vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2016 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

13. května 2016, pátek

no bezva... až teď, když to píšu, jsem si všiml, že je 13., tak aspoň, že je to po tréninku :D

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, 16. týden cyklu - ofiko závěrečný trénink

stále rozbitá spodní záda, čehož se obávám na čelňácích, ale jinak se cítím skvěle.

MOBILITA cca 15 minut + protahování s osou cca 10 minut

Čelní dřepy:
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg, hloubka, poslední vždy stopky
1x 120 kg
1x 130 kg
1x 140 kg, vše stopky
3x 150 kg (PB 3RM) , 1. pracovní, při třetím už se bortily kolena i lokty, ale Magumi tam stál a hlídal, tak jsem se s tím nakonec zvednul
2x 150 kg, 2. pracovní, při druhém opáčku jsem se v závěru opět rychle narovnal a rozhodil si tenzi stejně jak v první sérii, tak jsem to radši odložil
2x 150 kg, 3. pracovní, obě opáčka povedená, ale víc už tam není, třepu se jak čiuáuá...
1x 150 kg, 4. pracovní STOPKA (PB), aspoň tak, cítil jsem se na ní a šla s jistotou
aspoň ta jedna pracovní série splněna, měly jít sice trojky v sériích, ale byl jsem rád, že záda vůbec drží, takže jsem včas odkládal a krom toho už stejně nebyla síla :D Magumi se nechal hecnout a poslal tam stopku se 140 :D na to první opáčko má skvělou dynamiku. a pak samozřejmě osobáček na trojce se 145, taky pořád přihazuje a zlepšuje se.

CG bench-press: (cca 40 cm)
5x 60 kg
3x 80 kg
1x 100 kg, poslední vždy stopka
8x 110 kg (PB max reps) , 1. pracovní a vyrovnaný osobák z klasického benče, ou-jééé
6x 110 kg, 2. pracovní, na dotek, bez stopke nahoře
6x 110 kg
6x 110 kg, 4. pracovní, poslední dvě už stopky nahoře
tohle by šlo, ale jak Magumi správně poznamenal, musím začít přihazovat, zvykat si na vyšší váhu a jít více na sílu. Magumi si odpumpoval svých 130 a ještě si tam občas nechal stopku ;)

Mrtvý tah:
3x 60 kg
3x 100 kg
1x 140 kg
1x 180 kg, NADHMAT (PB, ne zámek), potěšilo, na Mikuláše jsem to tuhle nedotáh... i teď to šlo, ale rychle dolů
1x 210 kg, dorovnaný osobáček, mírná rezerva, jenom takové oťuknutí
4x 195 kg (PB 4RM) , 1. pracovní, mini-osobáček ale je potřeba si dělat i drobné radosti
3x 195 kg, 2. pracovní, a je vymalováno... po třetím jsem to odložil a už prostě nezvedl...
3x 195 kg, 3. pracovní, totéž... už nejni síla...
vůle sice byla, ale jak to shrnul Magumi, už jsme prostě na hraně, a ty čelňáčky nám taky nepřidají... příště zkusím trojky, snad to půjde. Magumi tam vystřihnul parádní osobák 4x 225 a to bezpáskově!

Čas ve fitku: 2:20

Váhovka: 99.5 kg, zítra narozeninová oslava... to bude kalorií

HOTOVO! Dokončil jsem 16-ti týdenní Magumiho cursus ad mortem (cesta k smrti) a i když v tom závěru už to nešlo předpisově a trochu jsem ladil, dostal jsem se díky Magumiho vytrvalé pomoci až do finále.

Dřep - 1x 170 kg vs. 3x 170 kg a 4 série
Čelní dřep - 1x 150 kg vs. 3x 150 kg
Bench-press - 4x 120 kg vs. 6x 120 kg a 4 série
CG Bench-press - 5x 110 kg vs. 8x 110 kg
Mrtvý tah - 4x 190 kg vs. 4x 195 kg - tady nic moc, na tom ještě zapracuju

teď ještě plánuju odjet 2 týdny s Magumim a potrénovat sílu na trojkách a pak se začne peakovat

ripperr napsal:
Gratulujem k PR-kam . Fakt klobuk dole a je to motivacia aj pre mna😊. Cakam na dalsie treningove zapisy a osobaky 😎


díky... když člověk vidí, co všechno zvládneš, tak je to skvělá motivace ;)

Pajas: a mně se zase líbí ty Tvoje zadní... měl bys zkusit nějakou M1 RAW soutěž... ročník už na to máš a sílu taky


Naposledy upravil vlk# dne pá květen 03, 2019 9:26 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út květen 17, 2016 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

17. května 2016, úterý

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, 16 + 1. týden po cyklu

MOBILITA cca 15 minut + protahování s osou cca 10 minut

Dřepy:
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg, poslední vždy stopka
1x 140 kg
1x 160 kg
1x 170 kg, STOPKA (PB)
1x 180 kg (PB) zatím to furt valíme bez pásku
3x 172.5 kg (PB 3RM) , 1. pracovní
2x 172.5 kg + 1 dopomoc
1x 172.5 kg + 1 dopomoc
1x 172.5 kg + 1 dopomoc, 4. pracovní
od druhé pracovní už došla šťáva a Magumi to chytal vždy tak akorát, abych mu ještě pomohl nahoru :D tak to holt dnes bylo slabší, ale jsem spokojený.

Magumi dnes nastoupil ve výborné formě... fakt nevím, čím ten závěr sérií zvedal, ale nasázel tam čtyři poctivé série po čtyřech opakováních. dnes jsem byl proti němu čajíček :D

Bench-press:
5x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
1x 120 kg, STOPKA, ale teda těžší, než jsem čekal
4x 125 kg (PB max reps) , 1. pracovní, čtvrtá už nadoraz, těžší než minule...
4x 125 kg
3x 125 kg
2x 125 kg, 4. pracovní, stejně jako na dřepu došla šťáva...
dnes nebyla síla na benč, tak jen, co šlo... příště. Magumi naopak naložil 145 a pumpoval jako blázen :D

Spodní záda, přítahy podhmatem vsedě:
8x 80 kg
8x 90 kg
8x 100 kg
6x 110 kg
pořád ladím nastavení, váhy a tak a přítahy VČ vynecháme, protože máme už několik týdnů trvale rozbitá spodní záda.

Čas ve fitku: něco přes 2 h

Váhovka: 99.5 kg

Dnes do fitka bez snídaně, pouze suplíky a buď to bylo tím, nebo něčím jiným :D ale fakt mi došla šťáva nejprve u dřepů a pak i u benče. Budu to zkoumat, ale na pátek se nasnídám. Magumi je zpátky v top formě, tak jsem zvědavý, jak mu půjde páteční trénink ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: út květen 17, 2016 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Paráda! Jste oba s Magumim v top formě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 17, 2016 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ale toto už...
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: út květen 17, 2016 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

luxusní na to dvoukilo tam s páskem bude
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: út květen 17, 2016 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Začínám těžce přemýšlet, jestli nevybočím ze svého standardu a nezačlením do své přípravy taky nějaký déle trvající tréninkový plán :D Zatím mám naplánovanejch 8 týdnů. Že bych to prodloužil s nějakým deloadem uprostřed alespoň na 12?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út květen 17, 2016 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
Paráda! Jste oba s Magumim v top formě.


díky, mně už se zdá, že už mi trochu odchází, ale zkusím ji ještě nakopnout, ať pár týdnů vydrží ;)

ryvaru napsal:
luxusní na to dvoukilo tam s páskem bude


to asi ještě ne... budu se snažit tam dát 190+, ale uvidíme, jak to půjde. každopádně Tvůj poměr váha/výkon si můžu nechat jenom zdát :D

DiamonD123 napsal:
Začínám těžce přemýšlet, jestli nevybočím ze svého standardu a nezačlením do své přípravy taky nějaký déle trvající tréninkový plán :D Zatím mám naplánovanejch 8 týdnů. Že bych to prodloužil s nějakým deloadem uprostřed alespoň na 12?


na 16 a co 4 týdny deload :D ale správně provedený!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: út květen 17, 2016 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
to asi ještě ne... budu se snažit tam dát 190+, ale uvidíme, jak to půjde. každopádně Tvůj poměr váha/výkon si můžu nechat jenom zdát :D


podle mě jo... leda že by jsi měl tak extra silnej střed těla, že by ti ten pásek zase tolik nedal ale na těch 200 to bude... kdyžtak by jsi dal o pár dní víc na rege a nedělal před tím stopkovaný šílenosti a dáš to jako nic

a můj poměr váha/výkon není nic zázračnýho tak nízskou BW mám jenom že se mi nedaří nabrat...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: út květen 17, 2016 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dnes som mal celkom dobry trenal a potom si mi pokazil naladu svojimi prkami, stopkami, nechutne gigantickym benchom, atd :DDD
Nie, naozaj len zartujem, aj ked trochu nostalgicky zatlacam slzu ked si pomyslim ze kedysi, kedysi velmi davno seme boli na tom zhruba rovnako :DD
drzim palce obom na ten peak. A pri tychto vahach by uz mozno stalo za rec trochu usetrit core a hodit do placu na posledne serie aj opasok, ciste kvoli rege...

ps Poslednych par mesiacov drzite obaja prve miesto najmotivacnejsich logov.
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út květen 17, 2016 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya trochu to zkusím narovnat...
a) od toho "kedysi velmi davno" jsi 10 kg sundal, zatímco já 10 kg nabral, takže je mezi náma 20 kg rozdíl :D
b) v benči se na Tebe pořád ještě dotahuju... pořád jsem ještě nezkoušel přes 130, tak nevím, jak to dopadne ;)
c) u dřepů sis konečně zapomněl dát podložky a teď už to půjde jenom nahoru :D
d) u tahů mě utavíš kdykoliv, i kdybys ještě deset kilo zhubnul :D

a ten opasek bude zřejmě potřeba, taky už ho plánujeme, až i Magumi dokončí svých 16 týdnů, už nějaký ten týden se nedaří zregenerovat spodní záda a to máme tréninky jenom úterý/pátek. snad to pomůže.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: út květen 17, 2016 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

😎krasaa. Same PR-ka a to budu padat este dalsie osobaky. Motivacia na dalsie treningy. 💪
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st květen 18, 2016 1:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

18. května 2016, středa

MAN IN BLACK - sólo kompenzační trénink, World Class Václavák

protahování s osou cca 10 minut... vynechal jsem mobilitu a to byla zřejmě chyba :/

Military press:
5x 20 kg
5x 40 kg
5x 50 kg
5x 60 kg
5x 70 kg a Pajas s tím jezdí osmičky v sériích
2x 80 kg + 1x fail, třetí už jsem tlačil "na carabase" (takový styl, který už ani jeho autor nepoužívá ), ale nepomohlo to...
1x 85 kg, a stačilo, jak jsem činku držel nad hlavou a topořil se, tak jsem chytnul křeč do stehna...

mno... chtěl jsem zkusit, jak na tom jsou tlaky ve stoje, když je necvičím... a jsou na tom tak, jako bych je necvičil sice jsem dorovnal osobák, ale ten už tam byl před pěti kily. musím to dotáhnout aspoň na ten klub "90", i když při téhle váhovce už to není zajímavé

a ještě dva postřehy - cítil jsem horní záda, i když jsem toho včera moc nepocvičil... asi špatně nastavený ten Hammer, když mi to berou horní záda. a druhý - když mám činku nad hlavou, tak vůbec nejsem stabilní... zřejmě slabý ten, kóre.

jinak fitko plné, že jsme o sebe zakopávali, naštěstí se mi uvolnil stojan na tlaky, ale nosit závaží byla trochu adventúra. zhruba při šedesátce se zády ke mně postavila slečna a šla pumpovat bicepsy... teď nevím, jestli to rozhodilo nebo zvýšilo koncentraci, protože té slečně se muselo dost špatně shánět sportovní spodní prádlo. no ale nebyl jsem sám, kdo takové Venuše často ve fitku nevídá

jo... a ještě ten údržbář. vedle klece nám kape voda. časem vzniká na zemi malá loužička. před osmdesátkou přišel údržbář s žebříkem, že tu "kapající vodu opraví" a že to "bude jenom minutka". tak jsem poodstoupil a sledoval. borec vylezl na žebřík, odněkud ze stropu vyndal mokrý hadr a namotal tam suchý. opraveno

Shyby, nadhmat, široký úchop:
3x BW
3x BW
3x BW
od druhé série jsem si postupně natáhl na levé ruce předloktí, loket, biceps i triceps. bezva cvik a proč tak málo opáček a sérií? protože jsem slabý spíš by to chtělo smutného smajlíka...

Tricepsové kliky:
8x BW
8x BW
10x BW, menší rozsah, už mě ten levý triceps nepouštěl
s nataženou levou rukou se hezky cvičilo... kdeže loňské sněhy a dvacet opáček je...

Rotoped cca 6 minut 100 RPM
vím, že tohle na hubnutí nestačí... ale nějak začít musím. zadek ani nohy nejsou zvyklé chci taky pas jako maciak

Váhovka: neváženo, takže jako včera cca 99.5 kg

sauna...
- super sauna, cca 80 stupňů a cca 60 % vlhkost... spíš prales
- jedna lavice už je urvaná - dva měsíce stará sauna
- přesýpačky nepřesýpají - týden staré "hodiny"

sprcha...
- držáky na sprchy uvolňené nebo urvané - dva měsíce rekonstruované sprchy
- mýdelníky prázdné...

Trénink příjemný, ale tu mobilitu před tím nesmím vynechávat, pak se lecos rádo natáhne. A taky jsem zjistil, že někde mezi ramenem a prsním svalem jsou ještě nějaké svaly

ripper: Díky, Tvůj nový název logu se mi moc líbí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: st květen 18, 2016 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Síla u military odchází docela dost rychle, když ho necvičíš a dost těžko se buduje, alespoň pro mě to tak platí.

Apropo rád bych tě opravil, největší váhu, kterou jsem jel v sériích po 8opakováních bylo 65kg. Se 70kg mám nejlepší výkon 1x10opáček v top tlakové formě, do které se už asi nikdy nedostanu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2016 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

20. května 2016, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, 16 + 1. týden po cyklu

MOBILITA cca 15 minut, dnes "pocitová", co mě baví ;) + protažení s osou cca 5 minut

Čelní dřepy:
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg, třetí vždy stopka
1x 120 kg
1x 130 kg
1x 140 kg
1x 150 kg, vše stopky
2x 152.5 kg (PB 2RM) , 1. pracovní, měla být trojka, ale už jsem ji ani nezkusil
2x 152.5 kg, 2. pracovní, druhé nadoraz, takže úvahy o trojce padly
1x 152.5 kg, 3. pracovní, a druhá šla kontrolovaně rovnou na zarážky...
0x 155 kg opět jsem to rovnou kontrolovaně položil...
spodní záda už jsou tak na hraně, že jsem se do žádných větších akcí nepouštěl a buď to rovnou odložil nebo cestou dolů složil. připadal jsem si jako motor bez omezovače otáček, který chvíli běží v červeném pásmu než proklouzne řemen nebo přeskočí řetěž a krouťák je v tahu.

Magumi dnes vydřel tři poctivé trojky a nejen to... ještě se nechal ukecat na 150 stopku :)

CG bench-press: (cca 40 cm)
5x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
4x 115 kg, 1. pracovní, po minulé osmičce dost sešup
4x 115 kg
3x 115 kg, do čtvrtého jsem ani nešel, úzký úchop se nedá moc cheatovat
4x 115 kg, 4. pracovní, ale jo, aspoň tak
podobně jako v úterý mi na benči odchází síla, tak to musím nějak přečkat.

Magumi výborně pumpoval se 135, tak to má vypadat - na dotek a bez stopky nahoře ;)

Mrtvý tah:
3x 60 kg
3x 100 kg
1x 140 kg, nadhmat
0x 180 kg, nejprve nadhmat a pak 0x 180 kg střídavě... hlava mi úplně vypla, hned jsem to pokládal
1x 200 kg, 1. pracovní, měla být čtyřka... to asi mluví za vše
0x 200 kg, ten "slabší" střídavý úchop
1x 200 kg, "silnější" střídavý úchop, hecnul jsem se, ale jenom jedno utrápené opáčko
hlava vůbec nechtěla tahat a vypínala všechny svaly... připadal jsem si, jak kdyby mi zrovna sundali sádru...

Magumi dotřetice luxusně zatáhl sumem předepsanou váhu a opáčka, čímž vymazal minulý týden.

Čas ve fitku: 2:30

Váhovka: 99.5 kg

musím dát tělo do servisu... mám rozbitej motor, rozvody, tlumiče, brzdové destičky, málo oleje a žádný benzín : ( spodní záda jsou tak polámaná, že zřejmě zasahuje omezovač "shora" a s tím se toho moc tahat nedá :/

Magumi tento týden zachraňoval čest týmu, splnil plán 15. týdne a ty bezpáskové tahy byly zlatým hřebem :) je v životní formě...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2016 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja potrebujem den regeneracie len ked citam ten log Mate tam riadny load a uz nejaku tu dobu ... skoda ze si mal blby den, ale trochu oddychnes, dovolenka pri mori na dva tyzdne , thajske masaze a si spat este silnejsi
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: