Pavelito aneb od anorexie ke svalům


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 37, 38, 39  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pavelito aneb od anorexie ke svalům  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Pavelito aneb od anorexie ke svalům
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Merrao


PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A do toho vločky :) ať máš něco polycukru do té snídaně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reiben


PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zrovna dneska jsem pospíchal tak jsem zkusil tohle :

cca 300 ml odtučněného mléka, banán, ovesné vločky, 20 gramů banánového 80% proteinu.. hozeno do mixéru a vypito. Rychlé, ale pro mě ne moc chutné. Raději si v klidu sednu a sním misku vloček a přikusuju banán
_________________
"Neaktivně žít, znamená pasivně umírat."
„Můžeš mít buď výsledky nebo výmluvy. Nemůžeš mít obojí.“ - Arnold Schwarzenegger
„Jdi statečně dopředu, protože každá zkušenost je lekce.“ - Bruce Lee
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
redis


PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavelito napsal:
redis napsal:
koktejl mléko+banán třeba na snídani můžu osobně doporučit (nebo třeba na sváču) ...


Přesně tak jsem to dříve dělal, vzpomínám, že mě celkem dost zasytil. Díky za připomenutí hele


nemas zac chlape, jinak na zvyseni prijmu staci malickosti ... delavas si treba ryzi? Pokud ano (predpokladam, ze ji mas suchou s nejakym masem)...osobne nemam vubec rad smazeny jidla a pak to jidlo vypada jen jako sacharidy + bilkoviny ... coz je mnohdy chyba ... k vetsine mineralu/vitaminu ty tuky potrebujes (nerikam, ze sem to nejak extra vylepsil) ale prikad si muzes vzit treb z mojeho druheho obedu (resp. pridani masla na ryzi) chutna to fakt dobre a tech 5-10g masla te nezabije, zvysi ti to o par kJ hodnotu a dostanes do tela zdravy tuky (pokud mas treba oranzovou ramu apod.). Nevyhybej se zamerne tukum, je to dnesni degenerace se jim vyhybat, ale jsou potreba (mel jsem s tim taky problem, ale cim vic jsem cetl, tim vic jsem se dostaval do stavu, kdy jsem proste si povoloval ty tuky vic a vic a ted to mam proste normalni)

btw. ten obed je treba tady (ten muj)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnešek

Ráno, dopoledne a poledne na dvě věci. Na hovno a naprd. Nemohl jsem se nasytit a nic. A teď je mi fajn, mám se skvěle. Posilovna dělá zázraky. Ámen

Snídaně: Ovesné vločky s medem a rozinkami - zítra udělám změnu, slibuju :D

Svačinka : Omeleta 2 celá vejce, 6 bílků, kečup, 2 celozrnné chleby
Svačinka 2: Jablko
Oběd: 160g tunaka, 200g rýže, 100g zeleniny
Svačinka 3: proteinová tyčinka z kauflandu. výborná. kapučínová :D

Posilovna:
8minut běh
NOHY : Dřepy 3x13 (navýšení vah o 2.5kg, minule jsem z touto vahou dal 4 dřepy a musel jsem položit, dnes již celé dřepy jsem si tuhle váhu nesl na ramenou..)

HRUDNÍK: Benchpress 3x10 (nechci furt opakovat, ale navýšení, což me opravdu potěšilo. Je to neuvěřitelný, ale minulý týden jsem to jel s tyčí, a dnes jsem tam měl 5kg závaží)

Rozpažování s jednoručkami 2x12 (10kg) minule jsem měl 9kg no

ZÁDA: Přitahování kladky k hrudi 1x12 s 10kg, 2x12 s 12kg

RAMENA: Upažování s jednoručkami 3x12 (6kg) vzpomínám si, že jsem to dělal s 2kg činkama doma.....a sotva jsem je zvedal...

TRAPÉZ: Zvedání ramen 2x15 (16kg)

BICEPSY: Zdvihy s velkou činkou 3x10 (tady nejsou váhy, ale dvě menší závaží jsem přidal, taky jsem myslel, že mi ty bicáky prasknou)

TRICEPSY: Obrácené kliky 3x13 (příště si dám už závaží až je budu dělat- já na to mám)

BŘICHO: 5x25 zkracovačky
3x25 přítahy kolen
3x10 obrácené zkracovačky na šikmé lavici
(no jo břichu jsem moc nedal co?, ale to já jedu ve volné dny, neustále, takže se nic nestane když bude volnější den co? :D)

Po tréninku: 100g Gaineru (už bych ho chtěl dobrat, tu vanilku už nesnášim, ale ještě tam bude půlka sedmikilovky Mutant massu)
Než jsem se dostal domu, musel jsem ještě k babičce na pokec na pár minut, dojet si pro papíry na permici na rok do posilovny (dobrý ne?- fakt mě to chytlo) a pomoct strejdovi na baráku změřit něco. Takže....

Polovečeře: 150g kuřecího s kečupem a zeleninou, 2 plátky chleba moskva

Svačinka mezi Polo a Večeří: 1 odměrka PhD.Blend

Večeře: ještě nevím....čeká mě za pár minut, nějaké návrhy?
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uvař si brambory, dej si na ně kousek másla nebo jiného oleje a k tomu si dej maso:)
pokud chceš lehčí večeři, dej si chleba s margarínem a sýrem...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Merrao napsal:
másla nebo jiného oleje
Prosím odvolej to. Máslo je přírodní zázrak a olej je tak dobrej do dieslovýho motoru :-)
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Merrao napsal:
Uvař si brambory, dej si na ně kousek másla nebo jiného oleje a k tomu si dej maso:)
pokud chceš lehčí večeři, dej si chleba s margarínem a sýrem...


Tak to vyhrál obložený talíř :D něco jako šunka, plísnový sýr, zelena a pečivo
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

redis napsal:
Pavelito napsal:
redis napsal:
koktejl mléko+banán třeba na snídani můžu osobně doporučit (nebo třeba na sváču) ...


Přesně tak jsem to dříve dělal, vzpomínám, že mě celkem dost zasytil. Díky za připomenutí hele


nemas zac chlape, jinak na zvyseni prijmu staci malickosti ... delavas si treba ryzi? Pokud ano (predpokladam, ze ji mas suchou s nejakym masem)...osobne nemam vubec rad smazeny jidla a pak to jidlo vypada jen jako sacharidy + bilkoviny ... coz je mnohdy chyba ... k vetsine mineralu/vitaminu ty tuky potrebujes (nerikam, ze sem to nejak extra vylepsil) ale prikad si muzes vzit treb z mojeho druheho obedu (resp. pridani masla na ryzi) chutna to fakt dobre a tech 5-10g masla te nezabije, zvysi ti to o par kJ hodnotu a dostanes do tela zdravy tuky (pokud mas treba oranzovou ramu apod.). Nevyhybej se zamerne tukum, je to dnesni degenerace se jim vyhybat, ale jsou potreba (mel jsem s tim taky problem, ale cim vic jsem cetl, tim vic jsem se dostaval do stavu, kdy jsem proste si povoloval ty tuky vic a vic a ted to mam proste normalni)


Ten oběd vypadá dobře, taky jsem si dřív dával tolik zeleniny, ted mi trener doporučil si zvětšovat objem rýže a těstovin na její úkor, do doby kdy už nebudu tolik honit kalorie. Ale dávám pořád dostatek zeleniny. Tuků se přestávám bát, včera jsem si dokonce koupil arašídový máslo a docela tučný proteinový čokoládový tyčinky od Multipoweru :D ale jak jsou dobrý :D dneska před posilováním jak mi "sedla". Čím víc tuku tím víc energie, a tu já potřebuju. Už jsem celkem procitl z toho, že tuk je něco, čeho se ani dotknout nemůžu ( a to není sranda, dřív jsem měl takový stavy, že když mamka chtěla podat např. máslo normálně zabalené, tak jsem ho prostě nepodal, abych se mě náhodou nedostalo na kůži. Je to hrůza a jsem rád, že teď se tomu můžu takhle divit...
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
redis


PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chápu jak to myslíš.) psal jsem ti i PM, ohledně toho jídeláku, ... když tak se mrkni, můžem pak pokecat přes PM ať ti to tu nezasírám:)
S tím tukem jsem to měl stejně hodně dlouhou dobu jsem byl schopnej držet kompletně tuk do 10g-20g / den ... prostě jsem z toho šílel :) Ale taky jsem pochopil, že jsou mnohem horší věci:)

A gratuluju k tomu zlomu, arašídový máslo bych chtěl někdy taky skusit, v životě jsem to neměl:) Já se teď snažím najít zdroj vlákniny levnej :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

redis napsal:
chápu jak to myslíš.) psal jsem ti i PM, ohledně toho jídeláku, ... když tak se mrkni, můžem pak pokecat přes PM ať ti to tu nezasírám:)
S tím tukem jsem to měl stejně hodně dlouhou dobu jsem byl schopnej držet kompletně tuk do 10g-20g / den ... prostě jsem z toho šílel :) Ale taky jsem pochopil, že jsou mnohem horší věci:)

A gratuluju k tomu zlomu, arašídový máslo bych chtěl někdy taky skusit, v životě jsem to neměl:) Já se teď snažím najít zdroj vlákniny levnej :D


Vláknina? Chléb s lněným semínkem 4ever. Prodávají ho v kauflandu. Lisovaný
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
redis


PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ten zelenej kauflandackej? :)
jinak ja se snazim ted vyradit kompletne pecivo z jidelaku nebo omezit alespon :) a nahradit to treba ryzou/bramborem a tak ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

9.4. Totálrylexdej
- jinak nálada parádní, moc mě těší úspěchy v posilovně i je vidím v zrdcadle. Přijde mi, že sílím.
V noci proběhl hlad. Takže jedno balení cottage je fuč.
Ranajky: Ovesná kaše, sušené třešně, přesnídávka
Svačina: Zrovna se peče omeleta
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: po duben 11, 2011 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže po víkendu se zase hlásím, po dnešním tréninku sem naházím zase vše. Můžu však už teď říct, že trénink bude zlej. Jsem zesláblej, velmi unaven a přitom jsem o víkendu nic nedělal. Což bylo asi nejhorší....takže bůh stůj při mě.
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po duben 11, 2011 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavelito napsal:
Takže po víkendu se zase hlásím, po dnešním tréninku sem naházím zase vše. Můžu však už teď říct, že trénink bude zlej. Jsem zesláblej, velmi unaven a přitom jsem o víkendu nic nedělal. Což bylo asi nejhorší....takže bůh stůj při mě.


To, ze jsi unavnej, je jednak proto, ze mas zbytecne moc enegetickych vydaju mimo fitko, ktere si tak trochu zamerne vyhledavas, coz je pozustatek tve anorecie (vylety na kole, zbytecna aerobka po treninku a dalsi veci, vsak vis sam....) a jednak proto, ze stale podle me tak trochu blbe jis. Zkus ta jidla prokladat jeste nejakyma energeticky vydatnyma svacinkama, prave treba ty proteinovky, sojove rezy a podobne.
Co treba ovoce - banany? V tech je dost cukru, klidne bych si dal treba i pred spanim s tim tvarohem.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: po duben 11, 2011 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas s draperem... to kolo co jsem tam viděl po tréninku a i mimo myslim, je pro tebe úplně zbytečné.

BTW: Po tréninku bych asi opravdu nedával jako večeři obložený talíř, pak se nediv, že ta regenerace stojí za prd ;) Stejně tak, když tě chytne v noci hlad, dej spíš nějaké sachry... mě ted minule v noci po tréninku v 4:30 vzbudil hlad, tak jsem se prva ládoval knackebroty, ale za chvili došel hlad zase, tak jsem snedl banán a bylo po problému ;)
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pavelito aneb od anorexie ke svalům Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 37, 38, 39  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: