chut na sladke


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - chut na sladke  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> chut na sladke
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kouba the man


PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PIČO
_________________
INDEPENDENT MAN
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kouba the man napsal:
PIČO


Kouba IS the man
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 6:13 pm    Předmět: Re: chut na sladke Odpovědět s citátem

anjelik napsal:
neviete niekto poradit ako nejakym sposobom obmedzit chut na sladke ? uz dlhsiu dobu taham cez 15 000 kalorii denne a neviem to zastavit


Tak presne tenhle topik jsem chtel vcera zalozit ja a nejak jsem se k tomu nedostal. Mam presne to same, porad chodim a hledam neco sladkeho, do ceho bych kousl a nejhorsi je, ze jak kousnu a tak prestanu, az uz neni co jist nebo mam prazdnou penezenku :D Ted mne dela nejvetsi problem zmrzlina, v nedeli nekolik cornet na benzince, vcera po obede 7 nanuku a dneska v Brne jsem opet nekolikrat podlehl a odlehcil sve penezence Do toho jeste obcas BeBecka....
Jednie co me uklidnuje je to, ze si rikam, ze ty sacharidy jsou potrebuji pro regeneraci :)
Nikdy jsem sice nic na potlaceni nezkousel, ale rekl bych, ze nic krome silne vule nebo silne motivace, na me fungovat nebude.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zenzucht


PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já zaháním chutě na sladké tím, že si dám ovocný džus.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anjelik


PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 6:56 pm    Předmět: Re: chut na sladke Odpovědět s citátem

Draper napsal:
anjelik napsal:
neviete niekto poradit ako nejakym sposobom obmedzit chut na sladke ? uz dlhsiu dobu taham cez 15 000 kalorii denne a neviem to zastavit


Tak presne tenhle topik jsem chtel vcera zalozit ja a nejak jsem se k tomu nedostal. Mam presne to same, porad chodim a hledam neco sladkeho, do ceho bych kousl a nejhorsi je, ze jak kousnu a tak prestanu, az uz neni co jist nebo mam prazdnou penezenku :D Ted mne dela nejvetsi problem zmrzlina, v nedeli nekolik cornet na benzince, vcera po obede 7 nanuku a dneska v Brne jsem opet nekolikrat podlehl a odlehcil sve penezence Do toho jeste obcas BeBecka....
Jednie co me uklidnuje je to, ze si rikam, ze ty sacharidy jsou potrebuji pro regeneraci :)
Nikdy jsem sice nic na potlaceni nezkousel, ale rekl bych, ze nic krome silne vule nebo silne motivace, na me fungovat nebude.

to je ok ja si hovorim podobne kraviny. teda konkretne ze uz ked zacnem jest tak zbytocne v polke prestanem ked pri tolkych kvantach v jednej davke ajtak vsetko nepremeni na tuk a vetsinu vyserem tak skoncim az ked sa neviem vystriet a musim pol hodinu chodit v predklone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sabatini


PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper: A zkoušel jsi HCA? Teď se na mě vrhnou odpůrci všech doplňků kromě kreatinu, že to je nefungující nesmysl a vyhozené peníze, ale mně to skutečně pomáhá. Ustáluje hladinu cukru v krvi a snižuje chuť k jídlu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iron Lung Power


PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zaujímavá téma. Mám to trochu podobné, keď začnem jesť čokoládu (hlavne v minulosti) tak neviem prestať. Ale nenapadá ma nič konkrétne... hádam sa len niekedy úmyselne prežrať čokolády aby vám bolo zle a potom ju ja osobne nechcem ani vidieť.
Ale zase spolužiačka hovorí, že zje na posedenie štyri 100-gramové Milky a je v pohode
_________________
"Já zprávy neposlouchám. Já zprávy tvořím."
Ole Einar Bjoerndalen
http://en.wikipedia.org/wiki/Ole_Einar_Bjorndalen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lalala


PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a co takhle přestat byt zmlsaná kunda?
edit: -u... "kunda"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 4:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sabatini napsal:
Draper: A zkoušel jsi HCA? Teď se na mě vrhnou odpůrci všech doplňků kromě kreatinu, že to je nefungující nesmysl a vyhozené peníze, ale mně to skutečně pomáhá. Ustáluje hladinu cukru v krvi a snižuje chuť k jídlu.


nezkousel a abych rekl pravdu, tohle je vec, ktera me zas az tak netrapi a pro me asi zbytecna, u me je to spis o vuli. To radeji investuji do veci na lepsi spanek a podobne, to mne momentalne trapi vic.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sloty


PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mně pomáhal grep nebo banán teď už nemam chuť na sladký vůbec
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sloty napsal:
mně pomáhal grep nebo banán teď už nemam chuť na sladký vůbec


To by jiste taky pomohlo......vzdycky si po tech mych sladkych prezirackach, co mam posledni dobou, rikam "ty debile proc sis nedal misto tech 3 snickers treba 3 banany nebo jablka" Sice taky spousta cukru, ale urcite lepsi nez snickers a navic bez tuku a s vitaminy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
minsc


PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Sloty napsal:
mně pomáhal grep nebo banán teď už nemam chuť na sladký vůbec


To by jiste taky pomohlo......vzdycky si po tech mych sladkych prezirackach, co mam posledni dobou, rikam "ty debile proc sis nedal misto tech 3 snickers treba 3 banany nebo jablka" Sice taky spousta cukru, ale urcite lepsi nez snickers a navic bez tuku a s vitaminy


Dobrý jsou třeba sušený datle nasypat tak do půlky hrnku, k tomu přidat nastrouhanej zázvor a zalít vařicí vodou a rozmíchat. Jde to i se lžičkou kakaa.
_________________
"Vojna je zvláštní druh onanie, kdy č***k honí člověka."

Jsem hrozně chudej, a tak hraju automaty abych měl hodně peněz.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peca


PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drapere ty rikas trem snickerskam preziracka?tohle svaci deti na prvnim stupni
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peca napsal:
Drapere ty rikas trem snickerskam preziracka?tohle svaci deti na prvnim stupni


no vis, kdyz je to po vydatnem obede a celkove energeticky vydatnem jidle a jeste minimalne 4x tydne....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holota


PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

u me to je tak, ze kdyz sem v objemu a zeru mrte klasicky stravy, tak chut na sladky neni nijak vysoka a nedela mi problem ji odmitnout ikdyz ji mam pred rypakem...pravej opak nastava v diete nebo v pripadech, kdy se dostatecne energeticky nezasobim z bezny stravy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - chut na sladke Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: