PROTEINY III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 57, 58, 59  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - PROTEINY III.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> PROTEINY III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petey


PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2014 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to s tym prebalovanim v polsku je urban legend, naklady by vysoko presiahli zisk...sem tam sa objavia napodobeniny,ale to je iny level
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaplii


PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2014 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey/ napsal jsi to dřív, souhlas.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2014 10:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:


Honza3: Me slo o konkretniho dodavatele, shop. Asi te neprekvapi, ze ruzni prodejci, co si zaregistrovali ceske domeny americkych znacek to v polsku prebaluji a ty produkty, za ktere to vydavaji nemaji s originalem nic spolecneho. Asi neco jako kdyz si vietnamci nechavaji michat do vecerek Cpt.Morgana ve stodole za Lounama. Proto me zajimalo, zda to nebude treba nekdo, kdo to obcas priveze z USA, nebo si to nechava ve velkem posilat z bb.com na po box. O par lidech co to takhle delaji ve velkem vim, proto se ptam.


Čistě teoreticky, jak to dělají s fakturama? Nic nenakupujou, jen prodávají? Na dodavatelských fakturách jsou jenom vstupní suroviny, na výstupních padesát různých produktů od různých firem? Tomu opravdu věříš?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:


Nechci tyčinky obhajovat, jelikož s Tebou ohledně ztužených tuků souhlasím a je to velké mínus na dnešní dobu. Nicméně je fakt, že pokud chceš, aby se Ti ta poleva neroztekla při trošku zvýšené teplotě, tak se to potravinářsky řeší dost obtížně. Ale to ty tyčinky neomlouvá, jde vidět, že cílí spíše na chuť, než na kvalitní složení, což je škoda, když jsou "zbrusu" nové. Ale to je obecně problém všech proteinových tyčinek napříč trhem, existuje jen pár výjimek v oblasti sportovní výživy. Spíše nechápu, proč některý z výrobců neudělá kvalitní proteinovou tyčku bez polevy? Je to i dosti praktické - když se mi zahřeje omylem někde v kapsách, tak se nemá co roztéct a chuťově se dají vyladit také velmi dobře.


Aha a proto se nikde neprodává kvalitní čokoláda, protože se v teple může roztéct, Lindt by to měl asi zabalit

To jsou takové ty kecy jako "barvíme šunku růžovým barvivem, protože zákazník je blbej a myslí si, že šunka má být růžová".
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
To jsou takové ty kecy jako "barvíme šunku růžovým barvivem, protože zákazník je blbej a myslí si, že šunka má být růžová".


V tomhle je zajímavé sledovat, jak (jak moc) se ozývají zákazníci, pokud je nějaký protein hodně vodový, aneb "je to řídké = neobsahuje to bílkoviny".
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevíte co je na compress Iso whey tak drahe? Je o tretinu drazsi nez iso od extrifitu....to je o tolik lepsi?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

micus6 napsal:
Nevíte co je na compress Iso whey tak drahe? Je o tretinu drazsi nez iso od extrifitu....to je o tolik lepsi?


Ne není - celá ta compress řada je jeden velkej fail, až na ty instantní BCAA.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co ten whey gold standard 100%? Ta jeho ceba se mi zda nejak vyletela .... zlaty extrifit tvl :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

micus6 napsal:
A co ten whey gold standard 100%? Ta jeho ceba se mi zda nejak vyletela .... zlaty extrifit tvl :D


Ty hlavně žádnej protein nepotřebuješ . . .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já si myslím, že téměř nikdo (neříkám všichni), žádný protein nepotřebují, možná snad žádný doplňek. Dříve bych řekl, že možná nějaké C nebo mulťák, ale na to už taky moc nevěřím.

Docela lituji všech těch peněz v tom. Přeci jen dost lidí si koupí protein a nevím co, a pak jedí nějaké levné kuřecí (jo já jím taky kuřecí ), místo toho by si mohli koupit alespoň hovězí zadní či jiné maso. Ale to je jenom můj osobní názor a nikoho nenavádím.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To neznamená ze se nemuzu zeptat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheCory


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

micus6 napsal:
To neznamená ze se nemuzu zeptat


Také jsem studoval složení těch nových výrobků od Nutrendu (compress) a nevím, proč je cena taková, jaká je. Možná chtějí zaplatit tu novou halu nebo investovali mnoho do reklamy, ale to bych nechal jim.

Pokud není člověk úplný nováček, vždy projde složení výrobku a porovná si ceny.
_________________
Každý nějak začínal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R napsal:
No já si myslím, že téměř nikdo (neříkám všichni), žádný protein nepotřebují, možná snad žádný doplňek. Dříve bych řekl, že možná nějaké C nebo mulťák, ale na to už taky moc nevěřím.

Docela lituji všech těch peněz v tom. Přeci jen dost lidí si koupí protein a nevím co, a pak jedí nějaké levné kuřecí (jo já jím taky kuřecí ), místo toho by si mohli koupit alespoň hovězí zadní či jiné maso. Ale to je jenom můj osobní názor a nikoho nenavádím.

Me teda tech penez lito neni, protoze kdyz je neutratim tady, tak je utratim nekde jinde, treba na nejake vic useless veci.
Hodne z nas tady samozrejme protein nepotrebuje, ale ja jsem pohodlnej a klidne si ho koupim Az nebude na chleba tak se samozrejme obejdu i bez nej
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marzochi


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R napsal:
Přeci jen dost lidí si koupí protein a nevím co, a pak jedí nějaké levné kuřecí (jo já jím taky kuřecí ), místo toho by si mohli koupit alespoň hovězí zadní či jiné maso. Ale to je jenom můj osobní názor a nikoho nenavádím.


Myslet si, že když si dám 30g bílkovin z hovězí svíčkové tak mi to udělá lepší službu, než když si dám 30g bílkovin z kuřecího a pak tam ještě někdy ve vhodnou dobu za ušetřené peníze šupnu dalších 30g z proteinu, je hodně velká pozéřina. Beru to jako tvůj osobní názor, ale přece jen taky asi nemáš hluboko do kapsy aby sis mohl dovolit tohle provozovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3:
Já jsem nekuřák, piju minimálně, trávu dostanu většinou zadarmo. Takže bych si možná koupil nějaké hadry nebo permici. Já jsem hrozný bordelář na prachy, třeba doma v šuplíku objevím starou peněženku a tam mám několik stovek, co jsem dostal třeba k narozeninám atd.

Marzochi:
Tak jasně, takhle se dá na to taky podívat a souhlasím, je to stejné jako si myslet, že z 90% proteinu mi narostou větší svaly jak z 80%. Já jím třeba kuřecí, protože mi nevadí jíst ho studené a není složité na úpravu no. A taky ta cena. :)
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CFM Instant Whey 80 | Extrifit
Nejkvalitnější CFM protein s přírodními trávicími enzymy!
1369 Kč
Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA! | Survival
Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
1399 Kč
Whey Taste | Dex
Proteinový suplement tvořený z 95 % proteinovým syrovátkovým koncentrátem.
764 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - PROTEINY III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 57, 58, 59  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: