Máčův kondiční log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 149, 150, 151 ... 232, 233, 234  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Máčův kondiční log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Máčův kondiční log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Máča


PříspěvekZaslal: út srpen 06, 2019 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

plavání
40 minut - 1.3km 150 prsa - 400 kraul - 150 prsa - 400 kraul - 200 prsa
První část kraulu šla dost blbě, nadřel jsem se u toho a nešlo to lehce, musel jsem mezi délkama dávat 6-7 nádechů.V druhé části už kupodivu o poznání lepší pocit a lehčí (na 5 nádechů) - nechápu..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st srpen 07, 2019 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
57:30 - 11.5km UB-Újezdec chata-UB
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt srpen 08, 2019 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kliky/shyby
kliky-190x (51,30,28...ráno - 53x)
shyby-44x (nadhmat-6,5,5,4,4x podhmat-5,4,4,4x)
zadní kliky-26x
dřepy-3x20
břicho plank balon - 5x
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: so srpen 10, 2019 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolo
2:45 - 60km UB-Kunovice-Kostelany-Starák-UH-Kunovice-veletiny-vlčnov-Újezdec-UB
Na to, že to bylo po včerejší pijatice a vůbec se mě do toho nechtělo, se jelo naprosto krásně, což mě teda dost překvapilo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2019 2:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
1:28 - cca 17 km UB-Nivnice (k cyklo na loz)-UB
nO TAK DNESKA TO ŠLO NA HOVNO.NEBYLO ANI TAK HORKO JAKO SPÍŠ HROZNÉ DUSNO, BYL JSEM DURCH PROPOCENÝ.NAVÍC MĚ CHYTLA PŘI BĚHU STRAŠNÁ SRAČKA BĚŽELO SE DOST TĚŽKO, ALE TAK V RÁMCI MOŽNOSTÍ JSEM TO UBĚHL..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2019 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cece co ty pred tema behama zeres ze mas furt sracku?
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2019 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No dela mi to jenom kdyz jdu behat potom co posnidam ovesnou kasi (vlocky varene v mlece s orechama a proteinem - moje nejoblibenejsi jidlo).takto snidam a jdu behat jenom o vikendu, dam si kasi pak 2,5 hodiny pauza a vybehnu.No ocividne je to asi maly casovy odstup a telo to nestihne za tu dobu stravit ikdyz pocitove uz se citim lehky a vytraveny (driv jsem daval pauzu mezi jidle a vybehnutim jenom 2 hodiny ale kvuli tomu ze jsem se fakt skoro vzdycky pos.. jsem to natahnul na 2,5 ale asi je to furt jeste malo).Asi to budu muset protahnout na 3 a uvidim jestli to pomuze,ale je to fakt divne ze se skoro vzdycky poseru:- (
Zase se mi nechce jit behat uplne hladovy,pocit hladaku je taky nic moc..
Jinak kdyz jdu behat v tydnu kolem 14:30 po praci kde obedvam v 11 tak tento problem absolutne nemam, ani kdyz jdu rano hned po probuzeni a dam jenom dva banany a vybehnu - prpblem je vylozene v kasi..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2019 7:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Niektore veci proste nepochopim. Napriklad, ako moze niekto jest vlocky. Podla mna je ta s*acka len zasluzenym trestom.

Ale vazne, asi by som pouvazoval nad nejakou zmenou v stravovani pred behom. Osobne som si zvykol behat nalacno a je to uplne v pohode. Na prvy pokus sa bude telo tvarit, ze nic moc, ale potom sa to podda.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2019 9:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No vidis a ja se zase na tu vikendovou snidani tesim uz cely predchozi tyden:-)
S tim proteinem je ta kase proste luxusni
Jinak behat na lacno v pohode zvladam do hodiny (12km) ale ta hodka a pul uz by pro me byla moc..to uz chce minimalne aspon ten banan.
No ale je fakt ze mi proste ocividne tato snidane pred behem nesedi kdyz se skoro vzdycky poseru.Zkusim jeste o neco protahnout tu pauzu mezi jidlem a behem a uvidim no.
Jinak kasi nedelam z klasickych vlocek ale instatni ryzove mouky (pripadne jahlove,ovesne,pohankove atd).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2019 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na lacno urcitenebehat, to je co sa tyka progresu a regeneracie uplne peklo, ten kortizol po celej noci a nasledne po napr 10tich kilometroch... To je doved preco vacsina bezcov vyzera ako pol hodinu pred smrtou, nespravna strava a nacasovanie. Sak staci kuknut vedla do grimleyho logu ake sracky do seba tlaci.

Maca skus dat tuhsiu stravu a trocha menej vody. Inac co sa tyka srania pocas behu, ja som vyskusal vsetko a niekedy mam take obdobie kedy mozem jest hocico a aj tak sa poseriem.

Inac vlocky su aj moje naj ranajkove jedlo :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2019 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
Na lacno urcitenebehat, to je co sa tyka progresu a regeneracie uplne peklo, ten kortizol po celej noci a nasledne po napr 10tich kilometroch... To je doved preco vacsina bezcov vyzera ako pol hodinu pred smrtou, nespravna strava a nacasovanie. Sak staci kuknut vedla do grimleyho logu ake sracky do seba tlaci.


Lenze Grimley odbehol maraton pod 4 hodiny, takze si obcasne moze dopriat junku kolko mu hrdlo raci. Oproti par rokom dozadu je niekde uplne inde. Ze by to mohlo byt lepsie, je ina tema. :D

Ja v bezny den vobec neranajkujem, takze tieto problemy vobec nemusim riesit. Na beh nalacno som si zvykol naozaj rychlo, ale je pravda, ze cez 10km rano nebehavam.

Myslim si, ze priviest obcas telo do energetickeho deficitu a naucit ho, ze nemusi hned prepadnut panike, ked nedostane kazde dve hodiny zradlo.

Kortizol som nikdy neriesil a dufam, ze to tak cim dlhsie zostane. Len asi nerozumiem, co si tou poznamkou myslel, pretoze ranny pomaly beh nalacno nie je pre zvyknute telo ziadny stres.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2019 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale ved mozs ist kvazi nalacno len zraz kortizol. 20g malty a hydra ta nezabije a krotizol to zrazi ucinne dole. Ani ti z toho nebude zle. ani nic. Toto mam odsledovane asi u 20 tich ludoch, vacsina maratonci, akonahle som im upravil trocha jedalnicek tak z skinny fat sa stali len skinny.
Ja som za aby si raz zacas dostal telo do energetickeho deficitu ale je to blbost robit na rano po nocnej hladovke. Hlavne ak mas aj nejake sportove ambicie.

Co ma Grimleyho cas spolocne stym ako sa stravuje? Tie tony junku su vyslovene kontraproduktovne o hlaste ani nehovorim.

Uprimne nechapem preco sa behom nalacno ochudobnujes o podstatne rychlejsi metabolizmus, lepsiu postavu, mensie problemy s klbami a lepsiu regeneraciu.

U mojej zeny kardio nalacno vs kardio s ranajkami sposobili 2% tuku dole za 2 mesiace a to sa bavime o cloveku co mal predtym 12% co je na zenu dost malo.

Robil som jedalnicek jednemu ultramaratoncovi co fungoval podla kalorickych tabuliek na 1500-1800 kcal denne a postavu tuk mal niekde cez 20%, rovnake kalorie len inac rozvrhnute a tuk siel za 4 mesiace dole na 11%. Nalada, chut sportovat a casy sa rapidne zlepsili, u cloveka co beha 15 rokov...

Kortizol je silne katabolicky hormon ktory ma kopec pre sportovca neziaducich ucinkov, hlavne zacinat sportovu aktivitu ak mas zvyuseny kortizol je masaker pre telo.

Tento sposob spopularizovali sportovci s dobrym "protokolom" kedze oni su to mozu dovolit, nakolko aj rano vedia AS zrazit krotizol na nulu a nemusia nic jest.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2019 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

plavání
40 minut - 1300 metrů
150 prsa - 400 kraul - 150 prsa - 400 kraul - 200 prsa
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2019 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@maciak Moj sucasny beh nalacno ale neznamena, ze by som bol hladny, rano hladny nebyvam, takze proste v sobotu idem behat a najem sa potom. V ramci intermittent fastingu som si vybral vynechanie ranajok a vyhovuje mi to.

S motivaciou a regeneraciou nemam absolutne ziadny problem, s klbami detto.

Jasne, ked som behaval cez 50km+ tyzdenne, mal o 10kg menej, daval som si pozor, aby som do seba rano nieco male dostal (banan, mala prazenica, nieco sladke) a az potom odbehol treningovu jednotku. Ale vtedy som bol rano proste hladny, telo uplne inac spalovalo.

No a Grimley si proste dopraje nejake to pivecko, a? Uplne ho chapem, tiez si doprajem. Leto bez piva by bolo utrpenie. 🍻 😅

Ale unho boli este nedavno uplne ine problemy s treningom, ovela zasadnejsie. Prekonal ich, stravu drzal, forma dobra... keby ho nezdrzalo zranenie, ma maraton za 3:30, co by bol dost slusny vykon na prvy pokus. A kedze je hobik, nech si trosku poprasi. 😁
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2019 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

shyby/kliky
shyby-44x (nadhmat-7,5,5,4,4x podhmat-5,4,4,4x)
kliky-190x (52,30,28,...+ráno 54x)
dřepy-3x20
spodní záda plank - 7 sérií na balonu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Máčův kondiční log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 149, 150, 151 ... 232, 233, 234  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: