Zacatecnikum


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zacatecnikum  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Zacatecnikum
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pitkin


PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 7:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MaRweN napsal:
Dm683: No hele, když srovnám můj whey 80%, kterej má jen bílkoviny s tim nadupanym Proantiem, tak si myslim, že rozdíl je veliký. Obsahuje Betain, Kreatin, více druhu bílkoviny a velké množství EAA a BCAA...alespoň 3 suplementy by smáznul,...


On tam ale chce proteiny
, minerály, vitamíny, kĺoubní výživu ...takový nenajde prostě a kdyby našel tak to množství těch látek bude nedostačující.
Vem si jen kloubní výživa s obsahem glukosaminu ,chondroitinu a msm v dávce 3000mg za den tě vyjde na 800 kč a máš to na 44 dní , a takhle by sme mohli pokračovat .
Nakonec by tě ta pixla vyšla pěkně draho ,nemluvě o spotřebě BCAA u některých cvičenců
_________________
Já tělo šokuju tím, že nechám trénink nezměněný třeba rok. Tělo užuž očekává změnu a ono nic. Tím ho úplně vyšokuju :-) (daymoon)
"Klíčem ke štěstí je zvedat těžké věci nad hlavu!" - Jon Engum


A vo tom to je !
-Milan Pitkin
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MaRweN


PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 8:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dm683: Jestli narážíš na to 'shop' tak jsem hledal jen obrázek na googlu a našel jsem tento, který byl bohužel ze stránek nějakého internetového shopu, což jsem si v první moment neuvědomil...nehledě na to že z odkazu by ses do shopu ani nedostal, nýbrž jen do samotného okna s fotkou. Vůbec jsem to nemyslel tak, že si ho má kupovat jinde, jen jsem se snažil dát odkaz na foto.

Pitkin: No já ten dodaz částečně pochopil tak, že se snaží smáznout co nejvíce suplementů A nedávno jsem narazil na to Proantium a tak mě napadlo, že může být k věci, ikdyž asi hledal protein s více doplňky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
kpt.TM


PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2013 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V článku dostupnom na odkaze http://kulturistika.ronnie.cz/c-9309-suplementacni-pyramida-pro-svalovy-objem-a-silu.html

sa rozoberá suplementačná pyramída, a v závere článku je uvedené, že Dnešní trh nabízí i produkty, které obsahují složky z jednotlivých stupňů pyramidy. Takže je nejaký produkt, v ktorom je už namiešané všetko z tejto suplementačnej pyramídy, teda všetko potrebné je v jednej pixle, alebo som ten článok zle pochopil? Ak jestvuje,môžete niečo odporučiť?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ILL M!ND


PříspěvekZaslal: so září 14, 2013 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pomerne dobre zamysleni :) taky me stve kdyz se snazim najit odpoved na nakou otazku a musim kvuli tomu prohledat 3-4 vlakna stejneho nazvu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ILL M!ND


PříspěvekZaslal: so září 14, 2013 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikdy, nikdy, nikdy si nekupujte protein s prichuti vanilky+limetka od Monster Beefu, chutna to jak podrazka z kanad
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: so září 14, 2013 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ILL M!ND napsal:
Nikdy, nikdy, nikdy si nekupujte protein s prichuti vanilky+limetka od Monster Beefu, chutna to jak podrazka z kanad


Se nediv jak sis koupil kloubní výživu .
Už to tu bylo probirano
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana07


PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2014 10:55 am    Předmět: Protifar Odpovědět s citátem

Zdravím,mám dotaz.Mám doma Protifar 90% bílkovinu,doporučíte mi kdy ho používat?
Potřebuji zredukovat 3kg a vyrýsovat..děkuji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2014 1:00 pm    Předmět: Re: Protifar Odpovědět s citátem

Jana07 napsal:
Zdravím,mám dotaz.Mám doma Protifar 90% bílkovinu,doporučíte mi kdy ho používat?
Potřebuji zredukovat 3kg a vyrýsovat..děkuji

holka, co si aspon neco malinko precist???
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarisan


PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2014 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ILL M!ND napsal:
Nikdy, nikdy, nikdy si nekupujte protein s prichuti vanilky+limetka od Monster Beefu, chutna to jak podrazka z kanad


maš pravdu, fuj
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mára1987


PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2014 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

já mám pocit, že všechny proteiny s příchutí vanilky jsou hnusný...kdysi na začátku jsem měl 90 vanilku od amiostaru a byl to hnus
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petra90


PříspěvekZaslal: po červen 23, 2014 12:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som mala vanilku od Scitecu. A bola dobra
_________________
www.chudnite-zdravo.eu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dominik01


PříspěvekZaslal: po červen 23, 2014 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já měl vanilku od PHD (Pharma BLend 6HR) a chuť dobrá, obzvlášt s mlékem to byl luxus
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik Kašpar


PříspěvekZaslal: so červen 27, 2015 12:39 pm    Předmět: Zhubnutí. Odpovědět s citátem

Ahoj mám takovej menší problém . Před rokem jsem měl 98 kilo a a zhubl jsem kolem 25 kg vážím teď od 74 do 80 . Chtěl bych poradit stravu jakou jíst ? Co brát na zvětšení svalů ? Chci zvětšit biceps, triceps a kozy. A ještě co si mám pořidít na vyrysování ? Můj cíl jse se vyrysovat co to jde . Cvičím furt , jezdím na kole závodně , behám celkově sportuju furt. Kozy a hrudník se mi vyrysovalo rychle, ale břicho furt a nic . Naky rady prosím na zpevnění těla a co vše pořídit ? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flew


PříspěvekZaslal: so červen 27, 2015 2:58 pm    Předmět: Re: Zhubnutí. Odpovědět s citátem

Patrik Kašpar napsal:
a co vše pořídit ? :)


mozek
_________________
Sny se musí plnit, nemůžeme odpočívat

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so červen 27, 2015 5:12 pm    Předmět: Re: Zhubnutí. Odpovědět s citátem

Patrik Kašpar napsal:
Ahoj mám takovej menší problém . Před rokem jsem měl 98 kilo a a zhubl jsem kolem 25 kg vážím teď od 74 do 80 . Chtěl bych poradit stravu jakou jíst ? Co brát na zvětšení svalů ? Chci zvětšit biceps, triceps a kozy. A ještě co si mám pořidít na vyrysování ? Můj cíl jse se vyrysovat co to jde . Cvičím furt , jezdím na kole závodně , behám celkově sportuju furt. Kozy a hrudník se mi vyrysovalo rychle, ale břicho furt a nic . Naky rady prosím na zpevnění těla a co vše pořídit ? :)

typuju na blbej jidelnicek
porid si knizku https://obchod.ronnie.cz/s-4706-priprava-na-soutez-v-kulturistice-od-a-do-z-lukas-roubik.html
najdes strasnou spoutu informaci
az to prectes, ptej se dal
verim, ze tvoje otazky uz budou lepsi a adresnejsi
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zacatecnikum Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: