Cesta vesnického Fítnesáka


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cesta vesnického Fítnesáka  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Cesta vesnického Fítnesáka
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KennyCZ


PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2022 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanT napsal:
KennyCZ napsal:

Moje hodnoty
Váha : 120kg (Hodně zlý, do konce roku 95kg)
Deadlift - 134 kg
Bench - 76kg
Dřep - 117 kg

Ty jsi zkousel maximalky nebo podle odhadu?


Podle odhadu, ale u benche a deadliftu jsem si jistej. U benche jsem daval 70kg 4x-5x v pohode a u deadliftu 115 4x-5x v pohode . Drep jsem daval 100kg v mezicase co jsem zde nepsal deník, drepy jsou pro me asi nejtezsi a jak se ted koukam, tak tam mam o 10kg u drepu navíc, ted je to jedno uz to odcvicim s tim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KennyCZ


PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2022 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TÝDEN 1. HOTOVO

6.7
Dře p 75 kg 5 (x)5
Benchpress 51 kg 5 (x)5
Mrtvý tah 82 kg 5 (x)5
Oslí výpony ve stoje 5 (x)10-12
Rozpažování na ramena 5 (x)10-12
Planking 3 (x)1min

8.7
Dřep 75 kg 6 (x)6
Benchpress 51 kg 6 (x)6
Mrtvý tah 82 kg 6 (x)6
Bicepsový zdvih s EZ 5 (x)8-10
Planking boční 3 (x)1min

11.7
Dřep 75 kg 5 (x)5
Benchpress 51 kg 5 (x)5
Mrtvý tah 82 kg 5 (x)5

Zhodnocení
PRVNÍ TÝDEN OK až na dřepy. Všechny tréninky na konci týdne lehčí než na začátku.

Ve středu začíná TÝDEN 2
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KennyCZ


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2022 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, druhý týden začíná zítra, musel jsem řešit dnes a ve středu práci a můžu říct, že to samo o sobě bylo posilování, tahat 30-40 kilo sem a tam 12 hodin.

Před týdnem jsem začal s jiným jídelníčkem, protože chci zhubnout hodně tuku, mám teď tak přibližne 33% a chtěl bych to dát na 10-11%. Vše si poctivě zapisuji, takže sem pak mohu hodit až dosáhnu svého cíle co jsem žral. Chápu, že budu mít míň síly a zvedat toho míň, ale to mě teď nezajímá, priorita pro mě je se zlepšovat a hubnout tuky, i kdyby to mělo jít pomalu.

Chtěl jsem se zeptat zkušených powerlifterů na to, že pokud chci závodit jako naturál, tak jestli mám šanci, abych se nehnal za něčím jako to je většinou u kulturistiky.

Nemám nic proti lidem, co berou steroidy. Já o tom také přemýšlel, ale za prvé mám strach a za druhé bych je začal užívat jen tehdy, až bych dosáhl naturálního maxima.

Děkuji za odpovědi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2022 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proc by jsi nemohl zavodit jako natural?
Btw,.problem se drepama uz v prvnim tydnu?
Jako polepsil ses, ale.ne o moc 🤣🤣🤣
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KennyCZ


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2022 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Proc by jsi nemohl zavodit jako natural?
Btw,.problem se drepama uz v prvnim tydnu?
Jako polepsil ses, ale.ne o moc 🤣🤣🤣


Já mám z dřepů spíš trauma z toho, že jsem si dal někdy před 5 měsícema 100kg a už jsem se nezvednul.

Neměl jsem u těch dřepů problém dát opakování navíc o 5, dal jsem si na konci i o 5 bench a deadlift, takže jsem měl docela velkou rezervu. Dřepuju sám, nemám nikoho, kdo by mě jistil. To samé platí u všech ostatních cviků. Ale nestěžuju si
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2022 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim, jestli o tom vis, ale nedat v treningu opakovaji znamena, ze mas blbe udelanej trening
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KennyCZ


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2022 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Nevim, jestli o tom vis, ale nedat v treningu opakovaji znamena, ze mas blbe udelanej trening


Chápu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KennyCZ


PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2022 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Týden 2


15.7.2022

Dřep 78 kg 5 (x)5
Benchpress 53 kg 5 (x)5
Mrtvý tah 85 kg 5 (x)5
Oslí výpony ve stoje 5 (x)10-12
Rozpažování na ramena 5 (x)10-12
Planking 3 (x)1min

17.7.2022

Dřep 78 kg 6 (x)6
Benchpress 53 kg 6 (x)6
Mrtvý tah 85 kg 6 (x)6

19.7.2022
Dřep 78 kg 5 (x)5
Benchpress 53 kg 5 (x)5
Mrtvý tah 85 kg 5 (x)5

Zhodnocení
- Ok, jsem zvědavej na týden 3
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2022 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

KennyCZ napsal:
Zhodnocení - Ok, jsem zvědavej na týden 3

super! jen tak dále... máš to nastaveno, aby se to dalo držet aspoň 8 týdnů? :)

KennyCZ napsal:
Před týdnem jsem začal s jiným jídelníčkem, protože chci zhubnout hodně tuku, mám teď tak přibližne 33% a chtěl bych to dát na 10-11%.

menší kroky... nejprve 25, zpočátku to jde rychle, pak 20, to už bude vypadat dobře! a pokud budeš mít chuť a motivaci, tak klidně 15. a jestli i pak budeš chtít být vysekaný... proč ne.

KennyCZ napsal:
Chtěl jsem se zeptat zkušených powerlifterů na to, že pokud chci závodit jako naturál, tak jestli mám šanci, abych se nehnal za něčím jako to je většinou u kulturistiky.

sice nejsem zkušený pwl, ale na závody chodím zkušeným pwl fandit a inspirovat se a většina jsou naturálové... výjimka byly české Strength Wars... ale i tam závodil Noro (zde ripperr) a svůj naturální "hendikep" zvládal dobře :)

KennyCZ napsal:
Nemám nic proti lidem, co berou steroidy. Já o tom také přemýšlel, ale za prvé mám strach a za druhé bych je začal užívat jen tehdy, až bych dosáhl naturálního maxima.

na to zapomeň, vůbec o tom nepřemýšlej, neřeš to, když tak sem po pěti letech napiš svůj progres, ambice a uvidíš, zda ti to bude dávat smysl ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KennyCZ


PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2022 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
KennyCZ napsal:
Zhodnocení - Ok, jsem zvědavej na týden 3

super! jen tak dále... máš to nastaveno, aby se to dalo držet aspoň 8 týdnů? :)

KennyCZ napsal:
Před týdnem jsem začal s jiným jídelníčkem, protože chci zhubnout hodně tuku, mám teď tak přibližne 33% a chtěl bych to dát na 10-11%.

menší kroky... nejprve 25, zpočátku to jde rychle, pak 20, to už bude vypadat dobře! a pokud budeš mít chuť a motivaci, tak klidně 15. a jestli i pak budeš chtít být vysekaný... proč ne.

KennyCZ napsal:
Chtěl jsem se zeptat zkušených powerlifterů na to, že pokud chci závodit jako naturál, tak jestli mám šanci, abych se nehnal za něčím jako to je většinou u kulturistiky.

sice nejsem zkušený pwl, ale na závody chodím zkušeným pwl fandit a inspirovat se a většina jsou naturálové... výjimka byly české Strength Wars... ale i tam závodil Noro (zde ripperr) a svůj naturální "hendikep" zvládal dobře :)


KennyCZ napsal:
Nemám nic proti lidem, co berou steroidy. Já o tom také přemýšlel, ale za prvé mám strach a za druhé bych je začal užívat jen tehdy, až bych dosáhl naturálního maxima.

na to zapomeň, vůbec o tom nepřemýšlej, neřeš to, když tak sem po pěti letech napiš svůj progres, ambice a uvidíš, zda ti to bude dávat smysl ;)



Ahoj, trénink je rozdělený na 2 fáze. První 4 týdny a druhá taky 4.

Menší dnešní update : Váha : 114kg (-6)
Obvod břicha: 116 ( ? porovnám příště)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2022 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vĺčku, ty si myslíš, že Noro je naturál? Dobre ty, daj ešte inú rozprávku.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2022 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Vĺčku, ty si myslíš, že Noro je naturál? Dobre ty, daj ešte inú rozprávku.

A ty vis, ze neni?
Videl jsi ho pri tom, nebo si to myslis, protoze zveda vix nez ty?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2022 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasné, každý kto zvedá viac než ja, je nasypaný, že? To som kedy tvrdil? Vsak to bezní ludia vsade po fitkach drepungy/tahy 280+ naturálne a potom ju svišť balil do fólie.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2022 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Jasné, každý kto zvedá viac než ja, je nasypaný, že? To som kedy tvrdil? Vsak to bezní ludia vsade po fitkach drepungy/tahy 280+ naturálne a potom ju svišť balil do fólie.


Pojdem na krvné testy a dám sem výsledok. Bude to dôveryhodne? Určite NIE, nájdu sa ľudia čo nápisu, že mám vysadené alebo mám iné látky a atd. Čo som také urobil (drepol, zatlačil), že je to nemožné? napr. po 3 rokoch tréningu som už drepol 20x150.. proste svalovú vytrvalost som mal stále dobrú lepšiu. Ešte nikdy som nebenchol 190kg ale naposledy 50x100 padlo. Tak kde robím chybu, že to neviem dať ale na opakovania dám viac. napr. John Haack benchol NATURALNE 215!!! V Septembri to bude 16rokov čo cvičím a vážim 98-103. Momentálne v IPF v 105 kat. drepuju 320-340 najlepsi, bench 220-230 a mrtvola 350-360. Takze všetci sypú?
Alebo čo predstavuje naturalny limit? Prečo v 83kat aj 93kat vedia drepnut cez 300 a potiahnuť cez 330 a nie jeden. Turakam rad si prečítam tvoj názor, lebo si ta vážim a sme sa aj osobne stretli.
Ako väčšinu ľudí zaujíma obvod bicaku tak ja mám 42,5 - 43 a ak sa dobre pamätám tak si písal vo svojom logu, že si si nameral aj 44 - 45 cm.. prečo to ja nemám?

19rokov a nemá ani 90kg
370
https://www.instagram.com/reel/CgP5MBhAui3/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

82kat
https://www.instagram.com/reel/CgCvGMKINrr/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
10x250 drep

105kat 340
https://www.instagram.com/tv/Cd8dFVAI4jC/?igshid=YmMyMTA2M2Y=


a takto by som mohol pokračovať

ospravedlňujem za spam
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2022 6:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Haack je Michael Jordan liftu a má odsypané roky, tým sa netají, do ohna by som ruku nedal ani za tých ostatných týpkov, ALE casy, kedy som sa za podobné veci vadil, sú už preč, sám vieš, ako to je a ja ti úprimne prajem, si výnimočne nadaný silový športovec, ktorý si zaslúži obdiv, lebo dokáže veci, ktoré si mi ostatní môžeme akurát tak pozerať na insta. Ale už sa vo svete cvičencov pohybujem roky a viem, akým tempom sa prikladá na činku, duplom na tlakové cviky a nie, nie sme ostatní až tak geneticky podradní.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cesta vesnického Fítnesáka Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: