Making the Game...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 370, 371, 372 ... 408, 409, 410  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Making the Game...  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Making the Game...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Turakam


PříspěvekZaslal: st listopad 24, 2021 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,
do poslednej chvíle som nevedel, či pôjdem máknuť, no nakoniec, prekvapivo, pekný trenál!

Military Press
os x xy
40 x 6
40 x 6
55 x 4
55 x 4
70 x 3
75 x 1
80 x 1
85 x 1
90 x 1
80 x 4 SBD, ťažkô
80 x 4
80 x 4, ej, ale som zrýchlil
80 x 4, ľahké
80 x 4
Darmo, tréningový výpadok na militárku vždy cítiť, ale motor sa dostal do otáčok a zaplo sa aj turbo!

tricepsové stlačovanie kladky s lanom
20 x 15
20 x 15
20 x 15
20 x 15
20 x 15
Tu som riadne zosilnel.


Silová obývačka nás opäť prichýlila a nové gainy chystá!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2021 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,

benč
os x xy
50 x 6
50 x 6
80 x 6
100 x 4
110 x 1
120 x 3
120 x 3
120 x 3
120 x 3
120 x 3
120 x 3
Návrat na obývačkovú lavičku, ktorá má síce svoje muchy, ale aj tak ju zlatom obsypem, tlakovať sa na nej dá a padli už na nej pekné čísla, takže nech len slúži. Vydrené bez návlekov.

supersérie príťahy v predklone s veľkou činkou + sťahovanie hornej kladky s napnutými rukami v stoji s lanom
50 x 12 + 15 x 10
50 x 12 + 15 x 10
70 x 8 + 15 x 10
70 x 8 + 15 x 10
70 x 8 + 15 x 10
Tak toto bolo peckové kombo, asi zaradíme častejšie, laty nafúklo parádne.

bicepsové zdvihy s ezkou
25 x 10
25 x 10
35 x 6
45 x 3
55 x 3
60 x 3


bicepsové zdvihy s ezkou - kladivový úchop
40 x 6
40 x 6
40 x 6


Výživný tréning, som zaň rád!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne listopad 28, 2021 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,

Zadné drepy
drevená tyč x 6
drevená tyč x 6
os x 4
os x 4
os x 4
50 x 4
50 x 4
50 x 4
80 x 3
80 x 3
80 x 3
90 x 1
100 x 2 SBD
100 x 2
100 x 2
110 x 1
110 x 1
110 x 1
110 x 1 jak z praku
Nechcel som úplne brzdiť sparinga a nakoniec to vcelku šlo, strach tam je, no všetko opáčka pod max. kontrolou, rýchle a bezbolestné. V obývačke sa mi, úprimne, drepuje lepšie jak vo fite, len odložiť činku je pri vyšších váhach problematické, inak sa viem dostať do drepu oveľa lepšie, ktovie čím to je?

Goblet drepy s kotúčom
ja + 10kg x 10
ja + 10kg x 10
ja + 10kg x 10


Tak prvý týždeň po návrate k zadným drepom za nami, verím, že to opäť dobudujem.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2021 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super, pôjde to, verím že to dobehneš čoskoro
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st prosinec 01, 2021 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,
Kelly vďaka, dúfam, dúfam, hehe.

Military Press
os x xy
40 x 6
40 x 6
55 x 4
55 x 4
70 x 3
70 x 3
77 x 1
85 x 3 SBD
77 x 3 Error
85 x 3

85 x 3
85 x 3
85 x 3
70 x 11:)
Pekná drina dnes (jedno záváhanie pri nakladaní, heh, to by bolo, byť tak silný, lebo som to vyhodil do stropu, že čo-to?), no dobrý pocit, cítil som sa dáky plný, a to som na nohách klasicky v stredu od 5:15 a nešiel bus, takže som ešte krásne romanticky postál polhoďku a mohol tak hlboko rozjímať.

facepulls
20 x 12
20 x 12
25 x 12
25 x 12

tricepsové stlačovanie kladky s lanom
25 x 8
25 x 8
25 x 8
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2021 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,
ech, smutná správa - kamošova žienka má asi covid, takže dnes bez tréningu, uvidíme, ako test zajtra...
Tak šla aspoň moja ženu na 3. a ja bačoval opäť s malým. Raná váha 86,4kg oblečený.

brucho
6 supersérií + 3 série
kvalita


Zajtra dám asi ruky a v pondelok pôjdem omrknúť fitko v škole, ešteže som si naň spomenul, budeme učiť online, takže potom máknem, kolega tvrdí že tam je viac ako 100kg, s tým sa už dá čo-to porobiť a budem len rád aj za takúto možnosť.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2021 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
ech, smutná správa - kamošova žienka má asi covid, takže dnes bez tréningu, uvidíme, ako test zajtra...

Zajtra dám asi ruky a v pondelok pôjdem omrknúť fitko v škole, ešteže som si naň spomenul, budeme učiť online, takže potom máknem, kolega tvrdí že tam je viac ako 100kg, s tým sa už dá čo-to porobiť a budem len rád aj za takúto možnosť.


Tak to je mrzuté, hlavne, nech vás to nelízne. A kvitujem, že aj keď sú podmienky komplikované, nevzdávaš to. Darmo, srdciar sa hneď vidí
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne prosinec 05, 2021 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,
ranná váha 86,1kg - som štíhly a fešák i panderko viem stiahnuť a nohavice, ojojoj, tie na mne vejú, žiaľ, stehná miznú a lýtka ani nikdy neboli. (Inak z 98,5 na 86,1 vcelku ujde)

supersérie bicepsové zdvihy s jednoručkami + tricepsové extenzie v stoji s jednoručkou spoza hlavy jednoruč
5ky x 15 + 5ky x 15
5ky x 15 + 5ky x 15
10ky x 10 + 10ky x 10
10ky x 10 + 10ky x 10
10ky x 10 + 10ky x 10
10ky x 10 + 10ky x 10
10ky x 10 + 10ky x 10
10ky x 10 + 10ky x 10

tlak s jednoručou v stoji jednoruč - neutrálny úchop
10ka x 8 každou
15ka x 8 každou
15ka x 8 každou
15ka x 8 každou
15ka x 8 každou
15ka x 8 každou
15ka x 8 každou


Rýchle a príjemné, solídne som sa za tých 20 min. zapotil.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2021 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,
dnes teda školská etuda vol. 1, najprv pozitíva - nebola mi zima, prekvapivo, lebo celý deň ma v triedach oziaba, zajtra beriem kožuch po dedkovi alebo bundu aj na vyučko, darmo, keď musíš, tak musíš. Dosť strojov, ale takých, ktoré sú takmer nepoužiteľné a v bežnom gyme by som ich obišiel na kilometer, no možno, možno dám niektorým šancu, ale čo ma seriózne rozplakalo bolo, že v celom gyme žiadne, ani tie najjednoduchšie stojany na drepy/pressy, ech, len v kúte sa krčila tenučká benčová lavička, na ktorú keď som priložil, tak hrozilo, že sa celá katapultuje a naše zoznamovanie skončí hneď neslávne...

benč
os x xy
60 x 6
60 x 6
80 x 4
80 x 4
90 x 1
105 x 3 stopky
105 x 3 stopky
105 x 3 stopky
105 x 3 stopky
105 x 3 stopky
105 x 3 stopky
105 x 3 stopky
Fúú, tá tyč je dlhá, hrubá a skrivená, v zarážkach, ktoré vedú popri ušiach a končia tak 20 cm od hlavy tancuje, úprimne, najhoršia lavička a os, s akými som v živote cvičil (...a že ich bolo, áno, aj podomácky zbastlovaných...), váha orientačná, ledva som to vedel odobrať a viac kotúčov som nenašiel, no (teda ešte pár kg asi nájdem, tak do 110:)). Reku, dám stopky, odložiť činku bol výkon sám o sebe heroický, ale - prežil som i nejaký ten endorfínik sa vyplavil i hudbičku som z mobilu popúšťal.

zhyby
ja x 5
ja x 5
ja x 5
ja x 5
ja x 5
ja x 5
ja x 5
Ejha, íha, dáka tenká konštrukcia navarená k stropu nevyzerala vábne, no sadla do rúk ako uliata a už to zhybovalo, radosť sa tak kvalitne podvíhať.


Vydrenô aj s prenášaním a hoardovaním kotúčov i pseudorozcvičkou za 45min. Zajtra, ha, ha-ha-ha, mrťák, ale čo sa smejem, vlastne pôjdem váhy ako Cohen , teda stále pohoda.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2021 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to znie teda ako epicke fitko Ale co uz, kym sa inak neda, postaci. Na drepy hadam celnaky s premiestnenim zo zeme?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2021 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ak je tam 150kg kotucov, tak je to fitko par excellence! 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2021 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,
školský gym - etuda vol. 2:

bulhary
ja x 8 každou
ja x 8 každou
ja x 8 každou
ja + 10kg x 8 každou
ja + 10kg x 8 každou
ja + 10kg x 8 každou
Pumpa hneď, ale trvalo to nôžkam premazať sa napriek solídnej rozcvičke, takže kadejako vŕzgali, heh.

goblet drepy s kotúčom
ja + 15kg x 6
ja + 15kg x 6
ja + 15kg x 6
ja + 15kg x 6
Z núdze cnosť, stehno ešte šetrím a tú krivuľu zrána premiestňovať ozaj nebudem.

pauzovaný mŕtvy ťah
60 x 4
60 x 4
60 x 4
110 x 2
110 x 2
110 x 2
110 x 2
110 x 2
110 x 2
110 x 2
110 x 2
110 x 2
110 x 2
No, no, no, naložil som všetko, čo sa dalo, zaradil obmenu s pauzou tesne po odlepení v tenzii a bola to solídne makendo.

brucho
6 sérií
...i koliečko


Úprimne, užil som si to! Iný impulz a svalovku mám tak hádam všade poriadnu, ako to je všetko v tempe.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2021 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A ze vraj Cohenove vahy, tsss... takto ma podcenit! 😅
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2021 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Občas iný impulz robí divy. Keď som z núdze zaradil niektoré cviky alebo náradie, ako expandery, nestačil som sa čudovať Držím palce, keď nič viac, s ľahkými váhami si telo odpočinie, zahojíš a potom na to vletíš zas naplno.

Cohen: no čas zabrať, nech ťa Turek nemusí používať ako meradlo náročnosti tréningu
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2021 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Cohen: no čas zabrať, nech ťa Turek nemusí používať ako meradlo náročnosti tréningu
Myslel si meradlo NEnarocnosti treningu...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Making the Game... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 370, 371, 372 ... 408, 409, 410  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: