vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 155, 156, 157 ... 228, 229, 230  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2021 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

26. března 2021, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, Mag's Garage Gym

Dřepy HB:
10x osa
10x osa
5x 40 kg
5x 40 kg
5x 40 kg
5x 60 kg, 1. pracovní
5x 60 kg
5x 60 kg
5x 60 kg
5x 60 kg, 5. pracovní

high bar, of course, malíčky na prstýnky a byl jsem vůbec rád, když jsem tam tu osu dostal. nejvíce trpěla ramena, tam to bude potřeba pořádně rozhýbat. původně jsem chtěl zůstat u 40, ale Mag mě přemluvil. šlo to, akorát místo kolenou jsem myslel, že mám nějaký starý zarezlý šrot a dát tam více opáček, tak odpadnu s dechem na zem.

Military press:
5x osa
5x osa
5x 30 kg
5x 30 kg
5x 40 kg, 1. pracovní
5x 40 kg
5x 40 kg, 3. pracovní

nešloto, tady bylo zjevné, že chybí síla, dynamika žádná, no co, začátky jsou krušné.

Mrtvý tah:
5x 40 kg
5x 40 kg
5x 60 kg
5x 60 kg
5x 60 kg
5x 80 kg, 1. pracovní
5x 80 kg
5x 80 kg
5x 80 kg
5x 80 kg, 5. pracovní

chtěl jsem zůstat na 60, ale pak jsem zjistil, že hlavní problém je s dechem, tak jsem dal 80, ať se trochu více polámu před víkendem.

Shyby (širší nadhmat):
3/4 + 1/2 xBW
3/4 + 1/2 xBW
3/4 + 1/2 xBW
3/4 + 1/2 xBW
3/4 + 1/2 xBW

mno... tady si jaksi váhu neuberu a žádné pomocné gumičky nechci, takže budu chvíli trpět a čekat na svůj první shyb. jako holka. shyby mi nikdy nešly.

Váhovka: 96.6 kg, uvidím, co s ní udělá to cvičení



tohle nejsem já... kdo neviděl mě ani Magumiho, tohle je svělý nerozbitný (no...) Mag a jeho luxusní garážová posilovna, do které jsme se vešli oba :) to byla paráda! úplně jsem zapomněl, jak je to cvičení makačka a že to příjemné se dostaví až po té :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2021 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

HEEEEEEEEEEEEEEEJ

Krása, dúfam, že vám to vydrží a pecka, že aj Magumi stále maká
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2021 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kraaasa!

...60 na drepy je tak akurat, ale rozsekany budes cely tyzden vikend!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2021 10:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no parada! welcome back a hlavne pokracuj. ten prvy trening musel byt strasny, ale bude to den za dnom lepsie a super je ze budes lamat osobaky trening za treningom aj pri chudnuti. a to se vyplati

ten magumiho drep je jedna basen, krasne zlozeny je v tom
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2021 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
HEEEEEEEEEEEEEEEJ

Krása, dúfam, že vám to vydrží a pecka, že aj Magumi stále maká

díky! taky doufám, že nám to vydrží, zatím to vypadá na pondělí a pátek, ale jak otevřou školy pro prvňáky, tak se mi to zase nabourá.

Magumi maká pořád, to je stejný blázen jako vy, kettlebelly v obývačke, 2x týdně vzpírání, no a teď si to vymakal v garáži a poskytnul mi azyl :)

cohen999 napsal:
Kraaasa!

...60 na drepy je tak akurat, ale rozsekany budes cely tyzden vikend!

to už mám teď problémy s dosedem a zvednutím, ale neva, velkou činku už jsem neměl na zádech rok a stálo to za to :D a těch 60 na první zničení úplně stačilo. jsem zvědavý na progress, protože svaly jsou zjevně kaput a to budou měsíce, než se někam dostanu.

bolgi napsal:
no parada! welcome back a hlavne pokracuj. ten prvy trening musel byt strasny, ale bude to den za dnom lepsie a super je ze budes lamat osobaky trening za treningom aj pri chudnuti. a to se vyplati

ten magumiho drep je jedna basen, krasne zlozeny je v tom

no kamaráde... o tobě už jsem neslyšel :) díky moc! v pondělí to bude krušné, ale musím to všechno rozhýbat a nastartovat svalovou obnovu.

a ve dvou to tak strašné nebylo... Magumi mě hecoval, jak tam ty pohybové vzorce pořád jsou... a i když jsem mu nevěřil, tak se stejně cvičilo líp :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2021 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krásny garážový setup, super! Teším sa spolu s Tebou z prvého tréningu, len tak ďalej!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po březen 29, 2021 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

29. března 2021, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, MGG (Mag's Garage Gym)

10 minut protažení
- rozhýbání ramen s gumou
- kettlebell kolem pasu
- výpady s KB vzad, velké problémy se stabilitou
- něco jako lezení vleže na zádech s nadzvednutím, hnus

Čelní dřepy:
5x osa
5x osa
5x osa
5x 40 kg
5x 60 kg, 1. pracovní, poslední vždy stopka
5x 60 kg
5x 60 kg
5x 60 kg
5x 60 kg, 5. pracovní

dobrý je, že jsem ten dřep vůbec udělal, špatný je, že do Magumiho techniky mám daleko a budu se muset snažit, abych to rozhýbal a přilbížil se mu.

Floor press:
8x 40 kg
8x 60 kg, 1. pracovní
8x 60 kg
8x 60 kg
8x 60 kg
8x 60 kg, 5. pracovní

ten rozsah pohybu je malý, na druhou stranu nějaké svaly při tom zabírat musí, dám tomu čas.

Rumunské tahy:
8x 60 kg, 1. pracovní
8x 60 kg
8x 60 kg
8x 60 kg
8x 60 kg, 5. pracovní

až pátou jsem zkusil s téměř nataženýma nohama a hned to bylo o level těžší.

Shyby (širší nadhmat, černá guma):
2.5 x BW s černou gumou pod nohama!!!
2.5 x BW
2.5 x BW
2.5 x BW
2.5 x BW, 5. série

chtěl jsem se trápit i přesto, že neudělám ani jeden, ale Magumi mě přesvědčil, ať to zkusím s gumou pod nohama. takový ponížení... ono ani ty dva nebyly cajk, tak na 90 %, ale pro jednoduchost si to počítám. a musím uznat, že šoupnout si 3x s gumou je lepší, než jenom 2x bez gumy a napůl ;)

Kruhy výdrž:
5 s
5 s
5 s
8 s a mírně zvedlé nohy
8 s a mírně zvedlé nohy

no je to komedie, ale zatím je pro mě úspěch na ty kruhy vyskočit a udržet je alespoň trochu u těla :) Magumi předváděl gymnastickou výdrž a nohy před sebou, jiná liga.

Turakam napsal:
Krásny garážový setup, super! Teším sa spolu s Tebou z prvého tréningu, len tak ďalej!

díky moc! úplně přesně jsi to vystihnul :)





a ještě srovnání, jak dopadl můj první dnešní pokus a jak to dělá správně mistr vzpěrač Magumi. to bych musel hooodně zlepšit mobilitu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po březen 29, 2021 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Perfektne obaja, niet sa za čo hanbiť. Pozri okolo seba, vaši rovesníci sa zadýchajú, keď si viažu šnúrky, ozaj nie je prečo by k sebe taký prísny

A hecni Magumiho, nech zoženie lavičku, nejaké benche by sa určite hodili
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po březen 29, 2021 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Náhodou, super, chrbát jak pravítko, veľmi pekné, je skvelé, že opäť takto makáte, to musí byť aj poriadna vzpruha pre psychiku.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: po březen 29, 2021 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten dřep nevypadá vůbec špatně.

Jinak výpady vzad se zátěží + bulharský dřepy jsou pro mě teď základní cviky, který řeší spoustu mobilitnich a disbalancnich problémů, přes aktivaci uspanejch prdelnich svalů, protažení psoasu, aktivace stabilizačních svalů atd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po březen 29, 2021 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja sa do predneho drepu s osou neposkladam ani nahodou, maximalne 2bell front squat, kde sa technika da osuskat.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po březen 29, 2021 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Perfektne obaja, niet sa za čo hanbiť. Pozri okolo seba, vaši rovesníci sa zadýchajú, keď si viažu šnúrky, ozaj nie je prečo by k sebe taký prísny

a co myslíš, že dělám já, když si vážu tkaničky... nádech a ponor :D

mám i rovesníky, kteří jezdí kopce na kole jako blázni, lezou po horách, účastní se různých iron-manů, účastnili... ale hlavně mám tady vás na Ronnie, a vidím jak makáte! 10x190 no páni! i v objemu jsi frajer... i když v současné době asi z nouze ctnost :D

decarabas napsal:
A hecni Magumiho, nech zoženie lavičku, nejaké benche by sa určite hodili

lavička by se hodila, ale sklípek je malý... a jak říká Magumi, "cviky, u kterých se leží, jsou mně podezřelé... :D"



Turakam napsal:
Náhodou, super, chrbát jak pravítko, veľmi pekné, je skvelé, že opäť takto makáte, to musí byť aj poriadna vzpruha pre psychiku.

díky, chrbát se snažím držet, i když na videu to během pohybu ještě není ono, ale potřebuji tu vertikálu jinak mě později těžší váhy začnou ohýbat. Magumi v tom má hodiny, desítky a stovky, mobility a to se počítá.

na psychiku je to balzám! jako lifter, byť amatérský a nesoutěžní, a teď už i bývalý, potřebuji vědět, co mám pod kapotou, znát výkon motoru (1 RM), krouťák (80 % amrap), spotřebu (počet sérií)... vědět kolik dřepnu, zatlačím nebo zatáhnu (nebo udělám shybů), a pak se snažit to na tréninku zlepšit :) a Magumi mi dal, opět, dostatečný impuls s tím něco začít dělat.



spekounP napsal:
Ten dřep nevypadá vůbec špatně.

Jinak výpady vzad se zátěží + bulharský dřepy jsou pro mě teď základní cviky, který řeší spoustu mobilitnich a disbalancnich problémů, přes aktivaci uspanejch prdelnich svalů, protažení psoasu, aktivace stabilizačních svalů atd.

ten Magumiho určitě... dokáže parádně vytočit kolena a ten zadek dostat mezi nohy, ale jak už jsem psal, za tím je dřina mobility. až se trochu rozhýbu s botama, tak to zkusím i bos, abych ty kotníky protáhl.

jj, bulhary jsou spolehlivý prdelobudič... výpady vzad jsem dnes zkoušel poprvé a jenom s malým KB a ten balanc je tam kritický! jak říká Magumi, když ztrácíš balanc, tak se v mozku okamžitě aktivuje centrum učení a snaží se to napravit. bude to na dýl, ale časem to snad půjde. i s větší zátěží.



cohen999 napsal:
Ja sa do predneho drepu s osou neposkladam ani nahodou, maximalne 2bell front squat, kde sa technika da osuskat.

taky jsem to neuměl, nechápal... a pak přišel na trénink JENDA10 a ručně a stručně mi to vysvětlil. chvíli (dlouho) jsem měl ještě pod patama kotouče, ale pak mi řekl, že takové dřepy se nepočítají, tak i ty jsem postupně odhodil :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út březen 30, 2021 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
13. března 2021, sobota

chůze 5 km, svižně, hnala se bouřka

alkojednotky: 0 (t5, m13), už jsem si říkal, že toho budu mít za březen více než Cohen :D

15. března 2021, pondělí

chůze 2,5 km, svižně, lehce pršelo

váhovka: 96.1 kg ráno po vyprázdnění, směr dobrý, teď to udržet

cvičit se mi doma vůbec nechce, asi to nechám až otevřou fitka, což může být i za půl roku, nebo za dýl.

18. března 2021, čtvrtek

alkojednotky: 1 (t1, m14) Permon velikonoční, nenadchlo

19. března 2021, pátek

alkojednotky: 3 (t4, m17) Únětice 12°

20. března 2021, sobota

alkojednotky: 1 (t5, m18) Permon Sherpa

21. března 2021, neděle

alkojednotky: 1 (t6, m19) Bakalář za studena chmelený, zvykl jsem si na ejly :)

22. března 2021, pondělí

Váhovka: 96.6 kg, není divu po tom víkendu

24. března 2021, středa

chůze 2 km

alkojednotky: 1 (t7, m20) Permon PIPA

našel jsem 4 roky starou fotku, na kterém mám 92 kg a je to rozdíl mít aspoň nějaké svaly než teď většinu v tuku.


A ja porad, kde jsi toho tolik nachodil 😁
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/video-vlk-si-zasel-do-lidlu-video-z-nemecka-se-stalo-hitem-148901#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=8AaTAPHuzRp-202103301123&dop_id=148901&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út březen 30, 2021 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

30. března 2021, úterý

cyklo, 17 km, čas asi 1:22, náramek změřil, ale neuložil do mobilu, sviňa

alkojednotky: 1 (t1, m21), Plznička na balkoně, ale nějak mi ta lahvová nejela ani nevoněla

...a pak jsem zjistil, že se asi nezvednu, jak jsem se rozseděl a nožičky vytuhly :D

Peter Ustinov napsal:
A ja porad, kde jsi toho tolik nachodil 😁
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2021 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

31. března 2021, středa

cyklo, 10 km, s dcerkou (7 let, už)

alkojednotky: 2 (t3, m23), Plznička a Svijany na čerstvém vzduchu

2. dubna 2021, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, Mag's Garage Gym

gymnastika 15 minut:
- červená guma, ramena
- kyčle do strany
- kyčle dozadu
- kyčle do strany level 2 s gumou
- kyčle dozadu
- lezení po zemi
- kyčle do strany level 3 s gumou na úzko
- lezení po zemi
...a už jsem měl pocit, že mám dost, že je po tréninku :D

Dřepy: (high bar)
5x 40 kg
5x 40 kg
5x 40 kg
5x 60 kg
5x 70 kg
5x 80 kg, 1. pracovní
5x 80 kg
5x 80 kg
5x 80 kg
5x 80 kg, 5. pracovní

šloto, příště by mělo jít 90. dokonce i úchop šel dost pod prstýnky.

Kliky: (ruce na kruhách 0.5 m nad zemí)
5x BW
5x BW
5x BW
5x BW
5x BW

poprvé, hodně rozklepaný, dá se jít hlouběji než na zemi.

Mrtvý tah:
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 110 kg, 1. pracovní, myslel jsem, že tam mám 105
5x 110 kg, 2. pracovní, furt jsem si to myslel
5x 120 kg, 3. pracovní, myslel jsem, že tam mám 110
5x 120 kg, 4. pracovní, Magumi mě naučil počítat
5x 120 kg, 5. pracovní, a jako stačilo

v plánu byla 100, ale když si Magumi přihodil keksy na nadhozy, tak jsem je tam nechal, že 105 už je jedno, a pak místo nich dal desítky, tak jsem si přičetl dalších 5 kg, že 110 bych mohl taky zvládnout... no, komu se nestalo, že to blbě spočítal :D každopádně těch 120 už mi hezky odvařilo záda, tak uvidím, co příště. chtěl jsem to zvedat po 10, další týden 110, další pak 120... s takovou budu muset 130.

úchop samozřejmě zámek, i když si odírám pouze pravou holeň, tak jsem asi nějak na křivo, ale to jsem měl vždycky, no a samozřejmě bez pásku, ten je až pro liftery, kteří něco zvedají. zámek nevím, jestli vydrží, protože Magumi má činku omotanou náplastí, tak je to o něco širší a bez vroubků.

Shyby: (širší nadhmat, černá guma pod nohama)
2.5x BW
2.5x BW
2.5x BW
2.5x BW
2.5x BW

lepší než minule, ty první dva už jsou skoro shyby, brzy to snad dotáhnu na 3 a Magumi říkal, že až dám pět s gumou, tak si ji můžu sundat :)

Váhovka: 96.1 kg po tréninku (od rána na lačno), nechce se tomu, tak budu věřit, že ubývají špeky a rostou svaly :D[/i]

alkojednotky: 2 (t5, m2), Ratar, Permon pšenice

3. dubna 2021, sobota

alkojednotky: 1 (t6, m3), Žufánek Absinthe

4. dubna 2021, neděle

alkojednotky: 1 (t7, m4), Permon PIPA
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 155, 156, 157 ... 228, 229, 230  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: