KREATIN


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 179, 180, 181 ... 210, 211, 212  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - KREATIN  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> KREATIN
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zajímavé
články
a odkazy
k tématu:
shooter


PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2012 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

micus6 napsal:
Mate nekdo zkusenosti s creatinem od scitec? Beru druhou krabicku 500g (1 krabicka, pul rok pauza a td zas) ted mam odebrano asi 300g a uz jsem vysadil, asi pred tydnem...sila porad stejna a vaha neklesla, a pri nastupu kratinu byl vysledek mini alní, snad to byl jen placebo efekt, pritom kdyz jsem brla poprve, ucinek byl skvely...nemuze to byt tim ze kdyz jsem jej rozmichaval tak tam stejne byly zrnka ktere zostavaly mezi zubama..nema to pak horsi vstrebatelnost, nebo je to proste tim ze jsem bud spatne davkoval nebo ze uz beru podruhe,...?


Poprvé ti creatine pomůže nejvíce (nárůst) potom se to jen stupnuje dolů. A anvíc creatine se ve vodě nerozpouští.
_________________
Pokud něco opravdu moc chceš, musíš něco obětovat.

Můj Log > http://forum.ronnie.cz/shooteruv-objem-up-to-90kg-t26856.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shooter


PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2012 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kuše napsal:
dobrej, 30 dní jsem užíval kreatin s dávkováním 20g na den, nabral jsem jen kolem 9kg, není to málo? někde jsem četl, že se běžne nabírá i přes 15kg... byla to moje první zkušenost s ním..


WTF?
_________________
Pokud něco opravdu moc chceš, musíš něco obětovat.

Můj Log > http://forum.ronnie.cz/shooteruv-objem-up-to-90kg-t26856.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2012 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je ulet=D myslim ze jsi pribral moc a davkoval jsi nahovno...ale to bych jako zacatecnik soudit nemel co..=D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duke.dukem


PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2012 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kuše napsal:
... 30 dní jsem užíval kreatin s dávkováním 20g na den, nabral jsem jen kolem 9kg, není to málo?....


jsi si jistej, ze jsi misto kreatinu nezobal spise methandienon? tech 9kg za mesic by tomu celkem odpovidalo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivos11111


PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2012 6:50 pm    Předmět: dotaz Odpovědět s citátem

zdravím. Kreatin mám prvně a řeším menší dilema. Zároveň používám protein hydro a kámen úrazu je... kreatin se má dát před a po tréninku. Ale je tu ten protein, v případě, že si vezmu kreatin... kdy si mám vzít ten protein po tréninku? :) Děkuji předem za vysvětlení. :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2012 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kreatin jsem nikdy nedával před tréninkem, ale po snídani, jinak k tvému dotazu, smíchej to dohromady, přihoď případně trochu glukopuru a víc nezkoumej.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tentonon


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, zařazuji do tréninku kreatin a chci se zeptat když mam za 5 týdnů závody a nyní mám regenerační (lehčí) týden a pak 4 týdenní cyklus, z toho 3 týdny tvrdý pak 1 týden regenerační a závody jsou ke konci regeneračního.Kdy nasadit kreatin aby byl výkon co možná nejlepší.Jestli to má vůbec vliv nebo ne kdy nasadím kreatin ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
iv0o


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 10:41 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

Tentonon napsal:
Ahoj, zařazuji do tréninku kreatin a chci se zeptat když mam za 5 týdnů závody a nyní mám regenerační (lehčí) týden a pak 4 týdenní cyklus, z toho 3 týdny tvrdý pak 1 týden regenerační a závody jsou ke konci regeneračního.Kdy nasadit kreatin aby byl výkon co možná nejlepší.Jestli to má vůbec vliv nebo ne kdy nasadím kreatin ...
ja by som kreatin pred sutazov nedaval lebo ta moze zavodnit neviem aky to je ak monohydrat ked ten tak to je najviac na vodu skorej odvodnit pred sutazov treba nie ... aj ked nesutazim ale tak si mislim
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tentonon


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 10:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zavodnění však nesnižuje výkon ne ? jen zvyší hmotnost ? A když užsme u toho jak dlouho se tělo odvodnuje aby bylo zas v normálu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
iv0o


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 11:00 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

Tentonon napsal:
Zavodnění však nesnižuje výkon ne ? jen zvyší hmotnost ? A když užsme u toho jak dlouho se tělo odvodnuje aby bylo zas v normálu?
zavodneni praveze zlepsi vykon sval je viac hydratovany a ma viac energie a tym aj vacsia hmotnost ale ked doberes tak ti podiel vody klesne tak aj vaha a odvodnenie neviem kolka trva ale co som pocul tak kulturisti pred sutazov piju vela kavi, kupu sa v horucej vode alebo aj sauna na odvodnenie samozrejme ak neratam tych co beru diuretika
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 11:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tentonon: a včem jsou ty závody?
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tentonon


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 11:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Veslování - trenažer
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
iv0o


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 11:14 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

Tentonon napsal:
Veslování - trenažer
si mal napisat :D ja ze v kulturistike
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kolcix


PříspěvekZaslal: út prosinec 25, 2012 1:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

měl sem kreatin monohydrát od reflexu (creapure) fungoval na mě perfektně, myslíte že když koupim další bez označení creapure (např od extrifitu) můžu očekávat podobný výsledky? (vim že poprvý to vždy působí nejlíp, ale jestli se vyplatí připlatit těch 200 Kč)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
duke.dukem


PříspěvekZaslal: út prosinec 25, 2012 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolcix napsal:
měl sem kreatin monohydrát od reflexu (creapure) fungoval na mě perfektně, myslíte že když koupim další bez označení creapure (např od extrifitu) můžu očekávat podobný výsledky? (vim že poprvý to vždy působí nejlíp, ale jestli se vyplatí připlatit těch 200 Kč)


Podle me se nevyplati priplacet si 200 Kc za Crepaure od Reflexu, kdyz ten samej Creapure z Alzchemu si muzes koupit od Smartlabs za 419 Kc/500g nebo 729Kc/2x500g. A kdyz mas dobrou zkusenost se znackovym Creapure kreatinem, tak proc chces do sebe ladovat jiny monohydrat s nejasnym obsahem nezadoucich necistot a puvodem pravdepodobne z Ciny? To za tu usetrenou stovku ci dve snad nestoji,ne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crea Monohydrate | Extrifit
Kreatin monohydrát pro zvýšení fyzické výkonnosti při fyzickém výkonu.
449 Kč
Creatine Monohydrate Creapure ® | Nutrend
Jeden z nejúčinnějších suplementů určených ke zvýšení svalové síly.
790 Kč
Creatine Monohydrate Fair Power ® | Survival
Nejčistší forma mikronizovaného kreatinu pro znatelný nárůst výkonnosti.
399 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - KREATIN Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 179, 180, 181 ... 210, 211, 212  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: