Pavelito aneb od anorexie ke svalům


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pavelito aneb od anorexie ke svalům  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Pavelito aneb od anorexie ke svalům
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavelito


PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2012 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim jestli je to tim, ale hrozně jsem "natekl" po tom Assaultu...
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2012 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

... vítej mezi živými :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2012 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2012 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pribiras nakou temnou hmotu ne? 85kg a skoro zadny svaly, zajimavy... kolik meris?
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2012 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

186
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2012 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady uz ti to i verim. Ale zase bych trochu brzdil, kvalita zadnej zazrak. Ted jsi to dorovnal z te tve podvyzivy na normalni vahu, pokud bys to hnal dal timhle tempem, tak z tebe bude brzo pekny prasatko :)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2012 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já mám takový pocit, že ses zbytečně zalil tukem, líbil ses mi více při těch 70 kg, to bylo takový vysekaný na kost, ale doufám, že nezačneš hubnout...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2012 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to dobrý, jen makej dál, ať je z tebe pořádnej poříz. Sixpack je pro homouše
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2012 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cipinek napsal:
já mám takový pocit, že ses zbytečně zalil tukem , líbil ses mi více při těch 70 kg, to bylo takový vysekaný na kost, ale doufám, že nezačneš hubnout...


Tohle jsou pro byvaleho anorektika docela kruta slova
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2012 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak potřeboval jsem nabrat a ted muzu rýsovat, když vezmu, že hodně jezdim na kole, hraju fotbal, běhám takže potřebuju hmoty abych se o něco mohl opřít, teď místo piškotů a cerálních kroužků dávám v noci brokolici, rajčátka, bílej jogurt, semtam celozrnnou bulku, když už jsem si navykl jíst v noci, tak alespon takhle no, každopádně mám cíl to vyrýsovat
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2012 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen aby bylo co rysovat. Cvicis sice hodne, ale celkem na hovno co se nabirani svalu tyka, malo odpocivas a moc zeres. |Ze zacatku na to telo reagovalo pekne, svoji roli zahrala i svalova pamet, takze jsi nabral nejakou hmotu (ta energie, co jsi prijmal se vyuzila pro rust), ted uz ses mozna dostal do faze, kdy telo na trenink nereaguje (svaly nerostou) a diky velkemu prijmu energie vice nabiras sadlo. A ten nedostatek odpocinku vzhledem k tvym treninkum ma na toto take vliv. Tazke v prve rade, co bych ti poradil, je prehodnotit trenink, aby jsi zase zacal nabirat hmotu. A cim vice energie pujde pro rust svalu, tim mene ji pujde pro rust loje.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2012 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Jen aby bylo co rysovat. Cvicis sice hodne, ale celkem na hovno co se nabirani svalu tyka, malo odpocivas a moc zeres. |Ze zacatku na to telo reagovalo pekne, svoji roli zahrala i svalova pamet, takze jsi nabral nejakou hmotu (ta energie, co jsi prijmal se vyuzila pro rust), ted uz ses mozna dostal do faze, kdy telo na trenink nereaguje (svaly nerostou) a diky velkemu prijmu energie vice nabiras sadlo. A ten nedostatek odpocinku vzhledem k tvym treninkum ma na toto take vliv. Tazke v prve rade, co bych ti poradil, je prehodnotit trenink, aby jsi zase zacal nabirat hmotu. A cim vice energie pujde pro rust svalu, tim mene ji pujde pro rust loje.


Každopádně s tebou souhlasim, někdy míň je víc....tzn. jiné tréninky, plus v jídelníčku místo těch blbostí jako jsou piškoty bude zelenina apod.
Ten odpočinek bych se měl naučit, cvičim každej den už tak 3-4 měsíce a někdy i dvě fáze, chodím na fotbal, běhat, na kolo...... v noci z toho nechrápu už ani nepamatuju kdy jsem spal alespon 3 hodinky v kuse...

Takže tvůj koment má hlavu a patu, díky
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lipidek


PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2012 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No...tak jestli magoříš tak jak píšeš, tak se docela divim, že vypadáš jak vypadáš.. Ale fakt už vypadáš dobře. Každopádně by sis mohl podat ruku s Merrao, která myslim neměla pauzu už tak rok. Ona toho ale jí tak 1/3 toho co ty.. :-) Vim, že tě to nezajímá a že to sem píšu asi zbytečně, ale nemůžu si pomoct... Její jídelníček je k jejímu výdeji fakt masakr.. Docela se divim, že ještě drží pohromadě a tělo jí nevypovědělo službu. To ty se aspoň umíš nažrat..:-) S tim co sníš si aspoň velkej výdej můžeš dovolit.. Dělej to dál jak to děláš. Hlavně když seš tak spokojenej a šťastnej ne??? Draper taky dělá kraviny, ale když ho to baví, je to tak v pořádku.... :-)
_________________
you don´t need muscles to be great...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2012 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono se tohle az tak casto neresi, ale i pri dlouhodobe obrovskem vydeji v kombinaci s nedostatkem odpocinku, kdy uz to hranici s pretrenovanim ( i kdyz bys teoreticky mel byt v kcal deficitu nebo alespon rovnovaze), muzes na vaze klidne pribirat. Budes se ti odbouravat hmota, cili metabolizmus bude pomajelsi, k tomu nedostatecna regenerace z mala odpocinku, telo bude vylucovat vice stresovych hormonu, snadneji se ti bude v tele zadrzovat voda a budes pusobit otekle, horsi traveni (horsi vyuziti zivin) a klidne muzes i pribirat tuk.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2012 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Oběma díky za komenty, s Draperem souhlasim, přesně tak to cítím, teď jsem 4 dny vynechal piškoty apod a davam si misto toho celozrnný věci a zeleninu a najednou jako bych splaskl :D tahle teorie je celkem dost možná

Spokojenej jsem, to jo, ale přecejenom mám jiné cíle než působit otekle. Chtěl jsem přece vždycky jíst zdravě a teď když už vypadám "normálně" na to seru? to se mi nelíbí no.....ale jak jsem už napsal 4 dny už to držím a s mojí vůlí to i vydržím
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pavelito aneb od anorexie ke svalům Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: