Cesta za ztracenou kondicí...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 37, 38, 39  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cesta za ztracenou kondicí...  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Cesta za ztracenou kondicí...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jarack


PříspěvekZaslal: so březen 21, 2009 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska bylo hokejový volno. Líbilo se mi to ještě víc, než včera, i když jsme padly. I Slávie se mi líbí. Sice nemam rád Pražáky, ale musim říct, že hrajou sportovně a zatim vše unesli. doufam, že je doma roztrháme na kusy..
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem dal komplet bez kola a stretchánku, takže to zas takovej komplet nebyl. Zjistil jsem, že utěšeně nabíram (tloustnu) a že mam pěknejch 85kg
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To byl zase den.. Včera se patrně vyřešila moje aktuálně dost zkomplikovaná životní situace, takže jsem se z tý radosti pořádně sestřelil. Dneska ráno jsem myslel, že chcípnu, protože jsem vstával po osmý a bylo mi hrozně blbě, jak jsem dlouho nebyl chlastat. Pak jsem u kámoše řešil stěhování v podstatě až do večera. Dorazil jsem dom někdy okolo 18:00 a šel cvičit. V posilovně jsem zjistil, že jsem zapomněl na hokej. Naštěstí je v posilovně plátno, takže jsem čuměl. Padly jsme, ale to je prostě sport. Víc mě nasralo, když jsem přišel domu a pustil comp, kde jsem zjistil, že ptákostrana padla, takže je dost možný, že nám budou vládnout levičácký tlamy (nechci se nikoho dotknout, ale nemam rád levici, komouše a podobný existence). Jinak proběhnul komplet, jak má bejt se všim všudy. U kámoše jsem sežral ňákej CREALKIN nebo co a jedinej výsledek byl ten, že mě začla pálet žáhá (Vim, že se to musí brát pravidelně, chtěl jsem to akorát okusit). Jídlo sem ani dneska psát radši nebudu. Složení dobrý, ale první proběhlo až před 11 ráno.
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUFU


PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tenhle log je krutej. Takovej vyjímečnej. Telenovely na na Nově hadra. Vždycky se těším co se přihodí další den.
Dokonce je i vidět, že se pěkně zlepšuješ, hlavně s tím chlastem (včerejší úlet se nepočítá, že ano ).
Každopádně jen tak dál.
_________________
Mám velký průhledný svaly !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supeeel


PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky tenhle log sleduje a každý den sem natěšený co nového přibude

Fandím ti, jen tak dál
_________________
Všechno přijde časem, ale jinak sem dobrý :))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oakus


PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 10:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jojo, taky se přidávám do fanclubu tohoto nevšedního cvičence
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, děkuju za reakce.. Včera jsem dával komplet a pak se ozval Vojta (kamarád) a skákli jsme do hospody, jelikož odjíždí na dobu neurčitou do Irska za prací. Přežil jsem to docela ve zdraví. Až se ještě trochu rozkoukam, tak chci zajít. Viděl bych to tak na dvanáctku.


Běh 3km za 15min
Motýlek40,45,45,40
Tlaky v sedě s jednoručkama 10,5 12 12 10
tricepsové stahování kladky 18,21,21,18
Shyby širokým úchopem (váha je zde opora) 50, 45, 45, 50
Takovej ten cvik, jak člověk stojí rozpaženej s kladkama a přitahuje je směrem k ramenoum na bicák. Na začátku dlaně směřujou ke stropu 15 18 18 15
Mohamedánky 35 40 40 35
Křížové zkracovačky 20 20 20 20
10 min kola (takový lehoučký stoupání, rychlost držim na 25)
Kompletní stretchingová sada

Všechny série jsem jel po deseti opakováních až na ty zkracovačky samozřejmě. Takhle to vypadá vždycky, když dam ten komplet. Budu vděčnej, za každej názor, protože nevim, jestli to dělam dobře i když se po takovýchto tréningách cítím výborně nalazen a už tak před měsícem a půl mě nic nebolelo. Přidávat váhy ještě zatím nechci a dělit to asi vůbec nebudu, protože mě to se.... :-) Tak zatim ahoj
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes proběhlo něco podobného jako včera, akorát bez kola a stretchingu, protože mě tam rozptylovala Martina. Učil jsem jí mrtvej tah (kterej nedělam). Řekl bych, že jeden z nejvíc sexi cviků u holek. Ještě tak zakopávání nebo hyperextenze. I když je fakt, že se mi celkově líbí, když holky cvičí..
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUFU


PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jarack napsal:
Dnes proběhlo něco podobného jako včera, akorát bez kola a stretchingu, protože mě tam rozptylovala Martina. Učil jsem jí mrtvej tah (kterej nedělam). Řekl bych, že jeden z nejvíc sexi cviků u holek. Ještě tak zakopávání nebo hyperextenze. I když je fakt, že se mi celkově líbí, když holky cvičí..

A vůbec nejlepší je kundostroj
_________________
Mám velký průhledný svaly !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oakus


PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Místo motýlka dej bench nebo tlaky s jednoručkama s různými sklony
Místo toho divnýho cviku s kladkama na bicák bych dal velkou činku nebo EZtu a střídal to třeba s jednoručkama ve stoje
Hoď tam dřepy a něco na hamstringy... střídej třeba dřepy s mrtvolou...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, nemůžu jet nohy, protože mam v prdeli kolena právě z kačáků, žabáků a podobnejch dřepovejch cviků. Spoléham na běh a kolo, ale ideální to neni. Taky mi nepřidaly lowkicky a že jich tam pěknejch pár napadalo. Jinak olympijskou osu, ézetu a jednoručky samozřejmě jedu. Snažim se jet tak, abych na každou partii měl jeden den osovej cvik a druhej den kladkovej. Neni to ale pravidlo, kterýho se držim vždy a občas mam víc os nebo kladek. Tento cvik ve stoje mě opravdu kvalitně napumpoval, až jsem se tomu divil. Jinak kundo stroj je dobrej, pár by jich u nás bylo. Trošku jsem přemýšlel, že bych začal cvičit ňákej ten hamstring třeba už zmíněnýma mrtvolama nebo zakopáváním, ale asi zůstanu u běhu a kola. Děkuju všem za rady a názory.. PS: Bench jsem jel zrovna včera na nakloněný lavici a dneska pojedu rozpažky s kladkama na rovný nebo pullover. Na bicák sem dával koncentrovanej zdvih s jednoručkou a dneska ještě uvidim, na záda sem včera házel stahování kladky, atd.
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Menii


PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nevím jestli ten fanclub podporuje to chlastání nebo cvičení :-D

Každopádně vytrvej!! A slávia fůůůj!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atti


PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sry za OT ale musim si pobrečet u ňákýho Plzeňáka.To je v prdeli ten hokey,takový nervy sem nezažil, málem mi jeblo.Ale Slavii respekt,jen sme je pohly ještě potrápit 1,2 zápasy.
Jinak vela zdaru do cvičení a do boxu.Taky si chodim občas zabouchat, už dva měsíce ale léčim zápěstí a sliznici z rozmlácenýho rypáku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShawnRay


PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ byl to nadhernej zapas, hlavne jak daval Stracena 59.59 gol. skoda no serou me prazaci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atti


PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo to byla krása, já se zrovna ládoval rejží s kuřetem po trenálu a div sem se nezadusil.
Jinak u me vtom nic osobního neni ,ale Brno Praha to má holt jinak
Přírodní zákon
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cesta za ztracenou kondicí... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 37, 38, 39  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: