vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 157, 158, 159 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2021 12:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Čo si pozrel dobrého?

Znovu 20 (Younger), je to pro holky, ale Sutton Foster je geniální herečka, takže jsem do toho pěkně zahučel
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2021 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Turakam napsal:
Čo si pozrel dobrého?
Tu je niekto emocionalne plochy ako hrud standardnej modelky. Tak vlk sa zrani a ty sa ho pytas, co za hlupost pozeral v telke?

ale prosim tě, kdo by to všechno četl, chodit můžu a zraní se tady každou chvíli někdo, že Pajas

cohen999 napsal:
vlk# napsal:
taky se ozval takový ten zvuk, jako když rozlomíte nepříliš propečené drůběží stehýnko.
Au. Tak snad to nebude nic limitujuce, nedajboze vazne. Ale aj tak nerozumiem, ako a preco sa to stalo.

tahal jsem klasikou, nohy mám dost naúzko, byl jsem už unavený, setup nestál za nic a při dotahu mi najednou pravé koleno uhlo doprava a trochu to zakřupalo, potud dobrý, ale na další sérii už nešlo nastoupit

cohen999 napsal:
vlk# napsal:
alkojednotky (...) t15
Tak to ti tlieskam, tento tyzden ma v chlastani jasneho lidra.

ještě máš šanci to zvrátit! byl to děs... v součtu 12 hodin u seriálu a flaška rumu. asi už vím, co znamená "sjíždět seriály na Netflixu"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2021 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
Turakam napsal:
Čo si pozrel dobrého?

Znovu 20 (Younger), je to pro holky, ale Sutton Foster je geniální herečka, takže jsem do toho pěkně zahučel


Pass.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po duben 26, 2021 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

25. dubna 2021, neděle

turistika 9 km, výlet z Pikovic kolem Sázavy na Raisovu vyhlídku a zpět, s dětmama

koleno se během těch dvou dnů pěkně rozhýbalo jenom kamenné schody na trase byly problém a musel jsem využívat zábradlí.

alkojednotky: 0 (t15, m32), nejhorší týden, ale Cohen mě v tom nenechal samotného :)

26. dubna 2021, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, Mag's Garage Gym #10, MiB3 W4 D1

rozcvička:
- ramena, červená guma

Dřepy:
- dvě série s osou, ale nemá to smysl, pravé koleno se pořádně neohne a nevím nakolik a jestli vůbec ho můžu zatížit

Shyby: (nadhmat, naširoko, černá guma dopomoc)
3x BW, 1., Magumi šel na dřepy sám, 5x 40 kg
3x BW, 2., Mag 5x 60 kg
3x BW, 3., Mag 5x 80 kg
3x BW, 4., Mag 5x 100 kg
3x BW, 5., Mag 3x 115 kg
3x BW, 6., Mag 5x 125 kg , 5RM
3x BW, 7., Mag 7x 120 kg, 1. amrap
3x BW, 8., Mag 9x 115 kg, 2. amrap
3x BW, 9., Mag 11x 110 kg, 3. amrap
3x BW, 10.
3x BW, 11., Mag 13x 105 kg, 4. amrap
3x BW, 12.
3x BW, 13., Mag 15x 100 kg, 5. amrap
3x BW, 14.

kolem čtvrté série jsem se rozhýbal a už to vypadalo jako shyby, třetí opáčko vždy horší, v závěru spíše 2.5x

Magumi si pořádně máknul, nechápu, jak to udřepoval a udýchal, ty váhy nevypadají, ale začal silovku až se mnou a těch 125 je blízko aktuálního 5RM, přičemž si kvůli zádům musí držet striktní techniku a je to vysoký vzpěračský high-bar. už minule jsem ty jeho počty opáček nedával a dnes to ještě posunul.

Bench-press:
8x osa
8x 40 kg
8x 60 kg
8x 80 kg, 1. pracovní
8x 80 kg
8x 80 kg
8x 80 kg
8x 80 kg, 5. pracovní

nakonec to šlo, ale po první sérii jsem tomu moc nevěřil a čekal, kdy se to zadrhne.

a to je vše, více jsme toho nestihli, méně času, protože tento týden zase vodím do školy.

alkojednotky: 1 (t1, m33), Bernard 11°, čepovaný, na čerstvém vzduchu... večerní procházka s princeznou koloběžkou :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st duben 28, 2021 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

27. dubna 2021, úterý

chůze 6 km

zdravotní (!) - jak jinak, musím rozhýbávat koleno a taky je to na čerstvém vzuchu - procházka po místních "výdejních okénkách" s mladým... kde čepují pivo do kelímků ne-určené k přímé spotřebě, kde fungují zahrádky ne-určené k posezení, kde se ochrana obličeje, logicky a chvályhodně, používá pouze ve frontách... koleno se lepší, zatím stále nezvládá prudší kopce a vyšší schody, nelze plně ohnout a hlubší dřepy odrazují.

alkojednotky: 3 (t4, m36), Bernard 11°, Jeseniova -- Ragegast 12°, Zahrádky Žižkov -- Kozel 11°, Parukářka, vše s krémovou pěnou :)

28. dubna 2021, středa

chůze 8 km

zdravotní už raději při tom množství alkoholu nepíšu. taky to šesté, na cestu domů, už jsem si dávat nemusel. končím mokrý duben a přibrzdím.

alkojednotky: 6 (t10, m42), Kozel 11°, Parukářka -- Ragegast 12°, Zahrádky Žižkov -- Plzeň, Habrová -- Zelená Karkulka (13° APA Třebíč), Basilejské nám. -- 2x Kozel 11°, Parukářka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt duben 29, 2021 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahaa, takze to bola "tour de krcma", za mna aj za to sieste mozno trochu vydrete opacko palec hore, vynikajuci moral! 😁
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2021 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

30. dubna 2021, pátek , Čarodějky

MEN IN BLACK - já a Magumi, Mag's Garage Gym #11, MiB3 W4 D2, konec 1. mesocyklu

rozhýbání:
- ramena, červená guma
- ramena, černá guma
- kyčle, bez a červená guma
- KB kolem pasu
- břicho, lezení na zádech
opičárny jako výpady vzad mi nešly

Dosedy na lavičku:
5x osa
5x 40 kg
10x 60 kg, 1. pracovní
10x 60 kg
10x 60 kg
10x 60 kg
10x 80 kg, 5. pracovní +20
10x 80 kg, 6. pracovní

paráda, při rozhýbání jsem zkoušel i dřepy, s osou pak čelňáky, spíš takové polo, ale ještě to nejde. pod určitou hloubkou začnou bolet šlachy pod kolenem, cítím koleno, a taky je problém tu nohu pak narovnat. tak jsme s Magumim vymysleli dosedy na lavičku. zpočátku to bylo legrační, jak je ta lavička vysoká (45 cm), tak mi to ani nepřišlo, že jdu do dřepu, ale střídali jsme se svižně, v závěru přihodili a bylo to tak akorát, co koleno sneslo. je dobrý, že alespoň tohle můžu a příští týden to ještě užiju.

Military press:
8x osa
5x 30 kg
8x 40 kg, 1. pracovní, Magumi push-press 5x 40 kg
8x 40 kg, 2. pracovní, Magumi 5x 60 kg
8x 40 kg, 3. pracovní, Magumi 5x 70 kg
8x 40 kg, 4. pracovní, Magumi 5x 75 kg
10x 40 kg, 5. pracovní, cajk, Magumi 5x 80 kg
6x 50 kg, bonusová, dobrý, čekal jsem 3-4, Magumi 5x 85 kg

příjemné, pomalý progres tam je, když si vzpomenu, jak jsem začínal a pár opakování se 40 mě utahalo... příští cyklus se 45.

Magumi se do toho opřel parádně, referoval jsem mu, jak tady Solferino dělá push-pressy s 80...tak postupně přidával a pět opáček je teda pro vzpěrače výzva, ale dal to.

Shyby: (nadhmat, naširoko, černá guma dopomoc)
4x BW, 1.
4x BW
4x BW
4x BW
4x BW, 5.

další mírný progres... že by těch pondělních 14x3 tak dobře zafungovalo? nevím, ale první tři opáčka už byla celkem dobrá. Magumi si dával dynamické šestky.

nečekaně vydařený kripl-trénink, na ty omezené pohybové možnosti budujeme pěknou paletu cviků, jak to přečkat. a příští týden ji ještě budu potřebovat. taky jsme dnes po čtyřech týdnech završili mesocyklus a měl by následovat deload... což vlastně bude, taky já ten cyklus završil už před týdnem a Magumi si dal ještě pondělí.

alkojednotky včera nebyly, ale dnes, když je tak nádherné počasí a jsou ty čarodějky... a ještě mám ten morký duben, tak že bych pár opáček zabojoval, jak píše Cohen ;)

alkojednotky: 4 (t14, m46)


Naposledy upravil vlk# dne po květen 03, 2021 2:02 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2021 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zabojuj, a pamataj, ze po mokrom aprili uz tradicne prichadza vlhky maj! 🍻😁
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 03, 2021 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

3. května 2021, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, Mag's Garage Gym #12, MiB3 M1 W5 D1, deload

rozhýbání:
- ramena, červená guma
- ramena, černá guma
- KB, výpady vzad
- stabilita, KB kolem pasu
- kyčle, uno- zano-žování
- břicho, lezení na zádech

Dosedy na lavičku:
5x osa
5x 40 kg
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 120 kg, 1.
5x 120 kg
5x 120 kg, 3.

ok, sice jenom dosedy, ale jsem rád, že koleno drželo a tahle váha byla ještě tak akorát, abych se dostal i zpátky. deload, takže žádný objem.

Bench-press:
5x osa
5x 40 kg
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 85 kg
5x 90 kg
5x 95 kg, ještě v tempu
5x 100 kg, tři a pak dvě jedničky

uff, padlo to, ale proč musí být ty kulaté váhy o pět kilo těžší než zvládnu? :D v americe bych si zapsal 200 liber a byl bych spoko. žádný objem, deload.

Shyby: (nadhmat, naširoko, černá guma dopomoc)
3x BW, 1.
3x BW
3x BW
3x BW
3x BW
3x BW
3x BW
3x BW
3x BW
3x BW, 10.
0.8x BW bez gumy... abych zjistil, že je to fakt velká dopomoc

minulý týden objem pomohl, tak tento týden zkusíme znovu. Magumi si dával 5x a bonusovou 10x.

váhovka: 96.9 kg, odpovídá stravě a nedostatku pohybu

alkojednotky:
1. května: 1 (t15, m1), jenom decka Cab. Sav. na chuť
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st květen 05, 2021 7:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
alkojednotky: 1. května: 1 (t15, m1), jenom decka Cab. Sav. na chuť
Deci vina sa rata bud ako 0,5 alkojednotky, alebo aj vobec, pretoze je to vlastne zdravotna zalezitost, ktoru v rankingu alkojednotiek netreba zohladnovat. Uvazujem aj nad kacirskou myslienkou, ze za kazde zdravotne deci vina by sa mohla v buducnosti odratat jedna alkojednotka z dna pred tym.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2021 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

7. května 2021, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, Mag's Garage Gym #13, MiB3 M1 W5 D2, deload

rozhýbání:
- ramena, červená guma
- ramena, černá guma
- stabilita, KB kolem pasu
- KB, výpady vzad

Čelní dřepy:
5x osa
5x osa
5x 40 kg, 1. pracovní
5x 40 kg
5x 40 kg
5x 40 kg
5x 40 kg, 5. pracovní
1) omezil jsem hloubku, kolem paralelu jsem cítil, že už bych se vlamoval do zavřených dveří a to teď nepotřebuji
2) váhu nebylo potřeba navyšovat, nebylo cílem dělat dřepy na jedné noze, soustředil jsem se, abych obě kolena zatížil stejně a pravé toho mělo tak akorát
3) Magumi mi půjčil bandáže Rehband 3 mm, vel. S a i když mi tabulkově vychází M/L, tak tyhle jsem navlékl bez problémů a po čase už je ani nevnímal, takže jsem rád, že jsem mohl vyzkoušet
4) bandáže jsou pro zraněné koleno opravdu balzám, v krajních polohách - ať už pokrčení či pronutí - byl nepříjemný tlak či nástup bolesti výrazně utlumený, vše jakoby drželo na svých místech a to je podstatný důvod, abych si je pořídil
5) pouhé dva týdný po zranění, velká spokojenost, klep, klep ;)


Military press:
5x osa
5x 30 kg
5x 40 kg
5x 45 kg
5x 50 kg
5x 55 kg
5x 60 kg, čekal jsem trojku, ale Magumi mě naprogramoval na pět :)
i tady velká spokojenost, pomalu, pomaličku, ale vrací se ta síla :) Magumi si dal OHS, protože ho pro změnu trápí rameno.

Přítahy v předklonu: (bez pokládání)
5x 40 kg
5x 50 kg
5x 60 kg, 1. pracovní
5x 60 kg
5x 60 kg
5x 60 kg
5x 60 kg, 5. pracovní
stačilo, abych to ještě udržel striktně. činku jsme měli na podložkách, abychom pošetřili záda.

Shyby: (nadhmat, naširoko, černá guma dopomoc)
4x BW, 1.
4x BW
4x BW
4x BW
4x BW, 5.
bylo to unavanější než minulý týden, asi ty přítahy, ale dobrý, až se dostanu na čistých 5x5, tak přejdu na červenou gumu. není potřeba spěchat. když si tady borci na sebe věšejí +20, +40, tak proč já bych si nemoh věšet -20 :D lepší než dělat 1-2 poloopáčka s vlastní váhou.

váhovka: 96.5 kg

alkojednotky:
3. května: 0.5 (t0.5, m1), Žufánek na patro (a toho 1. 5. teda počítám taky jako 0.5)
5. května: 0.5 (t1, m1.5), Svatovavřinecké PS, decka před spaním
6. května: 1 (t2, m2.5), Svatovavřinecké PS, decka před spaním... ale dvakrát :)

cohen999 napsal:
vlk# napsal:
alkojednotky: 1. května: 1 (t15, m1), jenom decka Cab. Sav. na chuť
Deci vina sa rata bud ako 0,5 alkojednotky, alebo aj vobec, pretoze je to vlastne zdravotna zalezitost, ktoru v rankingu alkojednotiek netreba zohladnovat. Uvazujem aj nad kacirskou myslienkou, ze za kazde zdravotne deci vina by sa mohla v buducnosti odratat jedna alkojednotka z dna pred tym.

ty tvoje teorie mě začínají bavit takže když to budu obden střídat, dvě decky, decka, dvě decky, decka... a začnu odečítat, tak budu na konci měsíce na nule a tři lahve vína v sobě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po květen 10, 2021 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@vlk . konecne si pochopil princip pred takymi 200 rokmi bolo pitie vinnych strikov uplne bezne, a ja sa napriklad tesim, ked uz nebudem chodit do prace autom a pocas postu nielen ze budem pit pivo, ale nebudem robit nic ine, len pit pivo, po vzore nemeckych mnichov z radu Paulanerov.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 10, 2021 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

10. května 2021, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, Mag's Garage Gym #14, MiB3 M2 W1 D1

rozhýbání:
- ramena, červená guma
- ramena, černá guma
- KB, výpady vzad
- KB kolem pasu
- břicho

Dosedy na lavičku:
5x 40 kg
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 110 kg
5x 120 kg
5x 130 kg
7x 125 kg, 1. amrap
9x 120 kg, 2. amrap

v pátek jsem si zkusil čelňáky a i když to byla lehká váha, bandáže super fixovaly a chodil jsem jenom na paralel... tak dnes opět dosedy. ještě musím počkat, než to koleno začnu zatěžovat nějakou váhou a rozsah pohybu taky ještě není plný.

Magumi zvládnul totéž jako dřepy a i když si máknul, tak to dal a ještě si hnul se žebrem.

Bench-press:
5x osa
5x 40 kg
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 90 kg
5x 100 kg
7x 95 kg, 1. amrap
7x 90 kg, 2. amrap¨

tak na tohle musím dát velké bacha, jinak nebudu cvičit nic. u prvního amrapu jsem chtěl dotlačit ještě sedmé a jak už jedna strana nemohla, tak jí druhá druhá chtěla pomoct a už jsem přesně ucítil to natažení prsního svalu, které dobře znám. naštěstí velmi mírné, ale opět varovný prst - technika až na prvním místě.

Shyby: (nadhmat, naširoko, černá guma dopomoc)
5x BW, 1.
5x BW
5x BW
5x BW
5x BW, 5.

spíš tak 4 a půl, ale zjevně se to lepší a časem možná zase začnu dělat normální shyby :) Magumi je teda dělá a když já pětky, tak on dnes sedmičky.

alkojednotky:
7. května 2.5 (4.5, m5) 2x Jarošovská 11°, 0.5x Jarošovká 14°
8. května 1.5 (5.5, m6) 1x Jarošovská 14°, 0.5x Jarošovká 15° IPA
9. května 2 (6.5, m8) 1x Jarošovská 15° IPA, 1x Jarošovká 11°
Ja-ro-šovskýýý pí-vó-vááár
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2021 7:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vy ste dobri sebedestruktori
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2021 7:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je tak vždy, keď sa dvaja hecnú, samému by sa ti to nestalo!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 157, 158, 159 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: