vlkův log - lepší už to nebude

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 144, 145, 146

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2019 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

12.08.2019, pondělí

Form Factory Václavák, TRES HOMBRES - já, Magumi a Marťas, mezi dovolenýma W5 D1

MOBILITA 20 minut

Dřepy (low-bar, no belt, stopka 1 sec.): 4x4x145 kg, ech, ale se těžce zvedalo
CG bench-press (cca 40 cm, stopky): 4x100 kg, 4x105 kg, 4x 110 kg, 8x 100 kg (bez stopek)
Pendlay rows: 4x90 kg (moc), 3x4x80 kg
Biceps jednoručky: 4x8x15 kg, Magumi říkal, ať máme lepší úpony :)

Váhovka: 102,5 kg

na dřepy koukal Magumi, prý už to bylo pod paralel, tak akorát, což je dobře, protože níže se bez butt-winku nedostanu, zvedám se z mrtva, bez zhoupnutí, akorát když už to nejde, tak cheatuju a předkloním se. Marťas to dnes odpracoval parádně a po první váhavé sérii už bezpečně 4x4x185. Magumi se k nám přidal na benče, sílu má pořád, vršek cajk, ale na nohách vypadá pohuble. zatím řeší své zdravotní issues cvičením.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#

PříspěvekZaslal: pá srpen 16, 2019 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

16.08.2019, pátek

Form Factory Václavák, Tres Hombres - já, Magumi a Marťas, mezi dovolenýma W5 D2

MOBILITA 20 minut

Čelní dřep (no belt): up to 1x140 kg (debil, natáhnul jsem si pravý vzpřimovač)
Mrtvý tah (no belt): up to 1x180 kg (sumo), 0x200 kg (sumo, nepropnul jsem koleno), 1x210 kg (klasika)
Bench-press (stopky): 3x100 kg, 3x110 kg, 2x120 kg (třetí už nebyla :/)
pokusy udržet se na kruzích... jinak kluci i klikovali :D

pět týdnů mezi dovolenýma je pryč, forma byla v háji už předtím, takže jsem to nechal na volnoběh, čelní dřep jsem se zbytečně nechal zlákat Marťasem, který teď dřepuje osobáky a aniž bych měl natrénováno nebo byl zahřátý objemem... snad to zase nebudou dva měsíce, sumo mírně potěšilo, že se dá něco odlepit, ale použil jsem trik s hodně zvednutým zadkem, což asi není optimální technika, na benč nebyla síla no a kruhy byla komedie :D nebyl jsem s to se udržet, natož klikovat a už jenom stabilizovat to byl výkon ;)

další trénink v pondělí 2. září (septembra) a budu muset vymyslet, jak se dostat zpět. váhou bych se po dovolené ideálně viděl jako docent ;)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alavis MSM pro koně | Alavis
Alavis MSM pro koně obsahuje ultra čistou podobu látky MSM v kombinaci s vitamínem C.
759 Kč
Alavis Triple Blend extra silný | Alavis
Komplexní kloubní výživa pro koně s glukosamin a chondroitin sulfátem, MSM a kolageny.
1129 Kč

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 144, 145, 146
Rychle na stránku:

Přejdi na: