Marek & RANDO .... môj denník


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Marek & RANDO .... môj denník  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Marek & RANDO .... môj denník
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RANDO
Anonymní


PříspěvekZaslal: út květen 17, 2011 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

začínam naberať...jedno jedlo navyše (takže už 4 jedlá denne) robí svoje....... už majú z čoho rásť svaly...:-)Pekne.... 7.7 bude očividný progres...
nahoru
Gohan


PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2011 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RANDO napsal:
začínam naberať...jedno jedlo navyše (takže už 4 jedlá denne) robí svoje....... už majú z čoho rásť svaly...:-)Pekne.... 7.7 bude očividný progres...

Stejný jako byl předtím? Co jsi sliboval jaký bude progress a nakonec nic?
Projel sem si tu tvoji snůšku blábolů a těším se na fotky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RANDO
Anonymní


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2011 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gohan : Nebol rozdiel, lebo som prijímal málo kalórií.... už som to zvýšil.
nahoru
Petey


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2011 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RANDO napsal:
Gohan : Nebol rozdiel, lebo som prijímal málo kalórií.... už som to zvýšil.


ja ti rozhodne fandim,lebo ak to dokazes ty...tak znovu ziskam vsetky stratene iluzie o tomto svete
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RANDO
Anonymní


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2011 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jebem ja na vás....... ste sprostí, nepríjemní. Keď mám vám dvom dokazovať svoju zmenu ktorá nastane, tak...........NEMÁM ZÁUJEM. Končím s týmto webom.... potlesk............
nahoru
Gohan


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2011 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RANDO napsal:
Jebem ja na vás....... ste sprostí, nepríjemní. Keď mám vám dvom dokazovať svoju zmenu ktorá nastane, tak...........NEMÁM ZÁUJEM. Končím s týmto webom.... potlesk............

Jinými slovy změna nebude
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2011 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RANDO napsal:
Jebem ja na vás....... ste sprostí, nepríjemní. Keď mám vám dvom dokazovať svoju zmenu ktorá nastane, tak...........NEMÁM ZÁUJEM. Končím s týmto webom.... potlesk............


niee od koho ineho sa dozviem pozitivne ucinky himalajskej soli na vybudovanie ohromnej hmoty?
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2011 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

petey otevri sem tam nejaky zensky bulvar a urcite se dozvis plno takovych zivotnich zmen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2011 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RANDO je jenom zklamanej, že ikdyž už jí dokonce 4 (slovy: ČTYŘI) jídla denně tak zatím nenabral ani gram a za ty 2 měsíce už nestihne přibrat ani ň, ví že už se nemůže znova vymluvit na blbý osvětlení u fotek "nové formy" (jako minule), tak se z toho radši vykrucuje
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2011 3:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a uz si zmazal galerie moj idol sa straca...
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2011 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RANDO napsal:
Jebem ja na vás....... ste sprostí, nepríjemní. Keď mám vám dvom dokazovať svoju zmenu ktorá nastane, tak...........NEMÁM ZÁUJEM. Končím s týmto webom.... potlesk............

Potlesk, ano... nezasloužíš si ani to. Nadruhou stranu zatleskej si, protože to za tebe nikdo jiný neudělá.

Jsi člověk, co má svůj svět... jsi člověk, co nemá ani trošku upřímnosti sám k sobě/a nebo jsi prostě jen hloupej.

Gratuluji ti, právě si seknul s něčím, za co ses snažil, ikdyž evidentě neúspěšně, bojovat. Je to smutný, ale to hold k lidem jako jsi ty patří. A já jsem vůl, že jsem s tímhle logem vůbec ztrácel čas... nadruhou stranu jsem se zasmál já a zasmálo se docela dost lidí, kterým sem tenhle log přeposlal. Jejich reakce byly často absolutně skvělý už po přečtení tvého prvního příspěvku :D
nahoru
Bara


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2011 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já aspoň teď díky Randovi vím,že jsem svalnatá obluda,ale nedá se to vybudovat bez gaineru,proteinu a speciál stravy To mi asi něco dávají do šišek z mákem,protože ty žeru furt
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Merrao


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2011 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bara: Nebo se pod vlivem máku vidíš jen větší v zrcadle :D
Ale abych nebyla úplně OT.

Víš Rando, ty totiž občas mluvíš stylem, že jiné stravování je prostě špatné, nežli to tvé.
Sám jsi mi do logu napsal, že jím skoro samé špatné věci a zkritizoval jsi mi špagety (těstoviny), jogurt, med a kombinaci oříšků s medem nebo jogurtem, teď nevím...a papriku (což mi vyrazilo dech..).

Možná, že by se víc osvětlilo, kdyby jsi napsal co si myslíš, že se děje ve tvém těle když 70% denního příjmu je z tuků atd. Jaký význam má tvá strava.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2011 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Merrao napsal:
Bara: Nebo se pod vlivem máku vidíš jen větší v zrcadle :D
Ale abych nebyla úplně OT.

Víš Rando, ty totiž občas mluvíš stylem, že jiné stravování je prostě špatné, nežli to tvé.
Sám jsi mi do logu napsal, že jím skoro samé špatné věci a zkritizoval jsi mi špagety (těstoviny), jogurt, med a kombinaci oříšků s medem nebo jogurtem, teď nevím...a papriku (což mi vyrazilo dech..).

Možná, že by se víc osvětlilo, kdyby jsi napsal co si myslíš, že se děje ve tvém těle když 70% denního příjmu je z tuků atd. Jaký význam má tvá strava.

To právě Rando mi napsal,že nevím jaké to je mít 195 cm a tak.Když jsem mu odvětil,že mám dva metry,tak se objevil jiný,nový a vážnější důvod a já se dozvěděl jakej jsem monster Randon dělá vše blbě a myslí,že dobře a v tom to vězí.Když si nechá poradit a zmení to,tak postoupí hodně vpřed.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Petey


PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2011 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No Vrtulnik,kde si? Uz by si mal mat moc vypitu,a byt pripraveny na hardcore trening
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Marek & RANDO .... môj denník Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: