Čelní dřepy


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Čelní dřepy  Úvodní stránka -> Trénink -> Čelní dřepy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jedete je?
Ano
39%
 39%  [ 84 ]
Ne
38%
 38%  [ 83 ]
Občas
21%
 21%  [ 47 ]
Celkem hlasů : 214

Autor Zpráva
saty


PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

predne drepy chodieva pomerne dost lifterov ... skor menej opacok (tak do 6) , ono sa to blbo drzi dlho a dalsa vec ze podstatna je sila a tu moc s lahkou vahou nevyrobis ...
moze sa chodit ako doplnok, alebo hlavny cvik "na max" ... zalezi od treninku ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Arnie


PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Holy napsal:
Hele panove, kteri se zabyvate liftem - davate ty celni drepy spis jako "doplnek", nebo stejne jak normalni? Myslim, jestli spis obcas par serii treba po 12 opackach s mensi vahou, nebo hevy vejt bejby a 3, 4 opakovani?
Jo a kdo tu psal tech 154 kilo. To s tim jedes serii? Kolik jich udelas? Kolik vazis? To uz mi prijde jako dost solidni naloz. Kolik drepnes normalne (pripadne s jakym postojem)?


Jo, tak to už je hodně stará záležitost na můj pamatovák :o))...
Už to je přes dva roky, musel jsem se podívat do deníčku, bylo to 154,5kg a byly to 3 série po 6 opakováních...
Vážil jsem něco přes 100kg...
A normální dřep byl okolo 220kg (maximálka)...
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Arnie: hrubý. Je vidět čim taháš dřepy .o)
Když sem ještě pořádně drtil dřepy a dal sem maxko 205 tak bych na čelních dal tak 120. Proč? Protože moje dřepy byly dicky zádama... Ale jestli něco na čelních miluju, tak je to to že necejtim prdel a jenom my to brutálně killuje kvadricepsy, ale na to debilní držení si prostě nemůžu zvyknout...Už sem dokonce myslel i na multipress, ale nevim nevim no...Ale čelní dřepy super cvik...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Belt
(ban)


PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 5:45 pm    Předmět: predne drepy Odpovědět s citátem

predne drepy to je lahodka, ale iba pre malo ludi. boli tu spomenute vzpieracske drepy. vseobecne je rozdiel medzi prednymi a zadnymi drepmi asi 20-30 kg u vzpieracov, ale jeto individualne samozrejme. najlepsie vykony robieval snad v prednych drepoch vzpierac rus, Taranenko daval predny drep 310 kg bez kolenaciek a iba z opaskom. este k tomu 2 sekundy dole ostal na prikaz trenera a potom mohol vstat. nic podobne som nikdy necital a ani nevidel. povedal zeby dal by aj 320 kg vpredu, ale vaha ktora mu drtila hrudnik a ramena bola uz neznesitelna. predny drep je extremne narocny na stabilizaciu celeho tela. cvicenec je nuteny chrbat silne fixovat a zaroven cinku pridrziavat na ramenach a klucnych kostiach. preto vzpieraci necvicia biceps, pretoze by nikdy nemohli poriadne drzat cinku pri prednych drepoch alebo nadhode. velky bicak tam jednoducho vadi. casto sa cinka u vzpieracov pridrziava iba jednym prstom. pre bezneho cvicenca je takmer nemozne ist na svoje maximum v prednych drepoch prave z hore spomenutych dovodov.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slayter


PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BELT:Proto kultaci jezdej celni drepy s rukama pres cinku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Belt
(ban)


PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slayter napsal:
BELT:Proto kultaci jezdej celni drepy s rukama pres cinku.


naozaj? zda sa ti ze som to chcel niekde popriet. ved to samozrejme.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ChickenEater


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dneska jsem se je ucil, dal jsem si pyramidku 20x45kg,15x60kg,10x80kg a pak 10x10op.x90kg .. vic my nakladat neslo,..cinka mi porad sjizdela,chvilema neprijemne tlacila na ramena..nektery serie jsem dojizdel s cinkou skoro na loktech, s tim drzenim jsem mel nejvetsi problem.. jinak bajecnej cvik, po treninku jsem ani nemohl vyjit schody, predni stehna citim jak nikdy pred tim..
_________________
Tento princip je natolik obecny, ze jakekoli jeho konkretni pouziti je zhola nemozne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tibor.grabec


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Celny drep je cista chutovka... daval som ho pocas celeho GVT a celkom som sa s nim zzil. Finty - nohy viac od seba, ale nie zas moc, krizny uchop a cinka v podstate na klucnej kosti, hlava trosku hore a totalne stabilizovany chrbat... Enjoy...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuncek


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevíte, kde bych našel video nebo obrázek s provedením tohoto cviku?
Myslím, že vím co to je za cvik, viděl jsem s tím cvičit Colemana, ale nejsem si jist, jestli je to ono.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cha cha


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.youtube.com/results?search_query=front+squat
_________________
We only get what we give
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pat


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je technika
_________________
Nechci tu slevu zadarmo.....!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuncek


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, díky. Zdá se, že na to už musí mít člověk stisk.
Viděl jsem na videu s Colemanem ještě jiné dřepy, měl překřížené ruce a dlaně na ramenou, na tom pak položenou činku. (snad se z toho vysvětlení dá pochopit co myslím)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cha cha


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kuncek napsal:
Ok, díky. Zdá se, že na to už musí mít člověk stisk.
Viděl jsem na videu s Colemanem ještě jiné dřepy, měl překřížené ruce a dlaně na ramenou, na tom pak položenou činku. (snad se z toho vysvětlení dá pochopit co myslím)



Jo jo, to je jenom jinej úchop.. ne jiný dřepy .. to bylo taky v tom výčtu (eh,kde teda nebyly zrovna technicky zázračný pokusy )

vím, jakýho Ronnieho myslíš, ale nemůžu ho najít.. ten klučina je dělá v postatě stejně. 4asto i se stejným rozsahem pohybu
_________________
We only get what we give
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bjohny


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

celne drepy ma cakaju tak za hodku a pol.... robim ich nie viac ako tri mesiace a zvykol som si celkom rychlo, uchop pouzivam ten pwl, s prekrizenimy rukamy by som to neudrzal raz tyzdne jazdin zadne, raz celne a celkom mi to vyhovuje
_________________
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!!
[img:3c884ec79f]http://www.t-nation.com/img/tnationArt/banners/tbanner_f.jpg[/img:3c884ec79f]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuncek


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cha cha napsal:

Jo jo, to je jenom jinej úchop.. ne jiný dřepy .. to bylo taky v tom výčtu (eh,kde teda nebyly zrovna technicky zázračný pokusy )

vím, jakýho Ronnieho myslíš, ale nemůžu ho najít.. ten klučina je dělá v postatě stejně. 4asto i se stejným rozsahem pohybu


Aha, tak už jsem doma:-) Přesně takové dřepy dělal na tom videu, díky, zase jsi mi rozšířil obzory.

edit: Tak to video mám dokonce v kompu, celkem síla, no co říct.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Čelní dřepy Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: