vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2019 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

12.08.2019, pondělí

Form Factory Václavák, TRES HOMBRES - já, Magumi a Marťas, mezi dovolenýma W5 D1

MOBILITA 20 minut

Dřepy (low-bar, no belt, stopka 1 sec.): 4x4x145 kg, ech, ale se těžce zvedalo
CG bench-press (cca 40 cm, stopky): 4x100 kg, 4x105 kg, 4x 110 kg, 8x 100 kg (bez stopek)
Pendlay rows: 4x90 kg (moc), 3x4x80 kg
Biceps jednoručky: 4x8x15 kg, Magumi říkal, ať máme lepší úpony :)

Váhovka: 102,5 kg

na dřepy koukal Magumi, prý už to bylo pod paralel, tak akorát, což je dobře, protože níže se bez butt-winku nedostanu, zvedám se z mrtva, bez zhoupnutí, akorát když už to nejde, tak cheatuju a předkloním se. Marťas to dnes odpracoval parádně a po první váhavé sérii už bezpečně 4x4x185. Magumi se k nám přidal na benče, sílu má pořád, vršek cajk, ale na nohách vypadá pohuble. zatím řeší své zdravotní issues cvičením.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá srpen 16, 2019 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

16.08.2019, pátek

Form Factory Václavák, Tres Hombres - já, Magumi a Marťas, mezi dovolenýma W5 D2

MOBILITA 20 minut

Čelní dřep (no belt): up to 1x140 kg (debil, natáhnul jsem si pravý vzpřimovač)
Mrtvý tah (no belt): up to 1x180 kg (sumo), 0x200 kg (sumo, nepropnul jsem koleno), 1x210 kg (klasika)
Bench-press (stopky): 3x100 kg, 3x110 kg, 2x120 kg (třetí už nebyla :/)
pokusy udržet se na kruzích... jinak kluci i klikovali :D

pět týdnů mezi dovolenýma je pryč, forma byla v háji už předtím, takže jsem to nechal na volnoběh, čelní dřep jsem se zbytečně nechal zlákat Marťasem, který teď dřepuje osobáky a aniž bych měl natrénováno nebo byl zahřátý objemem... snad to zase nebudou dva měsíce, sumo mírně potěšilo, že se dá něco odlepit, ale použil jsem trik s hodně zvednutým zadkem, což asi není optimální technika, na benč nebyla síla no a kruhy byla komedie :D nebyl jsem s to se udržet, natož klikovat a už jenom stabilizovat to byl výkon ;)

další trénink v pondělí 2. září (septembra) a budu muset vymyslet, jak se dostat zpět. váhou bych se po dovolené ideálně viděl jako docent ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po září 02, 2019 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

02.09.2019, pondělí

Form Factory Václavák, Tres Hombres - já, Magumi a Marťas, MiB III W1 D1

MOBILITA 20 minut

Dřep (low bar, no belt): up to 5x140 kg
Military press: up to 5x60 kg
Pendlay rows: 5x5x70 kg

Váhovka: 102 kg, tak nejsem docent... ale budu :)

po dovolené, po prázdninách, program v hlavě mám, do mikuláše 14 týdnů, tak uvidím, na co to bude stačit, první dva týdny se musím vůbec rozhýbat, pak přidám objem. čísla mám taky v hlavě, ale v téhle fázi jsou to pouze zbožná přání a motivace. odpočinek pomohl, pravé rameno se znatelně zlepšilo, ale v pořádku ještě není. pravé tříslo podobně, při snaze o hlubší dřepy se hlásilo, nevím, nakolik může sabotovat výkon. doplňkové cviky jsou v plánu. Magumi teď předvádí hromadu zajímavých akrobatických výkonů, tak mám možnost se inspirovat ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st září 04, 2019 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

4. září 2019, středa

Form Factory Václavák, já a Marťas, W1 D2

MOBILITA 20 minut

Čelní dřepy (no belt): up to 5x110 kg, eh... doufal jsem ve 120, ale ztěžklo to
Mrtvý tah (no belt): up to 5x160 kg, good, ještě 140 lítalo
Bench-press: up to 5x110 kg, taky to ztěžklo

příjemný kratší trénink a protažení, Marťas si dokonce zatáhnul 220, já se trochu šetřil, protože první týden po dovolené a v pátek vyrážíme na tradiční cyklo-retro-výlet do lůna Jeseníků, což bude challenge, zvláště pro gluteály - za ten rok jsem se na kolo nedostal, a pokud to dobře dopadne, tak další trénink v pondělí ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po září 09, 2019 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

9. září 2019, pondělí

kolo dopadlo tak, že jsem zatím nestihl zregenerovat, takže dnešní trénink vynechávám... sorry Marťas, ráno jsem sice zjistil, že dnes nedorazím, ale v tu dobu už ty válčíš na place :)

pátek 6. září - kolo, cca 100 km, start 210 m.n.m., nejvyšší bod před cílem 780 m.n.m.
sobota 7. září - procházka do Zlatých Hor, cca 10 km, relax, regenerace zadnic
neděle 8. září - kolo, cca 100 km opačným směrem, pohoda až na úvodní a závěrečný kopec

letošní ročník opět lépe než ty předchozí. sice tradičně natrénováno 0 km, na kolo sedám pouze ten jeden víkend v roce, ale letos pokořeny všechny stoupáky, konkrétně Heřmaňák v Jeseníkách a to v obou směrech a při návratu pak kopec z Háje do Dobrošek. nejlehčí převody, všici mi ujeli, ale i to se počítá ;) po prvních 60 km v sedle a 6 h putování (včetně návštěv občerstvovacích zařízení) už jsem dokázal "sedět a točit šlapkama", což je základ pro zdolávání kopců. "sedět" jsem mohl, protože zadnice už byla tak bolavá, že jsem ji nevnímal a "točit šlapkama" znamenalo naučit nohy pracovat v aerobním režimu. cestou zpět jsem to pak zúročil, i když napasovat zadnici na sedlo byla tortura, ale díky šlapání jsem se mohl držet pelotonu a ne že na mě kluci vždycky někde museli čekat :) tak mě to povzbudilo, že možná začnu na kole jezdit i častěji a na příští ročník už budu mít natrénováno a bude to opravdu cyklo-výlet a nikoli kdo-z-koho :D

Váhovka: 101 kg, mohlo to být lepší, ale spotřebovanou energii jsme hojně doplňovali :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st září 11, 2019 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

11. září 2019, středa

Form Factory Václavák - já a Marťas, W2 D1

MOBILITA 20 minut

Dřep (low-bar, no belt): 3x5x140 kg
Military press: 3x5x60 kg
Pendlay rows: 3x5x70 kg

jde to ztěžka, síla není, těžko uvěřit, že už jsem to zažil, mnohokrát... zalistuju v logu, kdy můžu očekávat zlepšení ;) Marťas se ztrácí před očima, s takovou bude za chvíli v kategorii 93- ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá září 13, 2019 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

13. září 2019, pátek

Form Factory Václavák, Tres Hombres - já, Magumi a Marťas, W2 D2

MOBILITA 20 minut

Čelní dřepy (no belt): 3x5x110 kg, uh-oh, proč je to tak těžký...
Mrtvý tah (no belt): 3x5x160 kg, na benči bylo obsazeno, zapotil jsem se
Bench-press: 3x5x110 kg, bez rezervy

přidávám na objemu, ale zatím všechno těžký, příští týden už program a zkusím nasadit nějaké suple, ať mám trochu šťávy. Marťas dnes začínal s tím, že má čtyři série dřepů... ale pod vedením Magumiho ve stylu "ještě můžeš, tak ještě dvě", skončil na desítce :) no a Magumi Klokov press 3x75 kg, paráda, ale pak už ho limitovala záda.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá září 13, 2019 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ešte máš nejakých 12 či 13 týždňov do Zvedání To sa stíha.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po září 16, 2019 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

16. září 2019, pondělí

Form Factory, Václavák - já a Marťas, W3 D1, MiB III started

Dřep (low-bar): up to 5x150 kg, 10x140 kg, 10x130 kg (s opaskem, docházel kyslík)
Military press: up to 5x65 kg, 6x60 kg, 7x55 kg
Pendlay rows: 3x5x80 kg (o něco víc, než by mělo)

Váhovka: 102 kg, opasek 2. dírka, furt nic a Marťas už utahuje na 5. dírku, hubeňour...

dva zahřívací týdny za mnou, je potřeba do toho šlápnout, dnes začínám se suplementací, za týden už to snad bude znát. Marťas je skvělý motivátor, dnes osobák v tahu, v pátek dřepoval jako o život ;)

decarabas napsal:
Ešte máš nejakých 12 či 13 týždňov do Zvedání To sa stíha.

když to říkáš
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st září 18, 2019 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

18. září 2019, středa

Form Factory, Václavák - míjel jsem se s Marťasem, W3 D2

Bench-press: up to 5x110 kg, 5x105 kg, 5x100 kg, nešloto
Čelní dřepy: up to 5x100 kg
Shyby (naširoko, nadhmat): 3x4xBW

letos neslabší benče, nejslabší a nejkratší trénink... teda doufám. že už to bude lepší :) Marťas je ve formě, že tam pořád drží to dvoukilo na dřep, a jak už zmínil - sprchy jsou mimo provoz a sprchovat se až v práci se mi nechce, takže bych zkusil najít útočiště v Areně Centrum, to bude mít Magumi radost ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá září 20, 2019 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

20. září 2019, pátek

ARENA PK, Centrum , MEN IN BLACK (na přání Marťase) - já, Magumi a Marťas (dnes v černém ), W3 D3

Čelní dřepy: up to 5x110 kg, 4x130 kg (belt) chtěl jsem pět
CG bench-press: 3x5x100 kg, akorát
Mrtvý tah: up to 5x180 kg, 1x200 kg (belt), 1x210 kg (belt), 10x160 kg, 9x160 kg

první trénink v Areně v centru, musel jsem se registrovat, nechat sejmout biometrické údaje, nafotit profilové foto, nahlásit váhy a míry, velikost bot a jméno první manželky... to kecám, ale dostal jsem čipovou kartičku :D sešli jsme se ve třech, atmosféra byla skvělá, čelňáky jsem vůbec neplánoval, ale Marťas už měl naloženo, tak jsem se přidal, na 130 opásal a chvíli to vypadalo, že to půjde, ale pak nešlo, benče jsem taky neplánoval, tak jsem dal úzké a šloto, tahy jsem plánoval, ale ne 180, ale ta pětka nějak padla, další jedničky mimo plán, ale Marťas nakládal, tak jsem si vzal opasek a nějak to vytáhnul, pak jsme rozumně shodili na 160, první desítka mě překvapila, pak se mi nechtělo shazovat a opět mě překvapilo, že jsem se dostal až k devíti, pak jsem padnul na podlahu a ke konci tréninku mě kluci zvedli.

jo a při odchodu jsme potkali Kulicha (Pavlu, PK)

a taky to vypadalo, že se přidá i Pajas! ten by nás utahal... ale lifter míní a děti liftera mění. neva, budeme tady teď chodit tak měsíc, pondělí a pátek asi ve třech, ve středu pouze já a s Marťasem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá září 20, 2019 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Budete chodit ráno? Možná bych se přidal, mrk mrk :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá září 20, 2019 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Budete chodit ráno? Možná bych se přidal, mrk mrk :)

jasně, přidej, bude nás více ;) kluci chodí kolem sedmé, já až po osmé když vodím malou do školky, ale když bude nemocná, tak budu taky dřív.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po září 23, 2019 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

23. září 2019, pondělí

Arena PK, Centrum - já, Magumi, Marťas a Pajas :) 2/3 všech cvičenců :D

Dřepy (low-bar, belt): up to 5x155 kg, 6x150 kg, 6x145 kg, nešloto :/
Military press: up to 5x70 kg (na hraně), 5x65 kg, 6x60 kg
Pendlay rows: 3x5x80 kg

"ráno" (kluci už přes hodinu cvičili) příjemné překvapení, první, na koho jsem narazil, byl Pajas, i přesto, že to k nám má dost z ruky :) dřepoval, Marťas taky dřepoval, už měl svých dvěstě za sebou... a protože máme hodně stojanů, naložil jsem si svůj a taky dřepoval :) ale šlo to hůř, než jsem se cítil - dobře vyspaný, najezený, už týden beru supple... tak jsem plánoval dát šede a pak zkusit desítku s pade, houby, houby... minule to možná šlo líp. military jsem naopak zkusil sedmdesát a sice horko těžko, ale ta pátá tam padla, pak už bez síly. jak šly dobře v pátek ty tahy - o víkendu jsem se ohýbal "bolgiho" způsobem, jako na mrtvý tah :D - tak dnes nešly dřepy a aspoň jsem si potvrdil, že pocitům se věřit nedá ;) ve středu jedu stejně jako loni dělat fyzicky charitu, tak buď dám trénink úterý/čtvrtek nebo až v pátek.

Váhovka: 103.5 kg, opasek 2. dírka (těsně), je to nekomfortní, nedaří se držet kalorie :/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá září 27, 2019 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

27. září 2019, pátek

Arena PK, Centrum, sólo polední trénink, na odchodu jsem se míjel s Olejňasem, W4 D2

Čelní dřepy: up to 5x120 kg, stačilo, těžké :/
Bench-press: up to 4x115 kg (mělo být 5x), 5x110 kg (mělo být víc), 5x105 kg (škoda slov)
Mrtvý tah: up to 1x210 kg (fuj), 5x180 kg (fuj, fuj), 3x170 kg (no belt), 3x170 kg (škoda slov)

ráno mi zbylo tak krátké časové okno, že jsem trénink přesunul na poledne... sorry Marťas, že jsme tě nechali samotného... sorry Pajasi, vědět, že dorazíš, tak tam jdu i na ten krátký trénink, stejně to nestálo za nic :) Magumi si odrovnal záda, tak to ráno taky odpískal. přes poledne jsem narazil na Kulicha a její beach-boys (pondělí-středa-pátek), zabrali celou spodní část, tak jsem si našel stojan v horní. čelní dřepy technicky šly, ale nebyla síla na vyšší váhy. bench-press nešel vůbec, tam nebyla síla ani na menší. no a tahy... eh... těch 210 jsem čekal, kdy mě cestou nahoru zlomí a budu následovat Bolgiho. pak jsem odpadnul na lavičku, dorazil Olejňas a povídá, vypadáš nějak unaveně. ha, ha. top pětku jsem čekal, že ani nedám... ale nějak jsem ji s opaskem odtahal, hnus fialový. ovšem pak už nebyl morál ani síla na nic, tak jsem to zabalil. čtyři týdny po dovolené a progress odpovídá mému effortu : (

s Olejňasem jsem se domluvil, že chodíme pondělí-středa-pátek, Marťas už před sedmou, Magumi kolem sedmé a já obvykle mezi osmou a půl devátou, s tím, že to kolem půl desáté balíme. občas to teda nevyjde, jako dnes. akorát na Marťase je spoleh :) a bývá tam prázdno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: