Rada k tréninku


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Rada k tréninku  Úvodní stránka -> Trénink -> Rada k tréninku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kid


PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To mi řekni Klaus, co je tak špatnýho na palačince - vejce, mlíko, trochu mouky??? Vy výživáři děláte lidem v hlavách jenom bordel.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duke.dukem


PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Počujte, Kefalín. A čo si vy predstavujete pod takým slovom 'bordel'?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kid


PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 3:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na otázku se neodpovídá otázkou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Záleží na tom, kdy ta palačinka je konzumovaná, kide. Jestli nepovažuješ palačinky za nevhodné ráno před výkonem, tak nevím co bych ti na to měl říct. Zřejmě máme každý jiné představy o kvalitní snídani pro aktivní sportovce.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kid


PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Záleží na tom, kdy ta palačinka je konzumovaná, kide. Jestli nepovažuješ palačinky za nevhodné ráno před výkonem, tak nevím co bych ti na to měl říct. Zřejmě máme každý jiné představy o kvalitní snídani pro aktivní sportovce.


citace:
Znám nutričního terapeutku s praxí 25 let, která sportovci doporučovala na snídani obyčejné palačinky jako základ kvalitní snídaně


Hele, kde máš ten výkon? Mluvíš tu jen o snídani a ne o výkonu.

Vidíš, a takhle vzniká bordel v hlavách lidí. V tu ránu je palačinka škodlivá až životu nebezpečná.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chuckis


PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Byl bych rád, kdyby jste se přestali hádat a vrátili se zpátky k úplně prvnímu dotazu, dotazu na trénink :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kid


PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chuckis napsal:
Byl bych rád, kdyby jste se přestali hádat a vrátili se zpátky k úplně prvnímu dotazu, dotazu na trénink :)


K čemu by to pak bylo fórum

Každý topik si žije svým životem bez ohledu na vůli původního autora.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kid napsal:
eSko napsal:
Záleží na tom, kdy ta palačinka je konzumovaná, kide. Jestli nepovažuješ palačinky za nevhodné ráno před výkonem, tak nevím co bych ti na to měl říct. Zřejmě máme každý jiné představy o kvalitní snídani pro aktivní sportovce.


citace:
Znám nutričního terapeutku s praxí 25 let, která sportovci doporučovala na snídani obyčejné palačinky jako základ kvalitní snídaně


Hele, kde máš ten výkon? Mluvíš tu jen o snídani a ne o výkonu.

Vidíš, a takhle vzniká bordel v hlavách lidí. V tu ránu je palačinka škodlivá až životu nebezpečná.


Aha, tak to jsem si nevšiml, to je má chyba. Nicméně to nic nemění na tom, co jsem napsal a jestli máš odlišný názor, tak jsem rád, že nejsi výživář a věnuješ se něčemu jinému. Tohle základ kvalitní snídaně fakt není.

PS: Cizo, až budeš mít dlouhou chvíli, tak to prosím odděl, ať to tu autorovi nešpiníme. :)
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

za chvíli se tu bude doporučovat i ke snídani kuře s rýží a kdo to nebude mít v jídelníčku, tak bude popraven
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kid


PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Aha, tak to jsem si nevšiml, to je má chyba. Nicméně to nic nemění na tom, co jsem napsal a jestli máš odlišný názor, tak jsem rád, že nejsi výživář a věnuješ se něčemu jinému. Tohle základ kvalitní snídaně fakt není.

PS: Cizo, až budeš mít dlouhou chvíli, tak to prosím odděl, ať to tu autorovi nešpiníme. :)


Esko, z tebe ta škola čouhá ze všech stran, to tě přejde až po létech praxe

Co špatného je na kombinaci mouka, mléko vejce? V porovnání třeba s celozrnným pečivem doporučovaným 9 z 10 výživářů k snídani?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

blazen napsal:
za chvíli se tu bude doporučovat i ke snídani kuře s rýží a kdo to nebude mít v jídelníčku, tak bude popraven


Tak to už bylo trapný.

kid napsal:
citace:
Aha, tak to jsem si nevšiml, to je má chyba. Nicméně to nic nemění na tom, co jsem napsal a jestli máš odlišný názor, tak jsem rád, že nejsi výživář a věnuješ se něčemu jinému. Tohle základ kvalitní snídaně fakt není.

PS: Cizo, až budeš mít dlouhou chvíli, tak to prosím odděl, ať to tu autorovi nešpiníme. :)


Esko, z tebe ta škola čouhá ze všech stran, to tě přejde až po létech praxe

Co špatného je na kombinaci mouka, mléko vejce? V porovnání třeba s celozrnným pečivem doporučovaným 9 z 10 výživářů k snídani?


Myslel jsem, že Ty budeš ten poslední, kdo by tohle potřeboval vysvětlovat.. Co například doba nasycenosti? Pozitivní vliv na trávicí trakt? Glykemický index? Živiny, vitamíny, minerály? Bílá pšeničná vs. celozrnná mouka obecně? Vláknina, která je v dnešní době tak málo konzumovaná a rapidně tak stoupá počet onemocnění, které s nedostatkem vlákniny souvisí?

Aby bylo jasno, já palačinky neshazuju, jakože to je nějakej jed nebo by to bylo něco škodlivého, sám si je dávám, ale nelze je považovat za kvalitní snídani, kort pro sortu lidí, pro kterou zmíněná dietní sestra palačinky doporučovala a ještě v takové situaci, kterou jsem předtím zapomněl uvést.
Ať už jsem tu kide viděl jakékoliv Tvé rady k tréninku nebo k výživě, tak si měl vždycky šikovný názory a postřehy, ale tímhle si mě teda nemile překvapil.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jezismarja Esko, my vime, ze mas bohate teoreticke znalosti, ktere tu moc lidi nema (a to neni ironie) a chces je tu odborne prezentovat, coz je sice chvalihodne, ale ve vysledku je to spise kontraproduktivni, protoze tim akorat blbnes lidem hlavy.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kid


PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No a já hlupec myslel, že je důležitější, co si k té palačince dám.

Gykemická odezva u ní (palačinky) bude možná lepší než třeba u zmíněného celozrnného pečiva. O poměru jednotlivých živin a amin ani nemluvě.

Moc to celé hrotíš, v tom je celý problém. V poslední době se hodně pohledy na výživu mění, abys nebyl za chvíli za hlupáky ty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kid napsal:
Chuckis napsal:
Byl bych rád, kdyby jste se přestali hádat a vrátili se zpátky k úplně prvnímu dotazu, dotazu na trénink :)


K čemu by to pak bylo fórum

Každý topik si žije svým životem bez ohledu na vůli původního autora.


Tak to taky přidám něco smysluplnýho.

_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nee, tohle je trapný:

eSko napsal:
Jeden si myslí, že jsem dostudoval teprve střední (ačkoliv mi neustále sleduje log jak úchyláček, že drejpe ) a druhej neumí číst. Jak pak má člověk s vámi někdo vést diskuzi, když nezvládáte základní věci?



eSko napsal:
kid napsal:
eSko napsal:
Záleží na tom, kdy ta palačinka je konzumovaná, kide. Jestli nepovažuješ palačinky za nevhodné ráno před výkonem, tak nevím co bych ti na to měl říct. Zřejmě máme každý jiné představy o kvalitní snídani pro aktivní sportovce.


citace:
Znám nutričního terapeutku s praxí 25 let, která sportovci doporučovala na snídani obyčejné palačinky jako základ kvalitní snídaně


Hele, kde máš ten výkon? Mluvíš tu jen o snídani a ne o výkonu.

Vidíš, a takhle vzniká bordel v hlavách lidí. V tu ránu je palačinka škodlivá až životu nebezpečná.


Aha, tak to jsem si nevšiml, to je má chyba. Nicméně to nic nemění na tom, co jsem napsal a jestli máš odlišný názor, tak jsem rád, že nejsi výživář a věnuješ se něčemu jinému. Tohle základ kvalitní snídaně fakt není
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Rada k tréninku Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: