Máčův kondiční log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 206, 207, 208 ... 232, 233, 234  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Máčův kondiční log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Máčův kondiční log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Máča


PříspěvekZaslal: út září 06, 2022 5:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BĚH LAPAČ
31minut-6,1km
Tak jsemto byl po nějaké době zase zkusit a dobrý noha (levý přitahovač) nebolela, cítil jsem to jenom občas úplně minimálně, tak uvidíme jak dál,

workout:
bradla/shyby
bradla-8,7,6,5,5x
shyby-5,4,4,4,4x

břicho:natahování nohou vleže na zádech:5,4,3x plus planky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st září 07, 2022 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolo brod-rslavice-hradčovice-veletiny-kunovice-kostelany-starák-uh-kunovice-brod
2:05 - 53,75km
Jelo se super, bezvětří, ideální teplota.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt září 22, 2022 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení

kliky/shyby/dřepy
kliky-200x (47,30,30,22,20x ráno-47x)
shyby-36x (nadhmat-5,4,3x paralel-6,5x ráno nadhamt-5x paralel-7x)
dřepy-4x25
spodní záda planky-7 sérií

Tak musel jsem dát 2 týdny pauzu jelikož na mě sedla rýmy jak trám a měl jsem i fest chycené dutiny a kalal jakdybych tahal 3 krabky denně takže to fakt nešlo, ale dnes už to je o dost lepší tak jsem si zkusil zacičit a celekm to šlo.Jinak i s nachlazením jsem zvládnul 5ti denní dovču ve Slovinsku a i přes celekm chladné počasí to bylo fajn a odpočinul jsem si psychicky i fyzicky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po září 26, 2022 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh lapač
31:46 - 6,3km

workout:
kliky bradla/shyby

kliky-9,8,7,6,5x
shyby-5,5,4,5,4x


Tal běželo se v pohodě a hlavně noha úplně bez bolesti, takže super..jen to dál.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út září 27, 2022 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky/shyby/dřepy

kliky-celkem 185x (50,30,31,24x ráno-47x)
shyby-celkem 45x (nadhmat-5,5,4,4x paralel-5,4,4x ráno nadhmat-7x, paralel-7x)
dřepy-4x25
břicho zkracovačky balon-5x10
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st září 28, 2022 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh lapač
37:17 - 7,25km
Bez bolesti!

workout:
bradla-9,8,6,5,5x
shyby-5,5,4,5,4x

ráno 50kliků,Shyby-6,7x
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá září 30, 2022 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak zase bude muset být pauza
Už to vypadalo, že je nachlazení na ústupu ale včera mě to zase chytlo, nachlazení, bolest dutin atd..Nevím jestli jsem si to nemohl zhoršit saunou co jsem dával ve středu po běhu, možná bylo ještě brzo..
Každopádně už je to 3 týdny co jsem nachcípaný a furt se toho ne a ne zbavit..
Zkusím jít dnes na infuzi céčka co máme placené v práci a uvidíme no..a to jsou ještě u nás o víkendu hody
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá září 30, 2022 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam ten isty problem. Ani by ma to nevyrusovalo, ale prihlasil som sa na Devin - Bratislava buduci vikend a uz mam kvoli dutinam a spol. skoro 2tyzdnovy treningovy vypadok. 🤯
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2022 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh lapač
36:44 - 6,97km

workout:
bradla/shyby
bradla-9,8,7,5,5x
shyby-5,5,4,4,4x

břicho plank-5x


Tak i přes to, že je pořád ani po víc než měsíci nejsem zdaleka OK, cítím dutiny, smrkám a kašlu jak malý tuberák tak už je to přece jenom konečně o něco lepší tak jsem nevydržel a šel to opatrně zkusit, no a ve výsledku to šlo o dost líp než jsem čekal, myslel jsem že dám max tak 5 km a budu rád ale šlo to kupodivu fakt dobře a i workout celkem dobré takže spokojenost!Tak dou fám že už tu zku... rýmu nebo co to vlastně je konečně ze sebe shodím, už se mě to zdá jako věčnost
P.S. A jako bonus jsem se při běhu krásně odhlenil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2022 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak za letošek zatím naběháno jenom prachbídných 497km!!
Tak málo už dlouho, možná ještě ani nikdy kromě běžeckých začátků před dlouhýma rokama nebylo..


Je to holt kvůli bídnému zdravý letošní rok, kdy mě furt něco bolelo (holeň, přitahovač azd.) anebo jsem byl pro změnu nemocný..jediná slabá útěch je, že jsem naopak najezdil rekordní km na kole, aspon že tak no..tak snad bude příští rok lepší skóre a o hodně!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2022 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevadi, su aj take sezony. Raz je lepsi beh, raz bike, alebo ide cvicenie... nikdy to nie je rovnake. Za tie roky co si robim zaznamy to pekne vidiet. Najdolezitejsie je drzat sa mimo velkych zraneni.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2022 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Amen je to presne tak!nema cenu nic planovat dopredu kdyz vystavi zdravi stopku stejne nic neudelas a je to to nejdukezitejsi jak rikas.Ale musim rict ze kolo me letos dost bavilo a posouvam se v nem porad dal a dal narozdil od behu kde spis stagnuju a mozna uz jsem na stropu svych moznosti.Jedina skoda ze to neni (aspon pro me ne) celorocni sport
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2022 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si v statistikach uvadzam okrem nabehu a bicykla aj tzv. hybridne kilometre, co su dohromady zratane bezecke a cyklisticke kilometre, len teda jeden bezecky km = 3 cyklisticke km. Pripadne este plavecke km v nejakom pomere k bezeckym, ale kedze neplavam, tak ma to nejako netrapi. Sucet mi potom ukazuje pribliznu celorocnu kardio zataz.
S hodinkami a aplikaciou je to samozrejme cele ovela jednoduchsie a sofistikovanejsie.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2022 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj přesně jsem o tom přepočtu běh - kolo dnes přemýšlel, kolik asi cyklokilometrů může být 1 běžecký..někde jsem kdysi tuším četl že cca 4-5 cyklo rovná se 1 běžecký, samozřejmě v závislosti na profilu, tempu atd. Sám podle svého pocitu únavy po běhu a po kolel bych to viděl zhruba podobně..u plavání to nedokážu určit už vůbec

cvičba
kliky/shyby/dřepy

kliky-190x (50,28,30,22,20 ráno-45x)
shyby-41x (nadhmat-5,5,4,4x paralel-5,4x ráno nadhmat-7x, paralel-7X)
dřepy-4x25
spodní záda-planky balon 7 sérií
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2022 6:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som si to vyratal individualne podla namahy a casu, kolko ma stoji bicykel oproti behu a vyslo mi to okolo 3 a pol, ale cisto orientacne je to ok aj s tromi.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Máčův kondiční log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 206, 207, 208 ... 232, 233, 234  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: