vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 195, 196, 197 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 03, 2023 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Že ešte otravujem, mňa po kovide držal suchý kašeľ asi týždeň, než som nasadil debilný obyčajný Stoptusin a do troch dní bol fajront.
Nemal som síce také problémy s pľúcami ako ty, ale suchý dráždivý kašeľ, keď som viac rozprával alebo si ľahol. Tak som v zúfalstve dal kvapky proti kašľu a ono to zabralo.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: út leden 03, 2023 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na noc mi pomáhal na uklidnění kašle SINEKOD (řešil jsem skoro celý prosinec)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út leden 03, 2023 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Že ešte otravujem, mňa po kovide držal suchý kašeľ asi týždeň, než som nasadil debilný obyčajný Stoptusin a do troch dní bol fajront.
Nemal som síce také problémy s pľúcami ako ty, ale suchý dráždivý kašeľ, keď som viac rozprával alebo si ľahol. Tak som v zúfalstve dal kvapky proti kašľu a ono to zabralo.

klidně otravuj... Stoptussin jsem bral týden před vánocema, po třech dnech by se mělo ulevit, nepoužívejte déle než 7 dní bez porady z lékařem... tak jsem ho po 7 dnech přestal brát, protože ze suchého dráždivého kašle se stával dávivý, a to fakt nesnáším a navíc po týdnu žádná změna. pak jsem si přečetl, že tento super lék obsahuje i něco na vykašlávání... děkuji, příště radši obyč Tussin bez vylepšení. ale už mám spadeno na Robitussin nebo něco na té bázi. Levopront už jsem v minulosti zkoušel (všechno různé účinné látky) a nepamatuji si, že by nějak zázračně fungoval. plán je počkat do pátku, že už se to snad musí začít zlepšovat.

spekounP napsal:
na noc mi pomáhal na uklidnění kašle SINEKOD (řešil jsem skoro celý prosinec)

znám, totéž jako Stoptussin, resp. Tussin (bez toho vylepšení). chci zkusit zase jinou látku. ale dík za potvrzení, že to není věc na týden.

ps: jinak je funny, jak je většina těchto produktů "dočasně nedostupných" a tak prostě člověk bere to, co mají.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2023 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

5. ledna 2023, čtvrtek
nohy, aktivace, ranní trénink, Mag's Garage Gym, já a Magumi

Dřepy: (high-bar, sbd, no belt)
3x 3x 60 kg
2x 3x 80 kg
2x 3x 100 kg
2x 3x 120 kg
2x 3x 130 kg
2x 2x 140 kg, a zlatý voči, už ani trojky, natož pětka
2x 1x 145 kg, RPE 10, šmytec, víc tam není, pěkný sešup

váhovka: 100.4 kg, tak na Tři krále to ještě pod sto nebude, ale neva, trend doufám vydrží

první letošní trénink s Magumim, kyslík se mi začíná lepšít, včera jsem si v klidu naměřil i 96 % (od 98 už to bude normál, pohoda), kašel taky trochu lepší (říkám já, ne žena), koleno už taky nebolí jako v pondělí, tak jsem si ten náš dřepovací čtvrtek nechtěl nechat ujít :) strategicky jsem zvolil trojky, abych to udýchal a udržel s Magumim krok. to se sice povedlo, ale jen do té doby, než jsem zjistil, že je potřeba i síla :D před třemi týdny s Magumim 3x160 a 1x170, dnes 1x145, eh... pořádný sešup. je to sviňa nemoc, už skoro měsíc, co jsem si všiml úbytku kyslíku a pak se přidal i kašel. ještě, že jsem tehdy šel, a stihl si benčnout osobák, protože pak už cvičení nula a teď vidím, kolik mi to na dřepech sebralo síly. jsem zvědavý, jak dlouho to budu obnovovat, tedy pokud už to zdraví spěje ke zdárnému konci. nebo začátku? :D Magumi dnes skvěle a s jistotou čtyřky až po 150, což už je dobrý základ.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2023 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

7. ledna 2023, sobota

turistika 7.7 km, 2 h, nastoupáno 120 m, Džbán - Divoká Šárka - Tichá Šárka - Horní Šárka - Dolní Šárka Magumiho garážový gym, ale bez tréninku ;)

teda to bylo Šárek :D včera jsem si to doma zase odležel v rámci rodinného kruhového předávání bacilů - dcerka je aktuálně zdravá, odchodila celé tři dny (!) do školy, tak jsem zvědavý, jestli vydrží i do pondělka ;) ale jinak u nás vedou nemocní 3 : 4. a zatím to vypadá, že virózka ani rýmička se na můj kašel nechytají, sice se lehce projevily, ale zdá se, že z boje se silnějším protivníkem zbaběle utečou. takže včera bez tréninku a dnes jsem raději volil volnočasovou aktivitu, protože na nějaké silové výkony nemám dost šťávy. a začíná mě znervózňovat, že za deset dnů začínají kulturní akce, což bylo původně hodně daleko, ale už přestává.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po leden 09, 2023 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

9. ledna 2023, pondělí
prsa, ramena, osmičky, polední trénink, Maximus

Military press:
3x 8x 40 kg, RPE 6, začínám zvolna a nevadí mi to :D

Horní kladka: (naširoko, na hruď)
3x 8x 72 kg, vše na dotek, ale závěr třetí už akorát, holt osmičky

Břicho: (přednožky)
3x 12x

Tlaky na lavici: (jednoručky)
3x 8x 27 kg, RPE 6, už jsem zapomněl, jak těžké je držet dráhu :D

váhovka: 100.5 kg, kyslík 97 %

včera se to konečně zlomilo!! kašel znatelně ustoupil, na divadlo to ještě není, ale na trénink už se cítím dobře :) tři týdny a tři dny. teď už to snad doléčím. kyslík už je taky skoro zpět, což i objektivně poznám při chůzi.

na benč jsem se nedostal... prý že benčovací lavice jsou vždy volné, říkal Solferino, ha ha :D nejprve se tam kluk vykecával se svým trenérem, klasika, osobní trenér ve fitku = osobní psycholog, navíc měli obsazené tři stanoviště, a tak zatímco jsem odjel celé militárko, stihli jednu sérii na benči. když jsem přišel později, byl tam vrabčák a vypadalo to, že už docvičil... nedocvičil, cvičil dál, jenom s prázdnou osou. a po něm šel náš Pepa, ale to už mi bylo jedno, protože jsem měl jednoručky. nejel jsem je už tak strašně dlouho, že jsem měl problém se synchronizací a vůbec, aby to vypadalo, že ovládám činky já a ne ony mě :D ale příjemná změna a určitě jsem si něco protáh, co zítra budu cítit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2023 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

15. ledna 2023, neděle
nohy, aktivace, odpolední trénink, Maximus

Dřepy: (low-bar, sbd, no belt)
5x 40 kg
5x 50 kg
5x 60 kg
5x 70 kg
5x 80 kg
5x 90 kg
5x 100 kg
5x 110 kg
5x 120 kg, RPE 8, a pro začátek stačí, vše bez pauzy nahoře, "v kuse"

Čelní dřepy: (sbd, no belt)
5x 40 kg
5x 50 kg
5x 60 kg
5x 70 kg
5x 80 kg, RPE 8, i tady pro začátek stačí

Spodní kladka: (naúzko, k pasu)
8x 100 kg
8x 110 kg
8x 120 kg, celkem striktně, víc už by takto nešlo

Biceps: (jednoručky, ve stoje)
3x 6x 20 kg, vyšlo to na střídačku, ale jenom šestky

váhovka: 100.2 kg, kašel lepší, při námaze se pořád rychle zadýchávám

low-bar mě nutí to oddřepovat bez pauzy nahoře. co pamatuju, tak prvních pár opáček, i u těžší váhy, jsem dokud to šlo dával "v kuse" a pak už, dokud to šlo, "po jedné". přestanu to dělat, ať ta opáčka oddělím. a zapomenu na max reps ;)

low-bar jsem si vybral pro letošek, abych něco pořádného dřepnul, ale zrovna se ten přelom roku semlel tak, že začínám zase od nuly. ale pořád lepší než loni, kdy jsem nemohl došlápnout ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2023 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

16. ledna 2023, pondělí
prsa, ramena, aktivace, ranní trénink, Maximus

Military press:
4x 8x 40 kg, RPE 6, fajn rozehřátí, ale s ničím těžším by se mi teď mávat nechtělo

Tlaky na lavici, jednoručky:
4x 8x 32 kg, RPE 8-9, ale jsem se pěkně v závěru utavil, jak může někdo nahazovat 40 a incline??

Horní kladka: (naširoko, na hruď)
3x 8x 72 kg, vše na dotek, na čtvrtou už bych musel dlouho odpočívat

Břicho: (přednožky)
4x 10x, slabé, musím posílit

Triceps: (stahování lana)
4x 8x 8 cihl. (54 kg?, volná kladka)

váhovka: 100.2 kg

po dlouhé době ranní trénink... a všechno je, jak má být... říkal Shrek, nebo Fiona... až na ten zbytkový nezničitelný kašel a zadýchávání... nakonec skončím na tom plicním, až současné paralelní epidemie trochu pominou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2023 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:

Tlaky na lavici, jednoručky:
4x 8x 32 kg, RPE 8-9, ale jsem se pěkně v závěru utavil, jak může někdo nahazovat 40 a incline??


Tak ja to skúsim zajtra natočiť
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2023 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja myslel, ze ty tlaky na lavicce byly ba ramena 🤣
Mas tam hrozne moc cviku 🥺
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2023 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

19. ledna 2023, čtvrtek
nohy, aktivace, ranní trénink, Mag's Garage Gym, já a Magumi

Dřepy: (low-bar, sbd, no belt)
3x 5x 60 kg
2x 5x 80 kg
2x 3x 100 kg
3x 120 kg
3x 130 kg
3x 140 kg, RPE 10, těsně, ale prošlo to

6x 1x 140 kg, RPE 9, buď jsem mohl shodit na 120, nebo jedničky, abych to s Magumim udýchal a ucvičil, jedničky byly lepší

3x 140 kg, RPE 10, a pro lepší náladu na cestu do auta ;)

Přítahy v předklonu:
6x 100 kg, už jsem byl oblečený, ale zkusil jsem, těžký, pak už cheating, bylo líp

váhovka: drží, kašel - zvládl jsem s tím i divadlo, takže už to nějak přečkám, kyslík - kolísá, 95-97

ráno lehce pod nulou, Magumi přinesl kafe v termosce, bluetooth repráček, nahodili jsme tam Dire Straits a začali rozhýbávat naše staré klouby, mně se to nakonec povedlo i na low-bar, sice širší úchop, ale neva. pak jsem musel vyřešit, abych Magumimu stačil kyslíkem, plán byl trojky se 120, ale když se mi podařilo dřepnout těch 140, tak mě napadlo, že jedničky se 140 budou ještě lepší a nemusíme sundávat :D jasně, Magumi šel svoje čtyřky, ale na to teď ještě chvíli mít nebudu. výborný trénink, po čtrnácti dnech jsme toho zase hodně prokecali, víc jsem nestíhal.

Peter Ustinov napsal:
Ja myslel, ze ty tlaky na lavicce byly ba ramena 🤣

no... to by nebylo špatný
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2023 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

20. ledna 2023, pátek
prsa, ramena, osmičky, odpolední trénink, Maximus

Bench-press: (stopky, OT4M)
4x 8x 100 kg, RPE 8-10
je to fajn, když se na základní váze failuje, ale vytuhnul jsem, čtvrtý nástup chtěl dát radši po 5 minutách, ale pak jsem se hecnul po čtyřech a při osmém opakování si málem něco natáhnul. blbec. příště stejná váha.

Military press: (OT4M)
4x 8x 50 kg, RPE 7
čekal jsem to těžší než 40, ale normálně to lítalo, nástupy po 4 minutách stačily, hlavně, abych popad dech, ne, že by to neutahalo, ale pohoda

Horní kladka: (naširoko, na hruď, OT4M)
4x 8x 72 kg, vše na dotek
čtvrtá série už tedy byla výzva, ale neprodlužoval jsem nástup a s trochou dynamiky i ten závěr na dotek

Břicho: (přednožky)
4x 10x
pořád těžké, takže raději desítky a striktně, zpříjemňovala mi to jedna mladá panna, která si položila karimatku přímo před a cvičila takové ty pohyby bokama :D

váhovka: 100.0 kg, proti sobě stojí redukce tuku a nástup kreatinu :D

po včerejších "pohodových" dřepech s Magumim jsem byl rozbitý jak cikánské hračky, nechápu, během dne jsem testoval nové bylinky na spánek, nervy, trávení, dýchání... takže jsem pak večer odpadnul a během noci nespal, když jsem měl, a ráno spal, místo, abych šel na trénink. odpoledne jsem si vzal suplementy a postupně se klonil k myšlence, že zítra je taky den. pak si všimla žena, že nejdu, tak mě v podstatě sbalila a posadila na tramvaj. samozřejmě teď, po tréninku, jsem rád, ale... :D :D

z benče jsem měl výhled na dřepy, vysoká gazela, s tyčí buttwink, ale mlčel jsem, s kotoučema paralel, ale nebylo to stabilní, kolena jí šla různě... mlčel jsem. bylo vidět, že pár lekcí už měla a když ještě pár dostane...

při militarku borec vedle dělal tahy... trhačky a střídavý úchop... nemlčel jsem, podivil se, a borec řekl, že ví o tom, že se ty ruce mají střídat a při další sérii si je otočil, s trhačkama, zjevně nebyl ready, že s trhačkama může tahat úplně normálně symetricky, prý se mu takhle tahá líp.

pak jsem pokecal s trenérem M., který dělal polodřepy, protože spodní záda už toho prý zažila dost... velká škoda, je výborně vyseklej, vytrénovanej a samostatně s kotoučem pak chodil o něco hlouběji. ale on je trenér. ovšem pochválil mi moje dřepy, z různých minulých tréninků, a to jsem zpozorněl, protože zatím mi je chválil jenom Magumi a od toho se to nepočítá, ten mě povzbuzuje :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2023 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
bylo vidět, že pár lekcí už měla a když ještě pár dostane...


No práve, tie lekcie si jej mohol dať ty!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2023 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

23. ledna 2023, pondělí
nohy, "osmičky", ranní trénink, Maximus

Dřepy: (low-bar, sbd, no belt)
8x 120 kg, tohle nebylo dobré, dvě minuty jsem nemohl popadnout dech, další nástup po 9 minutách
3x 5x 120 kg, RPE 8, více opakování jsem neriskoval, síla byla, i tak byly nástupy dlouhé cca 6-7 minut

Spodní kladka: (naúzko, k pasu)
2x 8x 120 kg, přítahy šly, ale udýchat to pak nešlo

váhovka: 101.8 kg, o víkendu trochu více kalorií, dorazily oříšky...

od pátku mám pravé lýtko jako v křeči, nafouklé, tvrdé, na pohmat bolí šlachy pod kolenem, když chci někam jít, tak ho musím postupně rozhýbat, což je doma při těch pár krocích problém. volně a bez zátěže je v pohodě. zřejmě jsem tu nohu ve čtvrtek trohu přetáhnul, nic jiného mě nenapadá, trombózu bych řešil nerad.

s kyslíkem je to horší a nevypadá to na rychlé řešení. u dřepů jsem měl v hlavě osmičky se 120, což mělo být těžké, ale na low-bar zvládnutelné. ovšem poprvé v životě bylo více síly než kyslíku. i když jsme v MiB programech dřepovali a tahali nesmysly, nejhůře to skončilo na zemi, VO2max a postupně jsme ten kyslík zase všude nahnali. dnes jsem oddřepoval, šel si sednout, tepovka letěla nahoru a já tam ten kyslík nestíhal hrnout. když jsem to přečkal při vědomí, tak jsem opáčka snížil na pět, silově v pohodě, ale pauzy mezi nástupama příliš dlouhé. dočasně snížím počty opakování.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2023 3:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kamaráde, to mě tak mrzí, že se ti takhle špatně dýchá. Asi to fakt budeš muset u dřepů držet mezi dvěmi až čtyřmi opáčky. U tlaků je to lepší?
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 195, 196, 197 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: