SACHARIDY (gainery)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 136, 137, 138  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - SACHARIDY (gainery)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> SACHARIDY (gainery)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zajímavé
články
a odkazy
k tématu:
Patricc


PříspěvekZaslal: út duben 28, 2015 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

patrikdundych napsal:
Nebo si kup dobrej protein a namel si do toho vločky ...chuťově to neni tak špatný pokud to rozemeleš uplně na mouku ...a máš super svačinu.
To se potom tráví mnohem déle a někomu vločky nedelají dobře
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: út duben 28, 2015 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když už se to tu zmínilo (snad to nebude moc OT), tak ta tekutá strava pro nemocný lidi je skvělá věc, měli jsme toho doma celkem dost a je to takovej lepší gainer. Nevýhodou je samozřejmě cena.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st červen 10, 2015 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Muscle gain 15:
https://obchod.ronnie.cz/s-5801-muscle-gain-15-fair-power-vzorek-45-g.html

Rozpusnost, stravitelnost v pohodě, vůbec nepění a chuť vanilka je opravdu fantastická, nejlepší vanilka, co jsem kdy měl a to mi ve většině případů nechutnají kvůli jejich časté umělé chemické chuti. Za mě spokojenost...
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Onďa.


PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2015 11:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nezkoušel jste někdo Impact Weight Gainer od MyProteinu? Ronnie nebude MyProtein v nabídce v eshopu? Slyším na jejich produkty samou chválu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2015 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten gainer má toto složení, na to si jde udělat snadno názor sám:

citace:
Mletý oves, syrovátkový proteinový izolát, koncentrát mléčné bílkoviny, kakaový prášek (pouze příchuť čokoláda), aktivovaný ječmen, aromatické (ochucené možnosti jediný), zbarvení (červená řepa červená [jahoda pouze příchuť]), sladidlo (sukralóza ® [příchutí volby pouze ]), emulgátor (sójový lecitin).


Jinak o té značce mi někdo z kolegů něco teď nedávno říkal, ale jestli to povede až k zařazení do nabídky, já v tuhle chvíli nevím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2015 9:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
Muscle gain 15:
https://obchod.ronnie.cz/s-5801-muscle-gain-15-fair-power-vzorek-45-g.html

Rozpusnost, stravitelnost v pohodě, vůbec nepění a chuť vanilka je opravdu fantastická, nejlepší vanilka, co jsem kdy měl a to mi ve většině případů nechutnají kvůli jejich časté umělé chemické chuti. Za mě spokojenost...


Ten mi chuťově také hodně sedí. Ale je škoda, že má jen 1500g balení, které tím pádem není nijak extra levné (ani drahé, ale ani levné). Teď nějak v dalších měsících prý snad bude 4500g a to bude cenově určitě o poznání příznivější.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Petey


PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2015 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1500g je na gainer teda celkom male balenie
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pelegard


PříspěvekZaslal: st březen 23, 2016 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj, nevím, kam jinam to napsat, tak jen tady rychlej OT dotaz: týdenní akce, co se tady ukazujou po pravé straně, platí i v kamenném obchodě? díky za odpověď draci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: st březen 23, 2016 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pelegard napsal:
ahoj, nevím, kam jinam to napsat, tak jen tady rychlej OT dotaz: týdenní akce, co se tady ukazujou po pravé straně, platí i v kamenném obchodě? díky za odpověď draci


Můžeš si to objednat na netu a vyzvednout v kamenné prodejně. Popř. zavolat nebo napsat email a domluvit se a taky by to mělo jít.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blystar


PříspěvekZaslal: po březen 28, 2016 10:36 am    Předmět: Vlastní potréninkový gainer Odpovědět s citátem

Zdar chlapi, rád bych s Vámi probral takový můj osobní gainer, který se chystám si připravovat po tréninku. Mám 80Kg, 180cm, rád bych přibral na váze, cvičím hodně, ale mám pocit, že víc spaluji, než nabírám, zatím jsem si dával po tréninku 1 odměrku Reflex nutrition Instant Mass Heavy (ze 3 doporučených- finance) a cca 3G BCAA. Přijde mi, že mi to nepokrývá moje potřeby. V této době si nemohu dovolit drahé suplementy, tak jsem si vymyslel takový domácí gain a chtěl bych od vás třeba nějaké typy jak to ještě vylepšit, nebo změnit, či oddělit od sebe v čase, nebo dávat dohromady ? :) jasné.

Co od něj čekám.
1) Nízkou cenu
2) Přibrání kvalitních svalů

Samotný koktejl připravím tyčovým mixérem. Ingredience

Voda
Banán
Ovesné vločky
20G Whey CFM protein 80
3G glutamin
3G BCAA

Hlavně mě zajímá, jestli nevadí přidaný glutamín, moc o něj zatím nevím a je to pro mě nový suplement, který jsem doposud nepoužíval.

Díky za jakékoli info ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po březen 28, 2016 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Poradim ti lepsi a uprimne: mäso, zemiaky/ryza, zelenina.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blystar


PříspěvekZaslal: po březen 28, 2016 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To jo, ale já mluvím o potréningáči, který chci nalít do 10 minut PO.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: po březen 28, 2016 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pokud to má mít vyloženě funkci gaineru, udělal bych si to trošku chutnější. Do cca 600 ml nádoby od mixéru si hodím půl tvarohu, odměrku proteinu, na kolečka nakrájený banán a dvě tři lžičky cukru, doliju mlíkem a je to. Samozřejmě se dá hodně experimentovat, jen at je tam nějaký rychlý cukr. Ty vločky bych tam nedával, jednak to bude hnusný, a za druhý komplexní sacharidy doplníš později pořádným jídlem, toto je jen vyloženě potréninkovka. A že tam je místo mlíka voda je záležitost chuti, jasně že se všude doporučuje všechno míchat s vodou, ale já osobně radši smíchám protein s mlíkem a zapiju půl litrem vody. Glutamin samozřejmě nevadí.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosmel


PříspěvekZaslal: po březen 28, 2016 2:00 pm    Předmět: Gainer Odpovědět s citátem

Úplně jednoduchej gainer je odměrka proteinu a odměrka glukopuru. A ty BCAA tam máš proč??? 3g ti teda moc nepomůžou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blystar


PříspěvekZaslal: po březen 28, 2016 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za diskuzi, stručně se vyjádřím, solferino:
Tvaroh se tráví těžce a dlouho, nemyslím, že je vhodny .. ale možná by mohl zaujmout místo jako déle trávitelná bílkovina, ale spíš bych tam dal tak max 1/3 ať to potrávím ;)
Chuť mi je úplně jedno, jsem typ co lije syrové celé vajca :)
Obyč cukr je pro mě podřadná potravina, rychlé cukry mám z banánu
Mléko zase zatíží trávení, protein s mlékem ztrácí svou rychlou stravitelnost
Hosmel:
Glukopur vypadá zajímavě, ale zase mi to přijde jen jako rychlý cukr, jenž mohu nahradit lépe ovocem, v mém případě banán, čímž získám i další prospěšné látky
Ohledně BCAA myslíš, že je to málo ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mass Gain | Nutrend
Oblíbený gainer pro lepší regeneraci a pro podporu nárůstu svalů.
440 Kč
Go Pro 30 | Extrifit
Top sportovní nápoj určený pro budování svalové hmoty a síly, 8 proteinových zdrojů.
999 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - SACHARIDY (gainery) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 136, 137, 138  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: