Olejňasolog #makamvArene


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 68, 69, 70  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Olejňasolog #makamvArene  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Olejňasolog #makamvArene
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Olejnas


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2016 12:58 pm    Předmět: Olejňasolog #makamvArene Odpovědět s citátem

Ahoj. Je mi čerstvých 38 let, měřím 192cm a aktuálně vážím okolo 97.5kg (s bf okolo 13%).

Začínám cvičit šestým rokem, z toho poslední rok a půl nějak smysluplněji v Aréně Pavly Kladivové. Baví mě trojboj (bez nějakých závodních ambicí) a vyznávám myšlenku, že na to, aby člověk trošku vypadal, cítil se fit a něco málo uzvedl, stačí nebýt píča a trénovat raw dřep, bench, mrtvý tah a shyby (a jejich variace). Cvičit silově a především technicky.

Jsem ajťák, takže pokřivený bledý chudák, čemuž odpovídají i aktuální výkony: bench 130kg, dřep 160kg, tah 210kg - součet 500 (VT3). Rád bych se koncem roku 2017 co nejvíce přiblížil k součtu 550 (VT2). Rezerva tam je ohromná a pokud budu tréninky nějak smysluplně programovat a nebudu se přetrénovávat jako doposavad, je to i reálné. Dlouhodobý cíl je pak dostat se na bench 1.5xBW, dřep 2xBW a tah 2.5xBW (součet 585). A samozřejmě zůstat zdravý.

Log si zakládám, protože čim více do toho pronikám, tím více tomu nerozumím a budu rád za každou radu zkušenějších.



Naposledy upravil Olejnas dne st listopad 30, 2016 1:50 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2016 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

161130: APK Jinonice (259) #1009, deload ±60%

Drep (5/60, 80) 5x5x100 (OT2M) +neopreny
Bench (5/60, 80) 6x6x85 (OT2M)
Deadlift (5/70, 120) 5x5x130 (OT3M)
Shyb 6x6 wide grip (OT1:30M)

*/Minulý trénink byl závěr cyklu a dvojky (dřep+bench) až do 90% 1RM. Teď je potřeba zvolnit na 1-2 týdny a pak se uvidí co dál. Celkově se to nezdálo, ale nohy jsou hrozně rozbité (hlavně úpony) a dřepy nebyly úplně taková sranda jak jsem čekal. Nicméně mi přijde smysluplnější tam týden dva plácat tyhle lehké tréninky, než dát úplný off. Alespoň tolik nezatuhnu.


Naposledy upravil Olejnas dne st listopad 30, 2016 2:29 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2016 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dôjdi sa ukázať na Mikuláša
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2016 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

super, že sis založil log, aspoň budeme v obraze jak progresuješ
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2016 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Láďo, sleduju!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2016 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Konecne a doufam, ze to tu bude mit nejaky rad....
Jinak za tyden mi konci permice a asi se budu na dalsi pulrok presouvat do Ronnieho ve Vrsovicich, takze pokavad nebudes linej jit cvicit v nedeli driv (10-12), tak muzem dat spicha v arene a zasmat se nasi forme :)
P.S. Dietim a tvuj status "men's physique" si dlouho neudrzis :-D :-D
P.P.S. Hlavne nebejt pica a poradne makat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2016 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

161201: APK Kloboučnická (260) #1010, mobilita#1

Kotniky
Hamstringy
Kycle
Polomosty

*/ S ohledem na stav věcí jsem se rozhodl se pořádně zaměřit na mobilitu, protože cvičit se sice dá i s debilní mobilitou, otázka je jak dlouho. Proto jsem se rozhodl si ke třem silovým tréninkům týdně přidat ještě dva, zaměřené čistě na mobilitu. Dohlížet na mě bude Kuba z APK (alias Moocha alias kubadelacharitu kubazvedazelezo) a společně na tom pořádně zamakáme. Po dnešku je mi jasné, že to bude trvat dlouho. A bude to bolet. Moc. Ale bude to stát za to. A nebo taky ne...

---
@decarabas: Pokud ustoupí ta rozbitost, tak bych se přišel na vás podívat, pošli mi prosím info kdy kde jak.
@vlk: Jediné co u mě progresuje nějak významněji jsou bolístka. Jsem malá vystrašená holka uvězněná v těle antického boha :)
@moocha: Mrk mrk <3 (hešteg nohomo)
@visual: Půjdu rád. Jen bych potřeboval, aby ses v té dietě zhoršil na dřepu tak o 50kilo, pak bude vesmír v rovnováze. Nicméně se mnou počítej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2016 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

visual napsal:
Konecne a doufam, ze to tu bude mit nejaky rad....
Jinak za tyden mi konci permice a asi se budu na dalsi pulrok presouvat do Ronnieho ve Vrsovicich, takze pokavad nebudes linej jit cvicit v nedeli driv (10-12), tak muzem dat spicha v arene a zasmat se nasi forme :)
P.S. Dietim a tvuj status "men's physique" si dlouho neudrzis :-D :-D
P.P.S. Hlavne nebejt pica a poradne makat




Hele, moje oblíbená tapeta. (v případě zájmu mám i full rez )

Láďo, kdyby to bolelo příliš, tak nanesu kokosový olej, neboj
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

161202: APK Jinonice (261) #1011, deload ±60%

Drep hi-bar (5/60, 80) 7x5x100 (OT2-3M) +neopreny
Bench (5/60, 80) 6x6x85 (OT2M)
Pritah cinky v predklonu 5x8x60 (OT2M)
Shyb 6x6 wide grip (OT1:30M)
Farmers walk KB 3x16+16



*/ Další deload trénink. Když je to (=mělo by být) lehké, tak je alespoň prostor pro experimenty. Po včerejší mobilitě s kubamiaktivovalhyzde kubazvedazelezo jsem se dnes rozcvičoval o něco déle a zařadil i nové kousky. Výsledek byl prakticky okamžitý. Bylo to lepší a Láďa má rád, když je to lepší. Dnes jsem také zašpekuloval nad dřepem a klidně bych ten log mohl přejmenovat "Olejňas objevuje Ameriku". Po roce, co jezdím jen low-bar dřep jsem dnes zkusil hi-bar a překvapení náramné. Je to úplně jiný dřep. Cítím mnohem více horní stehna a břicho (to chceš), špičky nejdou od sebe a snažím se držet rovná záda. Jen asi potrvá, než si zvyknu na bolestivou masáž trapézu osou a protože nemám prakticky žádný trapéz, tak je usazení činky dost problém. Nejsem si v tom tak jistý jako u low-baru a to se pak projevuje na dynamice, kdy je to celé zbytečně moc pomalé a takové vystrašené. Ale to půjde. Místo mrtvol jsem dnes zařadil přítahy činky v předklonu trhovým úchopem a i těch 60 kilo bylo krásně znát. Nakonec jsem si dal třikrát tam a zpět farmáře obouruč s koulí a tenhle nehezky bolavý cvik teď budu zařazovat pravidelně.

Poezie pro dnešní den:

“Z té naší Arény, vede jen pár schodů,
to je ten důvod má milá, že chodím jak po porodu.”
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem rád, že si po těch letech kibicování konečně začínáš log.

Ta činka ti na zádech nesedí, jelikož nemáš stáhnuté trapézy; když stojíš, lokty ti nemají trčet nahoru, ale být pěkně zapakované podél těla, lopatky k sobě, a osu tahat rukama od sebe a dolů. Když to uděláš dobře, udělá se ti tam taková pěkná malá plošinka, na které si osa bude pěkně hovět. Viz tady: https://powerliftinguniversity.com/wp-content/uploads/2015/04/Ultimate-Guide-To-Proper-Powerlifting-Squat-Form-High-Bar-Squat-1024x682.jpeg
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bacha na ten butt-wink... je pekne ze drepujes oly stylom, ale az prilozis na vahe tak si pri hentej technike odmrdas SI klb.

http://www.spine-health.com/conditions/sacroiliac-joint-dysfunction/sacroiliac-joint-dysfunction-si-joint-pain

Nemas skratene hamstringy?
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

butt-wink je trochu u prvního opáčka, u druhého je menší, pak už je dobré - není potřeba chodit tak hluboko, pokud to neuhlídáš.

uložení osy při high-bar popsal Magumi, já tak mobilní lokty nemám, ale co zvládne každý je stáhnout lopatky k sobě. a pořídit si mikinu na to triko :D když začneš jezdit větší objemy, tak se tam nutně začne vytvářet mozol - v lepším případě se stihne hojit a sílit, v horším... tam tu osu neuložíš :D

dobrý je to, že točíš videa ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@magumi: Zkusím se na to zaměřit, moc děkuji za nasměrování.
@g_dgrim: Je tam hromada věcí k nápravě. Mobilitu mám určitě dost špatnou a ta zkrácenost tam bude veliká, proto na tom s Moochou pracujeme. Otevíráme kyčle, aktivujeme zadek apod. Co jsem koukal na starší videa, tak u low-bar držení, kdy jsem si mnohem jistější a mnohem lépe se mi do toho sedá ten but wink tak patrný není, nebo nevím.
@vlk: Moc děkuji, mikyna mě také napadla, protože jak sem starej dědek, je mi pořád zima. Jsem jako opice, učím se pozorováním, proto si tohle natáčím :)



Navíc budu muset vyřešit tři věci, které s cvičením nesouvisí, ale mají na něj ohromný vliv:

- židle v práci: úplně moc nejvíc veledebilní píčovina věc
- boty na chození: stávající jakože sportovní boty jsou úplně na nic, akorát z nich bolí achilovky.
- matrace na spaní: to bude oříšek, kupovat matraci je jako vyšetření prostaty, nikdo to nechce zažít dvakrát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

g_dgrim napsal:
Bacha na ten butt-wink... je pekne ze drepujes oly stylom, ale az prilozis na vahe tak si pri hentej technike odmrdas SI klb.

http://www.spine-health.com/conditions/sacroiliac-joint-dysfunction/sacroiliac-joint-dysfunction-si-joint-pain

Nemas skratene hamstringy?


Butt wink nemusí být nutně problém, a nemusí mít za příčinu zkrácené harmstringy, viz například
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
g_dgrim napsal:
Bacha na ten butt-wink... je pekne ze drepujes oly stylom, ale az prilozis na vahe tak si pri hentej technike odmrdas SI klb.

http://www.spine-health.com/conditions/sacroiliac-joint-dysfunction/sacroiliac-joint-dysfunction-si-joint-pain

Nemas skratene hamstringy?


Butt wink nemusí být nutně problém, a nemusí mít za příčinu zkrácené harmstringy, viz například


Nemusi, ale moze. A castejsie problem je, ako neni, hlavne u ludi co su tak povediac trochu menej vydrepovany.

Ja len ze vsade sa tak trochu tlaci na pilu s tou hlbkou, pritom dost vela ludi na to nema ani mobilitu aby sa do hlbky bezpecne dostali.
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Olejňasolog #makamvArene Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 68, 69, 70  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: