visual - fullbody kacl log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - visual - fullbody kacl log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> visual - fullbody kacl log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
visual


PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2016 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BEAR W3D1

Drep:
2x5x132.5kg
10x5x122.5kg

Bench na uzko:
2x5x87.5kg
11x5x77.5kg

+biceps

--------------------------------------------
Je to horsi a horsi:)

.....trocha povidani.......
Pri tomhle objemu drepu vzdycky dochazi k zajimavymu vyvoji, tak na druhy serii vzdycky strasne brecej spodni zada, takze se snazim drzet stred az neumerne, a pak se to zas zlomi kolem 6 serie kdyz uz to asi to telo pochopilo a staci jet jako vzdy. S cim souvisi asi muj problem ze na drepech nohy porad jedou a zdaj se byt neunavitelny ale zbytek uz to nedava. S tim je spojeny vyrazne horsi celni drep nez zadni, takze asi musim na co se zamerim. Mozna je to i ten duvod proc mam vyrazne lepsi mrtvolu nez drep.
Taktez jsem prisel na vec pomerne nepochopitelnou - pro nektere asi uplne jasnou - uplne jsem v protahovani ignoroval kycle pri roztahenych nohach, vzdycky jsem mel nohy u sebe a myslel ze to staci, ale na konci Fomina me zacala bolet kycel, puvodne jsem to hazel na mrtvoly, pak na malo protahovani/rolovani. Nakonec jsem zacal cvicit kompletni kolecka na mobilitu cely panve jako posledni nadeji a najednou vsechno super.
Furt se ucim neco novyho.... a zacinam cim dal vic chapat kolik % z treninku (dne) by opravdu melo byt natazeni, protazeni, ....... nojo...cvicim chvili, tak si na to musim prijit sam, zejo :)
Diky za docteni slohu az sem a podnetne rady a komentare!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2016 9:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

visual napsal:

Taktez jsem prisel na vec pomerne nepochopitelnou - pro nektere asi uplne jasnou - uplne jsem v protahovani ignoroval kycle pri roztahenych nohach, vzdycky jsem mel nohy u sebe a myslel ze to staci, ale na konci Fomina me zacala bolet kycel, puvodne jsem to hazel na mrtvoly, pak na malo protahovani/rolovani. Nakonec jsem zacal cvicit kompletni kolecka na mobilitu cely panve jako posledni nadeji a najednou vsechno super.
Furt se ucim neco novyho.... a zacinam cim dal vic chapat kolik % z treninku (dne) by opravdu melo byt natazeni, protazeni, ....... nojo...cvicim chvili, tak si na to musim prijit sam, zejo :)
Diky za docteni slohu az sem a podnetne rady a komentare!


jdeš na to dobře, přemýšlíš nad tím, půjde to nahoru

u dřepu při tolika sériích to funguje jak píšeš... je potřeba vydržet až se to zlomí a pak už to jde strojově
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2016 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mobilita je hrozně důležitá, na tom pracuj. Já to do blogu nepíšu, ale taky se snažím aspoň něco každý den dělat. Hodně mi pomohly semínáře u Kulíška, fajn věci k mobilitě učí Petr Růžička a je toho spousta i na internetu, pokud potřebuješ inspiraci. Dřepy ti chválím, je dobře, že se toho nebojíš, s takovým objemem při správné technice to půjde rychle nahoru, jen vydržet.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2016 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tenhle log me bavi... Mam pocit, kdyz ho ctu, ze jsi 1-2 treninkove cykly predemnou, takze tvoje problemy ktere jsi mel a ted uspesne resis mam ted zrovna ja a alespon si z tebe beru inspiraci, jak se s nimi vyporadat. Jinak Bear je docela maso, co se objemu tyce, planuji ho jako svuj dalsi cyklus az dojedu RSR (koncim 4 tyden ze 6) a trosku se zmatorim..cca od pulky zari. Jen mi prijde, ze bench tam mas podseknuty hodne, ale drepy jsi naopak podseknul malo, ale nevim, mozna se mi to jen zda. Na kolik tydnu ho mas? 6 nebo 8?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2016 12:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@Olejnas:
No podsekal jsem na zaklade zkusenosti - musi to byt jiny - kazdy jsme jiny. (si vem jen rozdil ve vaze :) )

Ad drepy VS. bench:
-drepuju jednou tydne a snazim se to napalit co nejvic ale stale rozumne, drivejsi zkusenost je ze drepy 5x5 jednou tydne byly pro me malo.

-v jednom tydnu odjedu BEARem CG-BP + BP + military takze jsou vahy zcela zamerne niz a snazit se to odjet co "nejexplozivneji" ale co nejvic kontrolovane. (ano, slo by dat vic)

-to same jsou mrtvoly, realne bych mohl jet +10-20kg ale takhle mi to prijde v pomeru k tomu ostatnimu.

--------------------------------------------------
delka BEARa byla na 6, ale vypada to ze mame naplanovanou dovolenou ke konci mesice, takze zvladnu odjet max. 5 tydnu, ale tak to je porad dobre.

@Magumi:
Mam to vsechno jen nakoukany z YT a jinych webu, zatim nebyla prilezitost zajit na nejaky seminar nebo neco, jak sem rikal - az ted zjistuju jak hodne to je potreba - a to me jeste nepostihlo zadny zraneni.

Ono asi na tom ma nejvetsi podil par hodin pod Milanem Spinglem ktery mi "tak nejak ukazal, jak bych to mel cvicit".
Kez by bylo vic takovych moznosti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2016 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha, az ted jsem si vsimnul ze mas drepy jen jednou tydne. Pardon, priste budu cist pozorneji :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2016 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

az dojedu z dovolenky, rad bych se prehodil na uplne odlisny program a potreboval bych od vas milych ctenaru inspiraci:

-3xtydne
-max 1,5h trenink i s rozcvicenim
-cviky: chci zaradit alternativu ke klasicke trojce a jeste ve variantach ktere jsem ted dva cykly necvicil, tzn:
-sumo
-predni drep, vypady,leg press
-ramena i prsa s jednoruckama
-pritahy, dip, ....

Nema nekdo inspiraci...?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2016 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechces spis zustat u velke trojky a zamenit objem za nejakou linou minimalistickou silovku, at si zkusis kam moc to pujde vysponovat? Treba RSR? Kdyz budes chtit, muzu ti poskytnout nejake detailnejsi informace a schema. Jinak podle tvych pozadavku to skoro vypada, ze by te mohl bavit F.E.S.T od Lukase Roubika, viz. http://kulturistika.ronnie.cz/c-20305-freimen-s-fest-nova-generace-silove-objemoveho-treninku.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2016 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BEAR W3D2

7:15-9:00

Military press: (pauzy kolem 60s-90s)
2x5x60kg
10x5x55kg

Pritahy velky cinky v predklonu: (pauzy kolem 60-90s)
2x5x100kg
10x5x90kg - trhacky


+5x10 lytka
+4x10 zadni delty s jednoruckama-striktne, velmi lehce

---------------------------------------------------
Military pomalu ale jiste tezkne...
Pritahy zas o trochu horsi, ale porad zadna krev

----------------------------------------------------
@Olejnas
Posli info, kouknu na to, rad zkusim neco noveho pokud se mi to bude zdat :)
Jinak na FEST jsem prisel asi ve stejnou chvili co jsi to poslal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2016 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hezke info o RSR najdes na http://breakingmuscle.com/strength-conditioning/get-a-big-squat-the-russian-squat-routine-vs-the-smolov-squat-routine

Spreadsheet na vypocitani vah pak na http://leteckaposta.cz/506050868 kdy je to malinko popupravene, tak aby tam byla velka trojka a shyby. Jinak jako kazdy program i tenhle je dobre o par kilo podstrelit, jinak zacnes ve 3-4 tydnu failovat u vetsich objemu (alespon ja to tak mel). Uz jsem take videl modifikaci, kdy se jednou jen prvni tri tydny, pak tyden rest, navyseni zakladnich vah o 2.5 bench /5 drep /10kg dl a znovy prvni tri tydny apod.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2016 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@Olejnas
dik.
RSR - jako jen drepy jsem mel v planu "nekdy" zkusit.
Ale ta tvoje varianta jen velke trojky v tom objemu.... ty to ted jedes, jaky jsou zkusenosti?
Zvlada CNS nechodis furt zniceny :) ?

Co jsem koukal tak SQ+BP by asi nemel byt problem, ale ty tahy, nikdy jsem takovy objem nejel - na Fominovi jsem mel objem 4-5x6x70% a to bylo s dotahama jednou za tyden az,az,az...dost.

Zatim mam v hledacku FEST, libi se mi HST-ale nevim jestli bych to stihl odjet v ty dny pred praci. Mam ted cas se tim zabyvat, tak hledam co to da, uvidime.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2016 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedu RSR ted, libi se mi ten minimalismus, i kdyz netvrdim ze to neni drina :)

Puvodne jsem nepodstrelil vahy, takze jsem uz 3-4 tyden failoval v poslednich seriich opacko, nekdy i dve. Proto jsem vahy lehce podstrelil (staci vazne jen 5-10 kilo) a lehce si to poupravil (nejsou tam tak obrovske vahove skoky) a zacal znovu. Tentokrat to zvladam o poznani lepe.

Protoze v tele nemam snad jedine pomale vlakno a vsechno nad tri opacka je pro me satan, tak ty prvni tri tydny jsou pro me docela maso, ale kdyz se ty dalsi snizuje pocet opakovani a serii, tak uz je to fajn a ty peakovaci dny s lehkyma dvojkama si pak vylozene uzivam. Hlavne je videt, ze telo z toho krasne sili a vaha jde nahoru (i kdyz nebudu naivne tvrdit, ze v cistych svalech).

Od ctvrteho tydne jsem po tezkych tazich musel zaradit dva dny volno, namisto jednoho kvuli hamstringum, protoze drepy pri jednom dni volna staly za prd. Co se CNS tyce dvakrat nebo trikrat jsem citil, ze to neni ono, kdy jsem par dnu dost spatne spal (mozek ne a ne vypnout porad neco delal, resil ve spanku ptakoviny a z toho pak byla rano unava jako krava) a byl jsem vazne hodne podrazdeny, ale srovnalo se to a rekl bych ze hlavne diky suplementaci - omega 3, zma. Take se mi osvedcilo chodit cvicit rano pred praci nalacno namisto odpoledne. Co se unavy tyce, tak ja sem chcipak, takze den po treninku jsem mrtvej, jist, spat, umrit..ale to je u me bezny stav, bude mi 38, s tim nikdo nic nenadela.

Krome toho jsem od ctvrteho tydne zaradil u tezkych partii dalsi rozcvicovaci petkovou serii, abych si dokazal vyjet nejak smysluplne na pracovni a drzel i pri nizkem poctu opacek nejaky objem. Hodne si hlidam take OTM, kdy na tezke serii davam bezne 3-4 minuty a na peakovaci pak minutu.

Samozrejme RSR nese sebou radu drobnych bolistek, jako pretezovani spodnich zad, pretezovani trisel apod, ale musim zaklepat, da se to. Zvazuji zacit pouzivat pasek od 90% vyse, ale porad si rikam, ze nebudu baba :)

Rozhodne RSR budu v obmenach jezdit i v budoucnu, protoze to je podle me idealni trenink na to aby clovek mel silu a trochu slusne vypadal. Premyslim nad variantou o ktere jsem psal nize. Ma to v neposledni rade take hodne zajimavy vliv na "domaci atmosferu", protoze ackoliv jsem vecne v komatu, sukal bych jak cervenej mravenec, coz u me rozhodne neni bezny standard :)

Jinal co se jidla tyce, drzim u toho leangains 8-16, takze cvicim nalacno, kdy mam pred treninkem pre workout a po treninku ptn a pak ve 12 prvni jidlo, pak obcas tvaroh s proteinem a ovocem, protoze jsem drzka mlsna a vecere okolo 20 a pak uz nic.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2016 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BEAR W3D3

Deadlift:
2x5x152,5kg - pasek, trhacky
6x5x132,5kg - nadhmat-uz na krev ke konci, furt slabouckej uchop : (

Bench s velkou:
2x5x95kg
10x5x85kg

facepull 4x8
bicak s velkou 4x6
-------------------
mrtvoly docela lehky - strojove od zacatku do konce, uchop tady bohuzel konci a posledni petku sem neudrzel.... (natoceny ze zeme, ale i tak mi prijde ze sem nejak az moc vysoko)

Bench naopak - dost tezky a vydreny, dneska neslo.

//jak je videt snazil sem se to uz mit za sebou, protoze uchop sel do haje... a krev se taky ukazala.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2016 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BEAR W4D1

Drep:
2x5x137.5kg
10x5x127.5kg

Bench na uzko:
2x5x90kg
9x6x80kg

+biceps s velkou 4x6

--------------------------------------------
Pondeli a utery rymicka, ale zlepsilo se to. Tak jsem tomu dal dneska sanci.
Nepamatuju si nic jak mi to slo, vsechno bez premysleni.
Jak byla prestavka jel sem drepy na siroko, low-bar, spodni zada OK, ale pro jistotu vsechno s paskem...
Natocil sem nakou nahodnou petku ke konci - fakt nevim kolikatou

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2016 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BEAR W4D2

7:30-9:00

Military press: (pauzy kolem 60s-90s)
2x5x62.5kg
10x5x57.5kg

Pritahy velky cinky v predklonu: (pauzy 90s)
2x5x105kg
10x5x95kg - trhacky, uchop nefungoval
18x95kg - hecovacka:)

---------------------------------------------------
Nejak sem to propas a nestihal...
Celkem to jakoze slo, ale tlacil me cas
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - visual - fullbody kacl log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: