vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fireblader


PříspěvekZaslal: st červen 22, 2016 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jsem na základě Tvé rady navštívil nejmenovaný obchod na Košířském náměstí, asi jsem jim měl říct, že jsi mě tam poslal, ať TI dají příště slevu

ukázalo se totiž, že si nemůžu koupit jen boty, ale že zcela nutně potřebuji oblečení Reebok Spartan Race Collection, což jsou úžasné věci, myslím, že budu kdykoliv vítán znovu a Tobě děkuji za radu, udělal jsem si tam velkou radost
_________________
Carpe diem carpe noce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt červen 23, 2016 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

fireblader napsal:
...asi jsem jim měl říct, že jsi mě tam poslal, ať Ti dají příště slevu


to by nebylo špatný při poslední návštěvě, když jsem tam viděl ty hromady stojanů s hadrama, jsem pojal podezření, že si tam ještě na podzim musím zajít a zkusit vylepšit svůj outfit

fireblader napsal:
...zcela nutně potřebuji oblečení Reebok Spartan Race Collection... udělal jsem si tam velkou radost


tak pak někdy nahoď do logu fotku pro inspiraci, cos vybral a jak Ti to sekne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink zapíšu večer, nestál za nic, těšte se na Magumiho, beru děcka a jedeme na koupák.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koupaliště Turnov, Maškova zahrada, pro děcka perfektní

24. června 2016, pátek , BREXIT

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, PEAK 3. týden

MOBILITA + protahování s osou cca 25 minut

Dřepy:
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
2x 140 kg
BELT ON
2x 160 kg
2x 170 kg
1x 180 kg + 1x dopomoc, tak nějak jsem to dnes čekal...
1x 180 kg
1x 180 kg, a stačilo, je třeba shodit
1x 170 kg, horší než jsem čekal, vůbec mi to nesedlo
1x 170 kg, teď už vše správně, ale na další nemám vůli
1x 170 kg
1x 170 kg
1x 170 kg, a tak jsem vyplňoval chvíle, kdy Magumi odpočíval, nakládal mu kotouče a jistil ho při zdolávání rekordů :)
8x 150 kg (PB max reps) a na závěr trapný páskový osobáček, co už...
BELT OFF
bylo to horší než špatné, svaly neposlouchaly, ale ani jsem se jim nedivil, příprava na dnešek mizerná. zato Magumi je excelentní dřepař a s každou další těžkou sérií rostla chuť a lepšila se technika ;)

Čas dřepování: 1:45

Bench-press:
5x 20 kg
5x 60 kg
3x 100 kg
4x 120 kg, 1. pracovní, víc tam nebylo
4x 120 kg
3x 120 kg
4x 120 kg, 4. pracovní
snaha něco napumpovat byla.

Čas ve fitku: 2:45

Váhovka: 99.8 kg

ani jsem dnes nemusel chodit, ale nakonec to bylo fajn se protáhnout a hlavně sledovat, jak Magumi zdolává tu hromadu kotoučů ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
over


PříspěvekZaslal: so červen 25, 2016 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8x150?! moc pěkný. O tom si můžu nechat zdát.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fireblader


PříspěvekZaslal: so červen 25, 2016 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
fireblader napsal:
...asi jsem jim měl říct, že jsi mě tam poslal, ať Ti dají příště slevu


to by nebylo špatný při poslední návštěvě, když jsem tam viděl ty hromady stojanů s hadrama, jsem pojal podezření, že si tam ještě na podzim musím zajít a zkusit vylepšit svůj outfit

fireblader napsal:
...zcela nutně potřebuji oblečení Reebok Spartan Race Collection... udělal jsem si tam velkou radost


tak pak někdy nahoď do logu fotku pro inspiraci, cos vybral a jak Ti to sekne


určitě něco nahodím
_________________
Carpe diem carpe noce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út červen 28, 2016 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

28. června 2016, úterý

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, PEAK 4. týden - závěrečný

MOBILITA + protahování s osou cca 25 minut

Mrtvý tah: (klasika à la Andy Bolton :))
3x 60 kg, nadhmat
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
2x 140 kg
2x 160 kg, pořád to hezký lítalo, ale začalo klouzat, neměl jsem namazáno
1x 180 kg, zámkem + 1x odlepeno, ale vyklouzlo, měl jsem namazat...
2x 190 kg, střídavě, těžké, Bolton-style začíná selhávat
BELT ON
2x 200 kg, pomalé, Boltonem už to dál nepůjde
2x 210 kg, kombinace toho, co jsem si dnes vyzkoušel a co už umím - spokojenost :)
0x 220 kg, odlepeno, ale špatná dráha, bez šance na dotah
1x 220 kg, yes! hecnul jsem se, trefil dráhu a i když pomalu, pořád to šlo nahoru, dlouhé podržení :D
BELT OFF
sice žádné nové osobáky, ale podle plánu jsem přihazoval pomalu a pěkně si "zatahal", 2RM i 1RM jsem vyrovnal, tak dnes dobrý. Magumi šel hodně dobře, ale u 250 netrefil setup a i když to svou silou urval, tak mu to hodně ubralo, ale trénink ještě nekončí ;)

Bench-press:
5x 20 kg
5x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
2x 110 kg
2x 120 kg, silově velmi nadějné
2x 130 kg, druhé hodně pomalé a je po naději...
BELT ON
0x 140 kg, nešlo to, s dopomocí a ještě jsem si natáhl pravý prsní sval :/
BELT OFF
4x 120 kg + 1x panel, Magumi musel deadliftovat, síla byla, ale prsní sval zradil : (
až do těch 120 to vypadalo nadějně, silově dobře, pak se to nějak zlomilo... a nepamatuji se, že bych si někdy natáhnul prsní sval... ale stalo se a u té pumpovací série, když to znovu bodlo, tak jsem si řekl, že vlk se už nažral dost a bude lepší, když koza zůstane celá :D

Magumi trefil výborně dvojku se 160 a pak ještě lépe novou maximálku 170, čistý tlak, dynamika, dráha... výborně mu to sedlo.

Dřepy:
3x 20 kg, ouvej ouvej, dostat to na low-bar...
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
2x 130 kg
2x 140 kg
2x 150 kg, ehm... co bych si tak ještě natáhnul... šlachu pod levým kolenem? bezva.
BELT ON
2x 160 kg
BELT OFF
Magumi dnes šel pomalu se mnou a byl jsem rád, že jsme končili na 160, úúúplně stačilo. nemohl jsem tu nohu pořádně propnout.

Čas ve fitku: 2:45

Váhovka: 100.0 kg, po tom víkendu se ani nedivím, horší je, že jsem přibral v pase, což šlo poznat při zapínání pásku

něco jsme tam naliftovali, ale už je skoro čas na dovolenou... tělo začíná protestovat, krom výše uvedeného mám ještě pěkně pomačkaná levá žebra od pásku, jak si ho utahuju. v pátek už to na žádné výkony nevidím, ale i tak to byl pěkný půlrok ;)

over napsal:
8x150?! moc pěkný. O tom si můžu nechat zdát.


pěkný by bylo, kdybych tahal ty dvojky se 180 podle peak-plánu, ale dyš to nejde... :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červen 28, 2016 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak my sme dopadli Necháme Magumiho makať, natočíme mu nejaké videjká, pochválime a potom si odkrivkáme dať spolu ubolené pivo?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út červen 28, 2016 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
No tak my sme dopadli Necháme Magumiho makať, natočíme mu nejaké videjká, pochválime a potom si odkrivkáme dať spolu ubolené pivo?


po dnešku bych to taky tak viděl... nebylo mi jasné, jak sis to mohl udělat s tím žebrem... už to vím ale to jsou maličkosti, dovča a odpočinek to spraví a 18. 7. se budeme plácat po zádech a listovat v logu, kolik že jsme to letos už zvedli
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: út červen 28, 2016 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, jak to máš s páskem u benče? Dává ti reálně nějaký ten kilogram navrch, nebo ho používáš z jiných důvodů? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červen 28, 2016 1:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moocha napsal:
Ahoj, jak to máš s páskem u benče? Dává ti reálně nějaký ten kilogram navrch, nebo ho používáš z jiných důvodů? :)


To by zaujímalo aj mňa. Z osobnej skúsenosti viem, že opasok mi nepridá nič.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út červen 28, 2016 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moocha napsal:
Ahoj, jak to máš s páskem u benče? Dává ti reálně nějaký ten kilogram navrch, nebo ho používáš z jiných důvodů? :)


kilogram navrch z něj zatím spíše nevytěžím... možná nějaké to opáčko, zkouším ho dávat na ochranu spodních zádových svalů - když se snažím dotlačit těžké opáčko, tak u toho občas nesymetricky zapojím záda kvůli cheatování a stane se, že si natáhnu zádový sval. pásek tohle podrží. i když po dnešku si nejsem jistý, jestli mi zase neporuchal žebra :) vždy je lepší sérii včas odložit, jenže... pak tam dáváš osobák nebo těžké třetí opáčko, vypadá to nadějně, hlava vypne a tělo zabere jak se dá : ( budu s ním ještě experimentovat a dělat přímá srovnání na stejných sériích. po dnešku dám ale opasku asi chvíli pohov... jsem zmačkaný jak plechovka :/ výhledově bych se rád naučil do něj opírat a těžit právě z té stabilizace zad. ostatně jako u dřepu a tahů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2016 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1. července 2016, pátek

TRES HOMBRES - já, Magumi a Pajas , World Class Václavák, PEAK 4. týden - závěrečný

MOBILITA + protahování s osou cca 25 minut

Dřepy:
5x 40 kg
5x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
2x 130 kg, peakujeme
2x 140 kg
2x 150 kg
BELT ON
2x 160 kg, zapnout pásek na to žebro je jistá forma masochismu...
2x 170 kg
1x 180 kg, škoda, že už tam nebylo druhé...
1x 185 kg, aspoň takto jsem si spravil náladu, grind, ale Magumi mě nechal si to zvednout :)
BELT OFF
3x 160 kg, moc rád jsem zahodil opasek :) ale jenom trojka, odpovídá akutální (ne)formě
3x 160 kg
8x 140 kg, pumpovací na závěr
super výživné dřepy... Pajas přišel zpocený už z šatny, ale pak perfektně makal - pomalá negativka, zadek skoro až na zem a vystřelit nahoru. Magumimu to dnes lítalo už při zahřívání, takže se dalo čekat, že to vytáhne hodně vysoko... taky že jo :) a zatímco dával další a další série, tak Pajas posbíral zbytek kotoučů ve fitku a začal tahat... blázen. a ještě se v závěru nechal hecnout Magumim ( video dole), takže mu záda asi nepoděkují :D ale jednoznačně dnes natahal nejvíce tun železa.

TAKHLE vypadá naše "teplá" činka na dřepy - Magumi tam má 230, a Pajas s druhou náloží kotoučů si dává trojku s 225 235 :)



Bench-press:
5x 20 kg
5x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 110 kg
3x 120 kg
3x 130 kg, třetí grind, ale Magumi mě nechal, akorát jsem si zase natáhnul prsní sval :/
12x 100 kg, něco lehčího, i tak už to pak hodně tahalo, ale spokojenost
5x 110 kg, CG, jako Pajas
něco na doražení... Pajas si dával pěkné stopkované pětky, Magumi se hecnul a přidal si opáčko a já jsem na tu bídu taky spokojený.

Čas ve fitku: 3:20 čím více lidí spolu cvičí... tím delší trénink

Váhovka: 99.2 kg

na trénink jsem se těšil, i když zdravotní stav tomu neodpovídal, ale... to si člověk nevybere. žebro se od úterka postupně lepší, hlavně, že není zlomené, i když ten dnešní pásek na dřepech mu nepřidal :) benč taky dopadl na to, že jsem si natáhnul prso už v úterý. druhý den jsem nachcípaný od své dcerky - rýma, krk, hlava a zatím se to zhrošuje... dnes ráno vše zapomenuto, kluci úžasně makali a překonávali sebe sama, odcházeli jsme zbití, ale spokojení.

PŘÍŠTÍ TÝDEN DOVČA

...a ještě video, jak se Pajas nechal na deadliftu hecnout Magumim :) sorry za začátek, při couvání jsem se div nezabil, ale nechávám ho tam, aby to bylo komplet :D



Naposledy upravil vlk# dne pá červenec 01, 2016 12:19 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2016 11:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Adresované všetkým trom, ale dám to len sem, nech nezasieram všetky logy: Blázni Paráda, motivácia a hneď mám chuť si isť zlomiť rebro drepmi!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2016 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Adresované všetkým trom, ale dám to len sem, nech nezasieram všetky logy: Blázni Paráda, motivácia a hneď mám chuť si isť zlomiť rebro drepmi!


díky, klidně to napiš i klukům, budou rádi Pajas , až příjde z šichty a bude mít čas zapsat a zítra tam zapni beast-mode a všechny je převálcuj
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: