Guru - objemovka


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Guru - objemovka  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Guru - objemovka
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Judson


PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2012 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

madball napsal:
Při mojí jediný návštěvě B1 cvičil borec bench stylem, že měl na hrudníku položený bosu a na čince +-200kg. Jel to bez jištění a samozřejmě to nedotlačil a vím, že jsem to pak s ním horko těžko dostával zpátky do stojanu, takže bych do jištění něčeho takovýho asi taky nešel.


Mam dojem, ze to sem videl taky, nebyl to tem sraz letos v brne, a ten manik takovej pomensi postarsi "opalenej" hodne ? )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2012 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj, na bosu, asi to měla být nějaké verze dotlaků nebo co.
Byl tam Arnie, kterej ho slušně odmítl, že ho jistit nebude, že už je to moc velká váha, Smile, Judson, prostě na RW srazu.
Pak všichni odešli a chvíli na to se to stalo.

edit: Judson
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LLLuke


PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2012 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Pak jsem musel jistit někoho snad na 230kg bench, z čehož sem měl brutální nervy a už to nikdy nechci dělat

Buď rád, žes nikdy nejistil raptora na dřepu. V pátek nějak zapomněl dát pravou stranu do stojanů při 285. Nebo třeba grogy se v dresu na tebe vyvrátí úplně. Takže v klidu, zvykej si jestli budeš trénovat s liftery .

Jinak já sem ten co tě jebal na přemístění .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2012 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LLLuke napsal:
guruhonza napsal:
Pak jsem musel jistit někoho snad na 230kg bench, z čehož sem měl brutální nervy a už to nikdy nechci dělat

Buď rád, žes nikdy nejistil raptora na dřepu. V pátek nějak zapomněl dát pravou stranu do stojanů při 285. Nebo třeba grogy se v dresu na tebe vyvrátí úplně. Takže v klidu, zvykej si jestli budeš trénovat s liftery .

Jinak já sem ten co tě jebal na přemístění .

Hele, všechno vidím!
Ale myslím že zrovna ty seš ten poslední, kterej má co říkat
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2012 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobne nikdy nebudu stat za nekym, kdo si neco nalozi a nema na to. To smrdí průserem viz ten nečech v B1F. Byt tam trenerem tak letel dverma doprdele. Takovej kokot je jen o pruser, kdyby se neco stalo, jako ze stalo a padlo to na Madballa.

ja ho poslal doprdele, rekl sem mu kdyz na to nema to zvednout, ze mu pomahat nebudu, nacoz neco mrmlal.

Chtit jistit od nekoho o kom vim, ze me nepomuze je pěkná pí...vina . Pokud vim, ze mu nepomuzu tak za nej nepolezu.

Jinak me jisti treba i jen přítulka a z prdele řeknu každýmu, kdo za mnou stojí, že si odjede aspoň MT. Krom jednoho pripadu, co me vypadla "lehčí" váha z ruk, ze mě niko nic netahal.

a Guru teb bench je peknej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2012 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem


Tak bikona sem jistil. Pak Petr Bolf s nějakejma těma doplňkama (dres a předtím ram? nebo jak se tomu říká) pro bench press si tam střihnul 280kg. Nikdy jsem takový benche neviděl. Obludy, siláci, prostě motivace.
nahoru
Oddo


PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2012 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty vo*e to sou tlaky, čumim, velká motivace
_________________
F*CK AVERAGE
https://www.facebook.com/ironwisdom1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
MAST3R


PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2012 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Guru, ten strach hlídat někoho chápu, mě to taky není příjemné, třeba když jsem jistil kámoše na benchi se 140kg nebo poprvé na dřepu s 200kg, tak jsem si říkal, může se stát cokoliv, je to je vteřinka, člověk ani nezareaguje a pro mě už těch 140 a 200 jsou váhy jako kráva.

Jinak jak se jmenuje, to jak maj na rukách, ty bandy od loktu k loktu a na co je dobré? :)
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2012 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bikonovy pracky me vzdycky fascinovaly. Takovy chcu mit taky kua :-)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2012 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

On je u takových vah i celkem problém v tom, že pro člověka, kterej jistí to není ani mrtvej tah, pokud nestojí tak vysoko jako Bikon na videu, takže takový váhy se víceméně v jednom ani dost dobře ze země a nízkých stojánků jistit nedají.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
laponec1


PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2012 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R napsal:

Jinak jak se jmenuje, to jak maj na rukách, ty bandy od loktu k loktu a na co je dobré? :)


slingshot, catapult, boomerang, ballista, power-shot a titan dela ram, ale ten vypada trochu jinak...
pomuze ti to ve spodni fazi tlaku

e: pridal jsem dalsi 2 nazvy pod kterejma to muzes na netu najit, je jich fakt spousta :)


Naposledy upravil laponec1 dne ne prosinec 23, 2012 1:31 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2012 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

laponec1 napsal:
MAST3R napsal:

Jinak jak se jmenuje, to jak maj na rukách, ty bandy od loktu k loktu a na co je dobré? :)


slingshot, catapult, boomerang a titan dela ram, ale ten vypada trochu jinak...
pomuze ti to ve spodni fazi tlaku


nebo jak by rekli nekteri zde,je to hlavne na šaškovani.

Jinak ja treba pouzivam RAM od titanu, podle me super zalezitost na trenink dotlaku.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2012 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K. napsal:
nebo jak by rekli nekteri zde,je to hlavne na šaškovani.


Tome a není ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2012 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Arnie_one napsal:
Tom.K. napsal:
nebo jak by rekli nekteri zde,je to hlavne na šaškovani.


Tome a není ?


Nezlob se Arnie, ale není. Je to součástí tohodle sportu. K hokeji patří hokejky, brusle, k fotbalu kopačky, štrupny, k motokrosu přilba, chrániče, k trojboji dresy, bandáže a spousta dalších věcí používaných při tréninku. Kdo se s tim nehodlá smířit at si jede raw, ale zesměšnovat takovejma kecama tenhle sport je podle mě naprosto mimo.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2012 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tome ty ses posledni dobou hodne podrazdenej vid ? Tri slova ode mne a mas červenou.

Tak preju hezky svatky a žer hodně cukroví.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Guru - objemovka Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: