Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: st březen 13, 2019 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

parádní dřep! kde se to v tobě bere... :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st březen 13, 2019 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

carabasi, Milane, vlku - díky moc

vlku, mám perfektního vazače bandáží, podle mě s nima takových 25-35kg vytěžím. A navíc po letech konečně přestala stagnace a na dřepu je aspoň pořádnej progres už bylo na čase
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st březen 13, 2019 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Veľmi pekné, nech sa len darí a možno bude na závode aj 250!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2019 7:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Turku... možno áno, ale už bych chtěl moc
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 6:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
poslední trénink mám za sebou.

Včera to konečně padlo. Prokletých posraných 150 kg po 4 letech odolalo, já zlomil psychickou hranici a jedeme dál



Na tahy jsem šel už mírně unaven. Nebyla to uplně RPE 10, ale spíš 9. Přemýšlel jsem že pudu dál, ale po 4 sériích s Alpou už bylo jak fyzický tak psychický vyčerpání a lepší skončit 215 kg lehce, než třeba 220 kg krev. Pro psychiku a závody to bude lepší.

_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

magická hranice na benči opět pokořena... běž si pro to!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Držím palce, jdeš si pro hodně zajímavej trojboj
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky chlapi. Jo, tréninkově jsem na 600 total, závodně bych chtěl 620... myslím že těch 20 kg je hodně reálných, ať už z důvodu nahecování nebo deadlift bar, já totiž trénuju na stiff bar
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st březen 20, 2019 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pondělí 18.3.
6 dní do závodů, předposlední trénink

Dřep bandy - 200 kg - 2x1, RPE 7,5
Benč - 130 kg - 3x1, RPE 7,5
Tah - 170 kg - 3x2, RPE 7
+ doplňky

Odvodňuju 3 kg, pondělí + úterý 6-7l vody, středa 3l, čtvrtek 1l, pátek dle váhy až do 17h nic
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: st březen 20, 2019 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Davide, hodně štěstí na závodech! Natrénováno máš parádně, tak už jen zapsat nějaký hezký total!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt březen 21, 2019 7:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky balbi! Uvidíme se?

Středa 20.3. - poslední trénink

Dřep bez band
do 130 kg - 3x2

Benč
do 110 kg - 3x2

Tlaky JČ na rovné
34 kg - 3x10

Veslo
14 cihliček - 3x10

Superserie swingy s kb + zadní delty

Břicho, rotoped, foam, streč

Večer kryokomora 5 min

Ranní váha dnes 21.3. - 92,2 kg před vyprázdněním
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: čt březen 21, 2019 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
Díky balbi! Uvidíme se?


Já závodím teď v neděli na Slovensku, je tam MSR v mrtvole, tak jsem zvolil to
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Dave1913


PříspěvekZaslal: po březen 25, 2019 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MČR V TROJBOJI TRUTNOV (23.3.2019)

V sobotu 23.3.2019 jsem se zúčastnil závodů v trojboji, kde jsem závodil v kategorii Open do 90 kg. S trojbojem 600 kg jsem se umístil na 7.místě v nejnašlapanější kategorii z 9 závodníků.

Trochu se rozepíšu...


Odvodnění:

Měsíc před závody jsem měl váhu cca 95 kg. Rozhodoval jsem se zda nastoupit v kategorii do 90 kg nebo do 100 kg. Z důvodu mého dlouhodobého cíle 600 kg v kat. do 90 kg a toho, že stovka byla až v neděli a kluci závodili všichni v pátek/v sobotu, jsem se rozhodl shodit do 90 kg.
Týden před závody jsem měl na lačno 93-94 kg, což bylo ok.
Vážení bylo v pátek odpoledne.
Ve čtvrtek večer jsem měl v sobě 1,5l vody a navážil 92,9 kg, což mě vyplašilo. Dal jsem si tedy kardio chůzi 5 km a na kole ujel 10 km. Navážil 91,9 kg, dal si vřelou vanu a měl 91,6 kg. V pátek jsem nic nevypil a ráno na váze 91,3 kg. Dal jsem si opět vřelou vanu (už v penzionu) potil se a navážil 89,6 kg. Cítil jsem se fakt špatně. Měl jsem ale 24h na dopití a dojezení, což jsem myslel že je OK. Možná bylo, možná nebylo. V sobotu ráno jsem už navážil 92 kg.

DŘEP

V rozcvičovně jsem šel 70-110-150 bez band. Sám jsem si lehce navázal na 180 kg, což bylo ok. Pak mi navázal sparring a chtěl jsem jet posledních 200 kg. Po extra lehkým dřepu jsme zjistili, že tam bylo jen 170 kg, což mě neskutečně nasralo a rozhodilo a zmrdal sem kluky sparringy. 10 min před vlastním dřepem jsem teda šel znovu 200 kg. Raketa a byl jsem už klidnej

1. pokus - 215 kg - no lift (wtf)
2. pokus - 215 kg - good lift
3. pokus - 225 kg - good lift


Když jsem na tréninku dal 227,5 kg - 2x a 230 kg - 1x, plán byl 215-230-240. Po prvním pokusu, kde jsem pohořel, jsem byl fakt v šoku. Možná monolift, možná tlustá osa, možná odvodnění, ale myslel jsem si, že jsem blbě nebo málo zpevnil střed těla. U druhých 215 kg jsem se soustředil naplno zatnout střed těla a stejně to nebylo ono. Až teď mně došlo, že jak jsem shazoval a odvodňoval, měl jsem volnej opasek, kterej mi vůbec odspodu nesupportoval. Půjčil jsem si tedy od kolegy SBD, kterej mě na třetím pokusu už zpevnil líp, ale pořád nebyla síla. Navíc po tom prvním pokusu jsem si odvařil spodní záda.
Po dřepu jsem se fakt cítil na hovno a zkleslej a v hlavě mně putovala myšlenka, že to jsou moje poslední závody psychika fakt šrot.

BENČ

Jak jsem byl psychicky šrot, napadlo mě snižit si openery, ale kamoši by mně to nedovolili V rozcvičovně jsem šel 60-90-110-130.

1. pokus - 142,5 kg - good lift
2. pokus - 150 kg - good lift
3. pokus - 155 kg - no lift


Velká spokojenost, padlo 150 kg. Když jsem to dotlačil, proběhlo mě posledních 5 let života před očima, pocit lepší jak při orgasmu, fakt přeju každýmu 5 let jsem na závodech měl na 3.pokusu 150 kg a 5 let to skončilo 5 cm před dotlačením. Fakt neskutečná úleva.

TAH

Jak jsem psal, z toho prvního dřepu jsem měl odvařený spodní záda a už byla mírná únava. Věděl jsem že mám posranej total kvůli dřepu, ale cíl byl jasnej - 600 kg.
V rozcvičovně jsem šel 70-120-150-180-200.

1. pokus - 215 kg - good lift
2. pokus - 225 kg - good lift
3. pokus - 230 kg - no lift


U třetího pokusu jsem dotáhl jen po kolena, vylítala prdel a začal jsem se předklánět dopředu. U suma nedotažitelný, tak jsem zahodil.

TOTAL 600 KG SPLNĚN

Velký dík patří klukům z RAW POWER JEDOVNICE, kteří mě celou přípravu + na závodech podporovali, vázali bandáže, navzájem se supportovali apod. Je to sice sport jednotlivců, ale bez kvalitních sparringů a týmu to nejde. Já to beru jako týmovej sport.

Další obrovský dík patří trenérovi Radku Vašíkovi, kterej mě fakt posunul. Nejen co se týče výkonu, ale hlavně filozofie sportu a znalostí. Je to fakt profík a s jakýmkoliv blbým dotazem si fakt dokáže poradit.





_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po březen 25, 2019 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ozaj skoda toho drepu, ale gratulujem k benchu, konecne si zlomil tu smolu a prekliatie
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: po březen 25, 2019 11:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Velka gratulacia 600 je uz pekne cislo.
Skoda toho drepu mal si nato.
A pekne si sa posunul v mrtvole, si pametam ako si tahal na sutazi 210.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: