NOVINKA - Změny na Ronnie.cz


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - NOVINKA - Změny na Ronnie.cz  Úvodní stránka -> Ronnie.cz -> NOVINKA - Změny na Ronnie.cz
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2015 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já sice nereagoval hned, ale kontroloval jsem to obratem... Ono jak jsou některé části webu psány +/- v roce 2005 a podobně, tak to jsou trochu čuňárny a někdy se stane, že se to zahltí a samo sebe zabije... Postupem, jak web předěláváme, se budou tyhle problémy vychytávat a mizet. Každopádně děkuji za info.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
jachym


PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2015 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně :-)

Pak už se nabízí jen ta jízlivá otázka ... jak to vypadá s novým webem? :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2015 8:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jachym napsal:
Jasně :-)

Pak už se nabízí jen ta jízlivá otázka ... 它的外观与新的网站? :D


Zas ten web nějak zlobí koukám...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spazik


PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2015 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Venku je hezky, tak dejte Ronniemu ještě do podzimu pokoj
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2015 12:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ, i když v zimě a na jaře to taky za moc nestálo a ... :D


V pohodě Martine, určitě lepší dát si na čas než vypustit nějaký polotovar :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: ne září 20, 2015 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bude na novém webu i lepší prohlížeč obrázků? To co je zde teď je skutečně "pain in the ass", neznám moc webů, kde je horší image viewer (otvírání v novém okně, nefunkční listování mezi obrázky pomocí šipek na klávesnici...)
(galerie v článcích na mainwebu)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: po září 21, 2015 12:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Bude na novém webu i lepší prohlížeč obrázků? To co je zde teď je skutečně "pain in the ass", neznám moc webů, kde je horší image viewer (otvírání v novém okně, nefunkční listování mezi obrázky pomocí šipek na klávesnici...)
(galerie v článcích na mainwebu)


Souhlasím. Taky mě to docela štve, jak musím pořád překlikávat...
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po září 21, 2015 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky mě to štve, myšleno vážně.

Ano, na novém webu je galerie o světelný rok v porovnání se současnou dopředu, dokonce kolegové v redakci už z ní části využívají při nahrávání fotek, kdy se jim jejich zpracování urychlilo díky novému systému tak o 90 % (což bylo výrazně znát třeba na jarních soutěžích), jenže v článcích pro čtenáře to bude moci být nasazené až s nasazením komplet celého magazínu nového a to ještě potrvá.

Teď o víkendu jsem pokračoval na částech spojených s videem a už jemně nakouknul i do částí k diskusnímu fóru (což se snad nijak negativně na ničem neprojeví; dával jsem do pořádku databázi uživatelů a jejich profilů, kde za ta léta byl dost guláš; tzn. kdyby se přesto náhodou stalo, že máte někdo s profilem/přihlášením nějakou potíž, dejte určitě vědět... ronnie@ronnie.cz).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2015 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Btw. tady je ukázka, jak nová fotogalerie bude plus mínus vypadat i fungovat:
http://fitness.ronnie.cz/vysocanska/fotogalerie

Ještě to má ale mouchy, ale v základu to už (snad) funkční je. :)

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2015 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skoro bych to tam ani nepoznal a to jsem v bývalém HC fitness strávil hodně času. Pardon za OT.

Galerie je ok, konečně fungují šipky a klikání na stranu obrázku.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2015 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dole dvě zadní místnosti jsou pořád stejně... zatím. :) Vršek a první z místností jsou výrazně jiné.

Jinak galerie má rezervy, ale to už se dotáhne snadno... Kdyby Vám tam něco nefungovalo, jak by mělo, napište.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Hulkie


PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2015 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych se přimlouval za tu nejdebilnější funkci, a sice listování fotkama v galerii šipkama vlevo/vpravo. Klikání myší je neuvěřitelně otravné.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2015 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To v té nové galerii jde. Alespoň tedy mně... :) Ve staré bohužel ne... : (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2015 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jsem na webu (myšleno prozatím na http://www.ronnie.cz , http://fitness.ronnie.cz a http://akademie.ronnie.cz) spustil adaptivní firewall, který pouští "hodné" roboty, jako je Google, Seznam a podobně a učí se poznávat a následně blokuje roboty "zlé". Člověk by neřekl, kolik takových k nám chodí. :) Každopádně jelikož to je dost obšírná funkce, může se stát, že jsem něco nedomyslel a něco bude fungovat nedobře... Pokud by na Vás tedy někdy skočila hláška, že Vás blokuje firewall, popř. pokud by se Vám chovalo nestandardně například přihlašování, vyhledávání, vkládání příspěvků do diskusí nebo nějaká podobná funkce, prosím, dejte mi vědět. Děkuji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2016 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JAK VKLÁDAT OBRÁZKY DO DISKUSÍ POD ČLÁNKY

Jen taková nová pididrobnost, pokud byste do diskuse pod články na mainwebu chtěli vložit obrázek, stačí prostě do textu dát jeho URL adresu. Funguje to (zatím) jen pro obrázky *.jpg a pouze z webu Ronnie.cz (tzn. typicky pro vložení nějaké v komentáři zmíněné fotografie z článku a podobně).

Do dokonalosti to má daleko, ale na tu si musíme počkat až na spuštění nové verze celého webu.

A ještě ukázka - třeba tento text příspěvku:

citace:
Text nad fotkou.
http://kulturistika.ronnie.cz/img/data/clanky/ico/24226.jpg
Text pod fotkou.


Udělá tento výsledek:

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - NOVINKA - Změny na Ronnie.cz Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: