjede se to:) zatím to bude takové stručnější s kecama atd. :p

Nechápu lidi, co když je pozdravíte (jsem zvyklej na treku, na vodě i na kole zdravit ostatní provozující stejnou činnost) čumí jak kreténi na vás a ani nepípnout ...

Začal jsem jezdit novou trasu pod 400stovkou vedením, moc příjemné jak dostávám pecky od toho vedení jak se mi nabíjí kolo :)) Navíc sem teď ve středu jel v dešti, byl sem posranej až za ušima ... a mokrej až na prdeli teda než sem dojel do práce:D

Dochází mi protein, přemýšlím jestli nejít do hydra (+ nějaký další chuťový), kreatinu, bcaa ... ale to vše až najedu na trénink :) teď se budu snažit neztratit moc formu akorát a udržet to ...
-------------------------------------------------------------
LOG:
22. Srpen (Středa) [193]
cca 20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)
11hod. - Brigáda (manualní práce)
cca 20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)


23. Srpen (Čtvrtek) [194]
20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)
11hod. - Brigáda (dnes trošku volnější den, závozníkoval jsem)
20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)

-------------------------------------------------------------
dnešní motivační fotka:
(nejsem já, je to motivační fotka)
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Reiben


PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

motivace dobrá, ale zase člověk musí brát v potaz, že ten chlápek má cca 50-60 kg
_________________
"Neaktivně žít, znamená pasivně umírat."
„Můžeš mít buď výsledky nebo výmluvy. Nemůžeš mít obojí.“ - Arnold Schwarzenegger
„Jdi statečně dopředu, protože každá zkušenost je lekce.“ - Bruce Lee
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak shyb na jedne ruce uz udelam a shyb na 4rech (2 na jedne a 2 na druhe) prstech taky :D takze k tomu nemam zas tak daleko :P a kdyz sem mel formu mel sem cca 76kg :D (ted sem tlustej burt s 80-83 :DD) navic stejne kvuli fighting mistraku budu muset drzet tech 80- abych se dostal do kategorie ktere chci :D
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Prasopes.


PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

-------------------------------------------------------------
LOG:
24. Srpen (Pátek) [195]
cca 20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)
11hod. - Brigáda (manualní práce)
cca 20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)


25. Srpen (Sobota) [196]
20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)
11hod. - Brigáda (manualni prace)
20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)



26. Srpen (Neděle) [197]
20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)
11hod. - Brigáda (manualni prace)
20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)



27. Srpen (Pondělí) [198]
11hod. - Brigáda (manualni prace)
20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)



28. Srpen (Úterý) [199]
20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)
11hod. - Brigáda (manualni prace)
20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)



29. Srpen (Středa) [200]
11hod. - Brigáda (manualni prace)
20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)



30. Srpen (Čtvrtek) [201]
11hod. - Brigáda (manualni prace)
20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)



31. Srpen (Pátek) [202]
11hod. - Brigáda (manualni prace)
-------------------------------------------------------------
Tak další měsíc brigády za mnou. Eště 14dní a konec Jako už jsem solidně rozebranej a zbořenej z té práce, navíc dost málo spím, stojí to pěkně za prd, ale aspoň jsou nějaké fifníky.
Nakoupil jsem si zimní výbavu:
Spacáky Montana (Rock Empire), Stan Midi2 (Jurek) + nějakou outdoor doplňkovou výbavu, těším se už docela na zimní tůry, bude to sladká odměna po těhle prázdninách. Doufám, že budu mít práci se 7.5hodinovejma šichtama 5dní v tejdnu :D jedinej můj požadavek :D
Hodně teď přemýšlím o ubytování po škole v brně, bude to ještě docela boj, sehnat práci, bydlení a to v docela hodně krátkém čase.
Překročil jsem už 200stý den logu, to by chtělo oslavit:D, další rekord je pro mně 39km/hod. do kopce:) jen pro prdel bych tam rád hodil 51, aby na mně blikal radar, ale to nezmáknu :D by mně zajímalo jestli by mne zastavili cajti, kdybych jel moc rychle na kole :D
Log zatím pořád trošku chudší, moc mne to zatím nebaví, páč není moc, co psát... :))
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.


Naposledy upravil Prasopes. dne ne září 09, 2012 9:47 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Prasopes.


PříspěvekZaslal: čt září 06, 2012 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

<obnoveno po smazani, muzou se vyskytovat chyby>

-------------------------------------------------------------
LOG:
01. Srpen (Sobota) [203]
11hod. - Brigáda (manualni prace)
20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)

02. Srpen (Neděle) [204]
20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)
11hod. - Brigáda (manualni prace)
20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)

03. Srpen (Pondělí) [205]
20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)
11hod. - Brigáda (manualni prace)
20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)

04. Srpen (Úterý) [206]
11hod. - Brigáda (manualni prace)
20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)

05. Srpen (Středa) [207]
20km na kole - střední tempo (25+ km/hod.)
11hod. - Brigáda (manualni prace)
cykloturistika cca 30km, 500m převýšení (geocaching) - střední tempo (20+ km/hod.)

06. Srpen (Čtvrtek) [208]
kompletní volno, strečing
-------------------------------------------------------------
Nejake kecy k veci, take mam novy system stravovani ohledne suplementace a pred/po treninkove pripravy. Jednotlive ziviny (jejich gramaz a to jestli v jidelaku vubec budou) bude rizeno hlavne intenzitou a druhem treninku (po lehkem behu ci kratkem HIITU si nebudu davat kotel sacharidu jako treba po 90minutovem intenzvnim posilovani ci horolezectvi). Nicmene seskladany jidelak je zde:

kód:
CASOVANI           CO
120min.   PRED    normální jídlo - lehce stravitelné bez vlákniny
30-60min. PRED    sacharidy 20-30g (30min pred) 50-60g (60min pred)
                  kloubni vyziva
                  B3, B5, C, E, (inosin)
                  zeleny caj
15-30min. PRED    10-20g proteinu (HYDRO)
IHNED PO          sacharidy 50g
                  protein 10-20g (HYDRO) s BCAA (min. 3g)
                  zinek, chrom, horcik
30min. PO         sacharidy 1-1.5g na TH
                  10-20g bilkovin (bohate na BCAA, ci alespon neco)
60min. PO         proteiny - vysoka davka 20-50g
90min. PO         normální jídlo - lehce stravitelné bez vlákniny


TIPS:
- po treninku by meli dat dve davky sacharidu 1g-1.5g sach. na TH
- pred a po treninku neni vhodne jist brambory, smazene brambory uz vubec ne jako zdroj sacharidu


Na to bych chtel navazat, ze bych si nejspis rad koupil gainer a to: Mutant Mass, BCAA ma priblizne ty 3g (neslibuju si od toho nejak moc), protein jsem premyslel HYDROInstant od Extrifitu kterej budu hazet do malty (nejspis taky od extrifitu). Co se tyce zinku chromu horciku apod., tak mam V44 komplex, hodlam davat pul tablety pred treninkem a pul tablety po treninku.
Kloubni vyzivu jsem ted dobral, dalsi bych si chtel vzit tak za 1/4 - 1/2 roku. Inosin suplementovat zatim nebudu, jeste o nem moc nevim.
Kreatin suplementovat nebudu neshledavam ho nijak uzitecnym, navic nase rodina ma nachylne ledviny, takze riskovat nejake problemy nechci (zatez pro odbouravani kreatininu tu urcite zvysena je).

Dale mam uz posledni tyden brigadu , pote nastava obdobi skoly a pak nastane obdobi prace, ale ne na stavbe, takze bych toho casu mohl mit ted uz trosku vice snad.

Resil jsem ted posledni dobou velke dilema ohledne vegetarianstvi/veganstvi , kamarad mi navnadil velice dobrou myslenku, ktere nevim jestli se mam drzet, ale premyslim o tom. Takze bych mozna zaradil ryby a kureci do jidelnicku, nicmene to je jeste budoucnost, nevim jestli se mi chce maso zarazovat zpet do jidelnicku, naopak sem i premyslel o veganskych proteinech apod., ale zase ... penize, efektivita ... vitaminy, zdravi :) Tech otazek a moznosti je tu mnoho, jeste budu muset hodne premyslet.

Za cca 7dni bych se chtel nechat promerit/vysetrit opet, co se tyce veskerych svalych ubytku, narustu tuku atd. Take bych rad zasel k dokotoriv na kompletni prohlidku vitaminu, organu atd. Takze toho bude asi hodne "noveho" a hodne k premysleni.

Resim ted posledni dobou velke zivotni dilema , obcas mam nutkani si zahrat nejakou PC hru, pak mne prepadne takovej zasyp myslenek, ze je spousta veci zbytecnejch a ztrata casu, kvuli kterym nestiham jiny veci ... atd. pak si reknu, ze je jedno jestli mam za zabavu todle nebo tamto, ... no bylo by to asi na delsi rozpis, kazdopadne resim ted posledni dobou dost takove zivotni temata.

Take stoji jinak mimo za zmiku, ze jak mi dosel protein, tak se mi nehorazne zhorsila regenerace (cca tyden uz nemam protein, jen maltu).


-------------------------------------------------------------
LOG:
07. Srpen (Pátek) [209]
11hod. - Brigáda (manualni prace)
20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)


08. Srpen (Sobota) [210]
20km na kole - rychlé tempo (25+ km/hod.)
11hod. - Brigáda (manualni prace)
20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)


09. Srpen (Neděle) [211]
11hod. - Brigáda (manualni prace)

10. Srpen (Pondělí) [212]
11hod. - Brigáda (manualni prace)
20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)


11. Srpen (Úterý) [213]
11hod. - Brigáda (manualni prace)
20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)


12. Srpen (Středa) [214]
11hod. - Brigáda (manualni prace)
20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)


13. Srpen (Čtvrtek) [215]
11hod. - Brigáda (manualni prace)
20km na kole - střední tempo (20+ km/hod.)


14. Srpen (Pátek) [216]
regenerace

15. Srpen (Sobota) [217]
regenerace

16. Srpen (Neděle) [218]
regenerace
-------------------------------------------------------------
Tak poslední 4 dny, napsal sem si log dopředu vím cca co budu dělat:) takže to je spíš takové provizorní při nejhorším bych to přepsal. Od pondělí 17. začnu už trošku z ostra ... dám si 1-2 týdny najížděcí a pak to začne:)

Jo za prázdniny najeto jinak něco kolem 3000km na kole, myslím, že je to docela pěkné.
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.


Naposledy upravil Prasopes. dne ne září 09, 2012 9:53 pm, celkově upraveno 5 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Prasopes.


PříspěvekZaslal: čt září 06, 2012 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak obednano, snad nebudu zklamanej.
Protein - Matrix (cookies&creme, mlecna cokolada)
Gainer - Mutant Mass (cokies)
Ostatni - Inosin caps
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Prasopsova chlívkobouda | Od sportu všehochuť Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: