Rada k tréninku


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Rada k tréninku  Úvodní stránka -> Trénink -> Rada k tréninku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlkisekk


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tady je zas rozumbradů:) na rozdíl od Vás, ten kluk co sestavoval ten jídelníček něčeho dokázal a taky na to že cvičí vypadá !!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlkisekk napsal:
tady je zas rozumbradů:) na rozdíl od Vás, ten kluk co sestavoval ten jídelníček něčeho dokázal a taky na to že cvičí vypadá !!

Výsledky nejsou zárukou znalostí. Ty výtky k jídelníčku jsou věcné a dávají smysl, tvůj argument nikoliv :)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlkisekk napsal:
tady je zas rozumbradů:) na rozdíl od Vás, ten kluk co sestavoval ten jídelníček něčeho dokázal a taky na to že cvičí vypadá !!


Nehledej osobní útoky zbytečně tam, kde nejsou. Já Honzovi úspěch přeju, rozjel skvělý stránky a určitě i bussines, píše převážně kvalitní články z výživy... ale prostě ten jídelníček není zrovna košér, což mě právě vzhledem k jeho kvalifikacím zaráží, nic víc.

Jinak co se týče obecných hodnot, tak tam má zbytečně nadbytek bílkovin, které mu akorát ze začátku budou zatěžovat játra a ledviny, což je to poslední, co by začátečník potřeboval.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chuckis


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Právě díky Honzovým úspěchům a kvalifikaci sem si nemyslel, že udělám chybu, když si od něj jídelníček nechám zhotovit no
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chuckis napsal:
Právě díky Honzovým úspěchům a kvalifikaci sem si nemyslel, že udělám chybu, když si od něj jídelníček nechám zhotovit no

tak mu napiš reklamaci:) že ti to na ronnie.cz zkritizovali
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chuckis napsal:
Právě díky Honzovým úspěchům a kvalifikaci sem si nemyslel, že udělám chybu, když si od něj jídelníček nechám zhotovit no


Znám nutričního terapeutku s praxí 25 let, která sportovci doporučovala na snídani obyčejné palačinky jako základ kvalitní snídaně a slečně, která držela redukční jídelníček, doporučovala kus dortíku když ji přepadne chuť na sladké. A to není jediná. Dnes si člověk musí dávat bacha pozor i na "odborníky". Tím samozřejmě nechci házet špínu na Honzu a rozhodně bych ho neřadil mezi výše zmíněná individua.

Zase to neber tak, že ten jídelníček je zcela na hovno. Jen jsou tam některé nesrovnalosti, které já bych třeba osobně nedoporučoval a takový jídelák bych začátečníkovi nedal, ale to je jen můj pohled na věc a beru tu ze svých zkušeností. Každopádně na umělá sladidla si nezvykej a popřemýšlej o těch instatních věcech, které jdou podomácku udělat zdravěji, chutněji a levněji (jen si stačí najít recepty - zde na fóru také nějaké jsou). Omez o nějakých 30 - 40 gramů bílkoviny a orgány ti poděkují a o svalstvo se nemusíš bát. Nad suplementy bych ve tvé fázi neuvažoval. V tom jídelníčku jsou jen z toho důvodu, který jsem tu někde už psal. Raději si schovej ty peníze na permici.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A ty se z jaké pozice stavíš do role odborníka ? Kolik lidí si odcvičil a kolik jich má nějaké výsledky?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mari.Shinzon


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlkisekk napsal:
A ty se z jaké pozice stavíš do role odborníka ? Kolik lidí si odcvičil a kolik jich má nějaké výsledky?


teď sis, tuším, naběhl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mari.Shinzon napsal:
vlkisekk napsal:
A ty se z jaké pozice stavíš do role odborníka ? Kolik lidí si odcvičil a kolik jich má nějaké výsledky?


teď sis, tuším, naběhl


ROUND ONE
FIGHT!
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlkisekk napsal:
A ty se z jaké pozice stavíš do role odborníka ? Kolik lidí si odcvičil a kolik jich má nějaké výsledky?


Moc tvoji reakci nechápu... Já nevím, z role nutričního terapeuta? To tu vážně teď budem počítat, kolik Honza odcvičil lidí, kolika lidem jsem zas pomohl já? Já jsem si sem nepřišel přeměřovat pinďoury, jen jsem vyjádřil svůj rozdílný pohled na věc, od toho tu snad jsme, ne? Kdo chce, může nad tím, co jsem napsal, popřemýšlet a kdo nechce, tak mé příspěvky může ignorovat a řídit se dle svého, nebo dle rad někoho jiného. Tyhle tvé příspěvky jsou zbytečné a akorát tu rozpoutáváš zbytečně dusno.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A tak coze to tedy vlastne jsi a jakou mas praxi ty Esko? Jendu znam osobne, do kulturistiky a obecne do problematiky vyzivy a cviceni dela uz roky, sleduji jeho cinnost, vim jak umi lidem poradit, vim koho trenuje a jake maji lidi s jeho poradenstvim vysledky, takze ma i praxi nehlede na to, ze ma asi tak 10x vic svalu nez ty, coz ale samozrejme neni ukazatel necich znalosti :) O tobe akorat vim, ze jsi ted dostudoval nejakou stredni skolu (zrejme nejak nutricne zamerenou???) a ze tu obcas napises nejakej prechytralej post ohledne vyzivy, teorii mas asi zmaklou ze skoly, ale co praxe, ta je jaka? Neber to zle, jen tak by me to zajimalo, kdyz uz tu pusobis nebo se o to alespon snazis jak nejnabiflovanejsi ucebnice vyzivy.

Jak rikam, nehledej v mem postu zadne bubaky, vis ze te mam rad a ze se vetsinou vzdycky shodnem ,ale jen by me to proste zajimalo.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka Kalous


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlkisekk napsal:
A ty se z jaké pozice stavíš do role odborníka ? Kolik lidí si odcvičil a kolik jich má nějaké výsledky?

Tady se někdo právě ztrapnil Osobní útoky namísto diskuze o výtkách k jídelníčku.
_________________
`K smíchu jsou mi všichni lidé, kteří tvrdí, že se člověk svou vlastní silou nemůže vznést do vzduchu!`
J.T.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirka Kalous napsal:
vlkisekk napsal:
A ty se z jaké pozice stavíš do role odborníka ? Kolik lidí si odcvičil a kolik jich má nějaké výsledky?

Tady se někdo právě ztrapnil Osobní útoky namísto diskuze o výtkách k jídelníčku.

a komu to cpeš ? Na nikoho jsem osobně neútoočil, jen tady začali všichni chytračit, lidi, kteří nemají žádné výsledky, nic za nimi nestojí. Ten jídelníček je určitě napsaný tak, aby ten kluk ho dodržoval delší dobu, jedině tak příjdou výsledky. Napsat jídelníček kde jsou vločky-vejce, 4 x kuřecí s rýží a večer tvaroh, to umí i cvičená opice, ale po 3 týdnech takový jídelníček většina přestane dodržovat a pak se diví, že žádné výsledky nevidí. A jedině esko tady nazval nutričního terapeuta s 25 letou praxí "odborníkem", protože na snídaní předepíše palačinky a sám tady propaguje na svačinu sojový suk, tak pak člověk neví co si o tom má myslet. Toď vše. Proti nikomu nic nemám. S tím, že bílkovin tam je relativně dost, souhlasím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mick994


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Berete to nějak vážně ne?
Ja vyžívám na vločkách , masu, vejcích , těstovinách a tvarohu a když mi někdo řekne "Nenene jez radši tohle tohle ..." tak mi to je šumák , ja si mužu přece jíst co chci, když to dělá co dělat má
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeden si myslí, že jsem dostudoval teprve střední (ačkoliv mi neustále sleduje log jak úchyláček, že drejpe ) a druhej neumí číst. Jak pak má člověk s vámi někdo vést diskuzi, když nezvládáte základní věci?

vlkisekk napsal:
Jirka Kalous napsal:
vlkisekk napsal:
A ty se z jaké pozice stavíš do role odborníka ? Kolik lidí si odcvičil a kolik jich má nějaké výsledky?

Tady se někdo právě ztrapnil Osobní útoky namísto diskuze o výtkách k jídelníčku.

a komu to cpeš ? Na nikoho jsem osobně neútoočil, jen tady začali všichni chytračit, lidi, kteří nemají žádné výsledky, nic za nimi nestojí. Ten jídelníček je určitě napsaný tak, aby ten kluk ho dodržoval delší dobu, jedině tak příjdou výsledky. Napsat jídelníček kde jsou vločky-vejce, 4 x kuřecí s rýží a večer tvaroh, to umí i cvičená opice, ale po 3 týdnech takový jídelníček většina přestane dodržovat a pak se diví, že žádné výsledky nevidí. A jedině esko tady nazval nutričního terapeuta s 25 letou praxí "odborníkem", protože na snídaní předepíše palačinky a sám tady propaguje na svačinu sojový suk, tak pak člověk neví co si o tom má myslet. Toď vše. Proti nikomu nic nemám. S tím, že bílkovin tam je relativně dost, souhlasím.


Nebyl to nutriční terapeut, ale terapeutka, konkrétně ještě dietní sestra, které ve své době stačilo vystudovat jen střední, dnes se musí člověk prodrat VOŠ nebo VŠ, aby byl NT - to jen tak na okraj. Dotyčná, co doporučovala výše uvedené nesmysly, je fakt špatná, což potvrdily i lékařky, které se s ní setkaly a řešily odborné věci. Takže mě velice zaráží, když do něčeho vůbec nevidíš a komentuješ to, to by sis mohl odpustit. Chtěl jsem totiž Mickovi naznačit, že odborník nemusí být každý, kdo má kvalifikaci a nebo má praxi, ale zároveň jsem podotknul, že se to nevztahuje na Honzu, tak nevím, proč tě to tak pořád štve. Nejsi nějakej příbuznej Honzy? Tón tvých příspěvků by tomu odpovídal.
Jinak v první větě opět komentuješ to, o čem nemáš ani šajn. Ty víš, kolika lidem už jsem pomohl? Nemám nikde oficiálně uvedený počet, ale věř, že jsem nepomohl lidem jen zhubnout nebo přibrat, ale pomohl jsem jim zlepšit zdravotní stav, což je podstatně těžší v porovnání s tím, co se zde řeší - dát klukovi jídelníček, aby přibral. To spíše umí cvičená opice. Ale pomoc člověku od zvýšeného rizika infarktu a rizika aterosklerózy, zlepšit lipidové parametry a prodloužit mu život? No radši nic... tady by si člověk akorát plácal zbytečně plíce. Proč bychom si tu něco dokazovali, jak jsem řekl, na přeměřování pinďourů jsem už dost velkej a hádat se tu nebudu. Jinak věřím, že jsi jinak určitě dobrej kluk a akorát si nepochopil tuhle diskuzi a na pivu bychom si možná dobře pokecali. Tak čus.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Rada k tréninku Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: