Olejňasolog #makamvArene


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 68, 69, 70  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Olejňasolog #makamvArene  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Olejňasolog #makamvArene
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
visual


PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2016 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na mym drepovani nic neni, na to tu mame jiny borce co davaj s prtem v nose 2xBW :)
Kazdopadne co ti jde to sou ty benche...koukam jak jatro!

A doma at se to poradi vyresit at uz je to cokoliv, problemy doma=prusery v praci i ve cviceni.....vlastne celkove je to pak cely na prd.

Co se treninku tyka, sem uz usidlenej ve Vrsovicich, chodim 7.30-9.00. Tenhle tyden urcite pujdu jeste jednou (asi St/Ct) a pak asi mizim na Vanoce tak ruzne po okoli, takze jedine by se ti chtelo prijet do Ronnieho takhle rano... Jinak asi az po Novym Roce a asi o vikendu bud Ronnie nebo Arena...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2016 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

161213: APK Jinonice (265) #1016

Drep hi-bar 5x20, 5x20, 5x40, 5x40, 5x60, 5x60, 5x80, 5x80, 5x100, 5x100, 2x120, 2x120, 2x120, 2x120, 2x120, 5x100
Bench 6x60, 6x80, 6x100, 3x110, 3x110, 3x110, 3x110, 3x110, 5x100 (OT3M)
Shyb 6x6 wide grip (OT1:30M)




*/ Další trénink na lenocha. S hi-bar dřepy se začínám ztotožňovat, i když u větších vah to je stále takové nejisté. Zařadil jsem dvojky a uvidíme. Až budou trošku vypadat, změním to na trojky. Výše zatím nemá smysl chodit. Tak jako tak tělo na "lehkou" hloubku dřepu reaguje velmi dobře a ze dne na den pozoruji, že mi mizí všechna bolístka. Jen tak dál. Bench mi dělá radost. Ačkoliv poslední dny nejím úplně ideálně a váha mi spadla o nějaká 3 kila (vesměs voda a trošku tuku), tak se tlaková síla (která u mě odchází jako první) drží. To asi ten kreatin se zinkem (ahoj Rando). Celkově teď nad jídlem přemýšlím jinak a na tohle téma jsem měl dnes příjemnou konverzaci s Davidem Červeným v Aréně. O víkendu jsem si totiž dal asi 30ti hodinový půst a cítil jsem se naprosto fantasticky. V životě jsem se necítil tak lehce a zdravě. Těžko se to popisuje a vrtá mi to hlavou. Ten pocit byl prostě..nejvíc. Záda jsem dnes opět vynechal, už se lepší, ale při sezení stále cítím, že se tam děje něco špatného. Mrtvé tahy už mi docela chybí. Zítra jdu na fyzio k Martině Dostálové, takže se připravuji na bolest, která mě čeká a nemine. Myslím, že uvidí po dlouhé době brečet dvoumetrového chlapa. I když ona dělá crossfit, takže je zvyklá :)

@visual: Tvoje dřepy jsou (alespoň pro mě) ideální. A zrovna u tebe si myslím, že se na 2xBW dostaneš dříve jak já (a to jsi trošku jiná váhovka, hehe). S tréninkem budu počítat po Novém roce, snad už budu mít zhojené všechna bolístka a nebude to taková ostuda.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Přemík


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2016 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to moudré mít takhle ty půsty, když děláš takhle silovej sport? Mě třeba dělá problém nemít oběd.... a představa, že bych jel 30 hodin, je nepřijemná.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2016 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednou za čas to tělu určitě prospěje. Tělo se vyčistí a pak živiny snáze přijme.
Já na to mít koule, dělám denní půst každý měsíc.

K tomu půstu, slyšel jsem že je to ideální podle měsíce. Už ale nevím, jestli je to před/po úplňku a před/po novu
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2016 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se k tomu jídlu tedy trošku rozepíšu...

Když jsem přišel předloni do Arény, měl sem přes metrák a tak 20% tuku. Vypadal jsem jako velký neohrabaný medvěd se třemi bradami. Zoufalost. A právě David Červený mě přivedl na knížku "Jídlo na prvním místě", která pojednává obecně výživě a programu Whole30. To mě chytlo, Whole30 jsem začal držet a v kombinaci se silově funkčním tréninkem na vedených hodinách jsem se krásně vysekal. Díky té knížce jsem také pochopil co je jídlo, co jsou makro nutrienty, jak to celé funguje a základní principy. Pokud bys chtěl zkusit změnit životosprávu, začal bych právě tímhle programem. To, že se ti první dva týdny bude noc co noc zdát, že jsi v cukrárně a jíš štrůdl, to je normální :)

Zhruba po půl roce vedených hodin jsem se chtěl posunout a začal jsem s trojbojem. A tady se ukázala první slabina programu Whole30, síla. Když jede člověk low carb, tak silové tréninky se stanou po čase utrpením, alespoň pro mě. Proto jsem začal hledat další alternativy a tak přišla na řadu knížka "Primal Blueprint". Pokud bys měl za život přečíst jen jednu knížku, byla by to právě tahle. Primal a paleo je víceméně také low carb, nicméně je to o mnoho "volnější" než Whole30 a je tam větší prostor pro kreativitu v kuchyni. S tím se dá mnohem lépe pracovat. Takže jsem pokračoval s tímhle, kdy jsem jednou za čas zařadil cheat a vše ok. Probém byla ale v tom, že při skladbě snídaně-oběd-večere bylo úplně jedno kdy jdu cvičit a celý trénink sem prokrkal a bylo mi těžko, takže přišla na řadu další logická návaznost - přerušovaný půst.

Půsty jedu zhruba tři čtvrtě roku s tím, že cvičím 9-12am, pak mám okno 12am-6pm, kdy jím (většinou po tréninku Reflex GrowthMatrix, pak za hodinu oběd ve formě masa s něčím, pak ke svačině hrst ořechů, nebo protein a nakonec kolem 6pm večeři ve formě vajíček s něčím). Hlavní myšlenka je, že šelma loví hladová. Začátek byl docela drsný, nechápal sem jak přežít bez snídaně (takový ten psychologický hlad), ale časem se to srovnalo. Co se mi zlepšilo půsty? Mám skvělé silové tréninky (plus nakopávače na lačno šlapou jako kouzlo). Mám mnohem lepší zažívání, chodím pravidelně ráno po probuzení (žádné takové to, že tam pošleš protein nebo jídlo a za dvě hodiny už tlačíš jako Carabas při dřepu, póóójď). Na půstech jsem schopný dokonce nabírat (sice to není žádné lean gains jako jedem Magumi, protože nemám takovou disciplínu) a hlavně trénovat. Plus jídlo pro mě není stresor jako dříve.

Obecně si udržuji i lehce nižší kalorický příjem, ale mám pocit, že mám mnohem lepší trávení a využitelnost, takže dostávám za méně jídla více muziky. Hodně mi pomáha i suplementace, kdy mám prášků jak děda Simpson:

Reflex NexGen Pro - 2x1tbl denne s jidlem
Reflex Omega3 - 3x2tbl denne s jidlem
Reflex Dygenzymes - 2x1tb denne s jidlem
Reflex ZyncMatrix - 1x4tb na noc
Reflex Colostrum - 2x2tbl rano po probuzeni s Omega3 a vecer pred spanim
+AnimalFlex - 1 sacek denne s jidlem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2016 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ah, Primal Blueprint :-)
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2016 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsou mnohem lepší knížky než Primal Blueprint. Třeba Neználek ve Slunečním městě. :)

Zajímavé, že to máš podobné. Já si ke svému způsobu stravování taky došel postupně, a i když mě původně inspirovalo Leangains Martina Berkhana, různě jsem do toho experimentoval a přizpůsobil to svým potřebám a tréninkovému cyklu. Mmch, nejdelší půst, co jsem zkoušel já, byl čtrnáctidenní. :)

Momentálně uvažuju o změně, ale to možná raději rozepíšu na svém blogu, ať ti tady nepřekážím.

Dřepy máš lepší, je vidět, že se do té techniky dostáváš.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2016 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@pmkb5: dobra prace, sefe :)
@magumi: naopak, jsem za kazdou reakci rad. preci jen jste svetelne roky predemnou :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2016 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi: 14 dni půst???? To si nedokážu představit. Já držel půst nejdéle 2 dny a to jsem už nebyl skoro ničeho schopnej..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2016 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
@pmkb5: dobra prace, sefe :)
@magumi: naopak, jsem za kazdou reakci rad. preci jen jste svetelne roky predemnou :)


Světelné roky určitě ne; sílu máš, až vychytáš techniku, půjde to rychle nahoru.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2016 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

161215: APK Jinonice (266) #1017

Drep hi-bar 5x20, 5x20, 5x40, 5x40, 5x60, 5x60, 5x80, 5x80, 5x100, 5x100, 3x110, 3x110, 3x110, 3x110, 3x110, 3x110, 3x110, 3x110, 5x100
Bench 6x60, 6x80, 6x100, 3x110, 3x110, 3x110, 2x115, 2x115, 2x115, 6x100 (OT3M)
Shyb 6x6 wide grip (OT1:30M)





*/ Další z lehčích tréninků co do intenzity. Začínám pomalu navyšovat objem. S hi-bar dřepem už jsem se celkem sžil, ale dneska jsem trošku bojoval s předkláněním. Asi to bylo dané i tím, že jsem pořád takový rozhozený z domova a tolik se nesoustředím. Bylo to i patrné u benche, kdy se mi nedařilo na dvojkách pořádně trefovat dráhu a celkově to bylo sice lehké, ale takové nehezké. Jídlu teď také dávám docela na prdel (bw 95kg) a začíná na mě jít nějaké nechutenství, i když síla stále drží. Včera jsem ze zoufalství zařadil cheat day, ale nijak zvlášť to nepomohlo. Nevím. Hlavu člověk nepřežere. Záda jsou už skoro v pořádku, ale ještě stále tahy vynechávám, protože včerejší fyzio mi Martina na poslední chvíli zrušila. Navíc mi nastydl krk, takže mám problém pořádně zaklonit hlavu (je to patrné i u těch dřepů). Koupil jsem si šálu, tak to snad pomůže. Když už jsme u těch nákupů, tak jsem si před časem pořídil hodinky Withings Activité Steel a mám je spárované i s osobní váhou. Kromě grafů (což my ajťáci vyloženě milujeme) to umí měřit i spánek (zdravím nespavce Vlka) a počítá to kroky, což je bomba. O něco menší bomba je to, když máte kamarádku na druhém konci planety (slovenský Senec) a závodíte, kdo toho uťapá více. Řeknu to takhle, nikdy nepodceňujte matku s malým dítětem a dvěma psi. Mám co dělat, abych s ní držel krok a tak si každý večer nově dělám 6-9km procházky se sluchátky na uších a snažím se nemyslet. Je to super, akorát mám pak problém usnout, protože tělo je po návratu pak další dvě hodiny v režim, kdy má příliš mnoho energie. Pozitivní ale je, že nejsem druhý den na tréninku tak zatuhlý. Sice jsou nohy unavené, ale hezký prokrvené a dokonce už mi přestávají sjíždět neopreny (nohy jako Magumi za 3..2..1…).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2016 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

161218: APK Jinonice (267) #1018

Drep hi-bar 5/ 20, 20, 40, 40, 60, 60, 80, 80, 3/ 100, 100, 2/ 110, 110, 120, 120, 1/ 130, 130, 130, 130, 2/ 120, 120, 3/ 100, 100, 100, 100, 100, 100, 5x100
Bench 6/60, 80, 100, 6x3x110, 6x100 (OT3M)
Shyb 6x6 wide grip (OT1:30M)

*/ Klasická nedělní šmrdlačka. Dnes bylo v Aréně veselo, točilo se propagační video #makamvArene, takže trénink byl velmi lehký a především zábavný. Paní šéfová nejvyšší pandová mi vyčinila, že se houpu ve dřepu jak opice, že nedržím tenzi, málo se prsím a vůbec, že na tom dřepu je potřeba ještě dost pracovat. Je boží a má pravdu. Sice se pořád směje, ale člověk z ní má strach a čim více se snažím, tím více hloupostí pak dělám. Zkoušeli jsme i nějakou vzpěračskou mobilitu, shyby bez trika s koulí a takové ty holčičí věci. Jsem docela zvědavý, co z toho nakonec vyleze. Bench byla pohoda, příští trénink se bude přihazovat. Záda už jsou zřejmě ok a další trénink zkusím zlehka tahat. Společně s tím zauvažuji nad tréninkem, který od ledna pojedu. Určitě to nebude dřep, bench, mrtvola ve stylu 1+1, ale spíše si to rozdělím na těžký bench+dřep a lehký dřep+záda. Vaše rady k tréninku jsou vítány.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2016 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

161220: APK Jinonice (268) #1019

Drep (2x5x20, 40, 60, 80) 2x5x100, 3x3x110, 2x2x120, 3x1x130, 5x100
Bench (6x60, 80) 6x100, 3x4x110, 3x2x115, 6x100 (OT4M)
Shyb 7x6 wide grip (OT1:30M)






*/ Další trénink na lenocha. Zařadil jsem pauzy a snažím se nebýt ve spodní fázi jako opice (jak mi o víkendy vyčinil Kulíškovec). Trojky na dřep fajn, dvojky též, ale u jedniček mi sjížděla činka za krk. Tak moc se snažím nemyslet na nic, až to dělám celé blbě. Nevadí, mám video, chyby tam vidím, vím na co se zaměřit, takže teď už to chce jen čas a ladit. Bench potěšil, ale už to těžkne. Když trefím dráhu, tak to tam vyletí samo, ale je to další věc na které je potřeba zapracovat. Na záda dnes nebyl čas, takže pouze shyby. Od příštího tréninku začnu tahat a zařadím shyby se zátěží, pokud se mi vlásenkou povede odemknout skříň s opasky :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2016 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

161222: APK Jinonice (269) #1020

Drep (2x5x20, 40, 60, 80) 8x5x100k (OT2-3M)
Bench (6x60, 80) 6x6x100k (OT2-3M)
Deadlift (5x70, 110) 5x5x130k (OT3M)
Shyb KB 6x5x8k wide grip (OT2M)





*/ Dnes jsem si nanečisto zkusil program, který mám v plánu od ledna najet. Musím říct, že čím více pronikám do hi-bar dřepu, tím více cítím, jak mě limitují slabé nohy. U low-baru mi to tak nepřišlo, protože silnější záda zaberou tam, kde už nohy nestačí, ale hi-bar je úplně jiná dřina. Obecně je pro mě všechno nad tři opakování vždy velký problém. Jednak se nezvládnu tak dlouho soustředit a jednak prostě nemám tolik pomalých svalových vláken. To dnes bylo znát i u bench pressu, kdy jsem se poslední dvě série šestek hrozně trápil u posledních opakování. Po měsíci jsem zkusil zlehka mrtvý tah a musím říct, že jsem se do něj rovnal hrozně špatně. Je to nezvyk. Když koukám na videa, tak (pominu-li hrb, který tam prostě je a ještě nějaký čas bude) mám problém hlavně s pozicí hlavy a zakláněním v horní pozici. Možná, že jsem zvolil příliš lehkou váhu, ale rozhodně bude na čem makat. Na závěr jsem měl možnost vidět sestříhané propagační video na Arénu s mojí maličkostí. Pokud někdo tvrdí, že kamera přidává deset kilo, tak musím říct, že mě přidala tak padesát. V obličeji. Sakra...

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2016 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dotaz: Proč jedeš všechno OT2-3M?
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Olejňasolog #makamvArene Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 68, 69, 70  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: