Pavelito aneb od anorexie ke svalům


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 37, 38, 39  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pavelito aneb od anorexie ke svalům  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Pavelito aneb od anorexie ke svalům
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavelito


PříspěvekZaslal: st duben 06, 2011 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co říkáte na proteinové tyčinky, kdybych chtěl je dávat, kdy je nejlepší doba? Koukám, že mají dost kalorií a dneska jsem měl jednu od PhD caramelovou a řeknu vám, uf, to byla dobrota
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: čt duben 07, 2011 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

7.4. Volný den

Dnes je krásně, bude vyjíždka na kole asi. Doma rozhodně zůstat nehodlám.

Snídaně 100g ovesných vloček skořice, med
Svačina 1: Banán
Svačína 2: 3 plátky moskevského chleba s jogurtem Hollandia (malina s medunkou - nic moc, irská káva je lepšejší teda)
Oběd : doma mám připravené špagety nebo rýži, ale maso jsem si k tomu z mražáku nevyndal, takže co k tomu? Vidím to na nějaký sýr, možná do špaget nakrájím šmakouna a poleji to olivovým olejem.
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt duben 07, 2011 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavelito napsal:
co říkáte na proteinové tyčinky, kdybych chtěl je dávat, kdy je nejlepší doba? Koukám, že mají dost kalorií a dneska jsem měl jednu od PhD caramelovou a řeknu vám, uf, to byla dobrota


Jo pokud na ne mas, tak tam cpi jednu za druhou, pro tebe idealni zdroj kalorii. Pokud chces levnejsi a velmi chutnou alternativu, koukni do drogerie DM, tam maji proteinovky za 15kc a klidne jima prokladej bezna jidla.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny HaRd


PříspěvekZaslal: čt duben 07, 2011 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebo třeba sojové řezy. Mají víc kalorií než ty z DM a bílkovin zhruba stejně.

PS: Jestli teda mluvíme o těch stejných "proteinovkách"...
_________________
"To mi rve koule"

Eric Cartman
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Reiben


PříspěvekZaslal: čt duben 07, 2011 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sojový řezy jsou good :-). Pokud jsi v objemu a moc nekoukáš na detaily, tak bych je klidně do jídelníčku zařadil, třeba jako svačinu.
Jinak já si pravidelně objednávám tyhle tyčinky https://obchod.ronnie.cz/s-3288-hydro-protein-bar-31.html . Největší luxus, doporučuju .
_________________
"Neaktivně žít, znamená pasivně umírat."
„Můžeš mít buď výsledky nebo výmluvy. Nemůžeš mít obojí.“ - Arnold Schwarzenegger
„Jdi statečně dopředu, protože každá zkušenost je lekce.“ - Bruce Lee
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: čt duben 07, 2011 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Pavelito napsal:
co říkáte na proteinové tyčinky, kdybych chtěl je dávat, kdy je nejlepší doba? Koukám, že mají dost kalorií a dneska jsem měl jednu od PhD caramelovou a řeknu vám, uf, to byla dobrota


Jo pokud na ne mas, tak tam cpi jednu za druhou, pro tebe idealni zdroj kalorii. Pokud chces levnejsi a velmi chutnou alternativu, koukni do drogerie DM, tam maji proteinovky za 15kc a klidne jima prokladej bezna jidla.


JJ nakoupil jsem je a budu je házet do sebe mezi jídlama
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: čt duben 07, 2011 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No možná se mýlím, spíš tím obohať svačiny, nebo si myslím by mohly být dobré s banánem ...zase je dobré nechat žaludek odpočinout...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt duben 07, 2011 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty sojové řezy jsou dobrý nápad - máš v jídelníčku málo kalorií.....vím - nejde to najednou jen tak zvednout - ale ty sojovky jsou docela dobrá chuťka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 6:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
ty sojové řezy jsou dobrý nápad - máš v jídelníčku málo kalorií.....vím - nejde to najednou jen tak zvednout - ale ty sojovky jsou docela dobrá chuťka.


Nejde to najednou, to máš pravdu, ale já jsem na to připravenej si myslim, prostě to zvednout někam, kde to má být.
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 6:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Merrao napsal:
No možná se mýlím, spíš tím obohať svačiny, nebo si myslím by mohly být dobré s banánem ...zase je dobré nechat žaludek odpočinout...


Ono je to těžký no, protože já svačiny beru jako "jídlo" protože si nikdy nedám tkz. menší svačinku, vždycky to musí být větší balení šunky nebo sýra, velkej jogurt a k tomu nejméně 120g pečiva.
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, a to já taky. A když si dám bokem na chuť pomeranč, nebo na dohnání kj, tak to beru jako prostě svačinu. Být tebou tak tu tyčinku sním třeba i k vločkám na snídani nebo tak...

Nebo si dej nějaké intervaly.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xCROWx


PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jseš na tom s mlíkem ? Jestli máš geny Hunů a Tatarů (=netrpíš špatným trávením laktózy), tak je to super volba na přibírání - viz. GOMAD, což už je samozřejmě extrém.
_________________
"Give the guy a gun and he's superman, give him two and he's God."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

xCROWx napsal:
Jak jseš na tom s mlíkem ? Jestli máš geny Hunů a Tatarů (=netrpíš špatným trávením laktózy), tak je to super volba na přibírání - viz. GOMAD, což už je samozřejmě extrém.


Jo jo mléko neni problém
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
redis


PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koktejl mléko+banán třeba na snídani můžu osobně doporučit (nebo třeba na sváču) ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

redis napsal:
koktejl mléko+banán třeba na snídani můžu osobně doporučit (nebo třeba na sváču) ...


Přesně tak jsem to dříve dělal, vzpomínám, že mě celkem dost zasytil. Díky za připomenutí hele
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pavelito aneb od anorexie ke svalům Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 37, 38, 39  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: