Ryvaru power


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47, 48, 49  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ryvaru power  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Ryvaru power
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2016 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vitaj medzi dospelymi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2016 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pár dní jsem teď nepsal... dělal jsem spíš aerobku jako fotbal, florbal, nějaký chození+trochu běhání atd... pak nějaký shyby ale nic zajímavýho

pondělí 17.10.

-na začátku a na konci tréninku jako vždycky protahování... zaměření hlavně na lýtka, kyčle a ramena

dřep
2x12xosa
2x12x35
2x12x55
2x12x75
-dost jsem teď upravil techniku... dost jsem zúžil postoj, jedu high-bar, snažím se víc zapojit kvadricepsy, hodně opáček... prostě to jedu teď úplně jinak, nechám to tak asi celou off-season a příští přípravu se z toho pokusím vytřískat co nejvíc při normálním stylu

goodmornings
4x10x55
-pro posílení zad a celkově středu těla... snažím se to zapojit tak, abych z toho dostal co nejvíc do držení zad u mrtvoly

benchpress -všude stopky
2x14xosa
2x10x35
5x10x55
-technika... celkem to šlo, lepší se to

dotahy
4x10x90
-opět pro posílení rovných zad stejně jako goodmornings

-ještě měly být ruce, ale měl jsem hlad, tak jsem se na ně vysral možná zítra nebo možná nikdy

dneska fajn trénink, spokojenost... váhy sice o hovně a zápis je nudnější než hodina dějepisu, ale doufám a věřím že právě podobný tréninky teď potřebuju a že z nich pro příští sezonu budu moct dost čerpat postupně přidám trochu váhu, ale nechám to na víc opáčkách a technice
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: út říjen 18, 2016 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

úterý 18.10. -tak dneska ty ruce co měly být včera

benchpress úzkej na triceps -cca 20cm mezi rukama, bezpalcovej úchop, dlouhý stopky (dýl byla ta činka na hrudníku než mimo)
12x35
10x55
10x65
10x75
2x20x55 -bez stopek
-hezký krásně jsem cítil triceps a silově to bylo lepší než jsem čekal... technika se mi zdála dobrá, příště asi přidáme ty dvacky na konec to byl slušnej humus... těžší než jsem čekal, dost to zapálilo

pumpa ruce -celkem 3 superserie po 60-80 opakováních

parádní trénink, spokojenost krásně napumpováno, silově to šlo, bavilo mě to... tu bolest u pumpovacích tréninků si dost užívám, těším se na split až budu jezdit tyhle humusácký hardcory na všechny partie a ne jenom ruce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2016 6:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ryvaru napsal:
dneska fajn trénink, spokojenost... váhy sice o hovně a zápis je nudnější než hodina dějepisu, ale doufám a věřím že právě podobný tréninky teď potřebuju a že z nich pro příští sezonu budu moct dost čerpat

Jen tak dál! To bych potřeboval vysvětlit nějakým způsobem pár klukům z oddílu :D furt jedou krev a diví se že přijde zranění nebo stagnujou
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2016 7:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
ryvaru napsal:
dneska fajn trénink, spokojenost... váhy sice o hovně a zápis je nudnější než hodina dějepisu, ale doufám a věřím že právě podobný tréninky teď potřebuju a že z nich pro příští sezonu budu moct dost čerpat

Jen tak dál! To bych potřeboval vysvětlit nějakým způsobem pár klukům z oddílu :D furt jedou krev a diví se že přijde zranění nebo stagnujou


ja trenuju furt na krev a zraneni nemam :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2016 8:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Berserk_Grom napsal:
Dave1913 napsal:
ryvaru napsal:
dneska fajn trénink, spokojenost... váhy sice o hovně a zápis je nudnější než hodina dějepisu, ale doufám a věřím že právě podobný tréninky teď potřebuju a že z nich pro příští sezonu budu moct dost čerpat

Jen tak dál! To bych potřeboval vysvětlit nějakým způsobem pár klukům z oddílu :D furt jedou krev a diví se že přijde zranění nebo stagnujou


ja trenuju furt na krev a zraneni nemam :D


Aj ty raz budeš mať tridsať rokov
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2016 8:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vole a moc neusinej, odpocivat budes po 30ke. :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2016 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Berserk_Grom napsal:
Dave1913 napsal:
ryvaru napsal:
dneska fajn trénink, spokojenost... váhy sice o hovně a zápis je nudnější než hodina dějepisu, ale doufám a věřím že právě podobný tréninky teď potřebuju a že z nich pro příští sezonu budu moct dost čerpat

Jen tak dál! To bych potřeboval vysvětlit nějakým způsobem pár klukům z oddílu :D furt jedou krev a diví se že přijde zranění nebo stagnujou


ja trenuju furt na krev a zraneni nemam :D


Aj ty raz budeš mať tridsať rokov


tim si nejsem tak jistej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2016 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Berserk_Grom napsal:
vole a moc neusinej, odpocivat budes po 30ke. :D


neboj, brzo do toho zase začnu trochu šlapat... ale teď byl odpočinek určitě na místě, tělo to už fakt nezvládalo, jel jsem na krev moc dlouho... příště to zkusím vymyslet jinak a snad se do tohohle bodu nedostanu bohužel moje kosti nejsou na nějaký velký zátěže a váhy stavěný, tak mě budou omezovat vždycky no, nějak se tomu budu muset přizbůsobit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2016 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
ryvaru napsal:
dneska fajn trénink, spokojenost... váhy sice o hovně a zápis je nudnější než hodina dějepisu, ale doufám a věřím že právě podobný tréninky teď potřebuju a že z nich pro příští sezonu budu moct dost čerpat

Jen tak dál! To bych potřeboval vysvětlit nějakým způsobem pár klukům z oddílu :D furt jedou krev a diví se že přijde zranění nebo stagnujou


na to si přijdou časem... já byl taky takovej, že jsem to drtil jak jsem mohl a poradit jsem si nenechal... hold s tvrdohlavostí mladých začínajících lifterů nic nenaděláš úplně se v tom vidím

teď bych se nejradši vrátil o 2 roky zpátky a vrazil si pár facek... nejvíc lituju tý hrozný techniky se kterou jsem cvičil, ještě teď s tím třeba na mrtvole bojuju a mohl jsem tomu krásně předejít, kdybych dal na rady ostatních
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2016 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

středa 19.10.

zahřátí + protažení.... v plánu byl trénink MT+dřep, ale na to jsem se vykašlal, posraný kosti... budu to muset nechat odpočinou ještě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2016 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čtvtek 20.10. -sauna
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2016 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pátek 21.10.

sumo technika
20-30x5x55
-ale joo... s touhle vahou ta technika není snad tak špatná... dokonce jsem si na tom ani tolik nerozbil záda jako obvykle u technický mrtvoly bývá... víc teď zapojuju nohy, tak snad to půjde i s vyšší vahou

dřep technika
6x15xosa
-zkoušel jsem jít do hlubokýho dřepu s úplně rovnejma zádama a neohýbat na paralelu prdel... ale fakt to nejde a to jsem měl ještě 2cm podpatky na těch dřepovačkách... hold budu prostě u dřepu trochu tu prdel ohýbat a v tréninku nebudu s větší vahou dřepovat tak hluboko


tady je ta mrtvola.... za jakkouliv technickou radu nebo názor budu samozřejmě rád
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2016 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neděle 23.10.

mrtvola sumo -technika
blbnutí se 70kg
2x5x55
2x5x65
10x5x75
-šlo to...

klasická mrtvola -technika
nějaký opáčka se 75kg
-tohle prostě nejde... nevím jak jsem mohl dřív tahat klasickou, protože s rovnejma zádama se tam prostě neposkládám... nebo teda poskládám, ale kolena mám 10cm před činkou a jsem v hlubokým dřepu mám asi moc dlouhý stehení kosti nebo nevím, ale už docela chápu proč jsem dřív tahal s ohnutejma zádama...

mrtvola sumo 2 -technika
5x10x55
-shodil jsem boty a tahalo se mnohem líp... nahnal jsem ještě trochu objemu protože jsem se vykašlal na dřepy

trénink fakt divnej, nějak mě to moc nebavilo, moc jsem se nesoustředil,... ale na druhou stranu s technikou celkem spokojenost, už to budu jenom postupně dostávat do větších vah a ještě pracovat na mobilitě kyčlí, který mě pořád trochu omezujou

vršek nechávám odpočívat kvůli posraným problémům s kostma... ze stejnýho důvodu jsem nedal dřepy a mrtvoly tahy úplně neprospěly, ale je to v tuhle chvíli nejmenší zlo... musím teď vypadat jako hroznej silmulant, ale prostě je to na hovno tohle... kdyby se to dalo, tak do toho vletím naplno, ale prostě mám nějak ty kosti (nejspíš okostici) špatnou a jsou s tím problémy... navíc mě od závodů bolej holeně těsně pod kolenem, možná z těch hodně tvrdých bandáží, jinak nevím.. ale bolí to při každým dřepu, naštěstí ne nějak moc a pomalu se to zlepšuje, ale stejně by mě aspoň zajímalo z čeho to je atd. - doufejme že se to všechno nějak uklidní během 1-2 týdnů a budu moct pořádně začít s objemovou přípravou na příští sezonu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2016 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vole na co je dobre tahat 70 kg?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ryvaru power Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47, 48, 49  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: