Cesta za ztracenou kondicí...


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cesta za ztracenou kondicí...  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Cesta za ztracenou kondicí...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jarack


PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 1:46 pm    Předmět: Cesta za ztracenou kondicí... Odpovědět s citátem

Nazdárek, zdravim všechny aktivní i pasivní fandy sportu a v pohodě lidi. tento blog jsem se rozhodl založit, jelikož od zítřka (17.12.2008) chci zase začít aktivně cvičit.. )
Teď něco malinko o mě, je mi 21 let, měřim 188cm a vážim do jednaosmy.
Posledních cca 6 let jsem pořádně nic nedělal. dřív jsem posiloval a trénoval kickbox. Mezi moje zlozvyky patří: Cigára, chlast (v poslední době už tolik ne), tráva a kafe. Alkoholu a kávy se nechci úplně vzdát, tak si dopřeji dva šálky kávy nebo čaje denně a jeden libovolný alkoholický drink denně. S cigárama a trávou končim, jelikož mi to do toho tréningovýho programu moc neštimuje . Co se stravy týká, tak to u mě neni žádnej Hollywood.. Snažim se jíst co nejvíc ovoce, zeleniny a mléčných výrobků. S masem je to ale špatný, protože pořád bydlim u rodičů a ty ho nejí skoro vůbec. Vim, že to neni dobrý, ale zatim s tim nic moc neudělam. Hned jak to bude možné, tak začnu konzumovat 250g denně, pětkrát v týdnu rozdělených na dvě porce (150 oběd, 100 večeře). Ze suplementů užívám akorát mulťák s minerály a proenzi 3, jelikož moje klouby už nejsou, co bývaly
Nyní vám povím, jak si chci upravit tréningový program. Na začátku bych chtěl předeslat, že mi nejde o klasickou kulturistiku a o to, abych měl padesátky pazoury (stejně to bez drog nejde). Vycházím z úplných základů, které se mi v minulosti už osvědčily, takže tréning vůbec nebudu dělit. V posliovně to bude vypadat asi následovně.. Na úvod 3km/15min běh na pásu. Pak celé tělo přesně v tomto pořadí:kozy, ramena, tricák, křídla, bicák a břišáky. Přičemž na břišáky budu dělat dva cviky na rovný a šikmý břicho . Na ostatní partie vždy jedne cvik o 4 sériích po 10 opakováních. První a poslední série daného cviku bude vždy lehčí a prostřední dvě budou "pracovní". Upřednostňované nářadí jsou pro nne různé druhy os, kladky a jednoručky. Stroje jenom vyjímečně. Po běhu a samotné posilovací části zařadím ještě 3 série hypertenzí po deseti.. Pak přejdu na kolo, kde si dám 10 min na vydýchání a nakonec procvičím celou stretchingovou abecedu, jak jí můžete znát ze sportů jako je karate či thajbox. K tomuto programu bych rád přidal boxerské tréningy (na kopání se musím trochu roztáhnout ) a občasný běh, plavání nebo bicykl.
To je asi tak vše a teď nezbývá, než zítra začít.. Přeji hezký den
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 2:55 pm    Předmět: Re: Cesta za ztracenou kondicí... Odpovědět s citátem

Jarack napsal:
Pak celé tělo přesně v tomto pořadí:kozy, ramena, tricák, křídla, bicák a břišáky.
Tuhle otázku přece musíš čekat
Kde máš nohy?
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 6:01 pm    Předmět: Re: Cesta za ztracenou kondicí... Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Jarack napsal:
Pak celé tělo přesně v tomto pořadí:kozy, ramena, tricák, křídla, bicák a břišáky.
Tuhle otázku přece musíš čekat
Kde máš nohy?


a ze se vubec ptas :)....prece bude obcas jezdit na kole a behat a to pro rust svalu na nohach bohate staci :-) ....a nebooo druha moznost -nohy ma namakany od prirody, tak je netreba cvicit vice, aby to nevypadalo blbe.... no a jeste se tu tedy nabizi moznost spatnych kolen, ale spis bych vsadil na to prvni

citace:
Po běhu a samotné posilovací části zařadím ještě 3 série hypertenzí po deseti.


hypertenzi bych byt tebou do sveho treninku radeji moc nezarazoval, ale radeji bych zkusil hyperextenzi, to bude myslim bezpecnejsi....

(A na tu hypertenzi si pockej, ona si te jednou stejne najde sama )
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To mi pripomina muj vic jak rok starej kratkej rozhovor s kamosem, kdyz sem s nim sel do fitka kam chodi.

ja: Dneska pojedu cely telo.
on: Ja taky.
ja: A jezdis vlastne drepy ?
on: Jo aha, ja celym telem myslel celej vrsek
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak zatim sem toho moc nenapíšu, protože jsem sice včera byl cvičit, ale pak jsem se neskutečně sundal a přišel jsem dneska v půl šestý ráno.. Ten tréning jsem jel, podle toho plánu, ale je rozbitej běhací pás, takže jsem jel jenom kolo. Stretching jsem neodfláknul a dneska to oceňuju. Sice mě bolí všechno, ale je to lepší, než kdybych to ňák vojebal. S tim chlastem je to fakt na hovno, jediný, co mě těší, že jsem vykouřil asi jenom 4 cigarety..
Jinak, abych odpověděl na dotazy.. Ty nohy opravdu vůbec nedělam, protože se mi moc nelíbí narvaný nohy a taky jak kolega správně podotkl, mam kolena na gumičku. Na ty vzpřimovače dělam takovou tu lavičku, jak je člověk zachycenej nohama a ohýbá trup směrem dolu. Právě jsem myslel, že se to jmenuju hypertenze, ale nevim.. Děkuju za příspěvky a doufam, že nebudu totální magor a zejtra to rozjedu na plno (a bez toho chlastu a cigár ) Zatim ahoj
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, jinak nohy mam dost hubený po tátovi. Spoléham se na to, že se dostatečně posílí při běhu a kole, plus dalšími sporty
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2008 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se o5 hlásím o slovo. Včera jsem dal tréning ze starý školy, kde jsem odjel úplně všechno, přesně, jak jsem to popisoval na úvodu. Pak jsem ovšem šel zase kapku zažrat, takže dneska už to taková sláva nebyla. Kolo jsem dnes totálně odflákl a ten stretching taky nebyl nic moc.. doufam, že zítra už to bude lepší. Zatim
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2008 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ma to vubec smysl chodit do ty posilovny kdyz tam des jednou za mesic a rozbijes se tam a pak se vecer jeste ozeres ze das zas fitko za mesic?
nechces zkusit jinej sport?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2008 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim, dneska sem byl po třetí a už mi nic moc nebolí.. akorát ta hospoda je na hovno.. chci právě změnit i životní styl, ale je to těžký. Možná máš pravdu, začnu závodně vzpírat půllitry..
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2008 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenom tak pro představu můj jídelníček za včerejšek..
cca 10:00 - tři rohlíky s pórkem, juniorem a eidamem, mrkev, jabko, kafe (turek - instantní nemusim)
13:00 (po tréningu) - čína z paprik, pórku, česneku, cibule, atd. nevim kolik toho bylo, ale totálně narvanej talíř, málem sem to nedožral
19:30 - čtyři chleby s hermelínem, půl litru mlíka
pak do jídelníčku přišlo 6 dvand a 3 jedenáctky
cca0:00 - dva párky a tři chleby, kafe

tréning: kolo 15 min, tlaky na rovný lavici10x16,10x18,10x18,10x16, rozpažky s mírným předklonem 10x6,10x8,10x8,10x6, bench press úzkým úchopem10x7.5,10x10,10x10,10x7.5, Stahování kladky za záda (10x40,10x45,10x45,10x45, bicepsové zdvihy olympijské osy ve stoji10x2,5,10x5,10x5,10x2,5), stahování kladky na břicho (10x35,10x401,10x40,10x35, šikmé skracovačky na lavici - 15x4 na každou stranu, taková ta lavička na spodní záda - 3x10 10min kolo, kompletní stretchingová sada, zatim
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2008 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo ty rozpažky sem dělal na ramena a k tý číně sem měl eště jako přílohu tak půl tuny rejže, ale to jenom tak na doplnění
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
riker


PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2008 10:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jarack napsal:
Jenom tak pro představu můj jídelníček za včerejšek..
cca 10:00 - tři rohlíky s pórkem, juniorem a eidamem, mrkev, jabko, kafe (turek - instantní nemusim)
13:00 (po tréningu) - čína z paprik, pórku, česneku, cibule, atd. nevim kolik toho bylo, ale totálně narvanej talíř, málem sem to nedožral
19:30 - čtyři chleby s hermelínem, půl litru mlíka
pak do jídelníčku přišlo 6 dvand a 3 jedenáctky
cca0:00 - dva párky a tři chleby, kafe


tomu teda rikam jidelnicek...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petanovic


PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2008 10:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

riker napsal:
Jarack napsal:
Jenom tak pro představu můj jídelníček za včerejšek..
cca 10:00 - tři rohlíky s pórkem, juniorem a eidamem, mrkev, jabko, kafe (turek - instantní nemusim)
13:00 (po tréningu) - čína z paprik, pórku, česneku, cibule, atd. nevim kolik toho bylo, ale totálně narvanej talíř, málem sem to nedožral
19:30 - čtyři chleby s hermelínem, půl litru mlíka
pak do jídelníčku přišlo 6 dvand a 3 jedenáctky
cca0:00 - dva párky a tři chleby, kafe


tomu teda rikam jidelnicek...


ja bych teda, prvně než si založím vlastní topic, změnil životní styl a pak se tady o něčem zminoval.. je to jen můj názor, ale podle mého, tímto stádiem, ikdyž ve slabším rozsahu, musel projít každý, aby změnil svůj život, u posilovaní to asi ani jinak nejde.. Ale tak hlavně že seš do toho tak zapalenej..přeju hodně štěstí a přestaň tak kalit, čéče..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
starik


PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2008 11:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No to je ale sadistickej nápad... Hele, založte sekci pro logy lidí, co serou na cvičení a jídelníčky a prostě si plně užívaj života po všech stránkách. A mi zoufalci na kořínkách a s mozoly od železa si tam budeme chodit o tom číst...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2008 12:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty voe tady je to samej vožrala , neber to ve zlym
Jinak pěkněj jídelníček a ty kalby v knajpě trochu skus omezit.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cesta za ztracenou kondicí... Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: