vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 164, 165, 166 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Turakam


PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2021 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Má programy pre ľudí od začiatočníkov, športovcov, po ťažké pooperačné stavy, pomohol tisícom, ozaj poštuduj, týpek je guru zdravia kolien. A nevyžadujú skoro žiadne vybavenie. Cviky sú jednoduché, no zároveň logické a funkčné.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2021 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

15. října 2021, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, Mag's Garage Gym

Čelní dřepy:
4x 40 kg, SBD
4x 60 kg
4x 80 kg
4x 100 kg
4x 110 kg, opasek
2x 120 kg, jenom dvojka, ale stodvacet už jsem hodně dlouho neměl na krku :)
4x 105 kg, 1.
4x 105 kg
4x 105 kg
4x 105 kg, 4.
hezky jsme se s Magumim vyhecovali, ani on ani já jsme tři týdny nedřepovali, on kvůli zádům, já kvůli kolenu, a na této váze jsme končili, já ještě méně, tak jsme byli zvědaví, kam se dostaneme :) šlo to zcela nečekaně, koleno jsem hned od nuly zabalil do té sedmimilimetrové pneumatiky, tak jsem o něm skoro nevěděl ;) ale dozvěděl jsem se hned, jak jsem ho vybalil. nemůžu ho zatěžovat, co zrovna snese. i když to zase na chvíli bylo fajn.

Military press:
6x osa
6x 30 kg
6x 40 kg
6x 50 kg
6x 55 kg
4x 60 kg
Magumi si dal Klokova ve stoje + Klokova ve dřepu se 40 kg a to bylo něco... zcela mimo mé možnosti :)

Pendlay rows:
8x 60 kg
8x 60 kg
8x 60 kg
8x 60 kg

vydařený trénink, hodně jsme zase pokecali po takové době... v pondělí jsem na dřepy zvědavý, ale určitě bych měl přibrzdit na nějakou symbolickou váhu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2021 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:

2x 120 kg, jenom dvojka, ale stodvacet už jsem hodně dlouho neměl na krku :)


2x120 na čelný a s bolavým kolenom
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2021 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

18. října 2021, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, Mag's Garage Gym, říkáme tomu silovka

Dřepy: (low-bar)
6x 40 kg
6x 60 kg
6x 80 kg
6x 100 kg, 1.
6x 100 kg, 2. opasek, přihazovat nemůžu, shazovat nechci
6x 100 kg
6x 100 kg
6x 100 kg
6x 100 kg
6x 100 kg
6x 100 kg, 8., RPE 8
* ještě dnes ráno jsem měl svalovku z pátečních čelňáků... tolik k regeneraci a suplementům :D, v pátek to bylo ještě v pohodě, ale od sobotního rána...
* celou cestu k Magumimu jsem přemýšlel, co jsem si dnes zapomněl... tušení neklamalo. SBD návleky.
* koleno bolelo ještě z pátku a bez gumy to bylo těžké ho rozhýbávat
* že bych šel na 120, kde jsme před třemi týdny končili, to jsem věděl, že nepůjdu, pátek mi stačil
* plánoval jsem 60 nebo 80 jako optimálních, abych šetřil koleno... ale když už tam bylo 100, tak jsem si řekl, že se opásám a půjde to
* končili jsme po mojí 7. pracovní sérii, ale po 7. sérii se nekončí, tak jsem ještě jednu přidal ;)


Bench-press:
8x 40 kg
8x 60 kg
8x 70 kg
8x 80 kg, 1.
8x 80 kg
8x 80 kg
8x 80 kg, 4., RPE 8
už nebylo tolik času, tak nebylo potřeba šetřit síly šestkama, taky delší pauzy... a stejně mě překvapilo, jak je to s velkou činkou lehčí... mít v ruce čtyřicítky jednoručky, tak si ani neškrtnu :D

tak zase v pátek... já pořádně nemůžu dřepovat a Magumi zase kvůli levému ramenu benčovat + ani to ke vzpírání nepotřebuje, jenom je solidární :) tahy z různých důvodů ani jeden. jsme to ale dvojka :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2021 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pomaly zacinam chapat, preco sa konaju aj sutaze jednotlivych disciplin siloveho trojboja - kazdy ide tu svoju top disciplinu, pretoze ostatne dve zo zdravotnych dovodov ist nemoze... 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2021 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Pomaly zacinam chapat, preco sa konaju aj sutaze jednotlivych disciplin siloveho trojboja - kazdy ide tu svoju top disciplinu, pretoze ostatne dve zo zdravotnych dovodov ist nemoze... 😂

neduď zlej... Solferino benčuje, protože ho to baví Folha tahá, protože ho to baví... a je nejlepší na světě kdo dřepuje, protože ho to baví... to mě teď nenapadá... ale jo, Carabas dřepuje, protože ho to baví ps: I'll be back!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2021 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aktuálne i ja, prekvapivo, drepujem, lebo ma to sakra baví Toto že raz napíšem, holt, život je samé prekvapenie.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2021 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Aktuálne i ja, prekvapivo, drepujem, lebo ma to sakra baví Toto že raz napíšem, holt, život je samé prekvapenie.

a to je pravda... na to jsem si nevzpomněl :) tobě to teď tak šlape, že není divu, že tě to baví ;) dvoustovka klepe na dveře!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2021 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky drepuju, protože mě to baví, akorát to na rozdíl od Turakama stojí za vyliz prdel, protože jsem věčně domrvenej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2021 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

22. října 2021, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, Mag's Garagy Gym, lehce krátce

Zombie dřepy:
4x 40 kg, SBD
6x 60 kg
6x 60 kg
6x 60 kg
10x 60 kg
easy, ale více to tlačí na krk než při úchopu na čelní, Magumi říkal zvednout ramena, ale to zase bolí :D

Čelní dřepy:
6x 80 kg, SBD
6x 80 kg
jenom na protažení, dnes žádná velká zátěž

Military press:
6x 40 kg
6x 50 kg, 1.
6x 50 kg
6x 50 kg
6x 50 kg, 2. RPE 8.5

Shyby: (nadhmat, naširoko)
2x BW, 1.
2x BW
2x BW
2x BW
2x BW, 5.
vůbec nešly, nedotažené, je potřeba trénovat pravidelně.

váhovka: 94.9 kg

Magumi dnes byl lehce k.o., kombinace tréninků a spánkového deficitu, ale kvůli mně došel a něco se mnou podřepoval :) tak jsem si dal jenom lehčí trénink, ať pošetřím koleno dokud se nedozvím, na čem jsem. v úterý.

a na pondělí jsem Magumiho nalákal do Form Factory, že si dáme saunu, páru, vířivku, bazén... podle toho, kam půjdeme, tak to se nechal :) trénink dáme zase lehčí, nějaké dřepíky, klece mají ve FF dobré, a pak ten wellness.... než nám fitka zase zavřou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2021 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Veru, tento rok som bol v saune az 1x, teraz cez vikend...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po říjen 25, 2021 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

25. října 2021, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, Form Factory Harfa

Dřepy: (low-bar)
6x 60 kg
6x 80 kg
6x 100 kg, 1. bez SBD, bez opasku, všechno jsem dnes zapomněl
6x 100 kg
6x 100 kg, 3.
6x 110 kg, 1., Magumi dřepoval 130 a stálo ho to více sil než mě těch 100, tak jsem si solidárně přidal
6x 110 kg
6x 110 kg
6x 110 kg, 4.
navzdory kleci a úchytům na osu, které jsme ještě neviděli, navzdory ohoblované ose a protáčejícím se kotoučům, jsme něco oddřepovali, Magumi tedy o dost více a já si nadával, že jsem zapomněl SBD, protože bez nich, když jsem se trochu unavil, tak většina práce směřovala na levou nohu a to nemá valného smyslu. jediná výhoda té klece byla, že vedle trénovala pěkná holka a nebyla takhle ve fitku jediná... asi dobrej oddíl :)

Military press:
6x osa
6x 40 kg
6x 50 kg
0x 60 kg, ha ha... tak jsem na to vlítnul, že se mi zalomilo pravé zápěstí a hnusně to zabolelo
5x 60 kg, ... ale zkusil jsem znovu od prázné osy přidávat a nebylo to fatální :)
5x 60 kg
pětky se šedesáti potěšily, ale zatrnulo mi pěkně... nebylo to odebrání osy s přípravou, ale hrrr pod osu a zřejmě nebylo zápěstí ve správné pozici. to už bych pak fakt nemohl cvičit nic.

po dřepech jsme hledali, kam se přesuneme... a ejhle! vzdau, v koutku, v příšeří, byly dva pořádné stojany na dřepování a za nima dokonce platforma s Eleiko bumperama. tak tohle fitko nebude tak marné a i Magumi si přijde na své :D ale když tu činku s chutí házel na platformu, tak jsem si vzpomněl na Carabase a květináře pod ním... pod náma totiž byly taky tři patra obchodního centra :D no co, mají to mít odpružené pořádně ;)

po krátkém, ale dostatečném cvičení jsme se odebrali do wellness zóny. a ta je parádní... zatím nej, co jsem viděl. bazén asi dvacítka, teplá voda, krásně se plave... dal jsem šest bazénů, vířivka pro čtyři, ale bylo volno, jak tam moc lidí nebylo, s výhledem na televizi, parní lázeň, která páří o sto šest a sauna, společná. dnes všechno jenom cvičně, nebylo tolik času, ale příště už budeme vědět :)

příště až příští pondělí, protože podzimní prázdniny, hory, přátelé, relax, jídlo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2021 8:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
tohle fitko nebude tak marné


No podľa popisu fitka, ženských, wellness zóny to znie naozaj epicky. A ešte aj naserieš ľudí o poschodie nižšie. Čo viac si môžeš priať
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2021 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

7. listopadu 2021, neděle

MAN IN BLACK - sólo, SK Maximus Žižkov

Bench-press:
8x osa
8x 40 kg
6x 60 kg
6x 70 kg
6x 80 kg
4x 90 kg
4x 100 kg
2x 105 kg
2x 110 kg, necvičíš, nemáš sílu

Šikmý bench-press: (incline)
6x osa
6x 40 kg
6x 60 kg
4x 70 kg
2x 80 kg, rapidní úbytek síly, šmytec

Multipress: (tlaky za hlavu)
8x 20 + konstr. (asi 30), 1.
8x 20
8x 20
8x 20, 4. stačilo, vytuhly svaly

Záda, stahování kladky na hruď:
8x 60 kg, 1.
8x 60 kg
8x 60 kg
8x 60 kg, 4. příště méně, v závěru už dotahy vázly

Horní záda, Hammer:
12x 40 kg, 1.
12x 40 kg
12x 40 kg
12x 40 kg, 4. easy, 60 už by bylo moc, tak jsem přidal opáčka

Spodní záda, Hammer: (podhmat)
8x 40 kg, 1.
8x 40 kg
8x 40 kg
8x 40 kg, 4.

Břicho, přednožky:
10x
10x
10x

Biceps, jednoručky:
10x 12 kg
10x 12 kg
10x 12 kg

něco přes hodinku, ale stačilo po těch dvou týdnech flákání. minulý víkend byl prodloužený, podzimní prázdniny, na horách a ještě s přáteli, k tomu luxusní počasí, paráda, každý den turistika a bohaté večeře a wellness a večer na baru... tento týden běhání po doktorech a ještě chvíli to potrvá - napoprvé jsem nepochytil, co s tím kolenem je, jak k tomu došlo a co nabízí různá řešení... tak to s ortopedkou musím ještě probrat, až se mi k ní podaří dostat, pamatuji si jenom, že je poškozená chrupavka, opravit to nejde, ale dá se to nějak vylepšit, buď přes injekci nebo operativně narušit kost pod ní a zkusit to prokrvit, nechám si to ještě polopatě vysvětlit a pak ještě natržený vnější meniskus, ale to je drobnost.


Naposledy upravil vlk# dne so listopad 20, 2021 3:46 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2021 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8. listopadu 2021, pondělí

MAN IN BLACK - sólo polední trénink, ráno jsem nevstal, SK Maximus Žižkov

Dřepy: (low-bar, SBD)
6x osa
6x 40 kg
6x 60 kg, 1. váha akorát, koleno v SBD neprotestuje a zabírá
6x 60 kg
6x 60 kg
6x 60 kg, 4. teď už to bylo hodně rychlé, tak jsem lehce přihodil
6x 70 kg
6x 70 kg, 6.
dnes se to vydařilo, velmi příjemně pod prahem bolesti, SBD tomu hodně pomohly, váha dětská, ale i tak by to mělo pomáhat proti atrofii.

Hacken dřepy: (SBD)
6x naprázdno
6x 40 kg, 1.
6x 40 kg
6x 40 kg
6x 40 kg
6x 40 kg
6x 40 kg, 6.
spoko, díky SBD to šlo hodně hluboko, takže jsem kolena pěkně promazal a protáhnul, tady už bylo více třeba dávat pozor, aby zabírala obě stejně, není to uni-leg.

Zákopky:
12x 30 kg
10x 36 kg
8x 42 kg, 1.
8x 42 kg
8x 42 kg
8x 42 kg, 4. těžký, dělal jsem ksichty, ale nikdo to neviděl :)

Tricepsové kliky:
8x BW, 1.
8x BW
8x BW
8x BW, 4.
tak tenhle cvik mi chybět nebude, mám pocit, že už mám ramena hodně dlouho v pořádku a tohle zřejmě technicky neumím a menší váhu si teď nenaložím, tak se toho raději vzdám ve prospěch šetrnějších tricepsových cviků.

45 minut, stačilo

na recepci mladá blondýna, příjemná změna, a když jsem vracel klíče od skříňky, tak se usmála tak, že by člověk hned počkal až bude mít padla a odvezl ji svým šestiválcovým sportovním coupé dvacet kilometrů za Prahu nebo kde bydlí. budu ji říkat Hermiona. i když to byla taková kombinace mezi Emmou Watson a Chloë Moretz. příště se musím líp podívat. je mi jasné, že to byl profesionální milý úsměv na každého, kdo odchází... ale tohle děvče je přirozený talent :)


Naposledy upravil vlk# dne po listopad 22, 2021 2:26 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 164, 165, 166 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: