Rada k tréninku


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Rada k tréninku  Úvodní stránka -> Trénink -> Rada k tréninku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Big Muscle


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně se ten jídelák taky líbí, bílkovin mi tam přijde víc než dostatek. Přijde mi tam ale zbytečně moc doplňků na to, že mu je 17 a předpokládám, že s posilováním teprve začíná - BCAA, glutamin, gainer po tréninku, protein za dalších 30 minut, protein v noci...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Study napsal:
Tavený sýr, oběd těstoviny s eidamem... to mi stačí abych si o tom udělal představu, neříkam že vše je tam špatné, jen jsem to proletěl.

Nicméně mi přijde, že je tam málo bílkovin na pěknou objemovku.


Co je špatného na těstovinách s eidamem?:)

Ano, jsou tam něškteré potraviny, které bych "vyhodila" jako 10dkg taveého sýru je moc na 1,5rohlíku to mi přijde nepraktické. Za další nmám ráda (ale to je subjektivní) když ěkdo konzumuje (ještě k tomu v objemovce) bez důvodu vejce bez žloutku:)
Pár potravin bych nahradila...

Ovšem jídelníček je to lepší než jsem viděla v Muscle and Fitness ...


Naposledy upravil Merrao dne čt srpen 30, 2012 9:01 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Study napsal:
Ten jídelníček, co to k*urva je?! Proč si necháváš v 17 dělat něco takového?


a kdy je podle tebe ten spravny vek na jidelnicek? Jidlo je prece zaklad tak nevim cemu se divis
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Merrao, koukali jsme na správnej jídelníček? Mně tak trochu připadá, že ten jídelníček p. Caha tvořil teprve při studiu výživy na MU, protože tam jsou věci, co do jídelníčku nepatří a rozhodně ne u začátečníka, který si zafixuje špatné stravovací návyky a bude používat polotovary, umělá sladidla, bílé pečivo apod. Pokud to redaktor Aktinu tvořil už po studiu, tak to teda zírám... v tom špatném slova smyslu.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley


Naposledy upravil eSko dne st srpen 29, 2012 9:37 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná jsem to napsala blbě, ...
myslela jsem tím že některé potraviny bych vyhodila (to s tím sýrem nebylo jen v množství...)
to s tím lepším jídelníčkem byla lehká ironie ...

a teď sem si všimla teprve těch divných večeří...říkala jsem si že jsem ji něak přehlédla..

jiak co se týče potravin tak já sama proti sladidlům, musli (zapékaným..), inst.jídlům, margarinům, taveňákům jsem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chuckis


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže co všechno z toho vyškrtat a nahradit něčím jiným ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jídlo je základ, to souhlasím. Ale myslím, že je tady dost článků, jak by mohl ten jídelníček vypadat. A nebo jen lidi jsou na tom, co se týče znalostí výživy, hodně špatně.

Merrao: Já myslel, že má být jídelníček pestrý i co se týče bílkovin. Dávat na oběd eidam - mléčnou bílkovinu, jako hlavní, mi nepříjde zrovna nejlepší, pokud měl třeba cottage, mléko, tvaroh v jídle před nebo po.

Já pokud můžu, střídám ve všech jídlech zdroje bílkovin - vajíčka, maso, mléčné výrobky. A pokud jsem si dobře všiml, měl akorát na snídani 1 vejce + bílek... a celkově, vločky jsem nikde nezahlédl max nějaké Tesco Musli.

Tohle je jen můj názor.
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vyškratal bych asi: Margaríny, tavené sýry, bílé pečivo, Musli

Přidal bych: Vločky, víc vajíček (omeleta, natvrdo) a možná, pokud to půjde i nějaké vepřové třeba - rozhodně masa se neboj, a pokud budou finance, tak je radši dej do masa než Glutaminu, BCAA nebo co jsem to tam ještě zahlédl. Protein bych řekl, že je OK ale dá se bez něj obejít, stejně tak nějaký gainer.

Jinak chápu, že každý má radši už ty ochucené ovesné kaše apod. protože se to většinou narozdíl od normálních vloček ve vodě dá jíst (Až na mě teda)
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uf:)
Za me:
Jez dostatek komplenich sacharidu 3 hlavni jidla denne doplnea o svaciny (podle denni doby nebo "flexibilnosti" take s komplex.sach pokud mozno)
dostatek bilkovi ze vsech zdroju, tuku...

pokud ti spocital tenhle priem a vyhovuje ti, drz se ho pokud se necitis ze nabiras spis luj nebo moc rychle...a mas silu

tavenaky: lucina, pomaz.maslo
margariny: maslo
vejce: cela
sladidla: glukopur, cukr (trtinovy, hnedy, melasa), med, sirupy (javorovy, bezovy...)
nic "light" ochuceneho
musli,ovesne kase: vlocky se susenym ovocem a cerstvym, oslazene nebo sypane musli (ale ver ze domaci verze te vyjde levneji:) )

pak moc dobre nechapu proc na noc ovoce a cely den sladidla:)

za dalsi si myslim ze mas blbe sled tech jidel, hlavne vecer, tak se zkus inspirovat na ronniem, ten ty clanky ma celkem dobre poskladane...
http://kulturistika.ronnie.cz/c-10290-vyziva-v-objemove-fazi-ii.html napriklad takhle (na konci) by to mohlo vypadat s tim ze pokud nemas problem pribrat tak ovocne jogurty nahrad radeji bilym a tatarku taky...

a hlavne se nauc stridat zdroje...jak bilkovinove, tak sacharidove, zdroje tuku ...

distribuuj to jen do sveho prijmu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Problém je, že Jan Caha má i částečně pod vlastními křídly e-shop se suplementy, proto jsou tam suplementy, které začátečník z počátku vůbec nepotřebuje.
Jinak nevím, proč se tu haní margaríny. Rozhodně bych nestavěl na máslu, ale spíše na kvalitních rostlinných tucích (Flora, Rama) a máslo bral jako zpestření. Takže Rama idea je v jídelníčku v pořádku. Taveňáky už ne.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mnemosyne


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mírně OT: Je nějaký důvod, proč má ta káva být instantní ? Ptám se ze zvědavosti a z nevědomosti, kafe mám ráda, ale to instantní jsem vždy považovala za tak trošku shit...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chuckis


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže radíte tmavý celozrnný pečivo, který už jím. Dále variabilitu příloh, né jenom rýžu, ale i luštěniny a brambory např.. Sladidla nepoužívám žádný, nemusím moc sladký. Musli bohužel mám rád kupovaný, ale tak to bych přežil a obešel se bez toho. CO ještě ??
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chuckis napsal:
Chci jet objem. Od té doby, co jím podle toho jídeláku jsem se dostal na 93kg. Váhu bych začal řešit až bych nabral nějakej slušnej objem, ze kterýho by se dalo pěkně rýsovat.


az se zbavis tuku, zjistis, ze mas tolik svalu co na zacatku
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka Kalous


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Problém je, že Jan Caha má i částečně pod vlastními křídly e-shop se suplementy, proto jsou tam suplementy, které začátečník z počátku vůbec nepotřebuje.
Jinak nevím, proč se tu haní margaríny. Rozhodně bych nestavěl na máslu, ale spíše na kvalitních rostlinných tucích (Flora, Rama) a máslo bral jako zpestření. Takže Rama idea je v jídelníčku v pořádku. Taveňáky už ne.

eSko mi jako téměř vždy vysvětlil, to nad čím jsem se nejvíc udivoval. Podle mně je v tom jídelníčku nesmyslné množství suplementů, které nejsou potřeba.

Kvalitní Margaríny také ano, klidně bych je ale střídal občas s máslem. Vejce určitě celá. Rozhodně bych nespekuloval o tom jak moc jídleníček ovlivní rozpustná nebo nerozpustná káva, vliv těchto změn považuji za nepodstatný. Obědy se mi tam zdají chuťově značně nepřitažlivé a popravdě nechtěl bych takhle jíst a to je můj dojem s celého jídelníčku. Byť číselně poměr B-S-T a jejich množství na den obecně sedí.
_________________
`K smíchu jsou mi všichni lidé, kteří tvrdí, že se člověk svou vlastní silou nemůže vznést do vzduchu!`
J.T.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chuckis


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kafe stejně nepiju, takže to neřeším.. A vajíčka jím celá :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Rada k tréninku Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: