Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 33, 34, 35  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To taky no, ale víc mě štve to, že jsem 3 roky na stejným místě, nehorázná stagnace.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Poradil by som ti niečo, ale sám neviem
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

přeju Ti těch 150 co nejdřív taky mě to láká, ale já to mám ještě daleko... na 140 už jsem si nesáh ani nepamatuju, a stagnuju pro změnu tři roky na mrtvole... ale to jsou ty experimenty se sumem, sice už dokážu more-reps než na klasice, ale větší váhu s tím neodlepím :) tak se vrátím k tomu, kde jsem se cítil mnohem komfortněji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky jak už jsem psal, v roce 2014 jsem jako junior tak tak nedotlačil 150 a od té doby na každé soutěži to dopadne stejně. 145 easy, 150 nedotlačeno...
Tak pokud je posun aspoň na more-reps, aspoň něco ta si teď pořádně odpočni a na podzim a v zimě ta silovka těch 150 třeba vypeakuje
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a co tak zapracovat na ramenach a tricakoch.
Rusaci pouzivali volakedy taky pomer ze 66% becnhu by si mal dat na striktny overhead press.
ja sa toho snazim drzat aj na ukor specializacie na benchi.
Popripade to este mozu byt slabe roatory, tie vedia spravit neskutocny rozdiel (neudrzis ramena v spravnej pozici aka rozsypes sa dole a nemas to cim potlacit).

Zaradil by som viac bradiel a tazkych overhead pressov.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 12:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
a co tak zapracovat na ramenach a tricakoch.
Rusaci pouzivali volakedy taky pomer ze 66% becnhu by si mal dat na striktny overhead press.
ja sa toho snazim drzat aj na ukor specializacie na benchi.
Popripade to este mozu byt slabe roatory, tie vedia spravit neskutocny rozdiel (neudrzis ramena v spravnej pozici aka rozsypes sa dole a nemas to cim potlacit).

Zaradil by som viac bradiel a tazkych overhead pressov.


To by mohla byť pravda = mne osobne dokonca sedia tie čísla v pomere aktuálneho výkonu BP 140 vs OHP 92,5kg.
Odkedy som svojho času po Turakamových pripomienkach zaradil ťažšie military, zlepšil som bench po dlhšej stagnácii.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co sa vtomto vrtam tak to sedi vzdy, je par vynimiek ked ma clovek extremne siroky uchop na benchi, popripade extremny most, tak tam bude urcite bench vacsi ako press.
Aj u nora to sedi na kilo presne :)
u mna bench 2x160 press 2x105
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 12:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to možný. Teď jsem jel po dvou měsících striktní military press bez nohou a dost jsem zeslábl. Co objíždím ty strongman soutěže, tak jsem se snažil zapracovat na push pressu se zapojením nohou, to jsem hodně zlepšil. Takže díky za tip, zapracuju na tom

Bradla jezdím hodně, myslím že to nemám moc špatné.

Rotátory budu posilovat častěji. Díky za tip Mišo
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2017 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

SOBOTA 12.8.
Kamarád měl svatbu. Můj první sparing a guru liftu. Vzpomínám si, že jsem na jeho popud začal jet lifterský tréninky. Ne klasickou pyramidu zakončenou jedničkou v každým tréninku, ale nějaký 5x5, 3x3 apod. Můj první korte trénink začínal u dřepu na 70 kg - 5x5 !!

Super akce. Po dlouhé době padl nějakej alkohol, ale jelikož vím jak na to, tak to byla pohoda Pít jsem přestal kolem 23.hodiny a kolem 1.hodiny ráno jsem tam poslal nějaký řízky a steaky, takže mě nebylo vůbec zle ani v neděli a pondělní trénink byl neovlivněn.

Ženich je v armádě, má už jen 85 kg ale onehdá potáhl 260 kg (3xbw+5kg)



PONDĚLÍ 14.8.

Low-bar dřep
70-5
110-5
140-3 ... +opasek
170-1 ... RPE 9
170-3 ... +bandy
170-4
170-4
... RPE 9
110-10 ... jen opasek, cooldown

Po dovolené bych chtěl najet na max effort s bandama. Od závodů v dubnu jsem na sobě bandy neměl, tak jsem si říkal že je vyzkouším. Původně jsem chtěl jet lehkou dvojku se 160 kg bez band a pak lehký pětky se 160 s bandama. Jenže já dement jsem blbě zpočítal váhu a zjistil to až po první serii s bandama, kdy jsem dal jen 3 To že bych 160 dřep jen jednou mě přišlo divný, ale říkal sem si... ta svatba. Ale se 160 dat jen 3 v bandách mě přišlo hodně divný. No tak místo RPE 7-8 tríéninku jsem si dal RPE 9. Ale potěšilo, že se 170 jsem dával trojky-čtvrerky na konci minulýho cyklu s bandama. Tak snad to vypeakuju nějak.

Speed sumo, bez opasku
140-6x3 ... pauzy 60s

Legpress
270-15
305-10+5
305-10+5

Paskvil na kvadráky
3x15

Zakopávání
3x15

Lýtka
3+3s vše

Břicho, plank, strečink

Dneska to šlo pomalu. Celkově jsem v posilovně včetně mobility, rozcvičky, cvičení a strečinku snad 2:45h. Ale spokojenost.[/b]
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2017 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ÚTERÝ 15.8.

Bench press
60-6
90-5
125-3x2 ... RPE 9
100-10 amrap

Tlaky s jednoručkama incline
34-3x8

Shyby
bw 8x
+15-3x5
bw 11x

Přítahy v předklonu
70-10
90-3x7

Veslování
všechno bez dvou cihliček - 3x10

Kliky bradla
bw 10x
+20-5
+40-1
+50-3x3 PR na objem ... zdá se že kliky na bradlech jdou pomalu zpět nahoru. Jen nechápu jak může ripper s 50 kg dělat tolik opakování :D
bw 17x amrap

Večer ještě 8,2 km svižné chůze . Docela únava.
Dneska pořád ježdění autem, doufám že to vyjde a zajdeme si s přítelkyní na pizzu. Za dva týdny odlet k moři, tak ať je forma
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: so srpen 19, 2017 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PÁTEK 18.8.

Sumo tahy
60-7
100-5
140-5
160-4x5 ... belt on ... kotouče sou podvážené, reálně by tam mělo být cca 165-170 kg

Natočil jsem první, druhou a čtvrtou sérii. Trošku jsem poladil mobilitu, ale ještě to pořád není ono. Přijde mně, že jak zaberu a činka se trochu zvedne, díky blbé mobilitě v kotnících jde činka trochu dopředu a váha ztěžkne (jde to vidět hlavně na posledním videu u 4.serie).

Budu rád za komenty.

Z toho suma jsem fakt nadšenej. Píšu ráno po tréninku a záda naprosto v pořádku. Kdybych stejnej objem odjel klasikou, nebudu schopnej si zavázat tkaničky. Navíc se mi líbí, že jakmile to odlepíš od země, pravděpodobně to už dotáhneš. Klasikou bych odlepil od země 250, ale nedotáhnu 220 jo a ještě plus - nemám strach o záda. Krásně rovný, nepovolí se. Nad 190 jsem u klasiky už dole záda kulatil









Speed dřep
120-6x2 ... minuta pauzy, no belt

Zakop jednonož
3x8 na každou

Břicho
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: so srpen 19, 2017 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za mě, to sumo vypadá fakt dobře, nenapadá mě jediná výtka. Palec hore
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2017 7:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na zaciatku sa zbytocne snazis dostat rit do nizsej pozicie a potom ti trochu vybehne hore.
Nemusis sa snazit byt stoj co stoj nizko zadok na zaciatku nie kazdy ma nato pakove pomorey a mobilitu. staci sa dostat do spravnej pozicie, to zistis tak ze ked zacnes tahat rit ti ide naraz hore s cinkou.
toto ked vychytas tak to odlepenie bude podstatne lahsie.
Zbytok vyzera ok, co neviem posudit su kolena lebo to z tohto uhla nevidim ale povedal by som ze to bude ok
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2017 5:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila: díky! :)
maciak: díky! dřív jsem měl problém, že mi kolena lítaly dovnitř. Příště se natočím zepředu ;)
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2017 5:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

SOBOTA 19.8.

Bench press objemově
60-7
80-8
95-4x8 ...RPE 8,5-9

Military press
50-7
60-5
65-3x5 ... RPE 10

Střední delty, Zadní delty
3s + 3s

Rotátory
3s

Biceps velká činka
50-3x8
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 33, 34, 35  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: