Rada k tréninku


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Rada k tréninku  Úvodní stránka -> Trénink -> Rada k tréninku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
riker


PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 8:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja jim masla 70-100g denne. Dlouhodobe.

je to 1000x zdravejsi nez umela hmota jmenem margarin
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duke.dukem


PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 8:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak to ctu, tak dostavam strach, aby me nakonec ta tenka vrstva ramy na celozrnnem pecivu, co si davam skoro kazdy den ke svacine, nakonec jeste nezabila
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dies


PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Merrao napsal:
Mě by teda zajímal jen ten názor na ty margaríny. Já tedy žiju v domění, že v margarínu jsou rafinované výchozí látky. A nevěřím, že by mělo být máslo "horší" než margarín.

Je mi jasné, že pokud se se vším šetří a vše se střídá nemá cenu to řešit, nikdo na margaríny ještě eumřel.

Tak bych tedy ráda slyšela ějaký názor... (kromě toho, že mi přijdou na chuť celkem hnusné:) )


Ak si chces cosi precitat o tukoch a nemas problem s anglictinou odporucam:

Robb Wolf, Loren Cordain - The Paleo Solution -The Original Human Diet
Mark Sisson - The Primal Blueprint
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
riker


PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

duke.dukem napsal:
Jak to ctu, tak dostavam strach, aby me nakonec ta tenka vrstva ramy na celozrnnem pecivu, co si davam skoro kazdy den ke svacine, nakonec jeste nezabila


Be very afraid!

http://duckduckgo.com/?q=margarine+health
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kid


PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Janze napsal:
Merrao:
A na majonéze je ohledně tuků něco špatného?

Kid: ale ten jídelníček je přece fakt divnej, ty bys po svých sto letech praxe napsal, že "Posilovnu je možné zařadit, během celého dne. Vždy by však měla předcházet dostatečná předtréninková suplementace, potréninková suplementace i potréninkové jídlo."? Nebo bys napsal 17letému klukovi přes 200 g bílkovin? Celkově má ty jídla taky jaksi divně napsané - snídaně, potréninkové jídlo, svačina, svačina, večeře, večeřem, noční jídlo, to by asi nedělal nic jiného, než jedl, ne? Navíc milion zbytečné suplementace. Pokud se tímnto směrem ubírají výživové trendy, tak teda potěš...


Hele Janze, a ty mi vysvětli, kde jsem rozebíral zmíněný jídelníček. Jediný, co jsem řešil byly palačinky. K jídelníčku tu padlo poznámek k věci docela dost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

duke.dukem napsal:
Jak to ctu, tak dostavam strach, aby me nakonec ta tenka vrstva ramy na celozrnnem pecivu, co si davam skoro kazdy den ke svacine, nakonec jeste nezabila

Myslíš to bílý pečivo posypaný několika zrníčkama, případně dobarvený karamelem (nebo co se to používá)?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Rada k tréninku Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: