Máčův kondiční log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 232, 233, 234  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Máčův kondiční log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Máčův kondiční log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Máča


PříspěvekZaslal: po září 07, 2020 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičo
kliky/shyby
kliky-200x (š/ú) (52,30,28,22,25,30x)
shyby-50x (nadhmat-8,6,5,5,4x paralel-6,6,5,5x)
dřepy-30,30,30,22x
břicho zkracovačky balon-5x10

No tak nakonec mě bohužel karanténa neminula Dnes mě volala hygiena že vzhledem k blízkému kontaktu s pozitivním mám minimálně do příštího pondělí karanténu.Zítra jdu na testy tak uvidím no.Příznaky žádné necítím zatím tak snad to bude OK, jenom se začínám až moc pozorovat takže počítám že si je za chvilku vsugeruju..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt září 10, 2020 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dnes mi volala hygiena výsledky stěrů a bohužel jsem pozitivní na koronavirus..
Takže teď minimálně ještě do čtvrtka karaténa a pak se uvidí.
Chytil jsem to na 99 od kolegy z práce.
V pondělí přes den jsem byl ještě úplně v pohodě, jen po obědě lehkrá únava.
Tak jsem si už mysle že to bude ok a vyhnu se tomu, ale večer doslova během minuty, bolest hlavy, únava a zvýšená teplota, to už jsem tušil, že je to asi v prdeli. No a v úterý už bylo jasno..horečka přes 38 bolest celého těla,slabost a stavy podobné jak při chřipce.
Včera ještě taky bída a v podstatě to samé, ale dnes už o něco lepší, bolest jenom nepatrná, únava menší a teplota už jenom 37,5 tak snad to bude během pár dnů OK
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: čt září 17, 2020 5:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec, tak jak valcis?
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt září 17, 2020 6:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No mate to u vas volajake divoke. Prajem skore vyzdravenie. A hlavne, neposielajte nam Buresa naspat!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt září 17, 2020 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdar borci, diky za zeptani uz je to konecne lepsi od zacatku tydne, ale minuly tyden byl celkem hnus, prirovnal bych to k takove horsi chripce zhruba..
Kasel ani dusnost nastestj nebyly, jen horecky (max 38,3 pak uz jsem radsi srazil paralenem), bolest hlavy a celeho tela a celkova velka unava a slabost - furt jsem spal coz je v karantene asi to nejlepsi..
Jinak ted uz se par dni citim dobre uz trochu zlehka kliku, shybuju,drepuju a protahuju kazdy den a celkem to jde no a i chodim ven na spaciry ( coz bych teda asi ani nemel radsi rikat oac karantena mi konci az zitra ale doma uz se to fakt nedalo cele dny vydrzet a chodim na mista kde fakt za celou dobu nepotkam ani zivacka).
No a taky to celkem jde dnes jsem dal 11 kilaku a pohoda..
Az uplne vyzdravim chci se konecne zkusit i rozbehnout a uvidim co rekne achilovka, dnes uz je to presne pet tydnu od posledniho behu, pri chuzi o ni nevim tak tajne doufam, ze by to mohlo byt ok snad..zacni pomalu a uvidime..
Takza asi tak na koronu jsem zda se presral hakz takz bez uhon a snad uz to mam nadobro z krku,kez by..

P.s. jinak burese jsem si musel vygooglit..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: čt září 17, 2020 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty jo, tak takto nejak to asi vypada....
Ja to fakt necu chytnout, zaprv bych asi mohl zapomenout na zavody 26.9. a 31.10.
Ale mame doma 2 deti a celkem jsme 3 dospely, to by vsici lehly na ruzne dlouhou dobu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt září 17, 2020 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No obavam se ze se tomu do budoucna asi vyhne malokdo..je to prakticky vsude kolem a muzes to chytnout kdekoliv od prace az po kaufland..nejvic by me nasralo kdybych to ted chytl za dva tydny znova..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: so září 19, 2020 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
42:30 - cca 8,5km Lapač (dráha)
Tak jsem to šel poprvé po nemoci a po 5 týdnech běžecké pauzy (achilovka,covid) zkusit a celkem to i šlo.
Samozřejmě že běžecká forma v prdeli, byl jsem slaboučký, zadýchaný a pomalý (tempro pár vteřin nad 5min/km) ale i tak mám radost, že jsem vydržel běžet (s jednou krátkou pauzou) víc než 40 minut ikdyž to bylo na dráze kde je to pro mě alespon pocitově lehčí než v terénu ale hlavně achilovka vůbec nebolela!! z čehož mám největší radost..
Takže jenom doufám, že to vydrží a budu moct bez bolesti i dál běhat a postupně se do toho zase dostanu.
Jinak poslední týden včetně dneška jsem dával každé ráno cca 150 kliků a cca 30 shybů v sériích - dejme tomu taková ranní rozcvička a postupné se dostávání zpět do formy "před nemocí" plus břicho záda a protahování..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so září 19, 2020 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm, taky me zacina chytat achilovka, leva a mozna i prava. I kdyz jsem se s tim nikdy nesetkal, podle popisu na netu, je to ono. Zatim temer neznatelne, ale nezlepsuje se to. A vubec se me nece davat pauzu od behu ( Zvolnim, a uvidime.
Jestli si 5 tydnu nebehal, to by snad na jeji vyleceni melo stacit, a tempo jen par sec na 5 min na takovou delku a po takove pauze, to je podle me vic nez dobre.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po září 21, 2020 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

běh
40:00 - cca 8km lapač dráha
Tak dnes poprvé po nemoci v práci, takže jsem musel vstávat klasika 4:30 a vůbec celý den byla velká únava, holt je to jiné než být doma a marodit, nic nedělat a moct vyspávat do 7 a zdřímnout si i kdykoliv během dne:-)
Takže se mě jít běhat vůbec ale vůbec nechtělo a měl jsem fakt sto chutí se na to vyprdnout ale nakonec jsem samo šel a bylo to celkem dobré.Tempo už lehce pod 5min/km takž o pár vteřin lepší než minule..Tak věřím, že rto půjde pomalu nahoru, zatím to samozřejmě zdaleka není takové jako při běžné formě, furt jsem slaboučký a je to prostě pocitově těžké - holt po nemoci a dlouhé pauze..¨Dám asi ještě párkkrát stadion a pak zkusím i terén..
Judson: díky moc od tebe pochvala obvzlášt potěší, ale fakt si teď připadám, jakdybych snad v životě neběhal
Jinak achilovka nebolela tak doufám, že to snad bude OK a nezačne a ta vynucená běžecká pauza bude aspoň k něčemu dobrá.
Taky jsem s achilovkou nikdy problém neměl, ale co jsem četl na netu tak je to asi docela prevít a dokáže pěkně potrápit, asi se nevyplatí jít moc přes bolest..
Tak ti přeju at je to co nejdřív dobré a nemusíš dlouho (ideálně vůbec pauzírovat..)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út září 22, 2020 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
KLIKY/shyby
kliky-185x (š/ú) (50,28,32,25y ráno 50x)
shyby-56x (nadhmat-6,5,5,5,4x podhmat-5,5,5x ráno nadhmat-8x paralel-8x)
dřepy-30,28,27x
břicho zkracovačky balon-5x10
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st září 23, 2020 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
49 minut - cca 10km kolem Brodu
No popravdě to šlo hůř než jsem čekal, trpěl jsem od samého začátku ale nakonec jsem se hecl a zvládl plánovanou trasu ikdyž jsem teda fakt měl sto chutí to zkrátit, tak aspon za to jsem na sebe pyšný:-)
No holt to bude chtít ještě pár běhů než se do toho zase dostanu..
Jinak achilovka OK jenom chvílema jsem cítil mírně její okolí ale fakt minimálně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt září 24, 2020 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičba
KLIKY/SHYBY
kliky-190x (51,30,32,25x ráno-50x)
shyby-55x (nadhmat-6,5,5,5,4x podhmat-5,5,5x ráno nadhmat-8x paralel-8x)
dřepy 17kg činka - 5x12
zadní kliky-25x
spodní záda planky balon 7 sérií

Fajn šlo to dobře, řekl bych u stejné jak před nemocí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá září 25, 2020 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

plavání
40 minut - 1400 metrů 250 prsa - 200 kraul - 250 prsa - 250 kraul - 250 prsa - 200 kraul
No tak při kraulu dýchání bída, oproti normálu o dost horší.Nevím jestli je to tím zkur... covidem, ale bylo cítit, že to prostě zdaleka není ono..navíc mě ještě vyskepŤačili chlapi v práci kde jsme covid probírali, takže přemýšlím, že si příští týden pro sychr zajdu k doktorce at mi poslechne plíce (možná i rtg uvidíme) páč se mě prostě zdá že to furt není ono..Nechci ze sebe na druhou stranu dělat nějakého hypochondra, ale pro jistotu..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: so září 26, 2020 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
48:00 -cca 9,5km kolem Brodu
Tak oproti normálu to furt šlo těžce a byl jsem pořád ještě takový slabý, ale zase od posledně o něco lepší tak snad to půjde..
Po běhu taky oproti normálu o dost víc unavený, dokonce jsem si musel dát hodinku šlofíka, asi mě ta korona sejmula o něco víc než jsem si připouštěl a čekal..sviňa
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Máčův kondiční log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 232, 233, 234  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: