vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 196, 197, 198 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2023 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Kamaráde, to mě tak mrzí, že se ti takhle špatně dýchá. Asi to fakt budeš muset u dřepů držet mezi dvěmi až čtyřmi opáčky. U tlaků je to lepší?

zkusím, základem bude nízká práce v jedné sérii a pokud to půjde, tak přidat série. minulý čtvrtek se osvědčilo, že jsem dřepoval jedničky, protože první trojku jsem dlouho nedokázal zregenerovat. program sice nic moc, ale lepší, než žádný.

tlaky zatím šly, uvidím zítra, asi že ta dráha je u benčů tak krátká (a zvedám pouze činku, ne sebe) a u military váha tak nízká, že té práce není tolik.

optimální počet opakování budu ladit pro každý cvik - přidávat váhu a ubírat počet dokud nebude práce tak nízká, že to za rozumnou dobu rozdýchám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2023 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

24. ledna 2023, úterý
prsa, ramena, osmičky, ranní trénink, Form Factory Václavák, já a Marťas (Artush)

Bench-press: (stopky, OTM 4-5)
4x 8x 100 kg, RPE 9, o něco jistější než minule, jiná osa, kotouče, Marťas jistil

Military press:
4x 8x 50 kg, RPE 7, utahá to, zadýchám se, ale váha žádná

Shyby: (naširoko, nadhmat)
4x 4x BW

váhovka: 100.8 kg, tak až v únoru/februári trvale pod sto

po delší době zase s Marťasem, do půlky prosince byl nemocný, pak chvíli cvičil, necvičil, od ledna zase cvičí a síla mu pořád drží jak bejk... to mu fakt závidím, v pohodě si na dřepech vyjel do 3x 160 bez pásku, přes různé osmičky... to bylo mé loňské maximum a on tam má těch 180 kdykoliv. mládí vpřed!

lýtko jsem rozhýbal, to vždycky, ale po tréninku koukám na nateklý kotník a to dnes žádné dřepy... tak jsem si vzpomněl, že přesně totéž jsem měl po úrazu kolene, nevím jestli před nebo po operaci, že jsem chodil za ortopedkou, ten kotník jí ukázal, jestli to nějak nesouvisí a úplně to zasklila, že něco takového buď nemá smysl řešit nebo nebude řešit... zkusím pohledat v logu, ale tuším, že to lýtko pak povolilo, ale ten kotník byl oteklý ještě dlouho.

s kyslíkem to lepší není, jenom trénink byl přívětivější a taky jsem omezil počet cviků, ale stejně si Marťas všimnul, že i po lehkém military dýchám jak lokomotiva a co teprve, když jsme odcházeli z fitka, což jsou dvě schodiště :D

spánek rozhozený, po pěti hodinách se vzbudím, žít někde na chalupě a mít hospodářství, tak jdu dát králíkům, pustím slepice, podojím kravku... dvě hodiny jsem se převaloval a když jsem nakonec zabral, tak mě vzbudila princezna, že je ráno a že dnes vstáváme dřív a musím ji odvést na plavčo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2023 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
[

spánek rozhozený, po pěti hodinách se vzbudím, žít někde na chalupě a mít hospodářství, tak jdu dát králíkům, pustím slepice, podojím kravku... dvě hodiny jsem se převaloval a když jsem nakonec zabral, tak mě vzbudila princezna, že je ráno a že dnes vstáváme dřív a musím ji odvést na plavčo.

To znam, ja chodim prikladat do kamen
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2023 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pozerám že zápasíme s podobným problémom. Sa mi zdá že u mňa je to zo dňa na deň trochu lepšie, tak snád sa to začne aj tebe čoskoro zlepšovať a budeš môcť zabrať
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2023 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

26. ledna 2023, čtvrtek

dnes jenom zdravotní zápis, protože tu teď delší dobu žádný trénink nebude - včera jsem byl s tím lýtkem u praktické, protože se to nelepšilo, spíše naopak, dnes ráno na cévním na poliklinice, a přišel jsem, jak se říká, pět minut po dvanácté. mám rozjetou trombózu v celé pravé noze a možná se nepodaří všechno rozpustit. první cyklus jsou tři měsíce. teď mám tři týdny klidový režim a pak nejvýš krátké procházky. žádná námaha dokud se vše nerozpustí. ale budu vás tady sledovat, borci ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2023 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ah fuck... Z čoho, nevieš? Covid?

Tak dávaj bacha a rýchlo sa daj dokopy
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2023 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fuuha, tak to je dobra smola. Drz sa a dokladne to preliec.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2023 8:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A mááárnosť, to ma mrzí , skoré uzdravenie prajem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dodo1985


PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2023 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to mě mrzí. Doufám, že se vše co nejdříve zlepší.
_________________
Necvičím ani pro zdraví, ani pro sílu, ani pro krásu.
Cvičím, abych si udělal žízeň.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bucco


PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2023 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kokos to je aká smola, drž sa !!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2023 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je na pytel. Snad budeš moc za pár týdnů aspoň tajně benčovat.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2023 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vlku drž se, dej se brzo do kupy.
Držím palce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2023 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

31. ledna 2023, úterý

díky všem za podporu! krátký zdravotní update aneb ještě pořád jsem tady ;) otok na lýtku znatelně ustoupil, i když noha ještě při chůzi bolí - je to pořád uvnitř, kašel taky zlepšení - už jenom zřídka, plíce - pořád se zadýchávám při mírné námaze, chce to čas.

včera jsem byl na vyšetření plic (scinti) a potvrdilo se, že ta čtvrteční diagnóza byla pouze část ledovce, jehož špička se demostrovala otokem lýtka a po několika dnech mě donutila to řešit. naštěstí další vyšetření dopadla dobře, pumpa je v pořádku, pustili mě domů, jenom léčbu protáhli na půl roku. ale to se dalo čekat. cílem je stopro zotavení a pak prevence.

a všem, kteří už mají děti 6+, a to tady bude časem přibývat ;), přeji dnes pohodový den!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2023 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:


a všem, kteří už mají děti 6+, a to tady bude časem přibývat ;), přeji dnes pohodový den!

Nestraš!
Jak sis to uhnal?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2023 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tiez by ma zaujimalo, ci sa ti to nazbieralo dlhodobo, alebo ten ladovec vyrastol narazovo.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 196, 197, 198 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: