Pavelito aneb od anorexie ke svalům


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 37, 38, 39  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pavelito aneb od anorexie ke svalům  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Pavelito aneb od anorexie ke svalům
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavelito


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Janze napsal:
Pavelito napsal:
Po dlouhém uvažování budu nejspíš končit s tímto logem. Přecejenom, ty váhy co sem píšu, jsou směšné, jídelníčky to samé. Tohle je kulturistické forum a ja jsem kost a kůže. Poslední dny jsem unaven a žvýkám jednu žvýkačku za druhou, jako psychopat. Děkuju všem, co se zapojili, ať aktivně či pasivně do mýho "vývoje" zvláště Draperovi, který ze mě kolikrát určitě kvetl. (přeju ti zdařilou operaci a hodně dobře odcvičených tréninků, máš můj respekt)

1/ souhlasím s Draperem
2/ tvůj log občas čtu, ale nevím, jestlis to sem někde psal. byl jsi někdy za psychologem? já nevím, jaké s nimi má kdo zkušenosti (já teda žádné), ale myslím, že by ti třeba mohl pomoct (nez jakékoli urážky)


nepotřebuju ho, vím, co chci. Do léta nabrat na 70 kilo, věřím tomu, že to půjde a udělám to. Ale jen mi přijde, že tady je to o něčem jiném, že tady jsou už fakt lidi, co něco zvednou a vydržej.
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to bych se asi měla taky cítit hloupě. Necítím, a víš proč? Protože nikdo můj log číst nemusí , kritiku snesu a co víc: pomáhá mi to a to mi nikdo nemůže zazlívat .
Navíc když už je tu nějaký log zbytečný, tak ty neaktivní, co se ani neaktivují. Tohle je i o fitness. Myslíš, že si tu lidé mažou logy jen proto, že jsou (trošku) vypasení a tím pádem semnepatří? Ne. Sem nepatří maximálně člověk co neposiluje denně se láduje čokoládou a vším možným sedí na zadku u internetu a brečí nad svou postavou.

Upřímě Pavelito nemám ráda sebelítost, taky se někdy lituji, ale okamžitě se proplesknu.
Já jsem se naučila umět na sobě i zavtipkovat. Protože vím, že se to rpostě spraví. A ty to víš taky, tak se to taky nauč.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Merrao napsal:
Tak to bych se asi měla taky cítit hloupě. Necítím, a víš proč? Protože nikdo můj log číst nemusí , kritiku snesu a co víc: pomáhá mi to a to mi nikdo nemůže zazlívat .
Navíc když už je tu nějaký log zbytečný, tak ty neaktivní, co se ani neaktivují. Tohle je i o fitness. Myslíš, že si tu lidé mažou logy jen proto, že jsou (trošku) vypasení a tím pádem semnepatří? Ne. Sem nepatří maximálně člověk co neposiluje denně se láduje čokoládou a vším možným sedí na zadku u internetu a brečí nad svou postavou.

Upřímě Pavelito nemám ráda sebelítost, taky se někdy lituji, ale okamžitě se proplesknu.
Já jsem se naučila umět na sobě i zavtipkovat. Protože vím, že se to rpostě spraví. A ty to víš taky, tak se to taky nauč.


tohle není o sebelítosti, to je uplně něco jiného, jen si myslím (jsem si myslel), že bych se měl přihlásit, až budu na jiném levelu. Ale ne, budu sem fakt dávat to foto a budu ukazovat ten progres. Když už to někdo čte, tak to neni marný. A mě to pomáhá taky.

Takže: Dnes jsem si přečetl pár článků a od nynějška kupuju také lososa, šmakouna, polentu, hovězí, a nějaké to oříškové máslo, má někdo nějaký návrh jaké? Burské nebo spíš arašídové? Nemám s ním zkušenosti ještě
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak za hovězí vyplázneš dost :)))
Ještě si kup tofu. Uzené. Nemá to moc plnohodnotných věci ale je to sakra dobré. A nebo víš co?...Vyhledej v kauflandu Eggcheese. Bohužel to stojí asi 25kc a je to 120g. Když si koupíš uzené, je to mňamka. Je to v podsatě vaječnej bílek...ale vyuzený :D

A ty fotky jsi sem nedal, to js sliboval minulý týden :P
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Merrao napsal:
Tak za hovězí vyplázneš dost :)))
Ještě si kup tofu. Uzené. Nemá to moc plnohodnotných věci ale je to sakra dobré. A nebo víš co?...Vyhledej v kauflandu Eggcheese. Bohužel to stojí asi 25kc a je to 120g. Když si koupíš uzené, je to mňamka. Je to v podsatě vaječnej bílek...ale vyuzený :D

A ty fotky jsi sem nedal, to js sliboval minulý týden :P


Ráno jsem se fotil, tak vezmu phone teď a hodím to sem
ty specialitky koupím, cena nevadí...jídlo je důležitější, mám našetřeno, tofu chci taky zkusit, dnes jsem vytrhl v tescu z muscleandfitness jídelníček vzorovej, kde je dost "nových" produktů, které zkusím.
Do ovesné kaše jsem si koupil sušené třešně a aloe vera. Tak uvidíme.
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vitíde, že jediné, co mi po nemoci zbylo jsou nějaké ty břišní svaly, ale alespon ted muzu nabrat kvalitně a pomalu a budu to mít pod kontrolou, je hezký po každém treninku usínat a vidět, že je ruka o něco větší





_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tím, co jsi tady postupně předvedl, jen sám sobě podvědomě potvrzuješ jednu věc. Že se s tím začínáš prát a že si postupně buduješ vůli to vše dobře zvládnout.
Začal jsi tím, že jsi se vůbec nakopl zajímat o výživu a cvičení, pokračoval založením logu a otevřeností v textu. A fotkou jsi to celé završil. Spousta lidí má mindrák ze vzhledu, spousta lidí má občasnou depku.
Já jen pevně doufám, že ta Tvoje depka byla jen krátkodobá Jak jsem psal, fandím Ti, máš hezky našlápnuto k tomu, že až bude Tvůj log mít 50 stran, tak budeš ukázkový příklad toho, kdy se postupně stránky plní stále vyšší vahou činek a čas od času se tady bude objevovat fotka stále více osvalenějšího Pavelita.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Řečnická otázka: Co jsem vedle tebe já?
Tím nemyslím postavou, (to jsem teda o dost širší), myslím duchem. Zasloužíš si obdiv, že jsi se rozjedl, a ještě větší si zasloužíš jeslti povedeš tento log a pořádně nabereš do svalů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kublejz


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Merrao napsal:
Řečnická otázka: Co jsem vedle tebe já?
Tím nemyslím postavou, (to jsem teda o dost širší), myslím duchem. Zasloužíš si obdiv, že jsi se rozjedl, a ještě větší si zasloužíš jeslti povedeš tento log a pořádně nabereš do svalů.


Souhlasím , líbí se mi jak bojuješ a snažíš se ze sebou něco dělat za každou cenu tak budu držet palce , jen tak dál , moc zajimavej log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Merrao napsal:
Řečnická otázka: Co jsem vedle tebe já?
Tím nemyslím postavou, (to jsem teda o dost širší), myslím duchem. Zasloužíš si obdiv, že jsi se rozjedl, a ještě větší si zasloužíš jeslti povedeš tento log a pořádně nabereš do svalů.


Rozjedl jsem se tak, že když jsem dneska snědl moc a moc věcí, od dvou balení šunky, přes tvarohy a jogurty, kuřecí maso, tunu toustů, 7 bílků, ovesnou kaši a ještě k tomu vypil 2 proteinový nápoje, lososa a teď jdu na tvaroh, do kterého si dnes hodím ještě čoko protein a budu k němu kousat nějakou tu sušenku, tak se stejně v noci vzbudím a bude hlad, že si budu muset rozmixovat cottage a hodit ho do sebe....jo strava, tu snad už nikdy nepodcením
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky všem, s těma fotkama budu pokračovat a s tím ostatním také.....
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavne je vydrzat. Toto, zial nie je beh na kratke trate... Drzim palce, nech mas pevnu volu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 6:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

30.3. Trenink

váha: 61kg (je vidět, že musím ještě přidat na jídelníčku, protože váha kolísá, ale nestoupá. Drží se.

Dnes dopolední trenink doma a odpolední škola. Ze stejnýh důvodů jako minulý týden. Ale do měsíce už to bude normal v posilce.

Chtěl bych se zeptat, co mám jíst když cvičím od 10 hodin dopoledne, abych měl dostatek energie.

Snídaně v půl 8: 150g ovesná kaše s medem a sušenými třešněmi
Svačina : v kolik? a co byste doporučovali?
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 8:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Chtěl bych se zeptat, co mám jíst když cvičím od 10 hodin dopoledne, abych měl dostatek energie.

Snídaně v půl 8: 150g ovesná kaše s medem a sušenými třešněmi
Svačina : v kolik? a co byste doporučovali?


mno ja bych uz zadne pevne jidlo osobne nedaval, protoze by me to pri treninku delalo v brichu pekny bordel. Kdyz uz, tak bych dal nejaky gainer tak 30-45 minut pred trenikem

treba toto by nemuselo byt spatne https://obchod.ronnie.cz/s-2256-battery-3.html i kdyz nejaky obyc. geiner by asi stacil
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elrubio


PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

držím palce a pamatuj: Nikdy se nevzdávat..
já jsem po bouračce, několika měsících v nemocnici, půl roku na kriplkáře, měl 54 kilo.. Nohy mě neunesly, mám v těle asi tunu železa, abych držel pohromadě, zjizvený ruce jsem překryl tetováním, ale to, co mě vždycky drželo nahoře, byla myšlenka na to, až se budu moct vrátit ke sportu. Nejsem žádný borec, nemám soutěžní ambice, líbí se mi spíš dynamická síla než kulturistika, ale jak si jednou zamiluješ pohyb, železo, ty vyplavené endorfiny, tu energie, vědomí toho, co tvé tělo může a dokáže, tak ti pomůže překonat deprese, stres, únavu, problémy..
btw v 15-ti jsem měl 90 kilo, pak jsem zhubl na 55, v podstatě anorektik kost a tuk, a dostala mě z toho opět posilka.. kdy jsem si uvědomil, že zdravé a pevné tělo je prostě lepší než zbídované a vychrtlé.. ale cesta to byla také dlouhá. To že pak přišla bouračka v 25-ti je zas jiná story :)
hodně zdaru a pevnou vůli
_________________
there is no point in being alive if you cannot do the deadlift¨

I am the Viking!

http://www.facebook.com/pages/Fitness-models-galleries/125473037559547
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pavelito aneb od anorexie ke svalům Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 37, 38, 39  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: