Busite krk?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Busite krk?  Úvodní stránka -> Trénink -> Busite krk?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Bušíte krk?
Ano
12%
 12%  [ 22 ]
Ne
79%
 79%  [ 137 ]
Občas
8%
 8%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 173

Autor Zpráva
c87


PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No pri tazkych vahach je docela normalny mat hrubej krk, pri mensich je to vyraznejsie napr. taky Sean sherk

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so květen 24, 2008 12:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
citace:
Palici mu nikdo jen tak neurazi a uskrtit ho je temer nemozne
Na tom nieco je, tiez si myslim, ze taky Brock Lesnar asi na skrtenie moc prehravat nebude :)
Ten krk + trapezy, to je ako kmen stromu, urcite je odolnejsi aj proti uderom, na druhu stranu ked dostane presnu bombu na bradu, tak sa snad sklati :)


Klidně může....tam je to o šikovnosti toho druhého, tepny ti žádné svaly nekryjí, resp. pokud vyvineš dostatečný a dobře směrovaný tlak na i na ty svaly okolo nich, tak to k omezení průtoku krve do mozku stačí, takže při dobrém úchopu je ti silný krk sám o sobě dost na pitchu.

Jinými slovy, když to děláš blbě, tak se ti škrcení nepovede skoro u nikoho (ženy, děti a důchodce nepočítám ), když fakt dobře, tak máš šanci hodně velkou, i když má soupeř krk jak patník.

To, že např. Lesnar, jako bývalý zápasník, by měl být schopen pokusy o nasazení úchopu vcelku úspěšně eliminovat, je věc jiná.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: so květen 24, 2008 12:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Klidně může....tam je to o šikovnosti toho druhého, tepny ti žádné svaly nekryjí, resp. pokud vyvineš dostatečný a dobře směrovaný tlak na i na ty svaly okolo nich, tak to k omezení průtoku krve do mozku stačí, takže při dobrém úchopu je ti silný krk sám o sobě dost na pitchu.

Ale nie kazdy ma tak dlhe ruky, aby mu ten krk obopol
Skrtenia a "pacenia cez krk" su o sikovnosti, ale casto o sile a taka gilotina sa urcite bude tazsie zasadzovat cloveku so silnym krciskom...
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so květen 24, 2008 12:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně že jo....protože je díky té síle krku schopen podstatně ztížit, popřípadě úplně znemožnit, nasazení úchopu. Ale pokud se tak už stane....je dohráno, krk nekrk. To se týká škrcení....

Co se týče toho "pačenia cez krk" ....vy tedy máte výrazy ....tam se ta samotná síla krku projeví mnohem markantněji a je jedním z rozhodujících faktorů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: so květen 24, 2008 12:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Co se týče toho "pačenia cez krk" ....vy tedy máte výrazy

Nevedel som ako to pomenovat , len som to chcel odlisit od skrtenia, kedze tu sa ani tak neskrti, ako vyvija tlak na vazy... Ako napr. tu: target="_blank" class="postlink">www.youtube.com/watch?v=Bwf9x_20DJA
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JASNÝ TYGR


PříspěvekZaslal: so květen 24, 2008 5:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l napsal:
me prijde ze to co cvici sman je uplne k hovnu pac si to drzi rukama no nepobral sem to.....

urcite MT zpevni krk
mostovani zpevni krk
a urcite tu je topik jeste nebo mozna i v tomto na zacatku sem popisoval jak se da tez cvicit.


moc duvodu cvicit krk pokud to clovek nepotrebuju ke sportu nevidim..... ze ti to muze zachranit zivot to jo ale to je spis o stesti.../smule...

Hm, už vím, jak to myslíš… (já jsem si totiž to video nepustila, abych se teda přiznala )
Taky mi přijde, s.smane, že tu váhu šidíš (že si pomáháš rukama a nezabíráš tolik krkem)

Uvedu ještě příklad ze své skromné a nedlouhé praxe: ve fitku jsme dva lidi, co takhle krk procvičujou. Já a ještě jeden kluk, co má krk fakt skoro širší než hlavu… bere si 25 kotouč. Já jsem si ze začátku vzala 15ku (no, nebudu skrývat, že z určité sportovní frajeřiny ), čapla ho oběma tlapkama a myslela si, jak to „drtim“:op Když mě jednou viděl, tak ke mně přišel a řekl mi, že to dělám špatně, ať si vezmu lehčí a ať ho držím jen jednou rukou - jen prstama za okraj… Já jsem ho pak pozorovala a vážně to cvičí tak, že si kotouč naplácne na obličej a jen tak si ho přidržuje třema prstama. Tak jsem pěkně přešla na 10ku a něco po 10 op. se s ní docela peru…
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Číča


PříspěvekZaslal: st květen 28, 2008 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

s krkem nic nedelm,ani nemam redstavu jak... Ale nekdy,kdyz odjedu tezky bence,mam svalovku v krku
_________________
Jsem zvíře,které pustili ze ZOO za dobré chování.
Log:
http://forum.ronnie.cz/post1122639.html#1122639
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fajn clanok aj s cvikmi ....:

http://www.t-nation.com/article/most_recent/stick_your_neck_out
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aholíku...nezdá se ti, že tenký krk je jedna z příčin proher i při stand upu? Cyril by mohl vyprávět.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nj Goldberg je mutant
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Johncreasy napsal:
aholíku...nezdá se ti, že tenký krk je jedna z příčin proher i při stand upu? Cyril by mohl vyprávět.


jestli myslis staryho dobryho Cyrila Abidiho (driv muj oblibenec) , tak si nemyslim, ze zrovna on by ustal nejak malo...kdyt to byl jeden z nejvetsich drzaku z K-1..viz. fajt s Gary Goodridgem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hytuk


PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Luster napsal:
Johncreasy napsal:
aholíku...nezdá se ti, že tenký krk je jedna z příčin proher i při stand upu? Cyril by mohl vyprávět.


jestli myslis staryho dobryho Cyrila Abidiho (driv muj oblibenec) , tak si nemyslim, ze zrovna on by ustal nejak malo...kdyt to byl jeden z nejvetsich drzaku z K-1..viz. fajt s Gary Goodridgem


a s Lebannerem...to byla masovražda

edit: ale k tématu, tenkej krk se nemusí zákonitě rovnat slabýmu krku; ale mezi silou krku a schopností ustát bombu je přímá úměra (ač samozřejmě neni krk jedinym faktorem)

když už se tady hází článkama: http://www.rossboxing.com/thegym/thegym15.htm


Naposledy upravil hytuk dne st červen 11, 2008 10:27 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soorbso


PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 10:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hytuk napsal:
Luster napsal:
Johncreasy napsal:
aholíku...nezdá se ti, že tenký krk je jedna z příčin proher i při stand upu? Cyril by mohl vyprávět.


jestli myslis staryho dobryho Cyrila Abidiho (driv muj oblibenec) , tak si nemyslim, ze zrovna on by ustal nejak malo...kdyt to byl jeden z nejvetsich drzaku z K-1..viz. fajt s Gary Goodridgem


a s Lebannerem...to byla masovražda


to bolo nieco, comu sa hovori ist hlavou proti pastiam :)
_________________
Save water drink beer
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 10:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hytuk uz vlastne za mna odpovedal....Abidi ustal toho velmi vela, az eskutocne vela, na to, ze mava vahu okolo 100 kg, otvoreny styl a supermi su casto bombarderi...
Som zvedavy na dalsie Lesnarove fighty, ako sa vysporiada s udermi na hlavu. Ustoji to? Zabrani jeho mega krk knockoutu aj napriek silnym ranam? Alebo je tiez moznost, ze sice k "vypnutiu" nedojde, ale ako wx wrestler skratka na udery nie je zvyknuty a vzda to...we will see
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Psycho


PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 11:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
citace:
Klidně může....tam je to o šikovnosti toho druhého, tepny ti žádné svaly nekryjí, resp. pokud vyvineš dostatečný a dobře směrovaný tlak na i na ty svaly okolo nich, tak to k omezení průtoku krve do mozku stačí, takže při dobrém úchopu je ti silný krk sám o sobě dost na pitchu.

Ale nie kazdy ma tak dlhe ruky, aby mu ten krk obopol
Skrtenia a "pacenia cez krk" su o sikovnosti, ale casto o sile a taka gilotina sa urcite bude tazsie zasadzovat cloveku so silnym krciskom...
Jak rika AHOL kdyz nekoho skrtim je mi jedno jestli ma silnej krk nebo slabej. Silnejsi krk se ovsem skrti hur.
Kazdopadne mit silny krk je dulezite aby nam nikdo neurazil palici!!
_________________
Měníme rok,měníme sny,měníme touhy,měníme názory,měníme požadavky na výkupné.Měníme auta,měníme zásobníky,náboje i zbraně.Ale nikdy neměníme svoje kamarády,kteří stojí při nás! (AL CAPONE 1936)


Naposledy upravil Psycho dne čt červen 12, 2008 10:33 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Busite krk? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: