NOVINKA - Změny na Ronnie.cz


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - NOVINKA - Změny na Ronnie.cz  Úvodní stránka -> Ronnie.cz -> NOVINKA - Změny na Ronnie.cz
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmmm....pokaždý si tak říkám jak to mám vědět že poslední objednávka byla uskutečněna před 19vteřinami když jsem ani nevěděl že mám na minwebu BAN ZNOVU...OPĚT......Takže to tak asi jediný znamená že nadále nebudu ronnie.shop nikterak podporovat protože obchodní partner už nejsem a nebudu, sponzorovat moderátorům swingers párty zkrátka a jednoduše ode dneška taky nebudu.
Tak díky, hlavně nesouhlasím s tím že sem byl ignorovanej s odpovědí protože zjevně nikdo z ronnie nebyl schopnej dát dohromady seriozní odpověď.

Chtěl jsem jen napsat že Jakub Šubrt z těch Šádků a Vinogradovů vypadá fakt dobře a pokud u toho zůstane tak má našlápnuto fakt dobře.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Novic


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dunnoWayne napsal:
Hmmm....pokaždý si tak říkám jak to mám vědět že poslední objednávka byla uskutečněna před 19vteřinami když jsem ani nevěděl že mám na minwebu BAN ZNOVU...OPĚT......Takže to tak asi jediný znamená že nadále nebudu ronnie.shop nikterak podporovat protože obchodní partner už nejsem a nebudu, sponzorovat moderátorům swingers párty zkrátka a jednoduše ode dneška taky nebudu.
Tak díky, hlavně nesouhlasím s tím že sem byl ignorovanej s odpovědí protože zjevně nikdo z ronnie nebyl schopnej dát dohromady seriozní odpověď.

Chtěl jsem jen napsat že Jakub Šubrt z těch Šádků a Vinogradovů vypadá fakt dobře a pokud u toho zůstane tak má našlápnuto fakt dobře.

Hele taky jsem měl na MW banán nějakou chvíli, nedávnou jsem zkusil okomentovat jeden článek a povedlo se... Zkus to tak za rok dva, třeba to bude stejný.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flew


PříspěvekZaslal: po duben 07, 2014 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

roonie?

Couldn't get mail server response codes

DEBUG MODE

Line : 116
File : smtp.php


mi háže po každé, když chci hodit novej post
_________________
Sny se musí plnit, nemůžeme odpočívat

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: po duben 07, 2014 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

flew napsal:
roonie?

Couldn't get mail server response codes

DEBUG MODE

Line : 116
File : smtp.php


mi háže po každé, když chci hodit novej post


Chvíli mi dneska nešlo celé ronnie a tohle mi teď hází na mainwebe: Warning: mysql_fetch_array (): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /data/www/ronnie2/public_html/www/index.php on line 193
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po duben 07, 2014 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...řešíme...

Dám vědět, jakmile to bude vše OK.

...20:54 - funguje mainweb, shop, forum; nefungují některé věci, co pracují s e-maily (i fórum bude vyhazovat chybu SMTP)

...22:36 - ta chyba při odesílání e-mailů (což je to, co postujete výše), bohužel pořád setrvává

...22:46 - a na mainwebu Ronnie.cz nejsou žádné články, ach jo...

...23:53 - na mainwebu Ronnie.cz jsou aspoň dnešní hlavní články + všechno z neděle (včetně) a starší, chybí tedy pondělní bleskovky

...23:54 - e-shop plně funguje, fórum a mainweb také, jediné, co stále zlobí, je posílání e-mailů

...08:30 - vyřešeno i to, vše tedy běží na 100 %


Naposledy upravil Ronnie dne st duben 09, 2014 5:30 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Judson


PříspěvekZaslal: út duben 08, 2014 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Furt to blbne, nejak to opravte, jinak je v praci nuda )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út duben 08, 2014 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď v tuhle chvíli, zdá se mi, běží všechno...

Ale pokud někomu z Vás ne, napište...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Darkkiller


PříspěvekZaslal: út duben 08, 2014 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co jste s tím udělali ? A zrovna to začlo padat ve chvíli, kdy jsem tu rozjel svůj log, to nemůže být náhoda !
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st duben 09, 2014 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen drobnost tak mimochodem... ze serveru právě teče 800 Mbit/s...

To bude Tomáš Klíč, který za to může, asi na chvilku držet rekord... :)
http://kulturistika.ronnie.cz/c-18377-treninkovy-videolog-tomas-klic-01-2014.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
balbi


PříspěvekZaslal: út duben 29, 2014 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtělo by to občas zkontrolovat reklamy, tohle zboží https://obchod.ronnie.cz/s-831-maltodextrin.html už je pěkně dlouho nedostupné, ale každou chvíli mi tu bliká banner, at si to koupím
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ALKAPONE


PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2014 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec Ronnie, jen me tak napadlo jestli neplanujes vydat nakou kolekci obleceni (sportovniho) ?
Vsiml jsem si ze borci ktery sponzorujes maji ronnie.cz tricka mikiny atd.. neposles neco takovyho do sveta i pro obyc lidi ?
_________________
`Bolest, kterou cítíš dnes, bude síla, kterou pocítíš zítra…`
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ALKAPONE napsal:
Zdarec Ronnie, jen me tak napadlo jestli neplanujes vydat nakou kolekci obleceni (sportovniho) ?
Vsiml jsem si ze borci ktery sponzorujes maji ronnie.cz tricka mikiny atd.. neposles neco takovyho do sveta i pro obyc lidi ?

Nějak nechápu, kdo a proč by si někdo kupoval a nosil oblečení za plnou cenu, kde je reklama na nějakou firmu Ze strany firmy to asi taky není úplně investice s příznivým ROI, pokud by to měli dávat levně/zadarmo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se mě a kolegů tak lidé občas ptají, zájem o trička nebo obecně oblečení s našimi logy by byl nemalý. Ostatně třeba jako v případě Extrifitu, jejich trika se prodávají velmi dobře. Nicméně teď nějaká trika Ronnie.cz v prodeji budou, buď už jsou ve výrobě, nebo nějak finišují přípravy, jde to trochu mimo mě, ale vím že jsme to tu řešili a tak ještě asi chvilku a budou... :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
balbi


PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Byl bych určitě taky pro, nevidím problém v tom si koupit tričko s logem nějaké firmy, když ji člověk využívá a je s ní spokojen

Jinak, Ronnie, máš tam odemě PM (jednu starší, o tu mi ani nejde), ale jednu z dneška a byl bych docela rád za odpověd, protože mě zajímá, jak to tedy funguje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
člověk


PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím si, že by to nebylo naškodu... určitě bych triko koupil...
Mohly by být například trička, kde by byl/y natisknuty podpisy třeba Slávka, Honzy Kubíka atd... prostě nějaká taková kolekce
na trénink atd. určitě dobré...
Ale to je jen návrh :)
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - NOVINKA - Změny na Ronnie.cz Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: