Uživatel77


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Uživatel77  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Uživatel77
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Uživatel77


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2022 5:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To neni spatny napad. Vyzkousel jsem a s moji technikou je to v podstate nepublikovatelne :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2022 6:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se nediv
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirkas8


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2022 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nabizi se varianta, ze mas cinku moc vysoko a jdou ti pak kolena moc pred spicky. Kdyz das cinku na zada trochu niz, samo se to upravi a preneses vic vahy na zadek. Ale bez videa je to vesteni z kristalvoe koule. Tohle je jen nejcastejsi scenar...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uživatel77


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2022 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

26.8.2022
Bench:
5x5x40kg

Video drepu se pokusim poslat vecer.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uživatel77


PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2022 8:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

28.8.2022
Dřep:
5x5x40kg
Abs: 3x10
Hodnocení: Asi jsem u dřepu šel moc nízko vzhledem k mizerné mobilitě a zkrácenosti snad všeho... První foto spodní fáze s bolestí kolen, druhé foto spodní fáze při které kolena nebolí. U dalších opakování se mi povedlo dostat se ještě trochu níž bez bolesti.


Naposledy upravil Uživatel77 dne út říjen 04, 2022 5:36 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2022 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Druhe je podle me dostacujici hloubka
Ale kulatis spodni zada ( googli butt wink)
A zkus i fotku ( video) zezadu, kvuli symetrickemu otvírání obou kolen
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uživatel77


PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2022 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OK, pogooglim.

Chtěl jsem se vyhnout připomínkám o polodřepech atp., tak jsem se snažil jít co nejníž no. Foto/video zezadu udělám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirkas8


PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2022 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No hlavne mas cinku nad spickama chodidel, coz je spatna paka pro zada. Cinku lehce vys na zada, hloubku jen tu mensi cos fotil, ta uplne staci...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2022 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vliv na to muze mit taky i sirka postoje, chtelo by to zkusit natocit a porovnat dle videa a pocitu z provedeni ruzne sirky postoje a zjistit jake ti vyhovuje, nekdo chce nutne drepovat na uzko a je to pro nej mozna to nejhorsi co jde. Me vyhovuje styl kdy drzim cinku spise nize, jedu maximalni hloubku kam me telo pusti, sirka postoje o trochu vice nez sire ramen ne o moc a vytocit pomerne dost spicky, timhle tim padem mam nejvyssi rozsah pohybu, nejvetsi pohodlnost ale zaroven hodne zalezi i na pakovych pomerech (ja jsem docela nizkej, 170 cm ale zalezi na vice vecech) a taky pri tyhle technice je nutne mit dost naucenou techniku a zpevneny abduktory/adduktory aby kolena zustala tam kde maji. Na techniku drepu taky doporucuju dosed jako pomocny cvik.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uživatel77


PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2022 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

31.8.2022
Bench - jednoručky:
5x5x22.5kg
Hodnocení: Všechny bench lavice na dlouho plné, tak jsem šel na jednoručky. Vše v klidu. Dřepy natočím ze všech stran, jen se mi nechce s čínkou výš na záda, low bar mi vyhovuje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2022 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1. smajlíky tam dávat nemusíš, my tě neukousneme.
2. máš tam zapsáno 5x5x40, ale na fotce je prázdná osa... pokud máš horší mobilitu, tak se foť a toč s naloženou činkou, půjde to lépe. a s rovnou podrážkou je to taky horší.
3. nevím, čemu říkáš low-bar, ale i přes ty smajlíky to vypadá, že máš osu úplně za krkem, jako vzpěrači, high-bar je nad hranou lopatek, low-bar pod
4. ta první fotka je pěkná, ale máš kulatá záda a určitě nesmí kolena bolet, ta druhá fotka úplně stačí, když srovnáš záda, což srovnáš, pokud tam něco naložíš a činka tě vyváží... sám se s prázdnou osou ani tak nízko nedostanu, dokud se pořádně nerozhýbu.
5. ten objem tréninků je mizerný... jeden cvik, 5x5, a hotovo?? to máš i se zahřátím 15 minut. měl bys mít trénink tak na 45-60 minut.
6. když začínáš a koukám na ty váhy, tak spíše 5x8, pět opakování je málo, potřebuješ trochu hypertrofii.
7. pokud něco nenatočíš z dobrého úhlu, tak ti těžko někdo poradí.
8. kde cvičíš? možná máš někoho poblíž, kdo by pomohl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uživatel77


PříspěvekZaslal: čt září 01, 2022 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1. Jsem stydlivej :D
2. Mám jen boty s rovnou podrážkou. Běžecké s bublinou na cičení tahat nechci, ale koukal jsem, že si na dřepy dost lidí dává malé 0,5kg kotoučky pod paty.
3. Umístění čínky mi příjde dost nízko, bude vidět na videu.
4. Můžu se rozhýbávat jak chci, ale s prázdnou osou mě dřep do pozice na první fotce bolí vždy (kolena), když na osu něco naložím a trefím se do dobrého postoje, tak kolena nebolí. Ale je to o tom, trefit se do dobrého postoje, takže jsem si někdy i první 3 opakování zkoušel různé vytočení špiček, dokud mi to nesedlo...
5. Objem je mizerný, s tím naprosto souhlasím, rád bych přidal nějaké doplňkové cviky, dříve (PPL) jsem trávil ve fitku cca 80 min i se sprchou. Teď jsem za půl hoďky venku.
6. Klidně 5x10
7. Točím se sám tím stylem, že někde pohodím kotouč a opřu o něj telefon. Je mi trapné někoho oslovovat, nebo tahat do fitka stativ, ale mohl bych si půjčit bednu, aby byl telefon výš...
8. Tak různě, kde se mi to zrovna hodí. Většinou se ale pohybuju v západní polovině Prahy. Když bude někdo zdejší ochotný poradit osobně, můžeme domluvit trenink v podstatě kdekoli v rámci Prahy a okolí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt září 01, 2022 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2. O tom ani neuvazuj! Radeji bez bot naboso!
8. Mas stesti, Vlk je Pražák 😁
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uživatel77


PříspěvekZaslal: čt září 01, 2022 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2. Bez bot jsem nikdy nedřepoval, ale zkusím.
8. Jak moc jsem v hajzlu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt září 01, 2022 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už podľa fotky vidím, že máš úzky postoj a nedostatočnú mobilitu bedra a členku (kotník).
Skús niekedy vytočiť špičky von a kolená tlač von, nad špičky. To by ti malo umožniť ako keby sadnúť nižšie a bez butt winku, lebo ti nebudú zavadzať vlastné nohy:
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Uživatel77 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: