vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

24. května 2016, úterý

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, 16 + 2. týden po cyklu

MOBILITA cca 15 minut + protahování s osou cca 15 minut, dlouho jsme se rozhýbávali

Dřepy:
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg, poslední vždy stopka
1x 140 kg
1x 160 kg
1x 170 kg, vše stopky, tahle už hodně těžká
1x 180 kg, bez stopky
1x 175 kg, 1. pracovní + další fail a šlo na konstrukci, a to měla být trojka :/
1x 175 kg, 2. pracovní, na druhé už jsem ani nešel, není síla
1x 175 kg
1x 175 kg, 4. pracovní
dnes takový smutný zápis... ty jedničky byly docela s jistotou, ale měly to být aspoň dvojky, síla tedy setrvale klesá a čekám až se studená fronta přežene :)
Magumiho si vychutnejte v jeho logu, stále vylepšuje svou formu i výkony, maká jako ďábel, netuším kde bere tu sílu, když už mu suplementy došly :D

Bench-press:
5x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
1x 120 kg, stopka, pořád je to těžké
3x 130 kg (PB 3RM) , 1. pracovní, třetí už přetlačovaná a bez rezervy
3x 130 kg, 2. pracovní, druhou trojku už jsem nečekal, tak mě to nabudilo :)
1x 140 kg (PB) , šlo to po milimetrech, ale plynule, Magumi je správný sparing a nechal mě až do locku
1x 130 kg, 4. pracovní a další fail... už jsem to v sobě nesebral
silově trochu lepší, než jsem čekal po tom minulém propadu, tak jsem rád, že jsem z toho ještě něco vymáčknul, než to půjde úplně do kopru ;)
Magumiho opět nebudu komentovat, jeho tlaky jsou neskutečné... co tam měl naloženo s tím tam borci ani nedřepují :D

Čas ve fitku: cca 2:15 a pak už jsme to zabalili, stačilo

Váhovka: 99.8 kg, víkend na chatě s přáteli, grilovačka...

už pár týdnů mi klesá síla, tak z toho ždímám, co se dá, cyklus jsem ještě nějak stihnul dokončit a teď se snažím udržet sílu tím, že si neubírám váhu, ale jestli se to rychle neotočí, tak už tam nebudou ani ty jedničky a budu muset kapitulovat. spodní záda jsou pořád už asi chronicky rozbitá, tak doufám, že jsem je aspoň dnes trochu pošetřil a že v pátek to bude lepší než posledně. Magumi vyzrál jak víno, to bude skvělý peak, já ho asi propásnul, ale neva, příště ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:

Bench-press:

1x 140 kg (PB)


A musím zabrať... Gratulácia.

Z toho silového "pádu" si nič nerob, to chce trochu viac regenerácie a si zasa v hre. Občas to telu proste nejde tak, ako plánuje hlava.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle znám, u dřepů je potřeba využít vrchol, dokud se člověk cítí silně. Jakmile se přehoupneš přes určitou hranici a snažíš se to rvát dál, jde to strašně rychle do kopru.

Benche závidím, jak ty trojky se 130kg, tak i 1x140kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty jedničky byly rychlé a s jistotou; odpočineme si trochu, doladíme to a budou tam padat parádní osobáky.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tu by malo byt nejake facebookovske klikatko "like" na tie vase osobaky trening co trening hehe.
A 3 placky na benchi, to je velka meta a este k tomu vystaveny z drepovania...pre mna by to boli urcite vianoce :D
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
db


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 11:50 am    Předmět: gratulace Odpovědět s citátem

Gratuluju k PB v bench pressu, 140kg je už dost pěkná nálož.
A můžu se zeptat na co jsou dobrý ty stopky při dřepu?
Jinak parádní tréninky!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 12:37 pm    Předmět: Re: gratulace Odpovědět s citátem

db napsal:
Gratuluju k PB v bench pressu, 140kg je už dost pěkná nálož.
A můžu se zeptat na co jsou dobrý ty stopky při dřepu?
Jinak parádní tréninky!


díky, stopky při dřepu jsou dobrý stejně jako stopky u jinejch cviků - musíš rozjet "mrtvou" váhu, což je těžší varianta a dobře to pak užiješ u dynamické varianty, abys překonal mrtvý bod.

spekounP napsal:
Tohle znám, u dřepů je potřeba využít vrchol, dokud se člověk cítí silně. Jakmile se přehoupneš přes určitou hranici a snažíš se to rvát dál, jde to strašně rychle do kopru.


asi to tak není u každého - Magumi zatím valí dál jak tank, ale aspoň jsem rád, že nejsem první :) jenom jsem zvědavý, za jak dlouho se to vzpamatuje a jestli vůbec nebo budu muset začít zase od základu.

seeya napsal:
A 3 placky na benchi, to je velka meta a este k tomu vystaveny z drepovania...pre mna by to boli urcite vianoce :D


taky jsem rád, že padla už dneska a mám to z krku :D objem na to natrénovaný byl... jenže pak to začlo jít do háje. taky se těch vánoc dočkáš... až zase trochu přibereš ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulujem k osobaku😊😎
Motivacie je tuna na rozdavanie💪 len tak dalej. Ste neskutocny a drzim palce. Uz sa tesim na piatkovy zapis 👏
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulujem k osobaku😊😎
Motivacie je tuna na rozdavanie💪 len tak dalej. Ste neskutocny a drzim palce. Uz sa tesim na piatkovy zapis 👏
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2016 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O B U V - netréninkový zápis

konečně jsem se dokopal jet si vyzkoušet lifterské botky... naštěstí je v Praze ta možnost - alespoň já jsem rád za ten jeden shop, který znám. veškerou obuv musím zkoušet a buď poladit o půl čísla nebo nesedí vůbec. a jak už to bývá - když něco papírově vyberu, tak nakonec odcházím s něčím úplně jiným :D zatím jsem neodešel, protože jsem na tu změnu nebyl připravený, ale už jsem doplnil znalosti a zřejmě mám vybráno.

Adidas PowerLift 2.0 - s tím jsem tam jel původně, hromada barevných variant a příznivá cena podle velikosti slevy 2 - 2,5 tis., jenže... špička se moc rychle zužuje a ani větší velikost to nespravila. prostě to není můj "střih", ale na to jsem zvyklý a proto zkouším. svršek koženka.

Reebok Crossfit Lifter 2.0 - ty měly být širší a taky byly. Reebok mám rád, protože mi většinou sedí. bohužel byly díky profilu podrážky znatelně méně stabilní a svršek dost měkký. zřejmě cena za ono "crossfit", což s tím neplánuji. cena 2,5 - 2,6 tis.

Adidas Power Perfect II - na ty jsem koukal jako na zjevení, podrážka jako hrom! špička sice pořád užší než bych chtěl, ale lepší než u PowerLiftu a na ten trénink by se to mělo zvládnout + svršek kůže, tak by se mohla časem přizpůsobit. stabilita ohromná - nejlepší dřep bez protizávaží, které jinak musím držet, a "seděl" jsem jako přibitý. ten vysoký podpatek je fakt znát, až mám obavu, že z něj zpohodlním :) ale znovu jsem si všechny boty vyzkoušel a tyhle jsou o třídu lepší než PowerLift a o dvě než Reebok Lifter. cena 3 tis. a jediná barevná varianta.

Reebok Crossfit Lifter PLUS 2.0 - už jsem nezkoušel, dva pásky, cena 3,1 - 4,5 tis.

Adidas AdiPower - už jsem nezkoušel, 4,2 - 4.7 tis. je mimo, co jsem ochoten za to teď dát, ale ta podrážka je super-betonová.

pak už jsem jenom četl recenze, koukal na videa... a ověřil si, že Adidas Power Perfect II budou optimální i když tedy stojí o polovinu více, než ty PowerLifty ;) až tam pojedu, tak poladím velikost +/- půl čísla a nechám si je nadělit k narozkám :D


Naposledy upravil vlk# dne čt květen 26, 2016 4:58 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2016 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To zní dobře. :) Já za sebe bych řekl, že dobré boty jsou nejdůležitější položkou v mé tréninkové tašce a že bych se raději vzdal doplňků, pásku i ostatního oblečení než svých vzpěraček.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2016 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja som tie powerperfect vyhodil zo zoznamu lebo som kdesi cital ze uz sa nevyrabaju. Ked si ich vsak takto do neba vychvalil musel som pozrel znova a nasiel som jeden shop na sk kde ich vraj maju. Ak mi odpisu tak idem do nich. Lepsie ako objednavat z germanie.
To bude potom sranda prezuvat sa na mrtvolu do jednych tenisiek, na drepy do druhych, na behanie na pase do tretich a odchadzat budem v stvrtych :D
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2016 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, vĺčko, to budú ešte len drepy s poriadnymi batinkami Rozhodne ti schvaľujem ten nápad.

seeya: ja som si zvykol ťahať aj drepovať vo vzpieračkách a ide to v pohode, vec zvyku
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2016 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vlk# napíšem svoje skúsenosti😊.
Adidas Power Perfect 2: tieto boty som mal hned po M-kach (Matochy) a kvalitou su radovo niekde inde. Lahsie, pohodlnejsie aj podrazka je stabilnejsia. Pouzival som ich cca 2,5 roka a maximalna spokojnost.

Adidas AdiPower: ako prve napisem, ze cena bola v prepocte na ceske koruny presne 3000. Takze sa daju kupit aj za 3t. Spicka je sirsia ako pri Power Perfect 2 (dalej uz len ,,PP2,,) tento typ/model je presne pre Teba . Su este lahsie, spicka ohybnejsia a päta je o nieco vyssia ako pri ,,PP2,,.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fireblader


PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2016 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
O B U V - netréninkový zápis

konečně jsem se dokopal jet si vyzkoušet lifterské botky... naštěstí je v Praze ta možnost - alespoň já jsem rád za ten jeden shop, který znám. veškerou obuv musím zkoušet a buď poladit o půl čísla nebo nesedí vůbec. a jak už to bývá - když něco papírově vyberu, tak nakonec odcházím s něčím úplně jiným :D zatím jsem neodešel, protože jsem na tu změnu nebyl připravený, ale už jsem doplnil znalosti a zřejmě mám vybráno.

Adidas PowerLift 2.0 - s tím jsem tam jel původně, hromada barevných variant a příznivá cena podle velikosti slevy 2 - 2,5 tis., jenže... špička se moc rychle zužuje a ani větší velikost to nespravila. prostě to není můj "střih", ale na to jsem zvyklý a proto zkouším. svršek koženka.

Reebok Crossfit Lifter 2.0 - ty měly být širší a taky byly. Reebok mám rád, protože mi většinou sedí. bohužel byly díky profilu podrážky znatelně méně stabilní a svršek dost měkký. zřejmě cena za ono "crossfit", což s tím neplánuji. cena 2,5 - 2,6 tis.

Adidas Power Perfect II - na ty jsem koukal jako na zjevení, podrážka jako hrom! špička sice pořád užší než bych chtěl, ale lepší než u PowerLiftu a na ten trénink by se to mělo zvládnout + svršek kůže, tak by se mohla časem přizpůsobit. stabilita ohromná - nejlepší dřep bez protizávaží, které jinak musím držet, a "seděl" jsem jako přibitý. ten vysoký podpatek je fakt znát, až mám obavu, že z něj zpohodlním :) ale znovu jsem si všechny boty vyzkoušel a tyhle jsou o třídu lepší než PowerLift a o dvě než Reebok Lifter. cena 3 tis. a jediná barevná varianta.

Reebok Crossfit Lifter PLUS 2.0 - už jsem nezkoušel, dva pásky, cena 3,1 - 4,5 tis.

Adidas AdiPower - už jsem nezkoušel, 4,2 - 4.7 tis. je mimo, co jsem ochoten za to teď dát, ale ta podrážka je super-betonová.

pak už jsem jenom četl recenze, koukal na videa... a ověřil si, že Adidas Power Perfect II budou optimální i když tedy stojí o polovinu více, než ty PowerLifty ;) až tam pojedu, tak poladím velikost +/- půl čísla a nechám si je nadělit k narozkám :D


a prozradíš nám, kde je v Praze Ten obchod, kde mají tyhle kouzelné boty? Prosím.
_________________
Carpe diem carpe noce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: