SACHARIDY (gainery)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 136, 137, 138
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - SACHARIDY (gainery)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> SACHARIDY (gainery)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zajímavé
články
a odkazy
k tématu:
hosmel


PříspěvekZaslal: po březen 28, 2016 3:06 pm    Předmět: Gainer Odpovědět s citátem

No pokud to chceš po tréninku, tak bych se jednoduchých cukrů nebál. Já osobně si občas vemu buď ovoce nebo tam sypnu tu odměrku glukopuru, ale bohužel nejsem zástánce gainerů, takže dávám jen protein a to ovoce, ojediněle ten glukopur.
ad. BCAA: no je to málo a nechal bych je spíš do diety (sacharidovej deficit). U BCAA je "doporučené dávkování" 0,4g na kg váhy. Je to doopravdy dost a hlavně pokud chceš ušetřit jako já, tak se ti to vůbec nevyplatí. To už si radši za ty peníze než BCAA je lepší pořídit maso nebo vajíčka .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2016 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty si ozaj myslíš, že nejaký potréningový nápoj, ktorý vypiješ do desať minút urobí nejaký rozdiel, nebuď smiešny, precitni do reality, normálne dôjdi po tréningu domov a daj si poriadne pevné jedlo, koniec diskusie o ničom
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blystar


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2016 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám už takový režim, že dávám po tréninku gainer (jelikož jsem začínal na 60KG) a cca do hodiny mi krásně vyhládne a pak dávám nějaké normální jídlo maso/příloha. Funguje mi to výborně. Jinak s tebou nemůžu souhlasit, ale dohadovat se taky nechci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2016 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Ty si ozaj myslíš, že nejaký potréningový nápoj, ktorý vypiješ do desať minút urobí nejaký rozdiel, nebuď smiešny, precitni do reality, normálne dôjdi po tréningu domov a daj si poriadne pevné jedlo, koniec diskusie o ničom

To se pletes,je to obrovsky rozdil
Bez sacharidaku bych nemel nadupanych 75 kilo
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2016 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat…
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blystar


PříspěvekZaslal: st březen 30, 2016 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spočítal jsem si, že jedna dávka mého gaineru mě vyjde na 20Kč s použitím banánu a 15,-Kč když dám glukopur jako rychlý sachr.

VLOČKY 50g
Banán120g
CFM whey 30g
BCAA 5g

Nutričně vychází :
Sacharidy 62
z toho cukry 23
Tuky 5,7
Bílkoviny 36,9
Vláknina 6

s porovnání s Reflex nutrition Instant mass, jenž dávka vychází na 62,-Kč (je obohacen o trávící shity a vitamíny)
Sacharidy 60
z toho cukry 11
Tuky 4,8
Bílkoviny 54
Vláknina 9,9

Pokud bych dal Glukopur tak jsem na 15,-Kč, když do 20,-Kč dosypu CFM tak jsem s bílkovinama stejně jako u Reflexu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st březen 30, 2016 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A nebo si kup maltodextein 54 korunza kilo a wpc 75% za 200 za kilo a nadelas parady.....
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blystar


PříspěvekZaslal: st březen 30, 2016 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To už je moc velká paráda i na mě :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Míra75


PříspěvekZaslal: pá březen 17, 2017 11:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jo, cukrů je vždy dost. :) O ty se nikdo nestará...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: so březen 18, 2017 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

blystar napsal:
Já mám už takový režim, že dávám po tréninku gainer (jelikož jsem začínal na 60KG) a cca do hodiny mi krásně vyhládne a pak dávám nějaké normální jídlo maso/příloha. Funguje mi to výborně. Jinak s tebou nemůžu souhlasit, ale dohadovat se taky nechci.


Ukaz formu na tom sacharidaku..
100% souhlasim s turakamem
Jo kdybys daval po tr inzulin, tak je to zase o necem jinym.. ale o tom pochybuju
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: so leden 06, 2018 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahojte ako je to s gainermi a dlhodobo užívanim? Myslím 2 mesiace v kuse pretože ked človek ide na služobku moc jedla tam nieje a uvažoval som o gainery ale už takom kvalitnejšom v zložení:

Srvátkový koncentrát WPC 80 instant, Srvátkový koncentrát WPC 80, Mliečny proteinový koncentrát- TMP, kazeinát vápenatý, maltodextrín, palatinóza, MCT olej, taurín, l-arginín báza, l-glutamín, aróma kokos, sladidlo: glykozidy steviolu, sojový lecitín.

Kde nieje glukóza a išiel by som tak 200-300g denne samozrejme 5 dní v tyždni keby som bol doma cez víkend tak normálna strava lenže na služobke človek dá ranajky obed večeru a to je málo kedže robí 12h a nieje moc času jesť tak prichádza do úvahy ten gainer ale nieje to dlho na užívanie?

Dakujem za odpovede
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pelegard


PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2018 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám doma Go Pro 30 půlku pixly, expirace 08/2017, co myslíte, poseru se z toho?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mass Gain | Nutrend
Oblíbený gainer pro lepší regeneraci a pro podporu nárůstu svalů.
440 Kč
Go Pro 30 | Extrifit
Top sportovní nápoj určený pro budování svalové hmoty a síly, 8 proteinových zdrojů.
999 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - SACHARIDY (gainery) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 136, 137, 138
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: