vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 159, 160, 161 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
seeya


PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2021 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tieto vase hecovacky na chudnutie ma vzdy rozosmeju ale zaroven aj trosku nahnevaju :))
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2021 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Nemozes sa nechat inspirovat chalanom o 15 rokov mladsim od seba 😅 Ale ked sa ti podari tych 85kg, tak sa hecnem aj ja a stlacim vahu na 89kg 😅😂

okay ale tobě na to stačí týden musíš se hecnout víc

seeya napsal:
tieto vase hecovacky na chudnutie ma vzdy rozosmeju ale zaroven aj trosku nahnevaju :))

njn... když ty nemáš co chudnout

ale už vidím, že to stejně nedopadne... po prázdninách chci nasadit kreatin, objem, ejchuchu a pod 90 se nemám šanci dostat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po červen 14, 2021 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@vlk . pre mna uz tych 89 bude bolestivych, pretoze pojde dole vykon aj spotreba piva... ale OK, ak to musi byt, prasnem tam este o kilo menej. 😂😅
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po červen 14, 2021 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
@vlk . pre mna uz tych 89 bude bolestivych, pretoze pojde dole vykon aj spotreba piva... ale OK, ak to musi byt, prasnem tam este o kilo menej. 😂😅


Spotrebu piva nechaj, uber jedlo PRIORITY!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po červen 14, 2021 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

14. června 2021, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, Mag's Garage Gym, MiB3 M3 W1 D1, začínáme 3. mesocyklus

Dřepy: (high bar)
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 115 kg, těžké
5x 125 kg, SBD, těžké
5x 135 kg , opasek, 5RM
7x 130 kg, 1. amrap
9x 125 kg, 2. amrap
spoko, naskočil jsem do nového mesocyklu na stejnou váhu jako Magumi, ale on si při tom ještě šetří záda :) jinak to bylo bez rezervy, pouze díky opasku, netuším, jak budu přidávat další amrap série a hlavně je to všechno tak těžké... no nic, co jsem čekal, že.

Bench-press:
5x 40 kg
5x 60 kg
5x 80 kg
8x 90 kg, 1. pracovní
8x 90 kg
8x 90 kg, 3. pracovní
pauzy v dostatečné délce zajistily zkompletování tří osmiček, ale je to bez větších pokusů dýchat a co nejrychleji to tam nasypat.

váhovka: 96.0 kg, pas 102 cm (jasný, kde ten tuk je)

cohen999 napsal:
@vlk . pre mna uz tych 89 bude bolestivych, pretoze pojde dole vykon aj spotreba piva... ale OK, ak to musi byt, prasnem tam este o kilo menej. 😂😅

buď v klidu... 85 jsem neměl, co jsem tady před 10 lety založil log už tehdy to bylo 90+, během pár let 95+, pak jsem začal zvedat s Magumim, šel na 100 a pak i 105. dnes jsem byl po čtyřech dnech vyprázdněný odvodněný a je zbožné přání sundat 11 kg, především toho desetiletého špeku, který mám kolem pasu a tak porůznu, jak ho chlapi mívají

decarabas napsal:
Spotrebu piva nechaj, uber jedlo PRIORITY!

přesně tak! priority... takže si budu dávat pivo jenom vyjímečně na chuť, protože mi do něj vždycky přimíchají ty sv*ně kalorie
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po červen 14, 2021 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ako sily máš jak bujak, brutálny návrat!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: út červen 15, 2021 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ides paradne! Tie drepy ti vzdy isli dobre, ale ze sa tak rychlo dokazes dostat na take vahy a opacka po dlhej dobe pauzy od treningu je velka parada.

Ja si myslim, ze by si to mal skusit ist dole s vahou. Mas na to idealnu prilezitost prave teraz, ked ti svalova pamatat pomaha sa vratit kde si bol. To znamena, ze realne dokazes chudnut a stale este pridavat na sile a svaloch, cize to nebude demotivujuce, ale prave naopak. Urcite to je aj na prospech zdravia, zhodit trosku spekov a posilnit srdce cez nejake kardio. A tie zhyby ako ti vyletia hore
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út červen 15, 2021 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dik chalani!

teď ještě aby ta svalová paměť fungovala hodně dlouho + bude potřeba ty svaly obnovit :)

@Turakam jen dřepuj! sleduji, fandím a doufám, že se tam taky ještě někdy dostanu :)

@bolgi máš pravdu s tím načasováním, prioritou je samozřejmě body fat + svalová hmota, jedno bez druhého pro mě nemá smysl :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út červen 15, 2021 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hezky makáš pane...
Ještě se tak zbavit té posedlosti vlastním tělem a váhou a je z tebe zase chlapák :D
Nebuď teplej a žer, ať ti to zvedá!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červen 15, 2021 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:

Ještě se tak zbavit té posedlosti vlastním tělem a váhou


Povie borec so sixpackom a rukou jak je moja noha
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st červen 16, 2021 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Hezky makáš pane...
Ještě se tak zbavit té posedlosti vlastním tělem a váhou a je z tebe zase chlapák :D
Nebuď teplej a žer, ať ti to zvedá!

díky! nevím, jestli je to posedlost, ale když máš kolem sebe pěkné baby, tak chceš vypadat taky dobře, protože pak se i ty baby cítí dobře... nebo tak nějak to funguje, nebudu do toho zabrušovat

a co máš proti teplejm?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: st červen 16, 2021 3:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kokos ze navrat. 9x125 je pre mna super vykon aj ked mam formu :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červen 18, 2021 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

18. června 2021, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, Mag's Garage Gym, MiB3 M3 W1 D2

Čelní dřepy:
5x 40 kg
5x 60 kg
5x 80 kg
8x 95 kg, 1. pracovní, SBD + opasek
8x 95 kg
8x 95 kg, 3. pracovní, osmé stopka
tak jsme se s Magumi shodli, u třetího opáčka dojde kyslík a bylo by potřeba ho hnát do plic kompresorem, po šestém opáčku už odchází střed a závěrečná dvě jsou takový boj jak se zpevnit a nahrnout do sebe co nejvíce kyslíku. u třetí pracovní jsem si vzpomněl na Maciakova videa a jak ho vždycky Danka hecuje "spevni chrbát, nádych do brucha, opri sa do opasku..." tak jsem na to myslel a fakt to pomohlo.

Military press:
5x osa
5x 30 kg
5x 40 kg
8x 47.5 kg, 1. pracovní
8x 47.5 kg
10x 47.5 kg, 3. pracovní
přihodil jsem jenom 2.5 kg a dobře jsem udělal, pořád nemám nacvičenou dráhu, od druhé pracovní užší úchop a je to znatelně lehčí, když využívám tu kompresi svalů.

Shyby: (naširoko, nadhmat)
3x BW
3x BW
4x BW
ještě vyšel čas a jsem rád, ty trojky už jakože fakt trojky i u třetího už tam strkám bradu, ta čtyřka ještě neúplná, ale lepší se to... na to, že nedávno bez gumy ani jedno, tak spoko.

váhovka: 96 kg, už tam bylo i o půl kila míň ve středu, ale pak jsem hřešil :/

alkojednotky:
16. června, středa: 3 (t3, m51), 2x G10 + Bakalář 12, zahrádka, tropy
17. června, čtvrtek: 3 (t6, m54), 3x G10, zahrádka, tropy, krásné večery...
18. června, pátek: 4 (t10, m58), 2x Bakalář 12 + 2x Plzeň, hotel, prodloužený víkend
19. sobota, pátek: 4 (t14, m62), 2x Bakalář 12 + 2x Plzeň, hotel
20. neděle, pátek: 9 (t23, m71), 3x Tišnov 12 + 6x Plzeň, hotel, během dne, průběžně

za chvíli vyrážím na prodloužený víkend, takže v pondělí ráno trénink nestíhám a budu ho muset nahradit. taky na mě čeká skvělá hotelová kuchyně, bufetové opulentní snídaně i večeře, tak v pondělí čekám nejmíň +2 kg, ale to se nedá nic dělat, jsem rád, že po roce zase jedeme a hodlám si to užít :D

maciak napsal:
kokos ze navrat. 9x125 je pre mna super vykon aj ked mam formu :)

ty máš zase jiné výkony než tam dávat vyšší počty opakování :) a pro mě je to ještě daleko od bývalé formy, musím vydržet.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt červen 24, 2021 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

23. června 2021, středa

MAN IN BLACK - sólo večerní trénink, náhrada za pondělní, Mag's Garage Gym, MiB3 M3 W2 D1

Dřepy: (high bar)
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 115 kg
5x 125 kg, RPE 10 bez výbavy
5x 135 kg , 5RM, SBD + opasek
7x 130 kg, 1. amrap
9x 125 kg, 2. amrap
11x 120 kg, 3. amrap, pět v sérii a pak po jedničkách do nevidím, neslyším
dlouhé pauzy až do úplného vyčerpání. příští týden snad budu v lepší formě.

Bench-press:
5x 40 kg
5x 60 kg
5x 80 kg
8x 90 kg, 1. pracovní
8x 90 kg
8x 90 kg
3x 90 kg, 4. pracovní, zavalen, pohmožďěn, ponížen...
ty dřepy mě úplně vycucly, takže jsem pochyboval, že nějaké pracovní osmičky budou, ale překvapivě byly, třetí pracovní už končila jedničkama a bylo mi jasné, že čtvrtá osmička nebude, tak jsem si řekl, že zapíšu aspoň 5-6 opáček, dal jsem tři za sebou a čtvrté už jsem neodlepil ani o milimetr, na ose zarážky, takže kotouče nešlo vyklopil na stranu, tak jsem roloval, ale věru, když už v těle není žádná síla, tak to pěkně bolí, zvláště přes kyčle.

váhovka: ráno 97.3 kg a po víkendu bylo ještě hůř... hřešil jsem, tak teď to zase musím sundat, opasek 2. dírka bez větší rezervy

už se těším na pátek, až si "odpočineme" u čelňáků a do pondělka se musím dát dohromady, protože dnes jsem si hrábnul hodně hluboko.

alkojednotky:
21. června, pondělí: 5 (t5, m76), 4x G10 + 1x Jameson, zahrádka, tropy
22. června, úterý: 2 (t7, m78), 2x Jameson, úplně jsem zapomněl, jak je tahle whisky dobrá :)
23. června, středa: 5 (t12, m83), 3x G10 + 1x Kozel 11 + 1x Jameson, zahrádka, teplo
24. června, čtvrtek: 1 (t13, m84) 1x Jameson


Naposledy upravil vlk# dne pá červen 25, 2021 1:07 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt červen 24, 2021 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hehe, tak to ta zavalilo uplne rovnako ako mna pred 2 tyzdnami - 4 opacko 4 serie... len ja som nemal zarazky.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 159, 160, 161 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: