Uživatel77

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Uživatel77  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Uživatel77
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Uživatel77

PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2023 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

19.4.2023
SQ:
5x5x72,5kg
OHP: 5x5x40kg
DL: 5x85kg
Shyby: 5x3x-20kg
Kladka k čelu: 3x8x12,5kg

Shyby šly lépe než minule.
Včera jsem nestíhal ani zapsat, jsem rád, že jsem dal trenink ráno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uživatel77

PříspěvekZaslal: so duben 22, 2023 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

22.4.2023
SQ:
3x72,5kg
BP: 5x5x52,5kg
BR: 5x5x52,5kg
Shyby:
3x3x-10kg
2x3x-20kg
Kladka k čelu: 3x8x12,5kg

Dnes dřepy vůbec nešly, rozcvička ještě celkem ok, ale při druhé serii se 60kg mi začly těžknout nohy, ale zkusil jsem přihodit na 72,5kg dle rozpisu a nešlo to. Těžké nohy a trochu jsem se motal. Zbytek tréninku bylo celkem ok i když únava pracuje. Doufám, že je to jen náročným týdnem co mám za sebou... Poslední volno jsem měl minulý pátek, od té doby každý den práce a ve středu ještě výlet na veterinu, na který jsme jeli ve čtyřech s tím že jde o hovno a z veteriny jsme se nakonec vrátili tři.

Vikend volno, chtěl jsem jít na kolo, tak uvidíme co z toho bude. Hlavně doufám, že v pondělí už půjdou dřepy normálně.

Zdar a sílu borci, užívejte konečně pěkného počasí.
Uživatel77

PříspěvekZaslal: po duben 24, 2023 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

24.4.20203
TRX:
Dřepy: 3x15
Přítahy k pasu: 3x8
Přítahy k čelu: 3x8
Kliky na TRX: 3x8
Bic. přítahy: 3x8
Fyzio cviky

Dneska jsem zaspal, takže jsem fitko nestihl. Zkusil jsem se alespoň trochu zahřát s TRX. Furt mám docela těžký nohy.
Uživatel77

PříspěvekZaslal: út duben 25, 2023 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

25.4.2023
SQ:
5x5x72,5kg
OHP: 5x5x40kg
DL: 5x85kg
Shyb: 5x3x-10kg
Kladka k čelu: 3x8x15kg

Strasne chybi kondice, u drepu se kolikrat zadycham jako prase.
Uživatel77

PříspěvekZaslal: čt duben 27, 2023 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

27.4.2023
SQ:
5x5x72.5kg
Incl. BP: 5x5x55kg
BR: 5x5x55kg
Shyb:
4x3x-10kg
1x2x-10kg
Kladka k čelu: 3x8x15kg

Prvni serie shybu sly dobre, ale postupne sla sila rychle pryc. Drepy priste 75kg, aplikace vzala sobotni trenink jako selhani a proste to nepridalo vahu. Coz mi ani nevadilo, alespon se nohy daly trochu dohromady.

Posledni dobou me vzdy cca v pulce treninku prepadne strasny hlad, asi budu muset vic snidat.
Uživatel77

PříspěvekZaslal: út květen 02, 2023 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Minimálně do konce týdne klid. Zase se mě začly objevovat extrasystoly a v počtu kolem 600/den je to fakt nepříjemné. Zatím teda chvíli bez tréninku, méně kofeinu, žádný alkohol a trochu se vyklidnit.
Uživatel77

PříspěvekZaslal: pá květen 05, 2023 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Už mi to celkem chybí. Zitra bych už rád zašel a zase pomalu zkusil něco dělat. Ale na druhou stranu si říkám, že bych ty dva dny mohl ještě vydržet bez fitka a nehnat se na trénink hned po tom, co se člověku udělá trochu líp.

Možná bylo mimo jiné na vině docela velké množství kofeinu. 3x denně dvojité presso je prý dost. Ráno místo kafe dávám zelený čaj a je to o dost lepší.... Dnes jsem teda ráno zase zkusil kafe, jako jsem dával dřív a musím říct, že mi po něm bylo docela blbě. Celkem mě to sere, protože mám dobrý kafe fakt rád....

Dřív jsem taky večer dával docela často třeba dvojku vína, nebo jedno pivko u PC - to jsem odboural úplně a nemám v plánu se k tomu vracet, už jen kvůli tomu, že bych měl zredukovat asi 10kg bůčku.

Bylo mi řečeno "Eat well" takže jsem omáčky, řízečky, hranolky a podobný nesmysly nahradil steakama a začal se víc cpát ovocem a zeleninou.
vlk#

PříspěvekZaslal: pá květen 05, 2023 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zas tak nic strašnýho tam nevidím, ale každá snaha o zlepšení je plus a pokud musíš počítat kalorie, tak to se holt nedá nic dělat, někomu to spaluje líp a někomu hůř a důležitá je ta zelenina, s tím ovocem bych byl opatrnější.
Uživatel77

PříspěvekZaslal: pá květen 05, 2023 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jde spíš o to, že mi vyšly trochu horší jaterky a cholesterol + teda ty extrasystoly. Tak si chci celkově upravit stravovací návyky.

Ovoce beru k snídani, v práci na svačinu, nebo když mě honí mlsná. Beru to tak, že je furt lepší dát si pomeranč, než kus čokolády.

Jen Teď trochu nevím, jak se vracet k tréninku. Podseknutí vah je po týdnu asi nutnost, ale nevím jak moc.... Jestli dřepy nechat lehce pod 70kg, nebo to podseknout třeba až k 50kg, zkrátit pauzy a zase pomalu přidávat. U posledních tréninků bylo jasně vidět, že je něco špatně, dlouho trvalo než jsem se rozhýbal a zahřál, a strašně brzo přišla únava.
Uživatel77

PříspěvekZaslal: so květen 06, 2023 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

6.5.2023
SQ: 5x5x60kg
OHP: 5x5x35kg
DL: 5x70kg
PU: 5x3x-20kg
CFP: 3x8x12,5kg

Vše lehce na zahřátí po pauze. Pocitově je síly dost a u všeho byly rezervy...

K tomu přitahování kladky k čelu. Není 3x8 kravina? Na fyzio jsme to nacvičovali s gumou, prej si to mám jet v klidu na kladce, ale nikdo mi neřekl kolik serií X opakování. Cílem je zpevnění a posílení zad, klidně bych dal těch serií 5 aby to zapadlo do tréninku, ale nejsem si jistej počtem opakování.
MilanT

PříspěvekZaslal: so květen 06, 2023 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych jel spíš kolem 15, stejně tam nijakou velkou váhu dávat nebudeš. Ale je to v celku jedno, každopádně u tohohle dbej víc série/opakování než váhu
Uživatel77

PříspěvekZaslal: út květen 09, 2023 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8.5.2023
SQ:
5x5x60kg
BP: 5x5x50kg
BR: 5x5x50kg
CFP: 3x15x10kg

U kladky k čelu je víc opáček docela znát, pálí to přesně tam, kde je to údajně oslabené.
Uživatel77

PříspěvekZaslal: út květen 09, 2023 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

9.5.2023
Běh:
Necelé 3km

Nikdy jsem neběhal a jedinej způsob jak s tím začít, je prostě začít. Uvidím jak na tom zítra budou nohy a záda, při nejhorším dám den volna. Nebo trénink bez dřepů?? To by znamenalo jen OHP, DL, Shyby, kladka a domu.
Uživatel77

PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2023 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

11.5.2023
SQ:
5x5x62,5kg
OHP: 5x5x35kg
DL: 5x70kg
PU: 5x3x-10kg
CFP: 3x15xnevim - černá guma

Kladka k čelu nebyla, páč u kladek bylo plno, tak jsem to dal s černou gumou.
Uživatel77

PříspěvekZaslal: so květen 13, 2023 8:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

13.5.2023
SQ:
5x5x65kg
BP: 5x5x52,5kg
BR: 5x5x52,5kg
Kladka širokým: 3x5x50kg
Kladka k čelu: 3x15x15kg

Lehký. Kladka na 3 série páč už nebyl čas, jsem rád že jsem se stihl trochu protáhnout a doběhnout šalinu.

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Uživatel77 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: