Concept2 Log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 79, 80, 81  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Concept2 Log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Concept2 Log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cocman


PříspěvekZaslal: út březen 12, 2019 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vcera se mi konecne podarilo dosahnout svych 1000km na vesle. Mam jich urcite najeto vic, ale tohle je od doby, kdy mam veslo doma a vse zaznamenavam. Mel jsem par vypadku a zabralo mi to 11 mesicu. Pristich 1000km bych chtel dat aspon o mesic driv.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: út březen 12, 2019 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

skoda ze sem nepises komplet trening, rad som to cital, posles link kde pises cely zapis?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: út březen 12, 2019 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zadavam to do logu primo na strankach Concept2. Mam sparovany telefon s veslem, tudiz po veslovani jen kliknu a vsechno vcetne kadence, TF atd se mi nahraje do logu a je to pro me tak prijemnejsi. Ale kdyz vidim, ze to nekdo cte, tak to budu davat i sem.

1000m
Jak jsem uz psal. Slo to rychleji. Tempo, co jsem nasadil na zacatku slo vydrzet celou dobu, ale bal jsem se.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: út březen 12, 2019 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen z predstavy nekolika pohyby na vesle me boli zada a strili potenka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: st březen 13, 2019 8:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo je pravda, že spousta veslařů ma záda v loji. Ale já to nedělám na takový úrovni, abych se toho musel vůbec někdy obávat. Zvlášť když za rok navesluju tolik, co oni za měsíc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: st březen 13, 2019 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, pěkné. Za kolik máš čistou desítku bez přestávky? Nebo s počítáním pauz? :) Myslím 10km
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: st březen 13, 2019 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

OukyDouky napsal:
Ahoj, pěkné. Za kolik máš čistou desítku bez přestávky? Nebo s počítáním pauz? :) Myslím 10km


10km jsem jel naposledy cca pred pul rokem a ne nejak na vykon a bylo to za 39 a pul minuty. Az to pojedu znovu, tak bych chtel pod 38 minut.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: st březen 13, 2019 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cocman napsal:
OukyDouky napsal:
Ahoj, pěkné. Za kolik máš čistou desítku bez přestávky? Nebo s počítáním pauz? :) Myslím 10km


10km jsem jel naposledy cca pred pul rokem a ne nejak na vykon a bylo to za 39 a pul minuty. Az to pojedu znovu, tak bych chtel pod 38 minut.


Pěkné, já to nehrotím a mívám to za 42 / 44, spíš to chci prodlužovat, teď někdy nasadím hodinovku a rád bych dal "maraton"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2019 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na maraton se letos taky chystam, ale spis ho budu chtit jen prezit, protoze takovou vzdalenost jsem nikdy nejel. V cervnu se chystam akorat na 31km. Minuly rok jsem na svoje narozeniny jel 30, tak ted chci 31 a minimalne ve stejnym case. Akorat budu muset nejak vymyslet podlozku pod zadek, protoze po cca 20ti km, uz clovek nevi, jak si sednout.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2019 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cocman napsal:
Na maraton se letos taky chystam, ale spis ho budu chtit jen prezit, protoze takovou vzdalenost jsem nikdy nejel. V cervnu se chystam akorat na 31km. Minuly rok jsem na svoje narozeniny jel 30, tak ted chci 31 a minimalne ve stejnym case. Akorat budu muset nejak vymyslet podlozku pod zadek, protoze po cca 20ti km, uz clovek nevi, jak si sednout.


Zkoušel jsi cyklistické šortky vycpané? Mne to pomohlo :) S ručníkem nevím ty jo, u nás v posilovně tam chodí prasata co si to neutřou, tak jsem si tam několikrát ručník dal kvůli hygieně a bylo to myslím horší než lepší....

Na delší jsem chodil normálně jako cyklista včetně rukavic. Spíš mám pak problém s pitím, nerad se zastavuju na napití, rozhodí mi to rytmus a pak to víc bolí, přemýšlel jsem nad běžeckým camel-bagem s hadičkou, ale to už bych vypadal v posilovně moc jako mimozemšťan
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2019 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spousta lidi vesluje prave s rucnikem pod zadkem. Parkrat jsem to zkusil a moc mi to nevyhovuje, takze to spis musim pretrpet. Kupovat si kvuli tomu, cyklo sortky se mi nechce a rukavice taky nepouzivam. Mam pocit, ze by se mi to pak spatne drzelo.
Co se tyce piti na delsich usecich, tak tak jsem to vyresil tak, ze jsem vesloval jen jednou rukou a druhou se napil, ale nad camel bagem jsem taky uz premyslel. Ale sleduju spoustu lidi, co jezdi vetsi dalky (maraton a vic) a ty normalne zastavi a napijou se, pripadne maj na lzicich pripraveny ruzny jidlo (kokosovy tuk s ovocem atd). U me je problem hlavne s tou vodou, protoze se potim hrozne moc a mam potrebu pit vic nez ostatni.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2019 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono taky moc lidí nejezdí takové vzdálenosti s takovou intenzitou Tam je pak normální, že se potíš a nesedí ti ručník.

S pocením to mám taky tak. Ideálně bych potřeboval někoho aby mne otíral ručníkem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: st březen 27, 2019 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vesluju porad, ale prijde mi, ze mam lehkou ztratu motivace. Sileny tempo v praci posledni mesic (minuly tyden jsem v praci mimo jine nachodil 120 km). Moc z toho nespim, v noci se budim spousta stresu atd. a veslovani tomu taky zrovna moc nepomaha.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: st červen 19, 2019 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak 13.6. jsem si dal k oslave narozenin 31km. Cil jsem ani zadny nemel, spis mi slo jen o to prezit a pripadne si vylepsit i cas na 500m z minula, kdy jsem vesloval 30km. Coz jsem tedy zvladnul a split na 500m byl 2:08,3. V tom vedru to teda zadna parada nebyla a navic jsem musel po 15km zastavovat na piti (jidlo jsem zvladnul pri veslovani).

Takze pristi rok, chci pri 32km split vylepsit zase o 1 vterinu (uvidime, kam to az pujde)

No a takovy mensi postreh je ten, ze mam hrozny problem s jidlem v tomhle vedru. Tim myslim, ze do sebe nedokazu nacpat tolik Kcal, kolik bych potreboval. Prvni jidlo jim az nekdy kolem 12. Kdyz si totiz dam snidani, tak pak nemam na obed hlad a zvladnu jist až tak ve 4 nejdriv. No a kolikrat nemam chut ani na obed, takze si dam jidlo az v ty 4. No a po veslovani mi je vetsinou tak blbe, ze zvladnu maximalne vodu a nez se mi udela trochu lip, tak uz jdu pomalu zase spat. Musim to nejak vymyslet.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: st červen 19, 2019 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kokos 31km, to neviem ci by som psychicky dal.
Chrbat ti drzal ok? ja ho mam vzdy po 10 napumpovany k prasknutiu.
K jedeniu ti poradim, zacni rano nasilu jest, fakt nasilu, uvidis ako ti to rozbehne metabolizmus. Ale traba dat sacharidovo proteinove jedlo, ak mas fakt problem tak vlocky s protakom v mixeri to vyriesia, netreba vela 50-100g vlociek a 30g protaku. Garantujem ti ze budes do dvoch hodin hladny ako vlk.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Concept2 Log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 79, 80, 81  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: