Tam u Solferina - evo III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 69, 70, 71  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tam u Solferina - evo III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Solferino


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2016 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jsem zaspal, takže mi zbylo na trénink asi 40 minut. Takže aspoň nějaké dřepy.

Dřepy

60x8
80x8
100x6
120x5
140x3,4,5,3


Zítra předpokládám bude času dost, tak snad dokončím, co jsem dneska začal.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2016 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera fitko v Rokycanech. Nějak se mi trénink smrskává jen na benč a sem tam dřepy A i když se mi celkem daří, začínám z toho být tak nějak psychicky unavený, už to bude chtít změnu. Ale do víkendu to nějak doklepu, vyzkouším maximálku, a dám asi fullbody. Navíc tuším že na 180 tam ještě letos asi nebude, i když se ted cítím silnější než na jaře, a to jsem dal 175. Tak doufám že to aspoň zopakuju.

Benč

130x5
140x5
150x3
160x2 x3
140x7,6,5
100x15


Kladka spodní

5 sérií
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2016 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska fakt poslední trénink před pauzou. Jen nějaké benče, 140x8 PR, jinak nic, co by stálo za řeč. Abych ten podzim nějak zhodnotil, jsem trošku zklamanej z prakticky nulového silového progresu. I když si myslím, že některý den jsem těch 175 dát mohl, ale na kdyby se nehraje, a i to by žádnej progres nebyl. Nemyslím si samozřejmě, že se budu naturálně zlepšovat každej rok o deset kilo, ale při trochu jiném tréninku to podle mě mohlo být lepší. Ten Smolov Jr. mi pomohl zlepšit se spíš v silové vytrvalosti než v maximálce. Rozhodně to ale nebyl ztracenej čas, zkušenosti určitě přibyly a o to jde, příště tomu trénink přizpůsobím. A při vší úctě ke gravitaci, určitě ještě nejsem na hraně svého potenciálu Takže nějaké plány do budoucna jsou, ale ted si dám týden pauzu od cvičení a nějakou dobu asi i od psaní logu, abych tak nějak pocítil určitou změnu. Příští týden začnu fullbody s důrazem na cviky, které jsem ted zanedbával. Pojedu tak asi 6 týdnů, abych pro změnu trochu zapracoval na vzhledu postavy, dofoukl bicepsy, střed ramen a nohy. A taky shodil nějaký tuk. Pak uvidíme co dál
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2016 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu jsem změnil trénink, jedu fullbody, různé supersety atd. Základ jsou, dřepy, přítahy v předklonu a benč + doplňky. Cvičím ve starém fitku, protože jde fáma že to tam s koncem roku zavřou. Bohužel.. Po menší pauze jsem čekal, že síla šla do háje, ale dneska ve staré posilce mimo jiné benč 5x5 150 Naložené kotouče jsem počítal několikrát tam a zpátky, fakt to tak bylo. Hlavně to přisuzuju jinému úchopu. Protože v novém fitku to můžu držet jak chci, a tak mám úchop spíš užší a tím pádem to tlačím víc přes přední delty, a ty byly samozřejmě po takové poměrně dlouho trvající intenzitě totálně odvařené. Tady mě to kvůli šířce stojanu nutí držet to víc naširoko, a líp zabírají prsa. Tak uvidíme, jak dlouho tahle vlna vydrží, snad se letos nějaké maximálky ještě dočkám.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2016 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska dřepy do 3x3 150kg, celkem to šlo. Ted´ o dovolené si žiju jak v ráji, každej den pořádný jídlo od rána do večera, trénink, pak 7km procházka a na večeři steak Za týden jsem přibral 1,5kg ranní váha, a síly je dost. No jo, když člověk nespí 3 - 4 hodiny za noc a nežere sra.ky, je to hned o něčem jiném. Do práce rozhodně spěchat nebudu
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2016 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Milý deníčku, dneska nové fitko, benče 5x6 se 135kg, tlaky na ramena s jč a triceps EZ. Od pondělí už bohužel zase pracuju, takže ráj na zemi skončí. Nějaké plány mám, ale zatím není nic jisté. Budu se snažit trénovat jen 3x týdně, 2x z toho benč, lehčí a těžký na střídačku, k tomu dřepy a nějaké záda, trénink mezi tím bude hlavně MT. A budu se fakt snažit osekat veškeré zbytečnosti, aby bylo co nejvíc spánku. Zítra asi spočnu, tak všem, kdo to tu čtou, přeju vše nej do 2017, at´ to zvedá a at´to roste


_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út leden 03, 2017 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když vidím, jak každej maká, tak si taky něco zapíšu, at´ to vypadá, jako bych taky makal Dneska nohy záda, po práci to nebyla taková sranda jako o dovolené. Dřepuju každej trénink ted´, snažím se taky střídat lehký a těžký trénink. Dneska lehčí, sice do 155x1, ale celkově méně opakování. Záda jsem zničil deseti sériemi přítahů s jč, pak nějaký biceps a břicho. K mrtvole mám poslední dobou nějak odtažitý vztah. Dost mi narostly trapézy, a nerad bych měl vzhled flašky od piva kromě toho u mě dřepů není nikdy dost, potřebuju hodně přidat a taky zvětšit nohy. A koneckonců, pokud přidám 20kg na dřepu, musí se to pozitivně projevit i na benči. Btw, ještě jsem nezažil, aby se když dřepuju někdo postavil metr přede mně a čuměl jak se snažím zvednout od země. Všechno je jednou poprvé
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2017 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska trochu tlaků, byl jsem dost unavenej, ale nakonec to šlo docela dobře.

Benč

120x1
130x10
140x1
150x3
157,5x2
160x1
170x0
140x5
130x8
Jsem rád, že 130x10 se stalo standardem, který dám kdykoli. 170 skoro, ale jistič se dotkl, takže si to nepočítám. Ale předpokládám, že za lepších okolností bych to dal.

Tlaky jč ramena

17,5x10
27,5x8
37,5x7 x2
32,5x7 x2

Triceps EZ

25x10
35x8
40x6 x4
Po benči už moc síly nezbylo, tak aspoň takhle. Těším se na zítřejší dřepy.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st leden 18, 2017 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska takové fullbody, ani se mi to nechce zapisovat, ale potěšilo mě 2x8 130kg na dřepy, to je all time PR samozřejmě úplný hovínko, ale pro mě pokrok. S opaskem by to šlo mnohem líp, takhle už mám přece jen o spodní záda obavy. Asi si ho přece jen pořídím. Benč ted nějak nehrotím, aspoň na 2 měsíce se chci zaměřit na vše ostatní mimo benče. Pak se uvidí. Začal jsem zase i s mrtvolou, minule do 170x3 a nějaké série se 150. Celkem lehké, ale napoprvé stačilo.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so leden 21, 2017 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska žádné šílenosti, benč 5x5 140, pojedu ted spíš na objem, do žádných vah se nepoženu. Při tricepsu s EZ vsedě mi brutálně křuplo za krkem, myslel jsem že mi upadla hlava tím pro mě trénink skončil, a na nějakou dobu i veškeré cviky s rukama nad hlavou. Ale nebude to nic vážného, týden klidu tomu pomůže, budu cvičit jen tak, abych necítil žádné tahání atd. Myslím že zítra dřepy budou bez problému, ale mrtvolu asi dávat nebudu. Uvidíme. Jinak zítra po tréninku plánuju domácí ledovou koupel, jsem zvědavej jestli si do toho dokážu lehnout
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2017 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska staré fitko, přece jen se nám ho za nemalý peníz podařilo ještě na půl roku udržet. Příjemná změna, zajdu častěji. Zase jednou takový fullbody trénink, a zase osobáček na dřep, 140x6. Pomaličku polehoučku se to zvedá Na mrtvolu jsem si netroufl, ten krk ještě trochu cítím, ale jel jsem přítahy v předklonu a pohoda, takže o víkendu na to vlítnu.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2017 11:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zase fullbody, ted to tak bude pořád určitě pro tělo změna a hlavně i víc času na regeneraci, myslím, že mě to zase o kousek posune. Točím záda, dřepy a tlaky tak, že to, co jedu první, je nejtěžší, zbytek lehčeji. Dneska první tlaky, ale ramena jsem ještě radši vynechal.

Benč

152,5x3
150x3 x4

Dřepy

110x8 x5

Přítahy jč s oporou

37x10 x5

Biceps, triceps EZ

35x10 x3 supersérie

Břicho
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so únor 04, 2017 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jsem měl v plánu zkusit maxko na dřepu, poslední dobou dřepuju dost často a zdálo se mi, že bych se už mohl pokusit o 170. Ale bohužel to neklaplo, před posilovnou jsem musel ještě hodinu venku asistovat při výměně brzd u auta, takže jsem do posilovny přišel zmrzlý a mokrý, vůbec se mi nedařilo se zahřát. Takže nakonec jen normálně, dřepy do 152,5x3, různé druhy přítahů v předklonu, kladky a biceps. Dneska bez tlaků, ty dám zítra samostatně, ale jinak stále jedu fullbody.

Aktuální chicken legs


_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2017 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Něco na mě asi leze, sakra.. Přemýšlel jsem, jestli mám dneska na benče vůbec jít, a to je u mě co říct. Od minulých jsem se na ty dnešní těšil A protože jsem někde v nějakém fitku zapomněl boty, bylo jasné, že dneska bude stará posilovna. Nakonec na tu bídu dobrý, šlo to celkem ztuha, ale výsledek je dobrý. Ten adrenalin, jestli to na mě konečně spadne, nebo jestli to dám, je strašně návykový


Benč

150x3
155x3
160x2 x2
145x3

Military

40x8
50x8
60x5
70x3
60x5


Hotovo, moc jsem to nenatahoval. Příští benč bude lehčí, potom bych rád zkusil 157,5x3 a 162,5 2x2. Uvidíme jak to půjde.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2017 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, něco na mě fakt vlezlo, ale naštěstí jen nějaká rýmička, už to jde pryč. Cvičit jsem byl včera, díky tomu že i přes morybundus se mi daří normálně a dobře jíst, síla nějak nespadla. Včera byl benč a záda, dneska dřepy, ale ty mě fakt dorazily, vůbec to nešlo. Vykašlal bych se na to, ale příští týden je v H.K. soutěž ve fitku Vojty Koritenského, tak bych se tam rád ukázal, určitě by to byl super zážitek. Ale otázka je, jestli jsem vůbec hoden, na mailovou přihlášku mi zatím žádná odpověd nebo potvrzení nepřišlo Tak uvidíme, v každém případě pokračuju ve fullbody, jen ted to bylo zase z časových důvodů rozdělené. V sobotu opět fb.


Benč

150x3
155x3
160x2
163x2
145x2
125x7

Přítahy v předklonu držák

8 sérií do 10x100

Ramena vč vsedě

do 83x3 x3

Dřepy

8 sérií, do 120x6 x3
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 69, 70, 71  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: