Čelní dřepy


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Čelní dřepy  Úvodní stránka -> Trénink -> Čelní dřepy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jedete je?
Ano
39%
 39%  [ 84 ]
Ne
38%
 38%  [ 83 ]
Občas
21%
 21%  [ 47 ]
Celkem hlasů : 214

Autor Zpráva
bjohny


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nieje to sice presne to co myslime setci ale v podstate rovnake
_________________
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!!
[img:3c884ec79f]http://www.t-nation.com/img/tnationArt/banners/tbanner_f.jpg[/img:3c884ec79f]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Coregonus


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to drzanie je o zvyku. Ja ked som sa uz raz naucil ako ne to, tak som to drzal v pohode (relativne slovo) bez molitanu a vobec ma to ani nedusilo ani mi to nepadalo.
_________________
Netusim, ale tusim ze sacharidy jsou cukry a cukr moc nezeru, jenom v cokoladovejch susenkach a tak, nebo s tim tvarohem...venca.v
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ChickenEater


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bjohny napsal:
nieje to sice presne to co myslime setci ale v podstate rovnake


moc pekny..
_________________
Tento princip je natolik obecny, ze jakekoli jeho konkretni pouziti je zhola nemozne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
henno


PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

celni drepy jsou super cvik....nezatezuji tolik zada a delaj pekne predni oblouky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
tomass


PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já tu činku držím v zubech.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

henno napsal:
celni drepy jsou super cvik....nezatezuji tolik zada a delaj pekne predni oblouky

to snad nemůžeš myslet vážně, ne?
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
henno


PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:

to snad nemůžeš myslet vážně, ne?


co ?
_________________
kdyz nemuzes, tak si pridej :-))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Freimen


PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

henno napsal:
Freimen napsal:

to snad nemůžeš myslet vážně, ne?


co ?


že bych měl na mysli tohle?
henno napsal:
celni drepy jsou super cvik....nezatezuji tolik zada a delaj pekne predni oblouky
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
henno


PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a co se ti nezda ty zada nebo ty oblouky ?
_________________
kdyz nemuzes, tak si pridej :-))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Freimen


PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

henno napsal:
a co se ti nezda ty zada nebo ty oblouky ?

nebudu chodit kolem horké dřepovací kaše - čelní dřepy skutečně nezatěžují tolik záda, když si naložíš např.50kg a jedeš v podstatě koncentrované sisy dřepy - jenže, pokud si chceš "zacvičit" a tedy naložit vyšší váhu, tak je to daleko větší zátěž na záda, protože činka na prsou tě celého táhne dopředu a na páteř tak není nakládána jen zátěž vertikální (shora-dolů), ale i horizontální (zezadu-dopředu), což zádům fakt vadí...
Myslím si, že mám precizní techniku, ale z ničeho mě nebolejí záda tak jako z čelních dřepů - ať jsou to hrudní a bederní obratle, nebo i oblast "kříže"...

Vem si to i fyziologicky - daleko přirozenější je pro člověka nést břemeno na zádech, resp. na ramenou, ne v náruči...
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 12:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
henno napsal:
a co se ti nezda ty zada nebo ty oblouky ?

nebudu chodit kolem horké dřepovací kaše - čelní dřepy skutečně nezatěžují tolik záda, když si naložíš např.50kg a jedeš v podstatě koncentrované sisy dřepy - jenže, pokud si chceš "zacvičit" a tedy naložit vyšší váhu, tak je to daleko větší zátěž na záda, protože činka na prsou tě celého táhne dopředu a na páteř tak není nakládána jen zátěž vertikální (shora-dolů), ale i horizontální (zezadu-dopředu), což zádům fakt vadí...
Myslím si, že mám precizní techniku, ale z ničeho mě nebolejí záda tak jako z čelních dřepů - ať jsou to hrudní a bederní obratle, nebo i oblast "kříže"...

Vem si to i fyziologicky - daleko přirozenější je pro člověka nést břemeno na zádech, resp. na ramenou, ne v náruči...


s tymto suhlasim, ale napriklad ked pride saty tak asi bude nesuhlasit :))

tiez ma bolel spodny chrbat len a len z celnych drepov, ale prisiel som na to preco frei:
1. nespravna technika - pri celnych drepoch sa NEMAS predklanat a to ani minimalne. Bohuzial kulturisticky uchop ti dovoluje, respektive, ta dokonca nuti na mensi predklon. Keby to drzis klasicky vzpieracsky tak ta spodny chrbat bolet nebude, pretoze budes maximalne vzpriameny - ale vaha na cinke tomu bude aj odpovedat.

2. slabe brucho - k tomu neni co dodat, kazdy si mysli ze ma brucho silne, ale v podstate za vacsiu cast bolesti spodneho chrbatu moze slabe brucho
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

g_dgrim napsal:

s tymto suhlasim, ale napriklad ked pride saty tak asi bude nesuhlasit :))

tiez ma bolel spodny chrbat len a len z celnych drepov, ale prisiel som na to preco frei:
1. nespravna technika - pri celnych drepoch sa NEMAS predklanat a to ani minimalne. Bohuzial kulturisticky uchop ti dovoluje, respektive, ta dokonca nuti na mensi predklon. Keby to drzis klasicky vzpieracsky tak ta spodny chrbat bolet nebude, pretoze budes maximalne vzpriameny - ale vaha na cinke tomu bude aj odpovedat.

2. slabe brucho - k tomu neni co dodat, kazdy si mysli ze ma brucho silne, ale v podstate za vacsiu cast bolesti spodneho chrbatu moze slabe brucho

1. ale pokud to držíš na prsou, klasicky čelní dřep, nemůžeš se úplně zaklonit, protože by jsi spadnul a přitom tě t pořád tlačí dopředu, takže to celou dobu zády vyrovnáváš...Na multipressu to samé, sice tam máš fixovanou činku, takže ti nepřepadává dopředu a tudíž spodní záda jsou na tom lépe, ale zase tady je ten problém, že váha je ukotvená na prsou a tužíž je to velká zátěž na hrudní obratle, které nejsou zatěžovány jen vertikálně, ale také hodně nepřirozeně horizontálně...
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
saty


PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nevim freimene, spodne zada ma boleli z kdecoho okrem prednych drepov ... ked mam zada sundane po mrtvych tahoch, stale mozem chodit maximalky na prednych drepoch a neboli ma z toho chrbat ...

Mna by skor zaujimalo co henno (ty si sa nam ale dneska roztrhol s tymi prispevkami) myslel tymi obloukmi ...
_________________
"It’s ok to be drug-free, but don’t be brain-free"

Dave Tate: "smith machine could perhaps be the most dangerous piece of equipment ever invented"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
übersh1t


PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já třeba ted' nemůžu porádně cvičit dřepy/mt, pač jsem si něco udělal se vzpřimovači a tak cvičím pořád dokola čelní dřepy, kde mě záda nebolí vůbec.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

übersh1t napsal:
Já třeba ted' nemůžu porádně cvičit dřepy/mt, pač jsem si něco udělal se vzpřimovači a tak cvičím pořád dokola čelní dřepy, kde mě záda nebolí vůbec.

aha, a kolik na té čince máš? (bez přidávání a optického zaokrouhlování )
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Čelní dřepy Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: